Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Fazekas Róbert indulhat az OLIMPIÁN... fórum

Fazekas Róbert indulhat az OLIMPIÁN... (beszélgetős fórum)

1 2 3
2008. aug. 20. 16:43
8. lett
2008. aug. 16. 11:58
Igen ő, akitől vártuk most nem sajnos.
60. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 59. - 4c35511f0b)
2008. aug. 16. 08:08
Nos, amint hallottam a 8 órás hírekben, ő az egyetlen, aki döntőben jutott :))))
2008. aug. 15. 20:16
Kiváncsi leszek, hogy szerepel.
58. 0c97fbb607 (válaszként erre: 57. - Anngi)
2008. aug. 6. 18:28

Én is értem miről beszélsz.

De az ország nem a rózsás helyzetéről híres és úgy gondolom,hogy inkább jusson sokkal rosszabb helyzetben lévőkre pénz,mint a sportolókra.

Ők amúgy is mind egy szálig dolgozó emberek ,van iskolájuk,vállalkozásuk,vagy dolgoznak valahol.

Miért pont nekik ne kellene az anyagiakkal foglalkozniuk?Ők ezt a hivatást választották és én büszke is vagyok rájuk,és HAJRÁ meg minden és akkor is elismerem a munkásságukat,ha nem kerülnek a dobogóra.

Mindenki nehézségekkel küzködik a felnőtt életben ,az utolsó takarítónő is.

Kovács erzsike néni is minden nap kitakarítja az irodaházat,max nem válik ettől híressé,és nem vagyunk büszkék rá,pedig minden nap megszenved a pénzéért,és folyton az anyagiakra gondol.

A politikát pedig hagyjuk ki a dologból.

57. anngi
2008. aug. 6. 18:16

igazat adok neked a sport olyan munka mint a tobbi csak a sport nincs megfizetve mert atlagban akik nekunk hozak az aranyat legtobben csalados emberek es miert kell meg az anyagiakal is foglalkozniuk amellet hogy sportolnak

ertem az ervelesed de en is sziveseben latnam gyerekem pl politikusnak mert a munka mellett jol is keres es meg kuzdenie se kel csak a barsonyszekert en azert haragszom hogy az allam bacsi nem vigyaz az elsportolokra legalabb arra amit mar mas felnevelt es a szulo belefektetet ahogy te mondod

latad a musort csapatban 12mil forintot kapnak kerdezlek pl a vizilabdasok mennyit fognak kapni fejenket akkor ? a politikusoknak nagyobb az udultetesi csekje mint nekik a nyeremenyuk en ezt tartom felhaboritonak

56. 0c97fbb607 (válaszként erre: 53. - Anngi)
2008. aug. 6. 11:17

Már megbocsáss ,de nem értek egyet azokkal a dolgokkal amiket leírtál.

Én úgy gondolom ,aki versenysportra adja a fejét,annak az a dolga,ugyanolyan munka ,mint bármelyik másik.

Egy szülő finanszírozza a gyerekét az egyetemre,mert azt akarja ,hogy orvos legyen belőle.

Itt is finanszírozza a sportot,mert úgy érzi,hogy annyira tehetséges a gyereke és ezt szeretné csinálni,vagy,rosszabb esetben érmeket vár el tőle,a befektetett tőke arányában.

Miért az állam bácsi feladata legyen egyes szülők önigazolását és majdani büszkeségét kifizetni?

Ha valaki tehetséges,fel is figyelnek rá és finanszírozzák is.

Nem hinném ,hogy csakis gazdag emberek gyerekei hozták el az érmeket nekünk:)


Szóval ne gondold,hogy az igazi tehetségek elvesznek a pénz miatt.Szerintem nem erről szól ez a történet.

Hanem a hivatásról.Akik igazán elhivatottak rá,ott vannak az olympián ,akár szegények,akár gazdagok,még akkor is ha nincs sofőrjük ,vagy jutalmuk,csak a siker.

2008. aug. 6. 10:47
Hibázott, megbánta, meghurcolták miatta, megbűnhődött. Én értékelem , hogy így is kiáll a világ elé és büszkén képviseli hazáját. Végre lecsitult,erre most újra kezdik a cirkuszt. Sokan leírták ,mégis vállalja , nyilván az aranyért indul. A magyar aranyért. Szurkoljunk MINDEN magyar olimpikonnak tiszta szívből!
54. 4c35511f0b (válaszként erre: 52. - 3e0ba54fb8)
2008. aug. 5. 16:58
Nem biztos.
53. anngi (válaszként erre: 52. - 3e0ba54fb8)
2008. aug. 4. 17:48

hidd el nincs

nezd meg az adatlapom es eszre veszed hogy nem is nalatok lakok hanem egy hatarral ....igaz mostmar unio..

lattam rengetek gyermeket sportolni ,lattam sokk szulott kuzkodni azert hogy egy uj torna csukat megvegyen ,kifizesse az edzotaborba utaztatast egyes megyei versenyekre az utazasi koltsegeket mert az allam bacsi masra herdalja a penzt es meg sorolhatnam estig nalunk sajna igy megy ,de nalatok sem rozsasabb a vilag

es elore megirom nem szemelyes tapasztalat mert sose adnam az egyetlen fiam sportolni eleg ha sportolt anno annak idejen az apja birkozott es az annya kezilabdazott eleg nagyszinten de ugye bar varad mesze van bukarestol hosszu...

lehet hogy elragattatom magam de a sportolokal tartok

akkor legalabb az olimpikonok;

1.miert nem kapnak szolgalati kocsit soforel egyutt nyugotan menjenek az edzesre

2 miert nem kapnak zsebpenzt mikor utazgatnak ugy ahogy a politikusoknak jar ,

3 miert nem kapnak jutalmakat husvetra karacsonyra

szabadsagra udulni mert szerintem kulfoldon azt mondod egerszegi krisztina, vagy nadia comanici tobben ismerik mint az agrarminisztereket az se tudom hogy hivjak oket se nalatok se nalunk ...

kesz eleget irtam mert csak felhuzom itt magam

bocs ha valakit megbantottam ez az en meglattasom

en szurkolok az oszes olimpikonert mindegy ha vett vagy nem drogott be..:)

52. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 51. - Anngi)
2008. aug. 4. 17:26
miért van az az érzésem, hogy személyes érintettséged okán kissé elfogult vagy a témával szemben?
51. anngi (válaszként erre: 49. - Icus)
2008. aug. 4. 17:22
akkor eloszor a politikusoknal kezdenem,nem a sportoloknal igy is kevesett kapnak ahoz viszonyitva menyit dolgoznak ,igaz itt csak ez kelet europaban ervenyes mert a sportolokat meg mindig a regi rezsik szerint fizetik,vagy tagja vagy egy jo meno klubnak es akkor eldegelsz vagy nem akkor eltartanak a szuleid ha birjak anyagilag
50. gpetra (válaszként erre: 49. - Icus)
2008. aug. 4. 12:09

Ha már egyszer kvalifikálta magát, mert erre lehetősége nyílt, akkor innentől kezdve ne tegyenek különbséget közötte és a többi sportoló között.


Más lenne a helyzet akkor, ha eleve eltiltották volna, de így nem gondolom, hogy más elbánásban kellene részesíteni, mint a többieket.

49. Icus (válaszként erre: 37. - Gpetra)
2008. aug. 4. 08:48

Szerintem pedig nem lenne anyagi kérdés, ha saját maga finanszirozná az utját. Ha eredményt ér el, az állam kifizeti a költségeit, ha nem.. akkor igy járt.

Igen sok pénz elmegy haszontalan dolgokra, de én ebből elvi kérdést csinálnék, ha lejáratott már egy országot, akkor ne fizesem már az ő utazgatását.

48. 4c35511f0b (válaszként erre: 47. - 0c97fbb607)
2008. aug. 3. 22:01

Erre már válaszoltam.

NEm az a kérdés van-e, hanem hogy hány esélyt ad valaki egy sportolónak.

Én nem adok másodikat, ennyi:)

Vagy csinálja okosan s ne bukjon el, vagy vállalja, ismerje be : ez van, az élsport ezzel jár s visszavonulok, mert szégyent hoztam emberekre, az országra.

Ilyen egyszerű.

Illetve nem:)

47. 0c97fbb607 (válaszként erre: 44. - 4c35511f0b)
2008. aug. 3. 21:57

Szerintem inkább csak sokkhatás volt,annó,mert nálunk ilyen még nem fordúlt elő.

Ettől még létezik ,van.

46. 4c35511f0b (válaszként erre: 45. - 3e0ba54fb8)
2008. aug. 3. 21:56

:))))))))))))))))))


AZ igaz! :)))

45. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 44. - 4c35511f0b)
2008. aug. 3. 21:54
Ááááááááá, ehhez nem kell a Fazekas Robi :)))
44. 4c35511f0b (válaszként erre: 43. - 3e0ba54fb8)
2008. aug. 3. 21:54
OKé, én elfogadom ezt az érvelést, csak azért nem támogatom, mert nekem a gondom az, hogy ott az ORSZÁGOT képviseli, amit már sikerült leégetnie egyszer:)
43. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 42. - 4c35511f0b)
2008. aug. 3. 21:43

Na, ezért nem tudom, hogy helyeseljem-e vagy sem :)).

Ha van helyette más, akitől várhatjuk azt az eredményt, amit tőle, akkor menjen az. De ha esélyes, és a szabályok lehetővé teszik, akkor miért ne? Végül is, mindenkinek jár egy második esély :))

42. 4c35511f0b (válaszként erre: 39. - 3e0ba54fb8)
2008. aug. 3. 21:32

Ezt nem is mondta senki, ennyire naív ember nincs:)

CSak arról beszélgetünk ki helyesli s ki nem, hogy mehet.

Én sem azt mondtam, azért nem helyeslem, mert "huha, ilyet más nem tesz csak ő a világon":)

41. 4c35511f0b (válaszként erre: 40. - 0c97fbb607)
2008. aug. 3. 21:31
Sőt megkockáztatom, ők itt azok, akik alig számítanak (aztán meg "hullanak", mint az állatok).
40. 0c97fbb607 (válaszként erre: 38. - 4c35511f0b)
2008. aug. 3. 21:30

Így van.Pontosan.

Ráadásúl nem is lehet tudni egy egy sportágnál ,vagy országnál ,mi is folyik a háttérben.A teljesítmény ,mindenekfelett!!Érmek kellenek,külömben nem lesz támogató...stb...stb...szóval ,nem csak rajtuk múlik a dolog.

2008. aug. 3. 21:27
Nagy botorság és naivitás lenne azt feltételezni, hogy ilyen teljesítményt teljesítménynövelő szerek nélkül el lehet érni. Van aki lebukik, van aki nem. És vannak, akiket drága honfitársaik lebuktatnak.
38. 4c35511f0b (válaszként erre: 35. - 0c97fbb607)
2008. aug. 3. 21:24
Az tuti, szerintem a "gazdag" ország népei közül sem véletlen, hogy kevesebb derül ki, hisz több pénz van szerekre (jó/jobb minőségűre).
37. gpetra (válaszként erre: 36. - Icus)
2008. aug. 3. 21:23
Szerintem meg éppen anyagi kérdést nem kellene csinálni belőle. Nem tudom, hogy mekkora összegről van szó, de abban biztos vagyok, hogy sokkal több pénzt is kidobtunk már sokkal haszontalanabb dolgokra...
36. Icus (válaszként erre: 28. - Anngi)
2008. aug. 3. 21:21
Na ezt nem kellett volna mondani:( Ekkora hülyeséget, méghogy pokitika, meg nem tudott elég vizeletet adni... Ha neked kéne finanszirozni a "szegény áldozat" költségeit, lehet másként néznéd:((
2008. aug. 3. 21:20

Az a nagy igazság,hogy folyamatosan tömik a szerekkel a sportolókat.Egy "tiszta" sportoló nem tarhatja a lépést a kokszosokkal.Ez tény.

Sokszor úgy adják be ezeket a szereket,hogy a sportolók nem is tudják,mit szednek(az ifjoncok ,persze,őket még át lehet vágni)

Szóval azt hiszem ez a kérdés sem olyan egyszerű.

34. 4c35511f0b (válaszként erre: 30. - 96d1867028)
2008. aug. 3. 21:15

POntosan így gondolom én is, erről van szó.



(és igen, mostantól lesz így)

33. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 29. - 0c97fbb607)
2008. aug. 3. 21:14
Reméljük, hogy Robi nem csak az 50-ben lesz benne :)))
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook