Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Májfolt az arcon. Mivel lehet megelőzni és mi használ, ha már van? fórum

Májfolt az arcon. Mivel lehet megelőzni és mi használ, ha már van? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 ... ❯❯
4159. wiki76
2012. máj. 19. 21:34
ja és köszi.
4158. wiki76
2012. máj. 19. 21:34

Szánjon meg valaki és írja meg nekem légyszíí, Marika csodakrémjét honnan lehet beszerezni?

az ephelistől lassan de biztosan elszáradok.

4157. nila (válaszként erre: 4155. - Dddd)
2012. máj. 19. 21:24

Szia !


Nagyon örülök,hogy végre Neked is használ valami !!

Annyira szorítottam :)

Nekem ma van a 2.próba napom :-))

4156. dddd
2012. máj. 19. 19:25
Most megint többen csináljuk ugyanazt...olyan jó,hogy sokmindenkinek segít a krém.Nekem júniusban valamikor majd vennem kell,nehogypont a nyár közepén fogyjak ki belőle :DÜdv az újaknak,olvassatok,kérdezzetek:D
4155. dddd
2012. máj. 19. 19:11

sziasztok :D

gyönyörűen halványodom,de tényleg fiatalít ez akrém :D mert ma is gyarapodtam néhány vadiúj pattanással.marika szerint tisztul a bőröm.A pattanások nagy része a homlokomon parkol,biztos a foltot akarják takargatni.De az arcom többi része..nem is melékszem,mikor volt ilyen kellemes tapintású :D :D :D

Ti hogy vagytok,lááányok?

4154. ilda77
2012. máj. 19. 08:13
Sziasztok!Még új vagyok itt ezen a fórumon,de máris örömmel olvasom a hozzászólásokat a csodakrémmel kapcsolatban.Nekem 5 éve vannak májfoltjaim,és kipróbáltam már mindent,de semmi sem használt.A homlokom a legrosszabb,és itt a jó idő.Vágattam is magamnak frufrut.:)Megtudhatnám,hogy hogy jutok hozzá ehhez a csodakrémhez?Légyszi,valaki mondja meg,hogy érhetem el ezt a drága embert!!!Előre is köszönöm!Szép napot mindenkinek!
4153. fibi82
2012. máj. 19. 07:44

Ja, annyit még hozzátennék, hogy én a kövirózsa mellett nem lettem fényérzékenyebb, tehát a kövirózsa nem maró hatású a bőrre. Amikor a bajuszomat kezeltem, akkor fényvédő nélkül mászkáltam, mégsem erősödött ki. Ez azért érdekes, nem?


Tegnapelőtt egész nap a napon voltam, kb. 5-6 órát, és 50 faktorral+ alatta kövirózsalé....

És képzeljétek, egy kicsit sem sötétedett :):):)

Most is megyek kirándulni (gombázni), és teszem fel a fényvédőt...hát, kíváncsi leszek.

4152. fibi82 (válaszként erre: 4148. - Nila)
2012. máj. 19. 07:39

Úgy tudom, hogy rajtam kívül még NOA csinálta, de úgy látom, ő is már csodakrémezik :)

Én viszont még meg sem bontottam az ecetes tormámat, mert kb. 2 hete kövirózsa-nedvvel kenem az arcom!

Az igazság az, hogy ezt most utoljára végigcsinálom, mert egyszer nekem már levitte a bajuszom 90%-át! Mindössze egy kis anyajegynyi folt maradt belőle. Csak az a baj vele, hogy sokáig kell kenegetni, több hónapig. Tehát lehet egész nyáron ezzel fogom kenegetni.

Most már a 3/4 homlokomat!!! :(((( Ez azért elég nagy terület, de elég rá egy kövirózsa-levél bőven.

Hogy mit változott? Ennyire látható javulás nincs, mint nálatok, de több fehér sziget jelent meg a belsejében, csak a kontúrok élesebbek.

A bajuszomat is sokáig csak picit halványította, aztán kezdtek részek eltűnni belőle, majd eltűnt. Igaz köv. nyáron a kis részlet előbukkant, de azt is eltüntettem.

A homlokfoltom lassan 3 éves, így nehezebb lesz a munkám.


De persze ha nem látok javulást, szerintem én is a csodakrémet fogom kipróbálni, főleg ha nektek is eltünteti:)

Most azért "jobban" érzem magam, legalábbis biztonságban, hogy ha ez nem jön be, még ott a csodakrém, mint egy mentőöv!


Szépüljetek csajok!!! :)))

4151. Erikacz
2012. máj. 19. 00:22
Én is megkaptam ma a krémet :) És kivárom az 5 napot mindenképpen... Lassú víz, partot mos...:)
4150. Daphnee
2012. máj. 18. 21:43

Sziasztok! Még csak vasárnap óta kenem az arcom, és már most sokkal szebb! Nagyon sok kencére allergiás vagyok, szernécsre Marika csodakrémjére nem :)))

Kíváncsi vagyok mikor veszi észre a környezetem is ezt a változást!

A bőröm sokkal simább és tisztább mint régen fénykoromban volt :) Nem emlékszem, a foltok kb 2-3 hét múlva halvényodnak?

Csak tudnám mit fogok kezdeni azzal a határ 50 faktoros krémmel???:D

4149. Bajizsu (válaszként erre: 4135. - NOA)
2012. máj. 18. 21:09

Ok!Mindenképp írom az alakulásomat !

Hajrá csajok!!!

4148. nila
2012. máj. 18. 20:48

Jut eszembe , azt hiszem ketten is csináljátok a tormás-ecetes kenegetést .

Van valami eredmény ???

4147. nila (válaszként erre: 4146. - Bizsi86)
2012. máj. 18. 20:32
:))) én is a fellegekbe járok , olyan érzés mint amikor megkaptam kislány koromban a álom barbibabátmat :D Már én is kentem a fülem mőgé , sőt a nyakamon van egy folt születésem óta arra is kentem , majd meglátom mi sül ki belőle .
4146. bizsi86
2012. máj. 18. 19:56
Jelentem ma óriási örömömre nekem is megérkezett!!! Kérdezte a főnököm, h minek örülök ennyire, de csak annyit mondtam, h a MAGIC CREAM-emnek. :) És valóban, igazi "babaillat" száll a tégelyből, jóóóó popsikrém fíííling :))) Naná, h nyomban mostam-kentem a fülem mögött. Úgy sem bírom ki az 5napot...
4145. nila (válaszként erre: 4143. - Dddd)
2012. máj. 18. 19:48
tényleg a levendulát érzem huu remélem nem vagyok rá allergiás :S
4144. nila (válaszként erre: 4142. - Dddd)
2012. máj. 18. 19:48

hajrá , tutira eltűnik a folt is !!!

Patiknak nem örülnék , de ez valami tisztulási folyamat gondolom .

4143. dddd (válaszként erre: 4133. - Nila)
2012. máj. 18. 19:31
levendula,meg citrom,az tuti van benne,ŐŐŐŐŐ mondta :D
4142. dddd (válaszként erre: 4139. - Nila)
2012. máj. 18. 19:29

nila

az öt napot,bevallom,én se bírtam ki,vasárnap kezdtem el kenni,mikor Panna.

Nem bíztatlak ilyesmire,nagyon drukkoltam,mikor megtudtam,hogy az allergia,amiről ír a használati útmutatóban,na az a negyedik napon jön ki többnyire.

Arccsontomon pirosság nekem is volt,na meg apró pattik,abból is kevesebb van már,de még minden napra jut pár :(

Mondom,szerencse,hogy nmyom nélkül eltűnik.a bőröm állaga meg klasszisokal jobb.

Már csak a foltoknk kellene eltűnni,és megnézném,milyen a világ frufru nélkül :D

4141. dddd (válaszként erre: 4140. - NOA)
2012. máj. 18. 19:25

?????

Ezt most nem értem...

Marika azt mondta,használhatsz más krémet,sminket,de fontos,hogy ez legyen alul,az övé :D

Én arrol beszéltem,hogy Marika krém előtt,ha fényvédőztem is,megtörtént,szerintem mással is,hogy sötétedett a foltja.

Most viszont teljesen jól bírta :D

Olyan érdekes,két hete hoztam haza a postáról a krémet,még nincs két hete,hogy kenem.Marika meg azóta része azéletemnek,életünknek,szinte családtag :D

4140. NOA (válaszként erre: 4134. - Dddd)
2012. máj. 18. 19:13
Este én bekenem az arcom krémmel és jóval később kenem azaz maszírozom be a halványítót.
4139. nila
2012. máj. 18. 19:13

no lányok akkor 2013 szépségkirálynő választáson mind indulni fogunk :D

Természetesen Marika a Győztes mi pedig a hű udvarhölgyei :*

Teljesen izgatott vagyok , csak legyen erőm az 5 nap próbára :)

4138. dddd
2012. máj. 18. 19:12
Kedves mindenki! Nagyon aranyosak vagytok, hogy segítitek egy mást. Az nagyon is jó. Írjátok a köröm virágot. Igen a körömvirág gyulladás csökkentő, mert olyan anyagok van benne mint flavonoidok,karcinoidok,szaponinak, tripperének,illóolajok E-vitamin. Ezek gyulladás csökkentők. Sok rémet csináltak és csinálnak belőle, de sajnos a nők nem nagyon szépülnek tőle. De jó is lenne, ha csak ennyi lenne az egész, akkor már senki sem küzdene vele! Valaki írja, hogy olvasta, hogy nagyobb és csúnyább lesz a foltja, ha a kémet nem használja. Ti magatok is tapasztaljátok, hogy ha nincs kezelve sötétebb és csúnyább lesz! Ha kezelitek ettől nem kell félnetek. Puszi mindenkinek. Marika.
4137. dddd
2012. máj. 18. 19:12
Jó reggelt kívánok kedves mindannyitoknak! Örömmel olvasom, hogy mindenki jól van és egyre szebbek vagytok.Nagyon jó olvasni, hogy megosztjátok egymással a tapasztalatot így mindenki információhoz jutni.Hogy őszinte legyek én nem gondoltam,hogy ti ilyen fantasztikus emberek vagytok! Én még nem láttam soha ilyen segítő kész összetartó társaságot! Valószínű, hogy ez azért lehet, mert mindannyian egy csónakban eveztek és nagyon jól tudjátok mit jelent ha valaki odadob egy mentő kötelet. Azok akik a krémet használjátok, kérlek osszátok meg egymással a tapasztalatot, hogy másokat információhoz juttassatok, hisz már annyira sokszor becsapták őket és várják, hogy biztassátok és segítsétek a félénkebbeket! Ha van kérdésetek írjátok meg mert olvaslak benneteket.
4136. dddd
2012. máj. 18. 19:11

Marikától mindenféle :D


Katikám, továbbítanád a lányoknak! A kém csak annyi elhalt bőr vesz le amennyit muszáj, többet nem, ha termelődik szépen jön az lefele. Ha szép a bőröd az működik de, hogy vannak a foltjaid? Írjátok meg, hogy haladtok? Puszi mindenkinek. Szeretlek benneteket: Marika.

4135. NOA (válaszként erre: 4131. - Bajizsu)
2012. máj. 18. 19:10

Szia!


Köszönöm a kedvességed..majd visszadrukkolok ha szükséged lesz rá:) Talán egy hete használom én nem végeztem próbát..beizgultam nagyon..:)

Sőt nekem nem jön le a bőrömről semmi csak maga a krém ha sokat teszek rá nem mindet szívja be.


Majd kérek helyzetjelentést jó.

4134. dddd
2012. máj. 18. 19:07

Lààànyok :-)

Ezt muszaj elmondani:-) szabadteri programunk volt,orakig kint,delutan,ereztem,hogy tuz a nap.Rettegtem,meet ugyi sokfaktoros draga kencekel is ilyenkor szokott vidaman befeketedni a folt.Itthon rogton a tukorhoz rohantam,de semmi :-) :-) :-)

Ja,es ma reggel megint sok "nudlim" volt,de...hatarozottan olyan erzesem volt,mintha a folt jonne lefele. most megneztem a nagyitos tukorben,megvannak meg ;( de vilagosabbak,sokkal.Nemelyik meg olyan,hogymegvan a konturja,mar almomban is be tudnam kenni:( :( :(.... efgyes reszein normalis szinu a bor.

Ma meg kenek ra,:-)

Akinek szaraz,Marika azt javasolja,ejszakara kenje be valami mas kremmel :-) ami nem szaritja.

4133. nila
2012. máj. 18. 19:00

Lányok !


hatalmas meglepetésemre meg érkezett ma a krém !!

Az illata nekem tetszik kicsit mintha kámfort is éreznék benne ,de nem vennék rá mérget .Emlékeztet még a babaposikrémre :) A TÉGELY TELJESEN TELE VAN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ma estétől indul a próba ;)

4132. dddd (válaszként erre: 4126. - Liliom-70)
2012. máj. 18. 18:55
Annyiranagyonszîvesen:-)
4131. Bajizsu (válaszként erre: 4129. - NOA)
2012. máj. 18. 18:42

Hello!


Te mióta használod a krémet ? Drukkolok , hogy idövel jó legyen !!

Én is megrendeltem . De hozzám kicsit késöbb érkezik meg , mert külfödre lassabban jön . De már alig várom !

2012. máj. 18. 15:34

Sziasztok!

A homlokomon felére csökkent a folt,ill.sokkal halványabb és csak múlt szerdától kenem! :) Annyira megirigyeltelek Panna h rámerészkedtem az arcomra is vele. Hétfőtől kenem azt is, de ma már kicsit piros volt az arccsantomnál s picit égett. Uborkázni fogom. Egyébként az arcom is sokkal szebb, sokkal egységesebb. Hm... lehet h szép leszek!? :D áááá, elsem merem hinni! :)

KÖSZÖNÖM MARIKA! na meg Banyanyanya!

márcsak a terhességi csíkomra kellene valami...

❮❮ ... 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook