Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ismeri valaki Bata barnabás nőgyógyászt?Milyen orvos? fórum

Ismeri valaki Bata barnabás nőgyógyászt?Milyen orvos? (tudásbázis kérdés)


21. tita82
2013. nov. 11. 10:57

Sziasztok!

Én is nála szültem 2008-ban és idén januárban maximálisan meg voltam/vagyok vele elégedve. Az tény hogy néha csúszás van a rendelésen,de ettől függetlenül minden kérdésemre megkaptam a választ.Ja, amit addig nem is gondoltam volna,hogy létezik ilyen, szülésnél nekem is fogta a kezem és bíztatott ami nagyon jól esett ezt szerintem nem sok doki teszi meg. És nem "toltuk pénzzel" sőt...Szülés után is minden nap bejött.A siófoki kórházzal is meg voltam elégedve. Megbízom benne maximálisan,ami nálam nagy szó.

20. ilda85
2013. okt. 24. 15:31

Sziasztok!

Én is nála szültem idén májusban az első babámat. Nem volt egyszerű szülés, mivel egy korábbi műtét miatt nem tágultam, de sikerült császár nélkül megszülni. Igaz repedtem és vágni is kellett, de olyan jól "helyrerakott", hogy másnap már olyan volt mintha nem is szültem volna. Terhesgondozáson is alapos és türelmes volt, összesen egyszer fordult elő, hogy várni kellett. Szóval én ajánlom! :)

19. zsuzstyina (válaszként erre: 18. - Barbyka930706)
2013. szept. 8. 09:00

Kedves barbyka930706!

Örülök, hogy neked ilyen jó tapasztalataid vannak Bata dokival kapcsolatban. De ez is csak azt mutatja, hogy nem egyformán bánik a betegeivel. "végig fogta a kezem és bíztatott" hát, ez nagyon tetszik. Kívánom, hogy másokkal is így viselkedjen.

Hozzám nem volt egy jó szava sem. Lehet, azért, mert nálunk nem ment minden simán, meg este 8-tól reggelig kínlódtam, szóval már lehet unta a banánt...Aztán a végén még császároznia kellett, mert a Manó oldalt feküdt, nem fordult be. De nem kellett volna neki ezt pl. kitapintania a hasfalon keresztül? Mert így meg sem vizsgált...

18. barbyka930706 (válaszként erre: 1. - Gyongyi-30)
2013. aug. 28. 21:14
Én a Bata doktornál szültem 2 hónapja. Terhesgondozásra is hozzá jártam. Bármilyen kérdésünk volt mindig kaptunk rá választ a párommal. a terhességem 33. hetében begörcsöltem, felhívtuk telefonon, egyből felvette és elmondta mit kell tennünk. Aznap este amikor bekerültem nem jött be hozzám, de másnap egyből megnézett, hogy hogyan is vagyok. Egy hétig voltam kórházban, minden nap bejött hozzám, érdeklődött hogy volt e panaszom. Nagyon kedves volt. A szülésnél sem volt semmi gond. Minden rendben ment, végig fogta a kezem és biztatott. Amikor az újszülött osztályon voltam a picivel akkor is minden nap bejött hozzám.A siófoki kórházzal is megvagyok elégedve teljesen. Kedvesek voltak velünk nagyon. Nagyon megbízom benne, és maximálisan elégedett is vagyok vele. Én csak és kizárólag ajánlani tudom. :)
2013. aug. 6. 11:13
Ja, még annyit, hogy az alig egy hetes kisfiammal februárban kellett menni a kötözésre, abban a hidegben, amikor még ki se szabadott volna vinni. Sajnos vinni kellett magunkkal, mert nem volt kire hagyni, meg mivel szoptatok, nem is lehetett volna otthon hagyni.
2013. aug. 6. 11:11

Csatlakozom Vhoney-hez. Jót csak keveset tudok mondani. Nagyon kedves ember, de: eleinte még volt rám ideje, de ahogy közeledett a szülés időpontja, egyre hamarabb akart végezni a vizsgálatokkal. Alig készült el, már szinte tolta ki az embert az ajtón, mert már csúszásban volt az idővel. Még én éreztem rosszul magam, ha még akartam vmit kérdezni, és ment az idő. Pedig amennyit fizetni kell, nem ezt várná az ember. Sok kérdésemre elviccelte a válasz, pedig bizonyos dolgok komolyan aggasztottak, arra illett volna normálisan válaszolni, legalább a viccelődés után. Aztán a szülésnél, mivel sajnos nagyon nehezen és lassan tágultam, kézzel (nem tudom, ez más orvosoknál is így van?!) próbált tágítani a fájások alkalmával. Amikor jajgattam a fájdalomtó (megjegyzem, sztem nem olyan hangosan), akkor szólt, hogy:"A következőt hang nélkül legyek szíves!" Párom később azt mondta, lehet vicc volt. de akkor baromi rossz a humora!!! A végén császáros lettem. Arra is ráfáztam, mert olyan szorosan összevarrta a sebem, hogy a belső váladék nem tudott távozni, amíg be voltam kötözve (nem volt seb-drén, ismerősöknél volt, ki érti ezt?!), varratszedés után kifakadt a seb, vérzett, váladékozott még egy hétig! Az alig egy hetes kisfiammal járhattunk a 40 km-re lévő kórházba kötözésre!!!

Hát én csak ennyit akartam, mindenki döntsön belátása szerint...

15. Vhoney
2012. júl. 13. 18:57
Hat ehhez a nagy fényezeshez én is hozza szólnék ! És jót nem is tudnék mondani! Ott kezdődik, hogy a maganrendelesre időpontot kapsz, ahhoz képest min. másfél órát kell várni, minden alkalommal! Engem az is zavart, hogy folyamatosan tegezett, egy orvos ne 'haverozzon' mar a pacienssel! Kétszer ugyanolyan arat sosem mondott, attól függött talán milyen napja volt? Direkt úgy mentem hozza hogy mar nem vagyok 20 eves, gyereket szeretnek, de előtte kivizsgálását is szeretnek. Az nem kell semmire sem, mondta, hiába erősödtem. Persze ez első terhesség elhalt, kérdeztem mitől, meghúzta a vállat, hogy van ez így. Három hónap múlva elő magzat, szív működéssel és beverzessel, de azt mondta majd 2 hét múlva jöjjek vissza. Persze elhalt, ismét vallhuzogatas és a legnagyobb ötlete, menjek el a Ceizel dr- hoz. A borítékrol meg annyit, hogy rutinosan elteszi, meg is fogadtam, hogy többet soha senkinek! De olyan is volt, hogy este fel 10-kor kellet felhívnom, hogy itt vagyok ám a kórházban és megígérte,hogy 7-kor bejon egy vizsgálatra, hat elfelejtette, bocsi. Ha probléma mentes terhességrol van szó, azt megoldja, de vmi felmerül, ott vége a tudomanyanak! Hátha vki szeret más hibájából tanulni, gondoltam leírom!
14. Virágka77 (válaszként erre: 13. - Cornflower)
2012. jún. 4. 11:50
Én úgy tudom, hogy csak Székesfehérváron és Siófok-Kilitiben rendel. Szüléseket a siófoki kórházban vezet le.
2012. jún. 3. 00:52
Jelenleg hol rendel dr. Bata Barnabás? Székesfehérváron és Siófokon kívül máshol esetleg?
12. kszisz
2012. jan. 23. 14:08
Nekem egy ismerősöm jár hozzá, ő is meg van vele elégedve.
2012. jan. 23. 14:05

Sziasztok!


Én is hozzá járok, nagyon meg vagyok vele elégedve, nagyon kedves, barátságos és közvetlen, bízom a szaktudásában.

10. titta
2010. jan. 18. 16:07

Sziasztok!

Nekem ő a nőgyógyászom, kislányom is nála született 2008 októberében.

Szakmailag és emberileg is egy kiváló orvos. Mindenkinek csak ajánlani tudom. És aki eddig elfogadta az ajánlásom, mindenki dicséri, szereti, bízik benne. Csupaszív orvos.


2010 februárjától már nem a székesfehérvári kórházban fog dolgozni, hanem a siófokiban. magánrendelése megmarad mindkét városban a szokott helyeken csak más időben. Az alább említett honlapon mindig frissek az információk!


Jó választás!

2009. dec. 25. 12:37
én siófoki vagyok..illetve Siófok kertvárosában Kilitiben élek...és itt van az utcánkban a magánrendelője. Azt hiszem egy héten csak egyszer van itt..de akkor tömve van a rendelő..múltkor szerettem volna időpontot kérni rákszűrésre..de az asszisztens, csak egy hónap múlva tudott volna időpontot adni.. ebből gondolva..iszonyú sokan járnak itt is hozzá..meg szerintem Fehérváron is. Nekem is nagyon szimpatikus.
2008. nov. 24. 19:39

Nem ismerem,de tudom,hogy nagy B-vel írja a nevét!

Dr.Bata Barnabás

2008. nov. 24. 19:24
szia!Én is szültem nála 4 éve,szintén ügyeleti szülés volt.Bátran merem ajánlani,mint embert,mint pedig orvost.Lelkiismeretes,hozzáértő,türelmes,kedves.És nem fogadott el semmiféle borítékot.Bár első ránézésre meg nem mondod róla a fent leírtakat(nekem olyan lányos férfinak tűnt-)mégis egy nagyon jó(fej)orvos.
6. pemete (válaszként erre: 5. - S.Sandra)
2008. júl. 23. 12:29
Köszi! Meg is nézem.
5. S.Sandra (válaszként erre: 4. - Pemete)
2008. júl. 23. 12:24

Neki is van magánrendelése és weboldala is!


[link]

2008. júl. 23. 12:11
De ő csak a kórházban rendel hétfőnként nem? Vagy van máshol is? Mert én is szívesen járnék hozzá, de a kórházban csak 2 hetente hétfőn van, márha van egyáltalán!
2008. júl. 23. 11:59

Nekem ugyan nem ő az orvosom, de a szülésem végénél ő volt az ügyeletes doki és nekem nagyon szimpatikus és emberi volt. Utána is ahányszor összefutottam vele a folyóson előre köszönt.


2 ismerősöm egyébként hozzá jár, ők esküsznek rá.

2008. júl. 23. 11:50
Szia! Én nála szültem, illetven nem volt fogadott orvosom és ő segítette ki a babát, amikor beszorult, és nagyon rendes volt. Végig fogta a kezem, biztatott, és közösen, !!!vákum nélkül!!! megszültük a babát! Én nagyon meg voltam elégedve vele.
2008. júl. 23. 11:29
Ismeri valaki Bata barnabás nőgyógyászt?Milyen orvos?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook