Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vízöntő&Rák fórum

Vízöntő&Rák (beszélgetős fórum)


22. petka
2015. jan. 11. 00:39

Férjem Rák, én Vizöntő. Nagyon jól megvagyunk, bár nem vagyunk régi házasok. A Rák nagyon családcentrikus, nyugodt ember. Én nyugtalanabb ember vagyok, de mellette neki sem állok hisztizni, mert egyszerűen nincs miért, nem ad rá okot.


Az előzőek Vizöntő illetve Ikrek volt, akik elvileg a legjobb partnerek lettek volna. Egyik nagyobb pokol volt mint a másik...

2015. jan. 11. 00:34
szerintem a legrosszabb tarsitas!
2014. okt. 30. 17:54
Szerintem a szituációk, meg az élet dönti el, hogy jó a páros, vagy nem....és még sok minden, de hogy nem a horoszkóp, abban teljesen biztos vagyok.
19. true61 (válaszként erre: 18. - Lara1984)
2014. okt. 30. 17:42

Vízöntő v. Rák jegyű vagy? Azt gondolom, az előbbi:-)

Nekem - Rák jegyűként - két Vízöntő ffi-vel volt kapcsolatom. Egyikőjükkel együtt éltem 6 évig, a másik kapcsolat lényegesen rövidebb volt. A Vízöntőben a kiszámíthatatlansága a kiszámítható! Ebben a felállásban biztos, hogy a Rák kényszerül több kompromisszumra:-)

De: újból bevállalnék egy ilyen kapcsolatot, mert megmagyarázhatatlan módon vonzódom hozzájuk.

2014. okt. 26. 15:07
Micsoda baromságokat olvasok itt! :D
2011. jún. 22. 19:05

sziasztok!


én vízöntő vagyok a párom rák,már 12éve nagyon jól megvagyunk:-)))

16. Sokcsoki (válaszként erre: 15. - Proki68)
2011. jún. 22. 15:37
Nálunk én vagyok a Rák, a párom a Vízöntő. Hol szétmegyünk, hol összejövünk, nem tudunk külön lenni, de nagyon különbözőek vagyunk. Én anyáskodom, ő meg menekül.
2011. jan. 1. 00:02

Szia,

Én vizöntő vagyok, a szó legteljesebb értelmében. A kedvesem rák, a maga teljes valójában. Neki kellett és kell tolerálni a legtöbbet, mert ami én vagyok, az neki a legfurcsább, legkülöncebb dolog és nehezen alakult a közös életünk, többszöri próbálkozások után még mindig együtt vagyunk.

2010. szept. 5. 12:23
Vízöntő vagyok rák ascendrenssel, van itt valaki aki szintén?
13. BenKír (válaszként erre: 1. - A9ffc273fe)
2009. jún. 22. 14:43

Szia!


Én is vízöntő vagyok, a férjem rák. Már 4 és fél éve együtt vagyunk. Nem mondom, hogy mindig könnyű, vannak viták, de megvagyunk.

Erre a természetgyógyászom azt mondta, hogy nem maga a csillagjegy, hanem az akcendens a döntő, meg sok minden attól függ, hogy pontosan (óra, perc) mikor született az egyén.

12. Jaina
2009. márc. 26. 13:59

Napjegyből nem lehet megmondani, mindkettőtök horoszkópja kell hozzá, és teljes elemzésből lehet.

Vízöntő és rák hagyományosan ellentétes jegy - a független vízöntő és az anyáskodó rák nehezen jönnek ki

viszont sok minden számít még, bolygók elhelyezkedése, aszcendens stb.

anyósomék pl. vízöntő-rák felállásban már 30 éve boldog házasok :)

2009. febr. 20. 21:49

szerintem ne adj a jegyekre :)

ha jó a kapcsi együtt maradtok boldogan. ha nem jó akkor meg kiderül és kár erőltetni :)

és X idő múlva meg tudod hogy jó páros voltatok vagy sem! :))

Hajrá! Ha megért és te is őt. és őszinték vagytok, egymáshoz eltudjátok fogadni egymást akkor gond nem lehet !

10. PixX
2008. nov. 19. 23:04

hát ugye nem csak a jegy, hanem a asszcendens is számít. Én vízöntő vagyok, nyilas asszcendenssel és skorpió fényszöggel. Szóval nem elég a vízöntő jegyet tanulmányoznom, mert nagyon sok dologban nyilas vagyok, egy kis skorpió beütéssel.

A 3 legérdekesebb jegy, ha lehet ilyen mondani :D Ilyen katasztrófálisan rossz időpontban is csak én születhetek...

2008. nov. 8. 15:21
A párom (Vízöntő) exe rák volt. Szerencsére szétmentek. X-D
2008. aug. 10. 10:41

Én február 20.-án születtem és még mindig nem tudom, hogy melyik jegyhez tartozom igazán a Halakhoz vagy a Vízöntőhöz? Mindkét jegy nagyon passzol rám, de sokan azt mondják inkább halak!

Nekem két férjem volt és mint kettő Rák volt! Az egyik teljesen oda volt a családjáért a másik éppen az ellenkezője! Ennyire mások az azonos jegy szüöttjei! De a vízöntő igen jó jegy sz tuti! Nekem most Vízöntő a párom és nagyon-nagyon egy hullámhosszon vagyunk minden téren, én még ilyen boldog, nyugodt, kiegyensúlyozott,vidám ember még soha nem voltam, mint mellette! Vele biztonságban érzem magam! Mindketten alkalmazkodóak vagyunk és szeretünk egyforma dolgokat csinálni, nem veszekszünk, vitatkozunk, hanem nyugodtan megbeszélünk mindent! Ilyen jól még nem passzoltam senkihez, mint Ő hozzá! Imádom!!!!:-))

2008. aug. 9. 21:45
Ez teljesen igaz, amit írtál. Tapasztalatból tudom.
2008. júl. 23. 18:51

huhh jó sok mindent tudtok :)

köszönöm szépen a hozzászólásokat

5. a9ffc273fe (válaszként erre: 3. - Kitta73)
2008. júl. 23. 18:51
ez biztató:)köszönöm szépen
4. 274c9996b8 (válaszként erre: 1. - A9ffc273fe)
2008. júl. 23. 15:28
Minden a RAK hozzaallasan mulik ! A vizöntö NAGY emberbarat,allatbarat,növenybarat ....JO politikus , mert mindeg kesz a kompromisszumokra , megeggyezesekre ! Viszont mint maganember a sajat törvenyei szerint el , es ebböl egy jotanyit sem enged ! Mesterkedesek , erzelmi kitöresek stb nem hatnak ra , mert keresztul lat rajtad ! Kisertetiessen talaloak a megerzesei es mikroszkopikus precizitassal kikemleli minden titkodat ! Szerelem,szeretet ? ! Nehez dio , mert nagyobb sokkot senki nem kap mint egy vizöntö , amikor rajön hogy szerelmes lett ! De , mondjuk ezt az erzest is felul kell vizsgalni ..... ))))
2008. júl. 23. 15:02
Én vízöntő vagyok a párom rák.Már több mint 8áve együtt vagyunk,és minden remek.
2008. júl. 23. 14:58

A vízöntő az egyetlen jegy akihez minden jegy valamilyen módon kötődik.

A vízöntő a legjobb jegy hiszen rettenetesen tud alkalmazkodni, ha éppen akar.

A vízöntö fórumon olvasgathatsz.

2008. júl. 23. 14:28
Egy vízöntő és rák jó páros?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook