Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Van valakinek graco citysport plus babakocsija? fórum

Van valakinek graco citysport plus babakocsija? (tudásbázis kérdés)


8. Cadence (válaszként erre: 6. - Monidavi)
2008. júl. 23. 13:31
Igazábol nem akarom most leszedni csak ha nagyobb lesz gyerköc és ki akar majd szállni akkor gondoltam hogy valahogy ki lehet pattintani vagy ilyesmi.
7. 7934d1ac97 (válaszként erre: 5. - Cadence)
2008. júl. 23. 11:01

Ó, ez teljesen másképp néz ki mint a miénk.

Az a kép ami alá az van írva hogy Pesten nekünk ahoz hasonló van. Azt hittem arról van szó. Bocsi, ehhez a kocsihoz nem értek. :(

2008. júl. 23. 10:23
Szerintem erről nehezen szeded le. Esetleg nézd meg hogy le lehet-e csavrozni. Ha másként van rögzítve, nem tudom mit lehetne csinálni. De miért akarod leszedni?
2008. júl. 23. 10:18

Tettem fel egy képet a gracorol.

Egyéb tapasztalatok is érdekelnek attol akinek van vagy volt ilyen babakocsija.

2008. júl. 23. 10:06
a képeimen nem a graco van.A baba elött van de nem tálca (csak egy karfa)és nem lepatinthato a vázrol.Valahogy máshogy lehetne leszedni csak nem tudom hogyan.Vagy van olyan hogy nem lehet leszedni?
2008. júl. 23. 09:53

Arról a babakocsiról van szó ami a fotóid között látható?

Nekünk is Graco sport babakocsink van, de nem city, azt nem tom megmondani hogy pontosan milyen. Én letudom venni róla a karfát (arra gondolsz ugye ami a baba előtt van az a tálca szerűség?) mert azt egyszerűen csak le kell pattintani a fém vázról.

2008. júl. 23. 09:37
Az érdekel hogy a karfát le lehet venni?
2008. júl. 23. 09:36
Van valakinek graco citysport plus babakocsija?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook