FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Barna folyás terhesen..vagy menzesz elott...?

Kategória: Összes fórumtéma » Babák & mamák » Teherbeesés

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

1 2
53. Evus232012-09-08 16:35
Sziasztok!Szeretném a véleményeteket kérni.Velem az történt,hogy mensi elött kb.1 héttel fájt,feszült a mellem,és felkelni sem bírtam annyira hányingerem volt és szédültem is.Pontosan megjött szerda reggel ahogy szokott,de nagyon kevés élénk piros,aztán 10 percen keresztül erősen görcsöltem(ami egyébként nem jellemző)aztán csak barna folyás az is épphogy csak szinte semmi!Ez két nap!Harmad napra semmi!Egyébként 5 napig szokott meglenni!Kicsit fájdogál,szúrkál,feszül a hasam!És mellbimbóm is fáj!Csináltan tesztet,negatív lett!Igaz délután csináltam!Mi lehet az oka?És mit tanácsoltok?KÖSZI :-)

52. Renycica2011-08-16 11:17
barnás a menstruációm már honapok óta,de terhes nem vagyok akkor mitől lehet??

51. incifinci772011-03-23 11:49
Szerintem nézesd meg dokival a hormonokat.
(válasz Coraline 50. hozzászólására)

50. Coraline2011-03-23 09:37
Ma megbetegedtem,1 héttel hamarabb,soha nem szokott hamarabb megjönni,csak késöbb....

49. incifinci772011-03-22 15:15
Szia nekem így kezdődött,két terhességem,de ha nem terhesség akkor lehet hormonális probléma.
csinálj tesztet mindenképp.
(válasz Coraline 46. hozzászólására)

48. Coraline2011-03-22 11:59
Ha nem betegszem meg ezen a 7en várok még 1 kicsit,és veszek tesztet,de biztos nem lehetek terhes,1 hete,h szeszeltünk védekezés nélkül,az orvoshoz 2 hét mulva megyek az eredményért,szerintetek mi lehet?

47. Coraline2011-03-22 11:49
Szoval ez most valami fertőzés,nem volt még ilyen,semmi szaga nincs,vagy mi,mert terhes nem hiszem,h lehetek.

46. Coraline2011-03-22 11:47
Sziasztok,lenne egy kérdésem,ha valakinek volt már hasonló tapasztalata.Voltam nőgyogyásznál,rákszürésen,nem vizsgált meg az orvos durván,de amikor elmentem pisilni utána több órán át fájt a hasam alja,majd másnap barna folyás jött,nem sok de azért van,a cicim bedurrant.Ma sötét barna lett a folyás,a menszesznek megkéne jönnie 7végén.' hete kb,szexeltünk a párommal,nem védekeztünk,de nem lehet gyereke,a sperma bankot is füzetjük 4 éve,10% van a terhességre.

45. biusmius2011-03-07 09:22
Sziasztok!
Én szedek gyógyszert tri-regolt még 2szem van ebbe a hónapba és este nagyon erős hasfájás jött rám most meg barnás vérzésem van! a melleim is nagyon érzékenyek és fájnak! Szerintetek ez mitől lehet?

44. timus72010-07-05 13:29
Sziasztok. Olvasgattalak benneteket és egy kérdésem lenne hozzátok. Látom tapasztaltak vagytok e téren. Nekem spirálom van már 3 éve. Nem volt vele semmi gond. Idáig. Elváltam és sokáig nem voltam senkivel. Egészen mult hónap 26 ig. 28 án megjött a havim rendesen ahogy szokott.5-6 napig tartott. Viszont 5 napja barna folyásom van és egy picit görcsölök is. Mi lehet az oka? Remélem tudtok segíteni.

43. babycica232010-03-22 19:10
Sziasztok! Nekem múlt hónapban, úgy jött meg, hogy 2-3 nappal korábban, barnás-pirosas pecsételés volt, 1-2 napig, aztán 4.5. nap semmi, 5.6 nap megint ugyanez, 7 nap kevés rózsaszínes vér.
Ebben a hónapban meg még megse jött. Mi lehet ez? Azt olvastam hogy ez a barnás pecsételés a terhesség jele néhány embernél. Tud v.ki v.mit erről?

42. butternut2010-02-15 02:08
a menstruáció mióta betegség??
(válasz Missplaymate 41. hozzászólására)

41. Missplaymate2010-02-14 23:35
Nekem 02.02.-én kellett volna megbetegednem, de 4.-én még csak barna folyás volt kevés pecsételős vérzéssel. A többi napon szintén nem volt normális mensim, csak a gond az hogy ez a barna folyás nem múlik el. 10 napja tart hol kevés, hol több. 18.-án megyek nőgyógyászhoz, de addig ezen rágom magam. Sajnos néha görcsölök is. Gyógyszert nem szedek több mint fél éve, babát szeretnénk a párommal, de ez szerintem nem baba, valami más... De mi? Aki tud segítsen!Köszi

40. ..replay..2009-02-16 09:53
Szia!Hát megjött(3 nap késéssel),pedig nagyon nem vártam.Szóval van egy újabb okom,h esetleg felkeressek egy dokit(a rendszertelenség),de úgy döntöttem,ebben a hónapban semmi para,semmi mérés,csak élvezem,h élek:)Te is vigyázz magadra!Bia
(válasz szöszke82 38. hozzászólására)

39. ..replay..2009-02-12 22:13
Szia!Még nem jött,és most már nem is tudom,h melyik napra várjam,illetve ne várjam.De nagyjából 1-2 nap,és kiderül.Ígérem megírom.
Egyébként most nem rendetlenkedett a havid?Ha "normális"volt,annak örülök:)Te is vigyázz magadra,és minden jót!:)
(válasz szöszke82 38. hozzászólására)

38. szöszke822009-02-12 21:03
Szia!Mi a helyzet? Megjött végül is? Nekem végre elmúlt és most reménykedhetem újra. Majd írj, néha! Te is vigyázz magadra!
(válasz ..replay.. 37. hozzászólására)

37. ..replay..2009-02-09 00:26
Szia!Nekem még van kb 4 napom,míg vagy megjön vagy nem.És persze kérdéses,h ha megjön,milyen is lesz ebben a hónapban..Szóval én még várakozok.
Veled kapcsolatban pedig:ha megjött,és "rendesen",akkor kicsit talán megnyugszol,h minden rendben,és akkor ez a hónap a lehetőségé:) (+)
Vigyázz magadra!:)
(válasz szöszke82 36. hozzászólására)

36. szöszke822009-02-08 17:38
Szia!Bocs csak nem voltam gép közelében mostanában. Végül is nem mentem el, mert megjött :( 1-jén. Veled mi a helyzet? Az előbb rossz helyre írtam, bocs mindenkitől!!!
(válasz ..replay.. 31. hozzászólására)

35. szöszke822009-02-08 17:37
Szia!Bocs csak nem voltam gép közelében mostanában. Végül is nem mentem el, mert megjött :( 1-jén. Veled mi a helyzet?

34. ..replay..2009-02-06 19:08
:)Szia!Semmi esetre se fogd be!:)Személy szerint én örülök neked-nem azt mondom,h a problémádnak-,és érdekel minden hozzászólás a témában.Egyébként nem célom senki bántása,megbántása,szóval semmiképp ne vedd magadra,és nehogy kitaláld,h azért írtam,amit írtam.:)
(válasz Kundera 32. hozzászólására)

33. Manócska11282009-02-06 16:55
Sziasztok!!

Nini egy ismerős Kundera:):)
Tanácsot kérnék!!
Január 23-án volt meg a havim!Tegnap volt peteérésem legalábbis a testem és a jelek szerint amik azt mutatták!!De lehetetlenség hogy már majdnem 2napja feszül a méhem mint mikor terhes voltam!!Nem tudom ezt most mire vélni!!Segitsetek már hogy kinek volt meg közültek a havija és terhes volt!!Mik voltak a jelek hogy rájött hogy terhes?

32. Kundera2009-02-06 16:48
óóóó, csak nem rég nem szedem. Decemberben még szedtem, azóta nem, szóval tudom, én, h még be kéne fognom, nem kombinálnom, hanem időt hagyni kis testemnek, h magához térjen:)
(válasz ..replay.. 30. hozzászólására)

31. ..replay..2009-02-06 03:01
Szia szöszke!Mi a helyzet?Voltál dokinál?Csináltál tesztet?Hogy vagy?Ne tűnj el légyszives:(
(válasz szöszke82 24. hozzászólására)

30. ..replay..2009-02-06 02:59
Szia!Ezek szerint te fogamzásg. abbahagyása óta éled így meg a mensit.Ha a doki azt mondja,akkor lehet,h úgy van,bár nem igazán értem,mivel a mostani tabletták kevésbé vannak a szervezetünk ellen,nagyon hamar kiürülnek,ha abbahagyod,és elég korán hatnak,ha elkezded a szedésüket.Én nem szedek,és nem is nagyon szedtem fogamzásg.-t,kivéve a szoptatóst,és a Tri-regolt,de mindkettő mellett terhes bírtam maradni,szóval azóta inkább kösz,nem:)A mi problémánk(szöszke,én,és biztos mások is)bogyó nélküli barnázás,bár ez a megélés-ijedtség,tanácstalanság-szempontjából mellékes.
Mióta nem szeded a tablettát?
(válasz Kundera 29. hozzászólására)

29. Kundera2009-02-05 09:13
Szia!már nem küzdök, már csak tűrök.
Azt hittem a kicsi jelentéktelen maszatolásból, egy kicsi, de nagyon jelentős baba lesz esetleg, de még nem, nem pakolta össze biztos a motyóját:)
Lett belőle horror, csak ezek szerint nehezen indult be, voltam dokinál, azt mondta nem baj.Bogy ó abbahagyás után ez normális.
(válasz ..replay.. 28. hozzászólására)

28. ..replay..2009-02-04 22:49
Szia!Kicsit megkésve,de én itt vagyok! :)Csak nem hasonló problémával küzdesz?

27. Kundera2009-02-03 09:40
Van itt valaki??:)

26. ..replay..2009-02-01 20:06
Szia,sziasztok!Nekem azóta nem volt barnázós problémám,most fura fehérjeszerűm van.Érdekes,mert ilyenem sem volt még.Cicik érzékenyek,sírós vagyok,ami mindegy is:)Nah de a következő mensi után(már ha lesz),biztos meglátogatom a nőgyógyászt.Szöszke,neked szurkolok,remélem tényleg megírod,mi lett a teszt eredménye.

25. tücsimücsi2009-01-31 18:05
Én az első terhességemnél az első 6-8 hétben sokszor barnáztam....

24. szöszke822009-01-31 17:53
Szia!Még nem tudom mire gondoljak,annyit megtudtam erről a barnázásról hogy beágyazódáskor is jelentkezhet. És nekem már hetek óta hol van, hol nincs. Ma például semmi nem volt. Hétfőn kellene megjönnie, azt még megvárom aztán csinálok tesztet és elmegyek dokihoz.Majd még írok, mi volt. Jó lenne, ha terhes lennék!!!
(válasz ..replay.. 23. hozzászólására)

1 2