Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Esküvő! - Fiatal pár támogatást kérhet- e valahonnan? fórum

Esküvő! - Fiatal pár támogatást kérhet- e valahonnan? (beszélgetős fórum)


2009. febr. 4. 03:46
A sütik között rengeteg jó van. Ajánlom az apró süteményeket, amik sokszor elégségesek egy-egíy ital elfogyasztása közötti időben
13. dogiz
2008. aug. 5. 09:24

Még egy kis segítséget ötletet várok, azoktól akik ezt a fórumot olvassák!

Sütemények, (nem recept, csak név, mert akkor biztos megtalálom a hoxa receptekben) amit asztalra felraksz, vagy amiket előre csomagba készítesz. Mit - hogy szokás?

Köszi!

12. dogiz (válaszként erre: 5. - Ccd9bb7d17)
2008. júl. 28. 14:14

Sikerült egy jó kis helyet találni Csepel / 9000.-Ft/fő / ebben benne van a menű (leves, sültek, kákoszta, pezsgős köszöntő + sör és üditő korlátlan). Menyasszonyi ruha Érdről 43 ezer, szóval jó kis ötleteket adtatok. Meghívót, ültetőkártyát ők készítik, + kis ajándékokat. A többi még függőbe, de a legfontosabbak rendeződtek.

Köszi, minden jó ötletet elfogadunk:)

2008. júl. 23. 12:27
esküvő2008ban a címe
2008. júl. 23. 12:22
van még valami amiben a 2008ban férjhezmenők dumcsiznak de nem tudom most pontosan a nevét
9. dogiz (válaszként erre: 8. - Ccd9bb7d17)
2008. júl. 23. 12:18
kösz, megvan, be is jelőltem magamnak és átnézegetem:)
2008. júl. 23. 12:12
előrehoztam egyet
7. dogiz (válaszként erre: 5. - Ccd9bb7d17)
2008. júl. 23. 12:11
ez hol is van a? milyen címszó alatt?
6. dogiz (válaszként erre: 3. - Ol.ga666)
2008. júl. 23. 12:10

köszönöm jól jön minden ötlet, mert ezek a gyerekek tavaszról áthozták őszre az esküvőt (a fiam elutazik, ő a menyasszony öccse/ 5 hónapra februártól) és emiatt változott a program:)

Ez van, most ilyen gyorstalpalósok lesünk.

2008. júl. 23. 12:09

én sem pestit írok de 8000ft/fő,debrecen mellett,vidéken


lagzis fórumokban van sok jó ötlet,nézzetek be,irtak sok jót a mostanában házasulandók költségtakarékosságrol.Pl csokornál nem mond hogy menyasszonyi ha nem muszáj és tortánál sem mert drágább lesz.ültetőkártya,dekoráció nem nahgy összeg házilag még a meghívókat is megh lehet csinálni.menyasszonyi ruha pest melletti kisebb helyeken olcsóbb sokkal mint pesten állítólag és effélék

4. dogiz (válaszként erre: 2. - Ol.ga666)
2008. júl. 23. 12:08

Ez Csepel valahol ahol még helyet kapnak okt-re, de ahogy nézegették van még hely.

Esetleg, hogy mi a vacsor, jobbanmondva hány fogás? Gondolom, hogy helyenként változó az árak, meg, hogy sütit - italokat mit lehet vinni v. esetleg kell vinni.

2008. júl. 23. 12:06
Nagyon sok mindenen lehet spórolni ha gondolod leírhatom pü-ben!
2008. júl. 23. 12:06

Én csak pest megyeit tudok neked írni 8000Ft/Fő

Ebben benne van a vacsi, röviditalok, üditők, gyümitál, terembérlet, díszítés.

2008. júl. 23. 12:03

Szaisztok! Fiatal pár, nem túl nagy fizetéssel esküvőt szeretni rendezni. Tudtok - e olyan lehetőségekről, forrásokról, hogy valahonnan anyagi segítséget kérhetnek.

(Persze nem szülőkre v. bankokra gondolok)

Bp.-i viszonylatban szerintetek az 1 főre eső költség egy normál "lagziba" /terem, zene, enni - innivaló/ mennyibe kerülhet. Ha valakinek ilyen tapasztalata van a közelmúltból szívesen veszek minden javaslatot, ötletet.

Előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook