FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Mi használható visszér ellen?

Kategória: Összes fórumtéma » Szépség & egészség » Egészség

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

1 2 3 4 5 6 7
199. Mildi662014-04-01 07:36
Nekem bejött a HILLVITAL gyógynövénylapú krém

198. Huncutka842014-03-31 23:08
A kremet nem ismerem, meg orvos se vagyok... de szerintem a meleg tuti nem jo ra
(válasz Enéh1 197. hozzászólására)

197. Enéh12014-03-31 17:01
Sziasztok! Ma vettem Kalmil visszérkrénet, tudtok rola valamit mondani? Vagy melyik lobalzsam jo visszerre? A hideg vagy a meleg? Kosziiii

196. Camilla252012-02-02 17:13
sziasztok! Nekem rettentően fáj most a visszeres lábam. 2 éve műtötték , de már ugyanolyan csúnya mint régen, megbántam hogy megműtöttem mert rosszabb a helyzet, és tényleg igaz a mondás hogy amihez egyszer "hozzányúltak" az már sohasem lesz a régi. Pár napja pedig rettentően fáj és fel van dagadva, sokkal jobban kijöttek az erek? Szerintetek ezt okozhatja a hideg? Nem tudjátok a visszérre van valami jó gyógynövényes tea amit inni lehetne?

195. Levander2011-09-27 22:29
Nos, sajnos én is észrevettem a bokám belső oldalán a hajszálereket/visszereket, nem is értem, mi a különbség a kettő között. :) Nálam egyszerre van jelen családi hajlam apai ágról és túlsúly... Utóbbit óhajtom csökkenteni, előbbivel sok mindent nem tudok tenni.

Nem tudom, ismeritek-e a Ceragem termékcsaládot. Ingyenesen kipróbálható, neten meg kell nézni a központokat. A fény- és hőterápia a mi központunkban nem egy embernek tüntette el már gyönyörűen a rendkívül ronda visszereket. Szerintem az enyém is csúnya lenne, ha nem járnék rendszeresen... Amúgy nálam fájdalom nincs, nagyon-nagyon ritkán érzem (mint most), hogy olyan a lábra állásnál a bokán, mintha belülről szúrkálna. Kívülről halovány kék és lila, kb. 1 cm-es erek látszanak.

194. zsuzsa76xx2011-09-15 19:32
sziasztok, a térdem felett elől ugy egy hónapja vettem észre egy kék megvastagodott kanyargós olyan 5cm hosszukicsit kidudorodó érszakaszt

volt a családban viszeres kb ugy néz ki de furcsállom a helyét
mindig csak hátul figyelgettem a lábam hogy van e.
mikor észrevettem elől akkor először csak behajlitott térdnél látszott, most már nyujtott lábnál is
és azért még csak 36 leszek

ez visszér vagy más?

193. attiss2011-07-23 13:21
Nekem a kompressziós harisnya használata enyhít a fájdalmaimon.

192. Fenyveske2011-01-08 09:22
Venastat

191. Sensitiv2011-01-07 22:08
igen, így van. :) pont erre valók.
(válasz Evic1 190. hozzászólására)

190. Evic12010-12-25 18:20
A vadgesztenye kivonatos krémek jók állítólag.

189. Micimorcy2010-12-25 12:20
a sárga kenőcs, ez a neve a balzsamnak, így írd be a keresőbe
(válasz selene33 188. hozzászólására)

188. selene332010-12-25 10:47
Azt szeretném tudni hogy mi a legjobb visszérre? én detralexet és lóbalzsamot fogom kibróbálni de nem tudom hogy a lóbalzsamból melyik lenne a legjobb illetve kiváncsi vagyok hogy ti mit használtok és nektek mi volt a leghatásosabb

187. papa612010-07-30 07:00
Lóbalzsam

186. ancika222010-07-23 08:40
Sziasztok!
nekem nincs még visszerem, de anyukámból kiindulva, sajnos nyilvánvaló, hogy engem sem fog elkerülni. Mit lehet ellene tenni?! mivel lehet megelőzni? Van valaki, akinek esetleg van valami tuti praktikája?! olvastam ezekről a gesztenyekrémekről, meg használtam is..
Másik problémám, hogy a combomon a hajszálerek nagyon láthatóak. mondjuk egy 10es skálán 5-6os szinten. mit lehet ellene tenni?! elég barna bőrű vagyok, de sajnos így is látszik..

185. krysztasz2010-07-01 13:39
[link]
Itt meg azt olvasom a theiss körömvirágkenőcsről, hogy, eredményesen alkalmazható visszeres panaszok, érgyulladás és aranyér tüneteinek csökkentésére is.
Vagyis, nem ez a fő területe. Akkor mit válasszak? Gyógynövényboltban több körömvirágkenőcsről olvastam, vagy körömvirág krémről, de ott sem a visszér volt a fő terület. Írtatok még vadgesztenyéről is, ezt nem néztem a boltban, így kezdhetem előről. Nekem még nagyon kezdetleges, úgy értem, van néhány dudor időnként a vádlimom, viszont ülőmunkát végzek, közben tornáztatom, szóval mindenképpen a megelőzésnél tartok.

184. krysztasz2010-07-01 13:15
[link]
Ezen az oldalon tornákat ajánlanak. Én a mérlegállást, illetve a könnyített változatát, amikor csak derékszögben vagyok, használom. Közben igyekszem biciklizni, lábfejemet tornáztatom, amikor tudom, szóval igyekszem legalább szinten tartani a visszereimet. Ha ennyit elérek, már azzal is elégedett leszek. :)

183. krysztasz2010-07-01 13:03
Sziasztok! Végigolvastam a topicot, mert engem is érdekel a téma. Körvonalazódik is, hogy mit is tehetnék. Nekem egyenlőre a bal vádlimom vannak időnként dudorok. Erről nem olvastam semmit, hogy mitől dudoros? Ez mennyiben más, mintha vastagabb ereket, hajszáleret látnék?
Írtátok, hogy jó az Ilcsi szőlőmagos krémje. Ez ugyanaz, mint a szőlőnek a magja? Amúgy is szeretem a szőlőt maggal együtt. :)
Írtátok, hogy jó a vizes zokni. Reggel, este? A zokni hossza? Úgy értem, a legtöbb zokni szára gumis, így folyton tágítanom kell, hogy ne szorítsa el a bokámat. :(
A váltott zuhanyról én is olvastam korábban, de nekem nincs türelmem kivárni. :( Jó helyette a borogatás?
Tavaly októberben hordtam a harisnyát, egész áprilisig, amíg csizmába jártam, de én csak javasolni tudom. Nekem combos volt, nem volt kényelmetlen, sőt, mivel elég meleg,így elég volt a vékonyabb nadrágom télre... Viszont az utolsó hónapokban folyton elkezdett csúszni lefelé, ez kissé kényelmetlen, de csak azért, mert így csizma nélkül nem tudom hordani. Azt viszont nem tudom, hogy ez lenne a harisnya tágulása? Vagyis írassak fel újat? Ok, nem olcsó, de nem az...
Kenőcsöt olvastam tőletek, így ezt választom, a dr. Theist, gyógyszert nem akarok szedni.

182. Szilvana2010-06-10 08:03
köszi!
(válasz adalka 181. hozzászólására)

181. adalka2010-06-09 15:10
Sziasztok. Most találtam egy komplett kezelés leírást biológiailag aktív anyagokkal. Szerintem kipróbálom. Ha esetleg valakit érdekel,a google keresőbe írd be: tiensbox visszér kezelése

180. melcsiii2010-02-02 00:26
megnéztem neten . nekes hogyan hatott?érzésre vagy látszatra? Nekem nem fáj, csak szeretném hogy halványuljon.....
A plerudint próbáltad? most azzal kenem .....de lehet veszek venastatot ha jó. Kapszula vagy gél?

179. Hegyek Lánya2010-01-21 07:45
én a venastat gélt és kapszulát használtam nekem bevált

178. melcsiii2010-01-21 00:14
26 éves vagyok, a lábamon hátul hajlatban már eléggé átlátszanak az erek és van 1-2 elpattant hajszálér is. Ezeket ajánlod?használnak?

177. melcsiii2010-01-21 00:13
:) ezt nekem irtad?????
(válasz Gálos Ildikó 176. hozzászólására)

176. Gálos Ildikó2010-01-20 20:00
Venorúton tabletta,és gél

175. melcsiii2010-01-20 19:50
helló.Olvassa még valaki ezt a fórumot???,érdemes kérdezzek???:)

174. kramkram2009-09-12 09:45
Sziasztok!

Milyen a visszér? Illetve tudom milyen, nagypapámnak van, és dudorodik "szépen" a vádliján, anyukámnak meg seprűnemtudommijei vannak, szóval már olyat is láttam.
Azt szeretném megtudni hogyan kezdődik? A térdhajlatomban megjelent egy szép kék ér nem dudorodik de gondolom nem rögtön "3D"-ben bújik elő... Honnan tudom eldönteni az-e?

173. kisstoth2009-03-29 14:59
A lézeres kezeléssel kapcsolatban van már valakinek tapasztalata Tényleg elmúlik vagy az is csak felesleges pénzkidobás ?
Előre is köszi. M

172. makrai.lilla2009-03-28 20:38
másfél év után nagyon nem szabadna hogy fájjon !! lehet valamit elcsesztek magyarul? egy mütét után max 1 hónap mire teljesen rendbejön de nem 1.5 év !

171. csincsekati2009-03-28 08:30
Sziasztok!Szóval van mit írni erről a fránya visszér problémáról.Én már másfél éve túl estem a jobb lábamon visszér műtéten.De sajna nem mondhatok róla jót.Azóta is csúnyán kék és zöld,duzzadt a lábam.Ami még rosszabb fáj és zsibbad.Arról nem is beszélve milyen csúnya ilyen állapotban.Voltam a dokimnál,de ő azt monda majd jobb lesz.Mikor?????A másik lábamat elkezdte kezelni injekcósan,de nem érzem a javulást.A krémekről csak annyit én mindegyiket kipróbáltam,és a DETRALEXET is szedtem kúraszerűen,már többször is de a javulás még várat magára.Ha valaki tud TUTIT ajánlani érdekelne.Üdv.

170. Erikacz2009-03-14 18:47
Nekem is visszereim voltak és nagyon fájt a a lábam mert nagyon sokáig hostessként dolgoztam.
De ez már a múltté. Úgyhogy ne adjátok fel nem igaz, hogy nem lehet visszafordítani.
Kitartás

1 2 3 4 5 6 7