Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Májfolt az arcon. Mivel lehet megelőzni és mi használ, ha már van? fórum

Májfolt az arcon. Mivel lehet megelőzni és mi használ, ha már van? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯
4819. rusnyi
2012. jún. 3. 21:37
Hú látom minden fórumon van valaki aki bedob egy vacak hozzászólást és lelép,mint aki jól végezte dolgát.Nem rendes dolog piszkálni olyan embereket akik a gondjukra keresnek valami megoldást sokan már évek óta.A krémre visszatérve nem múlik,nem sötétedik a foltom,de a bőröm valahogy szebb,viszont ez csak félsiker.Attól tartok ez is olyan lesz,hogy van akinek jó lesz van akinek nem :( :(
4818. nila (válaszként erre: 4817. - Dddd)
2012. jún. 3. 19:26
:DD
4817. dddd
2012. jún. 3. 17:12

show must go on :D

Nila? :D :D .

4816. zseby baby (válaszként erre: 4732. - Potyy)
2012. jún. 3. 16:44

Drága ÉgbőlPotyyant!

Te most miről beszélsz? Olyan ritkán jutok ide és akkor is felviszi valamelyik ujonnan jött a vérnyomásomat..mellétek kávé sem kell! (esetleg egy kis jóféle ..SOM lekvár!

Ha te 2006-óta használod és olvasol minket, akkor meg mi a lósz..ért nem segítettél eddig rajtunk? Vagy egy önző dög vagy? Te szép voltál mi meg levagyunk szarva?? Most mi a ló..somért kotyogsz bele a mi fórumunkba. lett volna lehetőséged a 6.év alatt s nem tetted..

Különben meg mi az h "a hölgy magának csinálta és nem eladásra?" Ha kicsit oda figyeltél volna banyanyanya egy hirdetésben olvasta h a krémet hirdetik eladásra!!! Én is olvastam a hirdetést!!! Akkor mi az h a hölgy nem saját magát ajánlotta? hehe, na ne etessél már mert jól vagyok lakva tőled!

Ha meg azt írod ki a faliújságra h "inkább nem mondok semmit" akkor megint mi a sz..t keresel itt? Különben meg elárulom neked h én is szép vagyok a krémtől, használ is, (egyenlőre) de Q-vára utálom ha valaki a mások kárán (főleg nyájaskodva) akar meggazdagodni!

Szeretném(nénk) eldönteni h akarjuk e használni a krémet úgyis h higany van benne, vagy nem! Mi őszintén kérdeztünk, de őszinte válasz helyett sértődött levelet kaptunk!

Szóval! Szerintem csak kenjed magad h legalább olyan szép legyél mint a mi szeretett Marikánk, és egyed a ..som lekvárját te is! Állítólag nagyon egészséges! :D

4815. nila
2012. jún. 3. 16:06
Ne hagyjátok abba !!!! Olyan jókat nevetek most mé' kell má el venni a jó kedvét az embernek :-)))
4814. bizsi86
2012. jún. 3. 15:59
Csajok! Figyelmen kívül kell hagyni az ilyen ostoba egyedeket. Annyit sem érnek, hogy felbosszantsuk magunkat rajtuk... Én személy szerint már belefáradtam, igyekszem nem leállni még egyszer vitatkozni. Nem gyűlölök annál jobban semmit, mint amikor valaki hülyének néz. Viselje a következményeit...
4813. dddd (válaszként erre: 4809. - Erikacz)
2012. jún. 3. 15:57

Ja,akkor jô,mert èn is azt irtam NOA-nak,hogy igaza van,es ô kifejezetten kulturàltan mondta el a gondolatait.

Iaz,az ô hozzàszôlasa utan,de a hivatlan prôkàtoroknak szàntam,amit mondtam,s nem neki.

4812. Erikacz (válaszként erre: 4809. - Erikacz)
2012. jún. 3. 15:52
bocs ddd ezt nem neked akartam válaszolni..:)
4811. Erikacz (válaszként erre: 4732. - Potyy)
2012. jún. 3. 15:51
Milyen érdekes, hogy ezt a telefonba nekem még Marika mesélte!!! de érdekes, biztos rólad beszélt, pont ezekkel a szavakkal, szórul-szóra... na ezt a bejegyzést inkább el sem kellett volna olvasnom...
4810. Erikacz
2012. jún. 3. 15:46
Kicsit fura, hogy ezek az emberek, most hirtelen előkerültek és ennyire védik az eddig nap világot sem látott csodakrémet.... Befejeztem, csak már nem bírtam megállni én sem mert már kicsit bosszantó ez az egész vita...
4809. Erikacz (válaszként erre: 4807. - Dddd)
2012. jún. 3. 15:43
szerintem a másik stílus sem szép.... és elvégre én kaptam allergiát egy krémtől... ha te bemész egy étterembe és salmonella mérgezést kapsz, szerinted téged vesznek elő??? nem!!! Nem védem a NOát de igaza van...
4808. Erikacz
2012. jún. 3. 15:41
Be lehetne fejezni részetekről vagy Marika részéről azt, hogy felkér embereket, hogy ennyire védjék a krémet és reklámozzák. (aki nem inge nem veszi magára, csak akinek van egy kis esze az átlát a szitán. Apeh ellenőr ismerősömnek én is szólhatok, hogy rendeljen krémet, majd meglátjuk kap-e róla számlát. Szerintem be lehetne ezt az egészet fejezni, mert már tényleg nagyon unalmas és gusztustalan, ami itt folyik. Szerintem sokáig a hoxa portál sem fogja ezt eltűrni!!! Azt hiszem aki a legtöbbet bukhatja ezen az egész gusztustalan vitán az Marika és nem mi, akik rendeljük, rendeltük a krémet... ezen kellene elgondolkodni, hogy ha ti úgy szeretitek Marikát és a krémjét, akkor ezzel neki ártotok, mert tényleg kinyílik már az ember zsebében a bicska egyes primitív, buta embereken. És elgondolkozik az ember a további lépéseken!!!Egy egészséges ember tisztában van azzal, hogy van akkor félnivalója, ha tudja, hogy valami teljesen illegálisan van forgalmazva amin ráadásul nincsenek összetevők, nincs számla. allergia. stb. stb. sorolhatnám még. és inkább csendben marad nem szítja a tüzet olyan emberekkel szemben, akiknek teljes mértékben meg van a joguk, ahhoz, hogy tudják, hogy mit kennek az arcukra és véleményük is lehet egy termékről!!!!
4807. dddd
2012. jún. 3. 15:20
Ja...ès ha màr egy kortàrs kôltôrôl îrnèk,èn a helyedben jobban odafigyelnèk a helyesîràsra.
4806. dddd (válaszként erre: 4803. - NOA)
2012. jún. 3. 15:16

Igen,igazad van:-)

Azt a vàdat is vissza kell utasîtanunk,hogy engedèly nèlkul tettûnk kôzzè bàrmit.A levelei,melyeket nekûnk îrt,tudtàval,es kèrèsère kerûltek ide.Ha olvastad a fôrumot,lathattad.Alaptalan a vàdaskodàsod.

Aztàn volt nèhany hozzàszôlas,ami nem nyerte el a tetszèsèt,hàt elkôszônt.Nekem se volt kedvem mar a màsolgatàshoz.

De nem hiszem,hogy az ûjonnan megjelenôk sokat segîtettek neki,gondolom,szûksège sincs az ilyen segîtsegre.

Ezzel a stîlussal senkit nem gyôztôk meg,sôt...

4805. 65298a0518 (válaszként erre: 4773. - Potyy)
2012. jún. 3. 15:15
Köszi a választ, tőlem kifejezetten azt kérte, mondjam mindenkinek, aki foltos, na persze én nem ezért mondtam, hanem azért, mert ha megoldódik egy problémám, van akkora empátia bennem, hogy azonnal segíteni akarok azokon, akik tudom, hogy szintén ezzel szenvednek...ingyééé;-)
4804. Erikacz (válaszként erre: 4803. - NOA)
2012. jún. 3. 15:13
Egy értelmes egyber válasza egy primitív ember véleményére. És teljesen jogos. :)))
4803. NOA (válaszként erre: 4732. - Potyy)
2012. jún. 3. 14:33

Végtelenül elszomorít az a tény, rátalátál az oldalra, viszont még egyszer sem jutott eszedben regisztrálni csak most mikor viszályt szítasz.



Felhívom a figyelmed, nem szeretem, amikor degradálnak csak mert másként állok dolgokhoz.

Magadról alapból feltételezed a hibátlanságot ezt egy józanul gondolkodó ember nem jelenti ki, mert ezzel lenéz mindenki mást, és mások fölé helyezi magát.Ez az, ami miatt kinyílik sokunk zsebében a bicska, hogy mégis mire föl??

Mert ugye tudunk rengeteg példát az életünkből mikor mindenki nem volt mindíg becsületes és benne volt nyakig dolgokban ami akár embereket is megbetegített.Nem érdekel az összetétele ? Szíved joga viszont minket igen..Nem kellene itt fölösleges köröket futkároznunk ha az általa forgalmazott ..hangsúlyozom forgalmazott.. krémen, tégelyen ott lenne az ami kötelező.

Le kellene venni a szemellenzőt és a vevőnek megadni azt ami megjár, gondolom ez nem nagy kérés és sajnálom, hogy odáig jutottunk, hogy kérni kell.

Attól, hogy te elmondod, amit megtapasztaltál, más is elmondhatja. Egyébként érdemben semmire sem válaszolt, csak felfújta magát, és dobálózik a nem éppen hozzá illő jelzőkkel, főleg, hogy infantilis az az ember akinek nem az természetes ami neki.Ez a... ki ha én nem, magát mindenki másnál feljebb helyező stílus nem szeretem. MI nem bántani akartuk és nem is bántottuk.

Magának készítette a krémet akkor használja és ne forgalmazza –tiszta sor.Már ha az engedélyt így szóba hoztad Te talán tudod, ő kitől kért engedélyt a krém gyártására, forgalmazására, esetleg NAV stb.?

Majd válaszold meg magadnak ha lesz egy szusszanásnyi időd, de csak magadnak mivel én már öreg vagyok bohócnak és átlépem az irományod.

Jobb lett volna ha magadban tartod azt ami most kijött a pennádból.-ennyi hazugsággal rég árasztottak el.Marika megtudja védeni magát ha akarja nincs szüksége sleppre..ha csak nem személyesen Te vagy Marika.


Attól, hogy valakit láttam párszor nem bízom meg benne felhőtlenül a bizalomhoz idő kell.Ahogy Te is említetted a hit”mindenkinek szíve joga.....”

4802. bizsi86 (válaszként erre: 4795. - Erikacz)
2012. jún. 3. 14:21
megválaszoltam, bocsi, lusta voltam visszaolvasni... :))))
4801. dddd (válaszként erre: 4797. - Fibi82)
2012. jún. 3. 14:19
Ja,kèrem a kôvirôzsa csodàkra kèpes:-)
4800. dddd (válaszként erre: 4794. - Bizsi86)
2012. jún. 3. 14:18
Hihi..akkor èn ezentûl csak a legsetètebb rèszekre kenem :-)
4799. bizsi86 (válaszként erre: 4797. - Fibi82)
2012. jún. 3. 14:13
;) Íííígy van!
4798. bizsi86 (válaszként erre: 4795. - Erikacz)
2012. jún. 3. 14:12
a biod.. -ra gondolsz, ugye?
4797. fibi82 (válaszként erre: 4794. - Bizsi86)
2012. jún. 3. 14:09
Akkor ezek szerint nekem csodás a helyesírásom és nagyon jó modorú vagyok, ugye? :D
4796. Erikacz (válaszként erre: 4788. - Daphnee)
2012. jún. 3. 14:06
nincs mit. jah és a pattanásokra is jó emellett :)
4795. Erikacz (válaszként erre: 4777. - Nila)
2012. jún. 3. 14:05
7000 valahányszáz ft volt.
4794. bizsi86
2012. jún. 3. 14:04

Lányok, ebéd utáni szieszta közben olvasgattam a fórumot.

Nagyon érdekes megfigyelésre jutottam. A Marika féle krémet huzamosabb ideje használóknak pocsék a helyesírásuk. Időnként a modoruk is kifogásolható.

Vigyázzatok, nehogy ez egy nem kívánt mellékhatás legyen! :)

4793. Erikacz (válaszként erre: 4785. - Hillus)
2012. jún. 3. 14:04
tényleg?? ezt nem mondták a gyógyszertárban, akkor azt vettem volna, na mindegy.
4792. fibi82
2012. jún. 3. 13:58

Én csak óvatosan állapítom meg, hogy a homlokomon lévő nagy folt közepén egy nagy világos folt nélküli rész van. Olyan, mintha szépen lassan belülről kifelé ( a szélek felé) kezdene kitisztulni. Sajnos a szélek még megvannak, de a belseje már kifehéredett :)

Amúgy én hiszek a kövirózsa erejében, és az tartja bennem a hitet, hogy 5 éve a bajuszkámat(Adolfot) is eltüntette. De nem azonnal. Nyár végére tudtam eltüntetni a 4/5-ét, tavasszal a maradék kierősödött, ami a nyár végére tűnt el. Szóval 2 nyár :s:S

és mivel a homlokfoltom nagy és 3 éves, így simán 2 évig ezzel szenvedhetek.... utána meg fényvédőzni egy életen át :S:S

Gondoltam beszerzek egy Ant@lvali-s fényvédőt, azok állítólag nem mérgeznek. Mert abban is biztos vagyok, hogy ezekkel a fényvédőkkel is ártunk!!!

Úgy csíp, annyira utálom :S:S Még jó, hogy nem methoxicinnamate van benne, mert az rákkeltő UV fény hatására. Az a jó fényvédő amiben Ti-oxid vagy cink-oxid van, vagyis fizikai (állítólag). Az én fényvédőm ilyen, csak mellette még ezer káros sz*r van benne:S

4791. bizsi86
2012. jún. 3. 13:45
Én már csak azt nem értem, hogy ha marika a krémjét májfoltokra adta el nekünk, akkor miért jön minden "védelmezője" azzal, h mióta marika használja a krémjét mennyit változott az arca, mert a ráncok kisimultak... DE EZ KIT ÉRDEKEL?????? Mi itt mind azért vagyunk, h az istenverte FOLTJAINKAT eltüntessük.... és elég negatív visszaigazolás, ha a készítője a használat ellenére is szeplős....
4790. dddd (válaszként erre: 4781. - Erikacz)
2012. jún. 3. 13:13

Ezt en se hallottam,koszi:-)

Mennyit,milyet?

Megîrod priv?

❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook