Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Tippek a fogyókúra megkönnyítésére

Kategória: Összes fórumtéma » Diéta & fitness » Egyéb diétás témák

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

9. crystal20112012-12-16 07:55
Hova lett a cikk?

8. anduca2006-08-07 14:28
Én a folyadékbevitellel vagyok így. Régebben 2 litert se ittam meg, szombaton 3,5 litert sikerült, vasárnap 3-at, remélem, hogy ma már lejjebb nem megyek :-) Szerintem akkor próbáld meg a *t, ha Neked bejött, legalább utána megint igyekszel odafigyelni az étkezésre :-) Még ha csak egy kis idöre is :-)
(válasz Kathy 7. hozzászólására)

7. Kathy2006-08-06 23:38
No, ez a legnehezebb, hogy megtartani az elert eredmenyt. Most, hogy abbahagytam a dietat, beleszabadultam ujra a nem megfelelo etkezesbe.Kezdem magam egyre rosszabbul erezni, ugy hogy ujra gondolkodom a *n.
(válasz anduca 6. hozzászólására)

6. anduca2006-08-04 15:25
Most látom, hogy már nem fogyizol. Gratulálok az eredményedhez! Akkor viszont sok sikert a súlyod megtartásában! :-)

5. anduca2006-08-04 15:20
Nagyon szivesen! :-) Sok sikert a fogyihoz!
(válasz Kathy 4. hozzászólására)

4. Kathy2006-08-04 15:15
Nagyon sok ujdonsagot, erdekesseget es megfontolasra melto dolgot lehetett olvasni a cikkbol. Mindenki, aki fogyokurara adja a fejet, csak tanulhat belole. Koszonet erte!

3. anduca2006-08-04 07:58
örülök, hogy örömet okoztam Neked ezzel a cikkel. Kitartást a fogyiban! :-)
(válasz Újév 2. hozzászólására)

2. Újév2006-08-03 16:06
Úgy szeretem az ilyen cikkeket, ha lehet minden nap elolvasnám, biztosan könnyebben megy ezek után a fogyi:) Valahogy erőt adnak ezek a sorok:)
Még jó, hogy sohasem dohányoztam;)

1. anduca2006-08-02 15:13
Amikor valaki meghozza a döntést, hogy lead a túlsúlyából még csak egy hosszú út legelején áll. Minél több a fölös kiló, annál nagyobb kitartás szükségeltetik - talán egy évnél is tovább szigorú önfegyelemre lesz szükség.

A fórumhoz tartozó cikk már nem aktív, így további szövege nem olvasható.