Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi használható visszér ellen? fórum

Mi használható visszér ellen? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7 8
2010. júl. 1. 13:39

[link]

Itt meg azt olvasom a theiss körömvirágkenőcsről, hogy, eredményesen alkalmazható visszeres panaszok, érgyulladás és aranyér tüneteinek csökkentésére is.

Vagyis, nem ez a fő területe. Akkor mit válasszak? Gyógynövényboltban több körömvirágkenőcsről olvastam, vagy körömvirág krémről, de ott sem a visszér volt a fő terület. Írtatok még vadgesztenyéről is, ezt nem néztem a boltban, így kezdhetem előről. Nekem még nagyon kezdetleges, úgy értem, van néhány dudor időnként a vádlimom, viszont ülőmunkát végzek, közben tornáztatom, szóval mindenképpen a megelőzésnél tartok.

2010. júl. 1. 13:15

[link]

Ezen az oldalon tornákat ajánlanak. Én a mérlegállást, illetve a könnyített változatát, amikor csak derékszögben vagyok, használom. Közben igyekszem biciklizni, lábfejemet tornáztatom, amikor tudom, szóval igyekszem legalább szinten tartani a visszereimet. Ha ennyit elérek, már azzal is elégedett leszek. :)

2010. júl. 1. 13:03

Sziasztok! Végigolvastam a topicot, mert engem is érdekel a téma. Körvonalazódik is, hogy mit is tehetnék. Nekem egyenlőre a bal vádlimom vannak időnként dudorok. Erről nem olvastam semmit, hogy mitől dudoros? Ez mennyiben más, mintha vastagabb ereket, hajszáleret látnék?

Írtátok, hogy jó az Ilcsi szőlőmagos krémje. Ez ugyanaz, mint a szőlőnek a magja? Amúgy is szeretem a szőlőt maggal együtt. :)

Írtátok, hogy jó a vizes zokni. Reggel, este? A zokni hossza? Úgy értem, a legtöbb zokni szára gumis, így folyton tágítanom kell, hogy ne szorítsa el a bokámat. :(

A váltott zuhanyról én is olvastam korábban, de nekem nincs türelmem kivárni. :( Jó helyette a borogatás?

Tavaly októberben hordtam a harisnyát, egész áprilisig, amíg csizmába jártam, de én csak javasolni tudom. Nekem combos volt, nem volt kényelmetlen, sőt, mivel elég meleg,így elég volt a vékonyabb nadrágom télre... Viszont az utolsó hónapokban folyton elkezdett csúszni lefelé, ez kissé kényelmetlen, de csak azért, mert így csizma nélkül nem tudom hordani. Azt viszont nem tudom, hogy ez lenne a harisnya tágulása? Vagyis írassak fel újat? Ok, nem olcsó, de nem az...

Kenőcsöt olvastam tőletek, így ezt választom, a dr. Theist, gyógyszert nem akarok szedni.

182. Szilvana (válaszként erre: 181. - Adalka)
2010. jún. 10. 08:03
köszi!
181. adalka
2010. jún. 9. 15:10
Sziasztok. Most találtam egy komplett kezelés leírást biológiailag aktív anyagokkal. Szerintem kipróbálom. Ha esetleg valakit érdekel,a google keresőbe írd be: tiensbox visszér kezelése
2010. febr. 2. 00:26

megnéztem neten . nekes hogyan hatott?érzésre vagy látszatra? Nekem nem fáj, csak szeretném hogy halványuljon.....

A plerudint próbáltad? most azzal kenem .....de lehet veszek venastatot ha jó. Kapszula vagy gél?

2010. jan. 21. 07:45
én a venastat gélt és kapszulát használtam nekem bevált
2010. jan. 21. 00:14
26 éves vagyok, a lábamon hátul hajlatban már eléggé átlátszanak az erek és van 1-2 elpattant hajszálér is. Ezeket ajánlod?használnak?
177. melcsiii (válaszként erre: 176. - Gálos Ildikó)
2010. jan. 21. 00:13
:) ezt nekem irtad?????
2010. jan. 20. 20:00
Venorúton tabletta,és gél
2010. jan. 20. 19:50
helló.Olvassa még valaki ezt a fórumot???,érdemes kérdezzek???:)
2009. szept. 12. 09:45

Sziasztok!


Milyen a visszér? Illetve tudom milyen, nagypapámnak van, és dudorodik "szépen" a vádliján, anyukámnak meg seprűnemtudommijei vannak, szóval már olyat is láttam.

Azt szeretném megtudni hogyan kezdődik? A térdhajlatomban megjelent egy szép kék ér nem dudorodik de gondolom nem rögtön "3D"-ben bújik elő... Honnan tudom eldönteni az-e?

2009. márc. 29. 14:59

A lézeres kezeléssel kapcsolatban van már valakinek tapasztalata Tényleg elmúlik vagy az is csak felesleges pénzkidobás ?

Előre is köszi. M

2009. márc. 28. 20:38
másfél év után nagyon nem szabadna hogy fájjon !! lehet valamit elcsesztek magyarul? egy mütét után max 1 hónap mire teljesen rendbejön de nem 1.5 év !
2009. márc. 28. 08:30
Sziasztok!Szóval van mit írni erről a fránya visszér problémáról.Én már másfél éve túl estem a jobb lábamon visszér műtéten.De sajna nem mondhatok róla jót.Azóta is csúnyán kék és zöld,duzzadt a lábam.Ami még rosszabb fáj és zsibbad.Arról nem is beszélve milyen csúnya ilyen állapotban.Voltam a dokimnál,de ő azt monda majd jobb lesz.Mikor?????A másik lábamat elkezdte kezelni injekcósan,de nem érzem a javulást.A krémekről csak annyit én mindegyiket kipróbáltam,és a DETRALEXET is szedtem kúraszerűen,már többször is de a javulás még várat magára.Ha valaki tud TUTIT ajánlani érdekelne.Üdv.
170. Erikacz
2009. márc. 14. 18:47

Nekem is visszereim voltak és nagyon fájt a a lábam mert nagyon sokáig hostessként dolgoztam.

De ez már a múltté. Úgyhogy ne adjátok fel nem igaz, hogy nem lehet visszafordítani.

Kitartás

2009. febr. 22. 11:36
a detralexnek nincs semmilyen mellékhatása ?
2009. febr. 22. 09:25

már van egy csomó gyogyszer ,kapszula is,ezt a detralexet lehet kipróbálom.-

ezt az endotelon-t próbálta vki?szölömagolaj kapszula.

167. 036bf4cfe4 (válaszként erre: 166. - Makrai.lilla)
2009. febr. 21. 23:58
Nekem nagyon jó a Lioton gél az nem mentolos és nagyon jól nyugtat.És Detralexet szedek.
2009. febr. 21. 21:10

sajna nekem is volt már injekciózva,ahogy emlékszem eléggé fájt.még fel is hivtam a dokit utána hogy normális h ennyire fáj... utána volt minden,lila,kék zöld folt,mintha agyonvertek volna.azt mondta ott az ér már nemjön visza,elég érdekes mert most is ott van,,,szerintem még csunyább most a lábam mint elotte.persze közrejáccik az is hogy nem sportolok,lusta vavyok,3 év ülö melo mellett lett roszabb...

de most vmit kéne kezdeni vele.

ujabb injec,gondolkodok bár most pénz hiányába nemtudom,.jó lenne ha ezt is lehetne sztk alapon ! de sztem csak akkor ha már nagyon ronda,de akkor meg azt mondják hogy müteni kell,szal szerinrem sztk ba nem injekcióznak.

most vettem énis ezt a Ló balzsamot,elég érdekes,engem idegesit ez a mentol,mintha égne a lábam,meg rendeltem egy hesperidin nevü tabl.vki irta h jó az is.

majd kiderül.

ja ezt a preludint énis használtam,valóban sokat halványitott de ahogy abbahagytam minden a régi lett.

2009. jan. 8. 08:53

Sziasztok!

Tudna nekem valaki segíteni? Eddig egy inyjekciós kezelésen, három visszérműtéten és most megint egy műtéten estem át, hogy nehogy tüdőembóliát kapjak. Bármit megadnék, ogy rendbe legyen a lábam.

2008. nov. 15. 16:39
Szia Miki!galagonya,körömvirág,medveszöllő-levél,diólevél.Csak még annyit letelt a 3 hónap,sokkal könnyebb a lábom és nincs nehézláb érzésem.Akrém vadgesztenye.
163. miki:)
2008. aug. 23. 09:54
hello! Pálfi Istvánné, meg mondaná nekem hogy milyen gyogyteákat iszik és mi a krém neve amit használ Visszérre? köszönöm az infot elöre is! valaki tudna házi gyogymodot mondani a narancsbörre is???
2008. aug. 19. 18:43
Sziasztok én most regisztráltam,csak annyit a viszérről hogy nekem is csunya az egyik lábam, vastagabb a másiknál és tul vagyok már egyinjekciós kezelésen,de csak a pénzem lett oda a viszér máshol visszajött.Most egy természet gyógyásznak mutattam meg,4fajta teát irt fel és 3hónapig kell inni.Már sok mindent kipróbáltam,és ugy gondolom ez is megér egy esélyt.2hete iszom,de már érzem mintha hangyák mennének a lábamon.És kivülről meg kenni kell viszérkrémmel. Havalaki már csinált ilyet irjon. köszi
161. ae12cc5be5 (válaszként erre: 160. - Icus)
2008. máj. 29. 19:16
Én nem ismerem, de a Faberlicről eddig csak jót hallottam.
160. Icus
2008. máj. 28. 13:50

Visszaolvastalak benneteket:) Sajnálom, hogy már szinte mindenki mütét előtt jár:((


Egy másik fórumon olvastam a faberlic cég k2-es krémjét. Igaz 2005-ös hozzászólásokban:(

van ezzel kapcsolatban valakinek tapasztalata?

Igazából nekem seprűvénák jönnek elő 3-4 hete és kimondottan kellemetlen érzés:( Ha maszirozom, akkor elmúlik a "fájdalom". De, látom, hogy egyre több a kis lila erecske:(

159. ae12cc5be5 (válaszként erre: 158. - Daroki)
2007. okt. 30. 07:12

Ez tényleg furcsa, bár megjegyzem, én még egy AVONostól sem kaptam soha számlát.

A csomagoláson (vagyis a dobozon lévő kis magyar cetlin) adószám, vtsz, cégjegyzékszám is szerepel.

Nem igazán olvastam utána, hogy hogyan serkenti a keringést, azt láttam, hogy term. alapanyagokból áll.

158. daroki (válaszként erre: 157. - Ae12cc5be5)
2007. okt. 29. 16:55

Találtam a neten egy helyet,ahol megtudom rendelni ezt a balzsamot.Ami nekem furi,hogy számlát nem hajlandóak kiállítani.Vajon miért??

Amúgy tudod,hogy hogyan is hat ez a balzsam pontosan?

2007. okt. 29. 07:09

Én nem vagyok jó kence-fice használó, képtelen vagyok a rendszerességet betartani ilyen téren.

Úgy kb. 2 hónapja vettem, kb. 5 napig használtam max. napi 2-szer, ebből min. 3 nap egyszer, vagy egyszer sem.

Most 2 hete rákérdezett a nővérem, hogy bevált -e, na akkor elhatároztam, hogy tényleg rendszeresítem a használatot. Napi 2-szer kentem be a bokámtól a combomig( pár napot kihagytam), a térdhajlatban lévő visszereim halványodtak, viszont amin meglepődtem, a bal lábszárcsontomon volt egy nagy kb. 5*10 cm-es kék folt, mint egy állandó véraláfutás, na az eltűnt.

Most már tuti, hogy tovább fogom használni, lehet, hogy 2 hónap múlva minden szuper lesz, esetleg nyáron szoknyát is felvehetek. Az nem lenne rossz.

Tudod a gyógyszertári krémek olyan drágák, és az a kis tubus semeddig sem elég.

156. daroki (válaszként erre: 155. - Ae12cc5be5)
2007. okt. 28. 20:40

Szia!


Én most rákerestem és találtam is róla leírást.Nekem néha fájnak a visszereim,de leginkább akkor amikor megvan.Viszont vannak hajszálereim és lilás elszíneződéseim.

Te mióta használod és mikor vetted észre,hogy használ?Az az igazság,hogy én annyira nem hiszek ezekben a kenceficékben.De végülis egy próbát nálam is megérhet,és tényleg nem olyan ördöngös az ára sem.

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook