Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Májfolt az arcon. Mivel lehet megelőzni és mi használ, ha már van? fórum

Májfolt az arcon. Mivel lehet megelőzni és mi használ, ha már van? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... ❯❯
4519. Csabi3
2012. máj. 30. 07:48

Drága mindenki!

Marika Te is olvasol! :)

Megtudtunk ezt-azt a krémről, köszönjük, természetes számomra, hogy félünk, hisz mamár minden rákot okoz,bár 1kérdésre nem kaptunk választ ami igazán érdekelne bennünket az a higany hány százalékban tartalmazza? Engem kimondottan a higany része érdekel, mert szerintem van benne,kérdésem, hogy mennyi?

Aranyos vagy, hogy megosztottad velünk ezt a csodaszert,mert valóban az!

Nézd Marika, hogy kicsit fura emberek vagyunk, én azt is elfogadom, lehet, hogy azok vagyunk, de nem bántottunk, csak érdeklődünk, és számomra természetes, hogy érdekel, hogy mit is kenek az arcomra, esetleg később mi lesz a mellékhatása.

Szeretnék kérni mindenkit, hogy ne ércse senki félre, senkit nem bántani szerettem volna :))

Puszi mindenkinek!!

4518. dddd
2012. máj. 30. 07:06

akkor sorban,amiket még kaptunk:


Kató, hogy őszinte legyek én leakartam ma végleg lépni. Bár megértem őket, csak számomra kicsit furcsa emberek. De valahol még is csak sajnálom őket.A csuda sem tudja, hogy miért ilyenek.Meg lehet, hogy sokat csalódtak? Mindegy. Marika


Igen az első hét a legkritikusabb mert itt dől el, hogy ki bírja és ki nem. Ráadásul sokan voltak egyszerre kezdők és mindenkire más ként hatott és összezavarodtak. Én is hibás voltam mert talán hamarabb kellett volna írni, hogy mi van benne.De nem gondoltam,hogy ennyire foglalkoztatja őket és ennyire be pánikolnak főleg, hogy tudtam, hogy semmi nincs benne ami bajt okozhat. Ezért írtam, hogy 2-3 nap alatt kimegy a hatása aki nem bírja. Az égést gyulladás csökkentő krémekkel kiválóan lehet kezelni, de nagyon jó sűrűn hideg vízzel le mosni. Az biztos, hogy aki bírja annak valóban visszahalványodik a foltja. Talán még annyit, ha sokat vagy kint a napon mindenütt barnulsz, az arcod is. De ha újra bekened ismét vissza halványodik.Ezért nem válik el annyira a fejed a testedtől. Puszi: Marika


Kató! Lelépni a legkönnyebb, de én úgy érzem, hogy talán még is csak szükségük van rám. Olyanok mint a kisgyerekek, minden újtól félnek. Akár milyenek is, de én azért szeretem őket. Olyan ez mint egy nagy család, veszekednek, civakodnak és még is hozzád tartoznak. Már csak abban bízom, hogy megnyugszanak!!! Puszi mindenkinek. Marika


Rád bízom,hogy be másolod e vagy sem, legfeljebb megtudják, hogy nekem is van lelkem. Mert ha belegondolsz azért nem akár kit kutya gumiztak le. Azért jobb ha az ilyenek kicsit magukba szállnak mielőtt bár mit is leírnának. Mert akkor egy kicsit a többiek is magukba szállnak. Elvégre is nem én kerestem őket és belém törlik a cipőjüket! Hát igen, az emberek már csak ilyenek! Puszi nektek.

4517. emily13 (válaszként erre: 4513. - Erikacz)
2012. máj. 30. 05:08
Elküldtem a krém nevét.
4516. mel79 (válaszként erre: 4488. - Starlit)
2012. máj. 30. 00:53
Igen..sajna én is azt gondolom h.legtöbb fényvédő krém nemhogy használ,hanem inkább árt!!anyukámnak is voltak foltjai pati után sose kente semmivel,és elmúlt,én meg össze-vissza kenegettem ilyen krém-olyan,csak rosszabbodott....most én is odafigyelek mit kenek rá,hisz a sok féle vegyszeres kenceficével csak a májunkat terheljük!!(((igaz sosem tudnék leszokni róluk,de próbállok a lehető legtermészetesebbet használni!!van kövirózsa fényvédő krém is mi természetes írtam róla!!
4515. mel79 (válaszként erre: 4502. - Erikacz)
2012. máj. 30. 00:44
Biola gyártja:Naturissimo Kövirózsa krém!!Fényérzékeny bőrre,barna pigmentfolt- halványító és barnulást fékező multivitaminos krém!Smink alá is kiváló,gyorsan felszívódó hidratáló,nappali használatra még a természetes pigmentjeivel védi is a napsugárzás káros hatásaitól a bőrt.Minden bőrtipusra!!
4514. bizsi86
2012. máj. 29. 22:30
dejóóó, csudi hasznos ez a levél Marikától! Legalább mostmár tudom, h a cetvelőt nem bírja a bőröm...:) nah hátha második nekifutásra jobban sül el...;)
4513. Erikacz (válaszként erre: 4507. - Emily13)
2012. máj. 29. 21:31
milyen másik krémet használsz, ami a májat célózza meg??
4512. zseby baby (válaszként erre: 4511. - Dddd)
2012. máj. 29. 20:41

Köszi szépen!

Látom Marika azért figyel ránk! :)

jó éjt nektek!

4511. dddd (válaszként erre: 4508. - Dddd)
2012. máj. 29. 20:31

jaj,én is itt szoktam ragadni,hallgatok is érte.

szóval a ráncos,érzéken yrészt kihagyni,ubiszelet rá,meg vmi tápláló krém,ez nem :D A pattikat eltüntetni,fertőtleníteni. :Daddig is gyors segítség,míg vissza nem olvasol :D

4510. dddd
2012. máj. 29. 20:29

HÉJHAHÓ!

KAPTUNK LEVELET!!!!

Remélem,sokan örültök neki!

CANIS MERGA NEM SZEREPEL A LEÍRASBAN :D :D :D



Nincs semmi baj lányok és közel sem szentném, hogy zombik legyetek. Végül is megértelek benneteket ezért akkor figyeljetek. A Glicerin ez elengedhetetlen, Kalii carbonas vagy más néven hamuzsír ami fehéríti és tisztítja a bőrt és vissza állítja a bőr eredeti szépségét vagy is széppé varázsolja. Cetylis palmitas. Kémiai zsiradékot tartalmaz mely elősegíti a bőr puhaságát és megújulását. Acidum stearicum /Ez fűzfa kéregből lehet nyerni / És ez is a latin neve. A kozmetikai ipar rendszeresen használja mert gyorsítja az epidermis/ vagyis hámmegújító ezért a fagyú mirigyek nem dugulnak el és gyorsabban képződik az új hám. Ezért samponok, baba krémek, fogkrémek alapanyaga. már az 1760 előszeretettel alkalmazták. A levendula gyulladáscsökkentő, nyugtató és már a 1500 években nagyon ismert volt a kozmetikai iparban. A különböző jótékony illóolajok elősegítik a bőr szépséget és az érett bőr természetes szépségét vissza állítja. A kém természetes anyagai elősegítik, hogy a kémet folyamatosan lehessen használni. Ha nem így lett volna szóltam volna róla. Van két növényi anyag aminek fiatalító hatása van és kiváló tartósító szerként is működik. Ha esik az eső kicsit az összetétel változik sajnos nem tudom kiküszöbölni ezért van, hogy néha a krém nem mindig fehér. Ezen nem tudok változtatni mert az időjárás függő. A kivörösödést a Cetylis palmitas okozza ez az amit sokan nem bírnak. Bízok benne, hogy a leírtak megnyugtatnak. Mivel magamnak csináltam sohasem gondoltam, hogy az összetevőket rá írjam. Puszi mindenkinek Marika.

4509. zseby baby (válaszként erre: 4508. - Dddd)
2012. máj. 29. 20:21

szijó

Köszi, megpróbálom kihagyni! Ha lesz időm vissza is olvasok, de ma már annyit olvastam h a kaja is szét főtt :)

4508. dddd (válaszként erre: 4499. - Zseby baby)
2012. máj. 29. 20:13

Szia :-)

Sebbe semmikepp ne kend!

Apro feher pattanasaim nekem is voltak,meg most is akad egy-ketto,de nem annyi,mint az elejen. Marika nekem akkor arra azt mondta,tisztul a borom.A rancos,erzekeny reszre megintcsak nem kell kenni.

De.....nem akarok gonoszkodni :-) ,sztem olvassatok vissza,kb.majus elejetol,mert ezekna kerdesek mar szinte mind voltak.

4507. emily13
2012. máj. 29. 20:12
Én egyébként most csinálok egy máj méregtelenítő kúrát,és van egy krémem,ami elvileg a májat célozza meg.És Marika krémje,amit nappalra lehet használni.Gondolom a három együtt biztos fog használni.Én sem szertném,hogy örökre így maradjak,mert útálok tükörbe nézni.Sokan azt mondják,ha nem mondanám,hogy ott van észre sem vennék,meg hogy ezt csak én látom magamnak olyan csúnyának.Mindenesetre szertném,ha újra szép lenne az arcom.
4506. emily13 (válaszként erre: 4505. - Cirmix)
2012. máj. 29. 20:07
Köszi
4505. cirmix (válaszként erre: 4500. - Emily13)
2012. máj. 29. 19:52
emily13 - Éppen így gondolom.
4504. nila (válaszként erre: 4498. - Cirmix)
2012. máj. 29. 19:43

természetesen nem gondolom Marikáról,hogy kuty ....et tesz bele, csak bocsi ,de felbosszantottál és ezt hoztam ki példának.

eddig sem titkoltam ,hogy én parázok .

Csajszik írták ,hogy patik jöttek ki rajtuk -én beparáztam,írták ráncosak lettek-én beparáztam..

Bevallom most nem kenem a krémet , várom a Lányok ,hogy alakulnak , mert igen .. parázok .. ez van

4503. 65298a0518 (válaszként erre: 4498. - Cirmix)
2012. máj. 29. 19:39
Én értem, mit akartál írni, sőt, meg is értelek, csak nem értem, miért kell lefikázni azt, aki kérdez (mindannyiunk helyett) vagy azt, aki éjszakára keni így megszólni. Lehet, ő tőlünk kérdezte, lehet -e éjjelre kenni, mert nem akarta Marikát ezzel zavarni. Én pl. kifejezetten ezt is megkérdeztem tőle, onnan tudom, hogy inkább nappali krém.
4502. Erikacz (válaszként erre: 4486. - Mel79)
2012. máj. 29. 19:35
Mi ennek a fényvédőnek a neve??? Köszke
4501. emily13
2012. máj. 29. 19:30
Mindenesetre nem hiszem,hogy ezt1-2 hónap alatt el lehet dönteni.Én próbáltam már több mindent,de általában mindig 3 hónapot írtak,mert addigra hatol le a bőr alsó hámrétegébe.És Marika is azt mondta,hogy neki sem csak úgy pikk-pakk varázsütésre múltak el a foltjai.Ha így lenne,akkor már nem lenne májfoltos senki.Szóval kitartás
4500. emily13
2012. máj. 29. 19:26
Sziasztok!Nekem az a véleményem,hogy mindenki eldöntheti saját maga,hogy szeretné-e használni a krémet,vagy sem.Marika saját magán kísérletezte ki,saját bőrtípusának megfelelően.Tehát,ami neki jó,az nem biztos,hogy nekem,vagy a másiknak jó lesz.Ugyanígy van ez samponnal,testápolóval,és minden mással.Én úgy gondolom egy próbát minképp megér,és ha nem nem válik be,akkor majd valami mást kell kipróbálni.
2012. máj. 29. 19:15

Nekem elég halvány a foltom,csak néhány pati kijött megint a homlokomon. Ja, és ugye kapargáltam, sebes lett. Ha kenem a krémmel akkor nagyon csíp..

Marika esetleg megtudnád mondani h mitől lehet? (már ha olvasol minket) Ugye nem ártalmas a bőrömnek? Nem tudom ugy bekenni h ne menjen bele!


köszi!

4498. cirmix
2012. máj. 29. 19:09
Jól van. Nem akartam senkit megbántani. Ebben a világban már sokan elveszítették/tük a feltétlen bizalmat - gyerekek, lehet hogy én naív vagyok, hogy tudok még bízni az adott szóban, hogy elhiszem, hogy tényleg segítőkészség vezérel néhány embert. És elhiszem, hogy Marika saját magán kisérletezte ki és működik és hogy nem fog szárított kutya....-t beletenni. Hiszem, hogy nem ez a vélemény alakult ki Marikáról... Másrészt, nem Ő kapaszkodott belénk, olvassatok vissza, miután megtudtuk banyaanyától, aki igencsak szerényen írt a sikeréről, nem verte hónapokig nagy dobra, mindaddig, míg meg nem győződött a hatásról - szinte tömegesen kérte mindenki a krém ill. Marika elérhetőségét tőle. Valóban, nekem nem tisztem, hogy osszam az észt, de azért szálljunk már magunkba egy kicsit...
4497. dddd
2012. máj. 29. 18:47

Igy van,o maga irta,hogy kerdezzunk :-)

Ejszakara is lehet kenni,de a nappali a lenyeg.

Nekem jo,de en nem akarok mar szolni,mert volt,akinazt gondolta,en vagyok Marika:-)

4496. Bajizsu (válaszként erre: 4494. - 65298a0518)
2012. máj. 29. 18:35
Így van!!Én nem tudtam felhívni Marikát , így a csajoktól tudtam meg sokat a krémröl . Tehát köszi , hogy faggatózunk , mert ez sokaknak segít .
4495. wiki76
2012. máj. 29. 18:33

Nem szeretek birka lenni de most kivételt tettem Marika krémével.Tényleg jó tudni mit kenünk magunkra.Félti a receptet.Érthető.

Az meg hogy ki hányszor keni,azt a bőr jelzi.Mindenkinél más.

4494. 65298a0518 (válaszként erre: 4491. - Cirmix)
2012. máj. 29. 18:23

Köszi, de én az alagút végét inkább nem szeretném látni.

Igazad van, ilyen is volt, csak arról tudtuk, hogy szteroidot tartalmaz, és el tudtuk dönteni, akarjuk -e ennek fényében, és tudtuk azt is, hogy nem használhatjuk folyamatosan tovább 1 hónapnál vagy ki tudja már, hogy hogy volt.


Tudod az össze-vissza kérdezgetéseinknek köszönhetöen tudod most pontosan, hogyan is kell használni, elég sok hasznos kérdést tettünk fel. Te akkor hol voltál?

És az miért is baj, ha valaki csak éjszakára keni, az ö dolga, eskü nem értelek. Marika nem fog besokallni az értetlenkedésen, örül a lelkesedésünknek, és az, hogy kérdezünk, szerintem max. arra vall, hogy nem vagyunk teljesen birkák, csak egy kicsit.

4493. nila
2012. máj. 29. 17:12
megéi-megérti
4492. nila (válaszként erre: 4491. - Cirmix)
2012. máj. 29. 17:10

mivan ha szárított kutya ürülék van benne ???? azt is az arcodrakened ? Te nem gondolkozol ??? az arcunkról van ,az egészségünkről ... bocs csak úgy kijött belőlem ..


még szép,hogy érdekli az embert .. és ha Marika olvas ,gondolom megéi a kívánsiságunkat , hiszen ő is Nő, Anya ...és természetesen senki sem szeretne zombi külsővel szaladgálni az utcán .

4491. cirmix
2012. máj. 29. 16:51
Lányok! Bocs, hogy bele vau-vau, de nem bírom ki... hagyjuk már ezt a "mit tartalmaz, miért nincs feltüntetve" stb. dumát. Örüljünk, hogy valami fénysugár megcsillant az alagút végén. Mivel jobb, hogy egyes veszélyes krémekről tudtuk, hogy miket tartalmazott, emlékezzünk, ugyanúgy kentük, alig vártuk, hogy megkaphassuk, s hiába volt ráírva, h. minimálisan kenni, volt aki leégette magát sebesre. Én még emlékszem ezekhez a hsz-ekre. Az a véleményem, aki nem meri az ne vegye meg, ne használja, de ne vészmadaraskodjon, aki meg bevállalja, az írja meg tapasztalatait. De tényleg annyira gáz, hogy mintha egyesek nem olvasták volna el, (itt a fórumon visszaolvasva) hogyan kell használni, össze-vissza kérdezgetnek, pl. mi az, h. éjszaka keni be csak magát valaki???? Áááááá, félek, nehogy Marika besokalljon az értetlenkedéseken és bizalmatlankodásokon és a végén elesünk ettől a lehetőségtől. Bocs, hogy ez kijött belőlem...
4490. emily13
2012. máj. 29. 14:53
Már kipróbáltam a krémet,persze szigorúan csak a fül mögött,ahogy Marika tanácsolta.Majd csak eltelik az öt nap.
❮❮ ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook