Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 19 hetes terhesen pár napja nagyon fáj a bal csípőcsontom felett közvetlenül. Tudni szeretném mi okozhatja ezt? fórum

19 hetes terhesen pár napja nagyon fáj a bal csípőcsontom felett közvetlenül. Tudni szeretném mi okozhatja ezt? (tudásbázis kérdés)


12. spann (válaszként erre: 1. - Mióka)
2013. szept. 2. 10:55

Azt teszteled, mindenki orvos-e itt a Hoxán?

Megmondom: nem.


Menj el orvoshoz!

2008. okt. 30. 12:47
Okos ez a sok gondolat, de talán az orvos jobb felvilágosítást tud adni.
10. bugus
2008. aug. 14. 11:27
Tágul a medencéd, és lazulnak a szallagok. Nekem Magne B6-ot javasolt az orvosom, nem mulaszt, csak enyhít.
2008. júl. 25. 14:03
NEKEM IS FÁJT MÍG TERHES VOLTAM,FŐLEG AZ ELEJÉN, ATTÓL VAN HOGY TÁGULSZ.
8. 14775640c4 (válaszként erre: 7. - Mióka)
2008. júl. 25. 11:10
ez tök jó, de talán menj el dokihoz:))
2008. júl. 24. 21:18
Köszönöm a válaszokat, most egy kicsit megnyugodtam. Mióta fáj, az ülés és az állás is nehezen megy. A baba folyamatosan mocorog, úgy gondolom, vele nem lehet baj. A csípőcsont fölött, mögött pontosan, olyan, mintha egy szervem fájna. Igazatok lehet abban, hogy nyomhat valamit, mert szinte mindig bal oldalon rugdos.Köszönöm mégegyszer a gyors hozzászólásokat!!!!:)
2008. júl. 24. 20:52
Nekem is a bal oldalam szokott fajni tobszor. de nem mindegy hogy hol faj pontosan. Mert ahogy a tobbiek mondjak , lehetnek a szalagok nyulasa , a csipocsont tagulasa, sot a bal oldalon van a vastagbel vege is es mikor nagyvecezni kell vagy (pukizni) attol is fajhat, mert elnyomja a baboci. Szoval nem mindegy hogyan es hol faj.
2008. júl. 24. 20:51
Szerintem igen, szeretned tudni.:DDD
2008. júl. 24. 20:38
Szia! Szerintem nő a baba és tágulsz,enged a csontozat, vagy a méh függesztő szalagjaid nyúlnak, és oda sugárzik a fájdalom! Hidd el mindez természetes, tudom, nemrég szültem. Ne aggódj, én is így voltam, és emlékszem pont ilyen idős terhesen, mint Te! Kitartás, szép babát kívánok!:-)
2008. júl. 24. 20:38

Szia Mióka!

Lehetséges hogy azért mert tágul a medencéd. Nekem is volt hasonló fájdalmam. Ha nyugtalanít kérdezd meg az orvost. :-)

2008. júl. 24. 20:35
Szia!Talán nyom valami ideget a babád.Én ennyi idősen nem tudtam lábra állni.A védőnő azt mondta hogy ez elő szokott fordulni,de ha nem múlik azért egy kérdést meg ér a dokitól.Első babádat várod?
2008. júl. 24. 20:31
19 hetes terhesen pár napja nagyon fáj a bal csípőcsontom felett közvetlenül. Tudni szeretném mi okozhatja ezt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook