Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi használható visszér ellen? fórum

Mi használható visszér ellen? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7 8
2007. máj. 21. 17:29
Folyton olvasom, hogy tobbszor mutenek embereket, kiszedik az ereket. Elfogyhat az er a labbol? Lehet hulye kerdes, de mi van, amikor tobbszor mutenek valakit (szednek ki ereket) az egyik labbol? Bocs, ha hulye a kerdes!
94. f72d419d5f (válaszként erre: 93. - Agi.cs)
2007. máj. 21. 13:12
Nincs, látod nekem az injekció csak egy kicsit halványította el
93. agi.cs (válaszként erre: 90. - Mókica)
2007. máj. 21. 13:10
Én is szeretnék ilyen megoldást akár krém formájában is ami legalább elhallvánítja...de szerintem ilyen nincs! :(
92. f72d419d5f (válaszként erre: 90. - Mókica)
2007. máj. 21. 13:02

Szia nekem tavaly műtötték a visszeremet,volt sok hajszálér is ,az orvbos mondta hogy körbeinjekciózza ,de nem fog eltünni max. egy kicsit elhalványodni.Így is lett.,

Mindenesetre amikor csak tudod polcold fel a lábad,minimum 50 cm magasra.A krémek erre sajnos nem hatékonyak,

91. Mókica (válaszként erre: 90. - Mókica)
2007. máj. 21. 12:47
kinnt élek az USA-ban igy otthoni kezelések nem jók..valami krém, vagy ...nem is tudom mi segithetne:(
2007. máj. 21. 12:46

Sziasztok!


Nem tudtok valamit,amivel ha nem is eltűntetni de kicsit elhalványitani tudnám a hajszálereket a lábamon? Már nagyon csúnya és egyre több jön ki:(((,Mi lesz ha idősebb leszek:'(

Előre is köszi!

89. agi.cs
2007. máj. 21. 12:15

Sziasztok!

Tudna valaki abban segíteni, hogy Budapesten hova, merre érdemes visszér próblémával vizsgálatra indulni?! 30 éves vagyok, tizenéves korom óta van visszerem,( családban is) nemrég szültem, azóta sajnos térdtől lefelé tele van a lábam ilyen kis lila hajszálerekkel. Szeretnék erre valami megoldást találni, egyáltalán nem fáj, csak esztétikai szempontból zavar!

Köszönöm a segítséget: Ági

88. Zizisicc (válaszként erre: 87. - Fc862c57dc)
2007. máj. 9. 00:50
helo! igen az erek nagyságától is függ, hogy melyik beavatkozás a megfelelő. A pókhálóvénákra ill kicsi seprűvénákra jó a hagyományos lézerkez., injekciózás. A kis és közepesekre az injekciózás, a nagy, vastag kidudorodó ereket eddig a hagyományos műtét során kihúzgálták.újabban a műtét alternatívája az endovénás lézer, amikor az érbe bevezetik a lézerszondát és belülről kezelik, minek hatására az ér összetapad.Itt nem távolítják el az eret.Állítólag már du hazamehetsz, nincs fájdalom, duzzanat, bevérzés.Másnap,harmadnap már dolgozhatsz uúgy, mint előtte.Hasonló elven működik a hab is, de azt hiszem ez elhúzódóbb és több alkalommal kell ismételni. Van vmi fagyasztásos kezelés is-cryovariectómia- erről semmit nem tudok még, de a Rozsos dr írt róla vmi tanulmányt, de még nem fértem hozzá.Azt hiszem az endolézeres a legdrágább.
2007. máj. 9. 00:24

Én is az árakkal vagyok gondba. Sehol sincs feltűntetve még 1 körülbelüli ár se,hogy mire számítson az ember.


A viszér nagyságától is függ,hogy milyen kezelés lenne a legoptimálisabb? esetleg a lézeres vagy habos ugyanannyit ér,mint pl a rendes műtét csak kicsit busásabb áron? bocs ha baromságokat kérdezek,de nagyon nem vagyok otthon ebbe a témába:S

86. Zizisicc (válaszként erre: 85. - Fc862c57dc)
2007. máj. 8. 22:32

Szia Bonnie!

Olvasd el az 58-as hozzászólást.Én most vettem fel e-mailben a kapcsolatot dr. Rozsos Istvánnal, aki Pesten is vizsgál,de Kaposváron műt.Az endovénás lézer műtétet csak ott csinálja és csak ő.Árat még nem írt. A habos kezelést v. foam scleroterápiát itt Pesten az Aesthetica Orvosi Központban találtam, van honlapjuk.De lehet, hogy a Rozsos dr is csinálja.

2007. máj. 8. 21:57

sziasztok!


Érdeklődnék, hogy kinek volt már viszérműtéte vagy egyéb megoldás (pl lézeres-vagy haboskezelés)

Különösképp az árakra vagyok kiváncsi.Esetleg ha valaki tud egy jó szakorvost,magándokit.

Válaszaitok előre is köszönöm


Bonnie

84. Zizisicc (válaszként erre: 59. - SamOldok)
2007. máj. 6. 00:38

Sziasztok!

Új vagyok. Visszérműtét témában kutakodok. Konkrétan ez az endovénás lézerműtét érdekel. Úgy hallom jelenleg ez után leggyorsabb a felépülés, legkevesebb a szövődmény. Kell fásli utána, helyi v. gerinc érzéstelenítésben csinálják? Mennyibe kerül? Fogalmam sincs az árakról, mit jelent az,hogy drága? Milyen a doki? Én is őhozzá jutottam a netes nyomozásom során.

Te mennyit vártál rá? Mármint az első bejelentkezéstől-előzetes konzultáció-műtétig. Leszámítva az árát, Te ajánlod?

83. szepe andi (válaszként erre: 81. - 'szti)
2007. máj. 2. 12:13
Szia! Igen, az orvos érsebész. Esztétikailag kezdtem elfogadni a lábam, csak az a gondom, hogy már fáj és ezért javasolta a mütétet. A mütét mindenképp kell, csak az a kérdés, hogy terhesség előtt, míg nem olyan nagy a baj? Vagy terhesség után?
82. Kinga
2007. ápr. 26. 12:12

Szia Andi!


Szerinetm nem írak olyat, hogy nem sikerült a műtét a fórumon. Csak arról van szó, hogy visszajöhet. De ettől még van olyan eset amikor muszály mert trombozis veszélyes. Ha kétséged van, menjél el több orvoshoz.

81. 'szti (válaszként erre: 80. - Szepe andi)
2007. ápr. 25. 12:33
Szia, ha nem okoz egészségügyi problémát, csak esztétikait, akkor felesleges a műtét. Ez csak privát vélemény. Az orvos vajon azért javasolta, mert sebész?
2007. ápr. 25. 12:24
Ismét sziasztok! Tanácsot szeretnék kérni. Nekem még nincs egy éve hogy kijött a visszerem, és az orvosom operációt javasol. Végig olvastam a fórumot és megijedtem. Van aki nem tanácsolja az operációt, mert nem sikerült neki, van aki megvárja mig szül egy gyereket stb. Teljesen tanácstalan vagyok... Mitévő legyek?
79. Kinga
2007. ápr. 24. 11:16

Szia!


Neked is vannak tapasztalataid?

2007. ápr. 24. 07:46
sziasztok!
77. f72d419d5f (válaszként erre: 76. - Kinga)
2007. ápr. 23. 15:10
Amikor beszúrják akkor biztos kellemetlen.Nekem gerinc-érzéstelenítést csináltak
76. Kinga
2007. ápr. 18. 10:46
Köszi! Helyi érzéstelenítés. Szerinted fáj?
75. f72d419d5f (válaszként erre: 74. - Kinga)
2007. ápr. 17. 15:35
Szorítok !! hagyományos műtét lesz gerincérzéstelenítéssel?
74. Kinga (válaszként erre: 73. - F72d419d5f)
2007. ápr. 17. 14:16

Voltam dokinál. Magánkórházba, de TB-re megcsinálják csak ellátás és vizsgálati díjat kell fizteni ami nem sok.(15.000+24.000.-Ft).

Azt mondták nem lehet egyikre sem garanciát vállalni. Lehet nem jön ki a terhesség alatt. De mindenképpen gumiharisnyát kell viselnem a terhesség alatt. Azt hizsem megcsinálataom most.

73. f72d419d5f (válaszként erre: 71. - Kinga)
2007. ápr. 14. 13:37
Szia kérdezz meg egy orvost de szerintem ha nem fáj akkor inkább a 3. gyerek után
2007. ápr. 14. 12:13
Sziasztok! Én most regisztráltam, és szeretném megosztani a tapasztalataimat! Nekem a terhesség alatt felszedett kilók miatt kezdett kialakulni a viszér "betegség". Sok mindent kipróbáltam rá, és nekem egy krém nagyon bevált. Az ára is az elfogadható kategóriába tartozik. Bizonyos fórum szabályok miatt a nevét elvileg nem írhatom, de ha valakit érdekel annak szívesen adok tájékoztatást. A címem: bakalar_l@c2.hu
71. Kinga
2007. ápr. 10. 11:28

Sziasztok!


Engem is érdeklenének a viszér műtéti tapasztalatok.

Nekem két gyerkem van, és szertenék még egyet. De már elég csúnya a lábam. Megoperáltatnám, de nem tudom,hogy most az újabb baba után vagy előtt lenne -e érdemes ill. ki melyik klinikát vayg orvost, milyen módszert és mennyiért ajánl.

70. yester (válaszként erre: 69. - F72d419d5f)
2007. ápr. 8. 14:02
Köszi, ezt fogom tenni!
69. f72d419d5f (válaszként erre: 68. - Yester)
2007. ápr. 6. 16:51
Szia Kérjél a háziorvostól,érsebészetre beutalót inkább ott nézesd meg
68. yester
2007. ápr. 5. 23:17

Sziasztok!

Nekem tavaly ősszel olyan furcsán "jött" ki visszerem, a jobb vádlim alatt a belső oldalon egy 1cm kék csík, de nem duzzad kifele. Viszont alatta egy kis barna folt a bőrömön, az alatt pedig szemmel nem láthatóan, de kitapinthatóan egy csómóféle, duzzanat van a lábamban. Ha megfeszítem a talpam, kitapogatható a csomó. Akkor a házidoki Detralex , Lioton párost írt fel. A nehéz érzés, erős lábfájás elmúlt, de a csomó és a kicsiny kék erecske látszik. Tapintásra a duzzanat érzékeny. A térdhajlatomban nekem is volt régebben fájdalmas gyulladás, de az most nem kínoz. Tud valaki effajta visszér-jelenségről?

Üdv.

67. zolko96 (válaszként erre: 66. - F72d419d5f)
2007. ápr. 3. 19:30
Az a baj engem már 3.-szor érzéstelenítettek és azóta nagyonfáj sokszor a derekam.
2007. ápr. 3. 19:16
epidurális érzéstelenítés volt ,sima műtét
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook