Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Májfolt az arcon. Mivel lehet megelőzni és mi használ, ha már van? fórum

Májfolt az arcon. Mivel lehet megelőzni és mi használ, ha már van? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯
4549. fibi82 (válaszként erre: 4548. - Jud27)
2012. máj. 31. 08:56

Mindenkinek sok sikert a krémhez 4!!!négy :)


Jud, nekem is ugyanúgy jöttek ki a foltok. A bajusz az kb. 5 éve, a homlokomon meg 3-ik éve.

A bajuszt eltüntettem kövirózsa levével 2 nyár alatt, úgy hogy utána el is feledkeztem a foltról, szóval semmi fényvédőt nem használtam közben sem! Mégsem erősödött tovább.

Aztán köv. tavasszal a homlokomon jött ki :S aztán mivel nem volt sok kövirózsám, kövirózsa cseppet vettem- 2 hónap alatt teljesen elhalványult, amikor én hülye 2 órát töltöttem diffúzfényben a napon!!!! Képzelhetitek, mire hazaértem az egész folt a homlokomon 2 árnyalattal sötétebb lett!!! :S

Onnantól már nem tudtam kihalványítani, fel is adtam, inkább hozzábarnultam (a folt letakarásával).

Most újra belekezdtem, mivel van kövirózsám, és úgy látom szaporodik is, ismét belekezdtem.

Ezentúl, ha kimegyek, csak 50F fényvédő!!!

én teljesen el akarom tüntetni, full fehérre, mint amilyen a bőröm eredetileg, és ha ez 2 nyár alatt sikerül, akkor az lesz! +mellette fényvédelem.

télen újra citromozni fogok, az is szépen fehérít.

De az is lehet, hogy ha pozitív változást hoz nektek a Marika kréme, és is szerzek egyet :)


Mondjuk ez érdekes, hogy mindenkinek általában a bajuszkán kezdődik... mintha egy bekódolt program szerint terjedne.

4548. jud27
2012. máj. 31. 08:20

Sziasztok,


Egy sikertörténet azoknak akik most kezdik:

Ma használom 2hete. A bajuszvonalam (ami már 6 éve boldogít) már smink nélkül is alig látszik, sminkkel pedig egyáltalán nem, és nagyon szép az arcom. A homlokomon lassabban megy a halványulás ugyan, (ez azért érdekes számomra, mert ott csak tavaly jelent meg, télen szinte teljesen eltünt, majd tavasszal hírt adott magáról, és mégis eléggé ragaszkodik hozzám)de biztos vagyok bennne, hogy idővel eltünik ott is.

Szinte soha semmit nem tudok lemorzsolni a krémből felkenés után. Reggel és este is kenem, sőt hétvégén naponta többször. Kicsit szárítja a bőröm, de kenek rá hidratáló krémet. Nagyon erős napsugárzásnál azért én használtam plusz 50-es napvédőt. Biztos ami biztos.

Aki nem allergiás rá, az ne adja fel, lesz eredmény!

4547. 65298a0518 (válaszként erre: 4546. - Nila)
2012. máj. 31. 08:02

Nila!


Nem akarok kötekedni, de nekem már az első kenés... na jó, inkább a második után már bababőröm lett, nekem kicsi pattik kb. 2 hét után, de volt, akinek hamarabb jöttek.



Na, ami a lényeg, én tényleg nem értem, Marika hogyan bántódhatsz meg teljesen reális kérdéseken (jó, egyet-egyet megértek, bár azt is egész máshogy értelmezed, mint pl. én).

Néha úgy forgatod ki a szavakat (pl. a kutyagumis sztori) ahogy -én azt hittem eddig- csak a párom képes!


Az emberek bizalmatlanok, főleg, ha gyakran ellentmondásokba ütköznek!


Sajnálom ha megbántottunk, én a magam részéről nem érzem magam rosszindulatúnak, inkább csalódottnak!

4546. nila (válaszként erre: 4543. - Wiki76)
2012. máj. 31. 06:36

bocsi ,ha jól számolok olyan 5-6 napja használod a krémet .

Kicsit hihetetlen máris baba bőröd van ?

kicsi patik ha jól tudom a többieknek úgy 2 hét után jelentkeztek .


tényleg bocs ha tévedek ,csak érdeklődök.

4545. 65298a0518 (válaszként erre: 4533. - Dddd)
2012. máj. 31. 06:28

Jó reggelt!


Hú, most tudtam csak jönni, közben olvasgattam, már ha bírtam mert nethiba volt napokig.


Mik történnek itt, de sokszor tudtam volna hozzászólni, nagyon bosszantó volt, hogy nem tudtam!


ÁÁÁÁÁÁÁ, az ilyen szavaktól visítani tudok!


Drága Marika!


Nyilván még olvasol azért minket!

Gondolom nem hittél a szemednek és többször is visszaolvastál, és akkor látnod kellett volna, hogy SENKI NEM KUTYAGUMIZOTT LE TÉGED, és ezt már másodszorra írod!


Hol vannak ilyen sorok? Én ilyeneket nem is találok! Nézek-nézek, de semmi ilyet nem látok!

Csajok, ha Ti látjátok, segítsetek már!

Emily????


Most rohannom kell, de majd jövök, ezt gyorsban muszáj volt!

4544. emily13
2012. máj. 31. 05:52
Én már alig várom,hogy kenhessem az arcom.Ez a 3.nap a fül mögötti teszttel.Vasárnaptól végre használhatom.
4543. wiki76
2012. máj. 30. 23:18

Jelentem kenem és jó.Bababőröm lett.kicsit patis de nem zavaró.nem gyulladt,gyorsan múlik.

Az ismerős illata is megoldódott:)Anyukám kente az arcát glicerin stearin krémmel.Bőrgyógyász létére csak azt használta és szép volt a bőre.(na én nem örököltem a porcelán orcáját sajna)

Szóval nekem ezért is bejön.Anyura emlékeztet.

Este kenem kicsit pityergek,dörzsizek és várom a csodát.Ha képes voltam azt a hülye ephelist hetekig kenni ennél se leszek türelmetlen.

4542. nila (válaszként erre: 4541. - Dddd)
2012. máj. 30. 21:55

egyátalán nem bántani akartam ,ráadásul látom ,hogy szinte mindenkinél jó a krém .

sőt , én is azt írtam mivel nagyon parázós agyok , szeptemberben elkezdem kenni ,addig figyelem a fejleményeket .

viszont nem kérek bocsánatot ,mert nincs miért !!


kicsit gusztustalan példát hoztam fel , de akkor úgy jött ki belőlem ennyi .

4541. dddd
2012. máj. 30. 21:52

Sajnalom,ha megbantodott,vagy fèlreèrtett valamit...

Biztos vagyok benne,hogy nila se gondolt ilyesmire.

4540. dddd (válaszként erre: 4538. - Nila)
2012. máj. 30. 21:49

Remek,mert èn meg ezekre a gondolatokra irtam,pusztàn bolondozàsbôl,hogy CANIS MERGA-t NEM TARTALMAZ,hogy ne legyen mar olyan puskaporos a hangulat.

Mindenesetre Marikàt nem kutyagumizta le senki.

4539. bizsi86
2012. máj. 30. 21:46
A sok negatív után ideje lenne pozitívat is hallani! Hol vannak a szépülő Hölgyek???? Sikertörténeteket akaroooook!!! :)))
4538. nila
2012. máj. 30. 21:36

Kedves Marika !


Kérlek olvasd vissza a 4493 .as hozzá szólást ,mert úgy érzem kicsit félreértetted ...

Nagyon nem szeretem ha kiforgatják a szavam .

Valóban , mi kerestünk , segíteni szeretnél ez nem baj sőt !!! ..,de nem értem miért kellett ekkora nagy problémát csinálni a kíváncsiságunkból .

Eddig is kielemeztünk mindent amit magunkra kentünk .

Hol itt a baj ?????

4537. Erikacz
2012. máj. 30. 19:40
Csak pár napot használt (tele van) Marika krémem eladó jutányos áron csupán csak 2500 Ft-ért, ha valakit érdekel. Mert látom, hogy vannak akik még használják. Priviben várom, akit érdekel :)
4536. Erikacz (válaszként erre: 4535. - Dddd)
2012. máj. 30. 19:36
like :)
4535. dddd (válaszként erre: 4534. - Erikacz)
2012. máj. 30. 19:14

Így van :D

Kár,hogy ennek így lett vége,de aki akarja,keni tovább,és megtalálja Marikát,aki nem ,nem.végülis,sajnos sokunk élete a foltokat illetően folyamatos próbálkozás,van ,akinek jó lesz ez,van,akinek nem.Bántani egymást meg fölösleges.

4534. Erikacz
2012. máj. 30. 18:59
Szerintem ne veszekedjünk! Azok akiknek fontos, hogy mi van a krémbe bevizsgáltatják, mert megtehetik...hogy van -e benne tiltott dolog, ami káros vagy nem!!! Látom a higany kérdés valakit érdekel valakit nem, úgy gondolom ezt tiszteletben kellene tartani.
4533. dddd
2012. máj. 30. 18:42

Sziasztok!

Valóban igaza van Emilynek,ha valaki információt szeretne,akkor ezentúl fel kell hívnia Marikát.

Igaz,olyan embereknek,akik külföldön élnek,vagy más okból erre nincs lehetőségük,jó lett volna ez a fórum. Marika regisztrálni nem akart,talán azért,mert mondtam,hogy itt nem lehet a saját termékedet népszerűsíteni.Én mindig,szorgalmasan bemásoltam,amit üzent.Persze,volt,aki azt hitte,én vagyok Marika.Nem :D

De itt az utolsó levele,mindenkihez:


Kedves, drága mindenki! Hogy őszinte legyek kicsit nehéz tőletek elbúcsúzni, de nekem sem időm, sem erőm nincs senkit sem győzködni. Aki felírta nekem az utolsó levelet annak üzenem, hogy már megint nem jól olvasta el az üzenetem!!! Különben köszönöm jól vagyok, élek és virulok és remélem, hogy még egy darabig fogok. Azt mondjátok túl érzékeny vagyok? Hát meglehet, a művészek már csak ilyenek, főleg ha le kutya gumizzák őket. Írja, hogy sok vevőt veszítek! Igaza lehet, de én egy furcsa jószága vagyok a Jóistennek, mert sosem motiválta a pénz az életemet. Én mindig az embert, a tudást és az értéket kerestem és iparkodtam, hogy a tudásom legjavát az emberek javára fordítsam. Ezért mindig gondoskodtam róla, hogy sose jusson olyan emberek birtokába akik hasznot húznának belőle vagy bezárnák egy fiókba. Azért volt köztetek olyan is aki ki állt mellettem. Köszönöm neki. Olyan is akadt aki felhívott, hogy nagyon szép lett az arca, igen ez volt egy csöppnyi fénysugár az éjszakába hát ha még a nappalt is megláthatta volna. Azt mondjátok, hogy én gyerekesen viselkedem? Meglehet, de én szeretek gyerek lélekkel élni, mert sok felnőtt nagyon gonosz tud lenni! Hát igen, itt az alagutú vége, most már világosan látjátok, hogy mi lett belőle. Egyben viszont teljesen biztos vagyok, aki bízik bennem az úgy is keresni fog, aki meg nem, azzal úgy sincs mit kezdenem. Ha valaki ír, vagy hív, én válaszolok neki szívesen, de én most itt ezennel befejeztem! Remélem egyszer megtaláljátok a megoldást! Sok sikert kívánok hozzá! Üdvözlett

4532. cirmix (válaszként erre: 4531. - Emily13)
2012. máj. 30. 18:30
Kedves Emily13! Ahogy olvastam, mi ketten nagyjából egyszerre kezdjük használni, vagyis én egy nappal később, ma kaptam meg ugyanis. Nagyon drukkolok, h. sikerüljön szépen, fokozatosan eltüntetni a foltokat.
4531. emily13 (válaszként erre: 4528. - Csabi3)
2012. máj. 30. 17:56
Kedves Csabi3!Én csak arról beszéltem,hogy nem kellene a Marikát megsérteni.Én már többször beszéltem vele telefonon,és neked is ezt javaslom.Kár találgatni,mert 20-30 percben mindent elmond,amit tudni szeretnél,ill.tudni szeretnétek.És akkor nem kell várni,hogy mikor válaszol a feltett kérdéseinkre.Egyszerűbb megoldás.
2012. máj. 30. 17:49

na most már remélem h nincs benne higany(én hiszek a marikának) mert a patijaimat kinyomkodtam és a sbbe nagyon sokszor belekentem a krémet! (nehéz volt kihagyni)

kicsit csípett de nem foglalkoztam vele. Ha ugye gyógynövényekből van akkor meg nem kell annyira paráznom...

4529. dddd
2012. máj. 30. 17:27

Lanyok,nekem Marika azt mondta,nincs higany a kremben.

Mult heten pont rakerdeztem,mert egy ismerosom allergias ra.Akkor is a kivaltani szot hasznalta,de nem olyan ertelemben,hogy gyogyszertarbol kivaltani,hanem,hogy HELYETTESITENI.

Szoval O valami mast hasznal,de nem mondja meg,hogy mit.

Olyan jo kis forum ez,kar lenne erte...

4528. Csabi3 (válaszként erre: 4527. - Emily13)
2012. máj. 30. 17:13

Csak mégis másról beszéltél?:))

Akkor megkérdezhetem, hogy miért is?:)

4527. emily13 (válaszként erre: 4526. - Csabi3)
2012. máj. 30. 17:10
Értem,hogy mi a kérdés.
4526. Csabi3 (válaszként erre: 4524. - Emily13)
2012. máj. 30. 16:51

Drágám, ezt senki sem kérdőjelezi meg:))

De a higany volt az érdeklődési kör középpontja, ha nem értenéd,mivel halált is okozhat, ezért kérdeztük a %-os arányát, nem az egész krémét, csak a higanyét, de alá is húzhatom, ha gondolod :)))

4525. bizsi86 (válaszként erre: 4524. - Emily13)
2012. máj. 30. 16:34
Lájkolom a hozzászólásodat!!! :)
4524. emily13
2012. máj. 30. 16:13
Szóval,valaki új tapasztalatokkal?Még annyit szerettem volna írni,hogy ez a fórum tapasztalatok megoldására szolgál.Akinek kérdése van,hívja fel marikát,és beszélje meg vele.Ha leírná ide a krém összetevőjét %-os arányokban,akkor mindenki előállíthatná magának,főleg ugye szépségiparok.Szerintem marika egy végtelenül kedves nő,és nem érdemli meg,hogy bárki megbántsa.Segíteni akar,de a segítséget nem ő ajánlotta fel nekünk.
4523. Csabi3 (válaszként erre: 4521. - Dddd)
2012. máj. 30. 15:09

Drága Marika!

Sértődöttséget érzek és ezt szeretném tisztázni!

Nem megbántani akartunk csak tisztába lenni azzal, hogy mit kenünk.Szerintem ezzel nem vétkeztünk, sem ellened, sem pedig más ellen.

Már tudjuk, hogy van higany a krémbe, de %-os arányt sajnos nem, nem baj,de akit zavar a higanyt vagy allergiásrá az ne használja.

Ha megbántódtál azért azt sajnálom, úgy gondolom, hogy túl érzékeny vagy és mindenen besértődsz, nem kell ebben a mai világban ez nem helyén való a Te helyzetedben, sok vevőt elveszítesz vele.

Tudod az én világom sokkal keményebb és nem tehetem, hogy ha egy partner megsért, hogy ne álljak vele többé szóba, sőt én elég gyerekesnek tartom ezt a viselkedést:))

További sok sikert mindenkinek, szépüljön mindenki, szívből kívánom!!

4522. Erikacz (válaszként erre: 4517. - Emily13)
2012. máj. 30. 14:18
nagyon szépen köszönöm :))))
4521. dddd
2012. máj. 30. 11:00

aptuk,vagy kaptam :8 nemtom...

A kozmetikai ipar a higanyt valóban használja mert anélkül nem működik semmi. De a higanyt kilehet váltani csak nem egyszerű megtenni. Én téged erről nem kívánlak és nem is akarlak meggyőzni. Mindenesetre én neked azt javaslom ha ennyire nem bízol ebben a krémbe ne használd. Az egyik hölgy azt írta, hogy a Debreceni Biogál gyógyszergyár kiváló terméket csinál. Igen, a gyógyszeripar sok mindent kitalál! Talán meg kell próbálni, hát ha az működik!

4520. dddd (válaszként erre: 4519. - Csabi3)
2012. máj. 30. 08:12

Koszi,Csabi :-)

Foltmentes,szep napot mindenkinek:-)

Majd egyszer csak jôvôk :-)

❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook