Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Létezik, hogy a belara fogamzásgátló szedésétől szörnyű hányingerem legyen? Már a 2. nap, miután elkezdtem szedni? fórum

Létezik, hogy a belara fogamzásgátló szedésétől szörnyű hányingerem legyen? Már a 2. nap, miután elkezdtem szedni? (tudásbázis kérdés)

2012. márc. 17. 11:36
Szisztok :) Én csak szeretném megkérdezni,hogy akkor igazságszerint jó is ez a fajta (belara) fogamzásgátló ? :S Mivel nekem ezt irta fel az orvos és most kellene elkezdenem szedni (mivel most fog megjönni) és ahogy olvastam róla eléggé elment tőle a kedvem mivel sok pozitiv dolgot nem láttam...és félek a meghizástol is és az ilyen rosszullétektől is :S Ha valaki tud nekem ebben segiteni nagyon megköszönném :) (próbáljam ki egy honapra vagy ne ?)
2011. ápr. 2. 22:37
Hát, nekem speciel cisztám lett tőle... úgyhogy csak óvatosan... minden jelre odafigyelni!
21. d54e67bebe (válaszként erre: 1. - Csillus78.06.27)
2011. ápr. 2. 20:17
Mostanában nekem is szokott lenni tőle és a cicim is érzem .
2011. márc. 11. 20:39
Sziasztok éán ma vettem be az utólsü szemet az első levélből mikorra várható, hogy megjön? 2 3nap és kellene jönnie.
2010. szept. 1. 20:42

Tudom,h. 100%-alékos fogamzásgátló nemlétezik :)!

Orulok,h. oszinte vagy hozzám... és orulok,h. veled igy ellehet beszélgetni errol és orulok,h. akadt egy iylen jó csaj számomra!!!

Dokihoz azért nem fordulok,mert en most akartam hirtelen elkezdenia fogamzásgátlot,és igy is már a havim megkaptam és késtem egy napot,h. elkezdtem szedni a belarát... ,amugy nem is szeretek járni dokihoz, de éppen ki szeret, szerintem senki!

Méhnykrák??? Ezzel picit megijesztettél :(, most picit tényleg megijedtem, csak tudod én bízom abban,h. nem lesz bajom tolle...

Elmegyek majd, de ha a dokinak megmondom,h. szedtem ezelot fogamzásgátlót, tuti kinyír engem :(... elmondanom meg muszálj, mert szerintem ugy is kideríti... és ha megkérdezi honnan volt a belara nekem??? Mitt mondok??? Hogy betudtam szerezni??? mindegy, ert ugy is lefog tolni emiatt...

18. 81Krisztina (válaszként erre: 16. - Sziszimiszi)
2010. aug. 30. 22:29

Először is 100%-os fogamzásgátló nincs (csak a végleges megoldás).. hogy mikortól kezd hatni..? hát ha jól emlékszem annak idején, nekem mondta a doki,hogy azért az első hónapban kiegészítő védekezésre is szükség van.. de pl ha abbahagyom pár hónapra és újra elkezdem szedni akkor 2-3 hét után már nem aggódok annyira..:)

Miért nem fordulsz dokihoz? egy rutin vizsgálat és kész.. gyógyszert szedőknek amúgy is kötelező az éves rákszűrés.. csak sajna még mindig sokan elsumákolják.. és mint ismert a fogitól nagyobb a kockázat sokmindenre, többek között a méhszájseb kialakulásának, amelyből akár méhnyakrák is lehet..

Nem ijesztgetni akarlak, csak jó tanács..

Nem tudom mi az oka,hogy nem akarsz orvoshoz menni, de ha úgy érzed be is válik, akkor is menj el később vizsgálatra! Szerintem..

2010. aug. 30. 12:46
Én 2 hónapig szedtem. Eredmény nagyjából + 15 kiló...
2010. aug. 30. 12:40

Tudom,h. felelotlen vagyok,és lehet késobb meg is bánom az egészet..., de reménykedem, hátha jolesz eza fogamzásgatl´o számomra és minden rendben lesz!

Akkor jó, ha nembaj,h. csusztam egy napot! =Es lényegében ez a belara, amit szedek, mikortól hat??? nemtudni??? É pontosan hány százalékoss???

2010. aug. 29. 23:17

Elvileg nem lesz nagy bajod, ha egy napot csúszol..

DE.. elég felelőtlen vagy hogy orvosi engedély nélkül teszed! Az sem biztos, hogy szedhetnél bármilyen fogamzásgátlót, ezt egy vérvételből egy jó doki leszűri. Inkább menj el orvoshoz azért ez nem játék..! Csak jó tanács..

2010. aug. 29. 23:09
Sziasztok , kerlek segítsetek! MOst kezdtema fogamzásgátlot a belarát de orvosi engeély nelkul, mert megtudom szerezni! Szombaton megkaptama hvaim es ugy dontotem elkezdem szedni, de az elsot rogoton bekellet volna vennem havikor, mikor megkapom de en ma vettem be este 20:30kor szoval egy napkéséssel..., ezzel nem lesz baj??? egy nap késés nemgond??? mivel kezdo vagyok ...????????
2010. máj. 23. 18:17

Sziasztok!

Nekem személy szerint cseppet sem vált be a Belara. Amikor szedtem, kb 10 naponta megjött, azt se tudtam mikor fog megjönni... Ráadásul visszeres lett a lábam tőle. Amikor másikat kezdtem szedni (Cypromix) akkor helyreállt a ciklusom, de a visszéren már ez nem segített.

2010. jan. 24. 18:53
2 és fél évig szedtem a Belarát, nekem sose volt tőle hányingerem. A ciklusaim mindig pontosak voltak, olyan viszont többször is előfordult, hogy már azon a napon megjött, amikor az utolsó szemet kellett bevennem.
2009. aug. 21. 16:11
Szijasztok nagyon kétségbe vagyok esve, mert elkezdtem szedni a Belarát, de elhagytam, eltünt a levél és másnap elkezdtem szedni a 2. levéllel nehogy baj legyen, de elfelejtettem, hogy mikor kezdtem el, így nemtudom mikor jár le a 21 nap. . Segítsetek ilyenkor mit csináljak? Sürgőőőős:(
10. csicsi2 (válaszként erre: 8. - 277b88b18a)
2009. febr. 2. 18:45

Szia!

Én második hónapja szedem a Belarát és nincs jó véleményem. Kezdésnek a 7 napos szünetbe nem jött meg, és azóta sem. Ingerült vagyok, a libidóm minuszba jár ami mondjuk egy párkapcsolatba nem hiszem, hogy jót tesz. Lábfájás, hányinger, mellfeszülés, fáradékonyság, ingerültség. De nem tudok általánosítani, mert ez sajnos nagyon sok fogamzásgátlónál ugyanígy fennáll. Én mindenesetre nem kísérletezem tovább!

9. 89b99f816e (válaszként erre: 8. - 277b88b18a)
2009. jan. 30. 17:43
Én ma irattam fel, ma kezdem..De őszíntén, az nem nagyon tetszik, hogy sokaknak hamarabb megjött, mint kéne, vagy épp nem jött meg hónapokig...:S
2009. jan. 6. 15:39
Én most kezdtem el szedni a Balra fogamzásgátlót, kinek mi a véleménye róla??
2009. jan. 5. 23:25

Ha valakinek van felesleges Belarája akkor szívesen átvenném.

SOS


Előre is köszönöm

2008. aug. 12. 18:43
Minden gyogyszernek lehet mellekhatasa, de lehet, hogy lelki eredetu. Szedtel korabban is bogyot? azzal nem volt semmi?
2008. júl. 27. 22:28

Fórum - Mik a tapasztalatok a Belara nevű fogamzásgátlóról?



De itt olvashatsz róla...

2008. júl. 27. 22:24
Vissza kell menni dokihoz s felír mást, ennyi.
2008. júl. 27. 22:16

Persze, lehetséges.

Én is eléggé szenvedtem a mellékhatásoktól le is kellett állnom vele.

2008. júl. 24. 12:02
Lehetséges,minden fogamzásgátlónak vannak mellékhatásai,pld az enyémnek is és nekem is van hányingerem tőle,bár én kezdem megszokni mert évek óta ezt szedem!
2008. júl. 24. 11:55
Létezik, hogy a belara fogamzásgátló szedésétől szörnyű hányingerem legyen? Már a 2. nap, miután elkezdtem szedni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook