Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tippek a fogyókúra megkönnyítésére fórum

Tippek a fogyókúra megkönnyítésére (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

2012. dec. 16. 07:55
Hova lett a cikk?
8. anduca (válaszként erre: 7. - Kathy)
2006. aug. 7. 14:28
Én a folyadékbevitellel vagyok így. Régebben 2 litert se ittam meg, szombaton 3,5 litert sikerült, vasárnap 3-at, remélem, hogy ma már lejjebb nem megyek :-) Szerintem akkor próbáld meg a *t, ha Neked bejött, legalább utána megint igyekszel odafigyelni az étkezésre :-) Még ha csak egy kis idöre is :-)
7. Kathy (válaszként erre: 6. - Anduca)
2006. aug. 6. 23:38
No, ez a legnehezebb, hogy megtartani az elert eredmenyt. Most, hogy abbahagytam a dietat, beleszabadultam ujra a nem megfelelo etkezesbe.Kezdem magam egyre rosszabbul erezni, ugy hogy ujra gondolkodom a *n.
2006. aug. 4. 15:25
Most látom, hogy már nem fogyizol. Gratulálok az eredményedhez! Akkor viszont sok sikert a súlyod megtartásában! :-)
5. anduca (válaszként erre: 4. - Kathy)
2006. aug. 4. 15:20
Nagyon szivesen! :-) Sok sikert a fogyihoz!
2006. aug. 4. 15:15
Nagyon sok ujdonsagot, erdekesseget es megfontolasra melto dolgot lehetett olvasni a cikkbol. Mindenki, aki fogyokurara adja a fejet, csak tanulhat belole. Koszonet erte!
3. anduca (válaszként erre: 2. - Újév)
2006. aug. 4. 07:58
örülök, hogy örömet okoztam Neked ezzel a cikkel. Kitartást a fogyiban! :-)
2006. aug. 3. 16:06

Úgy szeretem az ilyen cikkeket, ha lehet minden nap elolvasnám, biztosan könnyebben megy ezek után a fogyi:) Valahogy erőt adnak ezek a sorok:)

Még jó, hogy sohasem dohányoztam;)

2006. aug. 2. 15:13
Amikor valaki meghozza a döntést, hogy lead a túlsúlyából még csak egy hosszú út legelején áll. Minél több a fölös kiló, annál nagyobb kitartás szükségeltetik - talán egy évnél is tovább szigorú önfegyelemre lesz szükség.

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook