Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi használható visszér ellen? fórum

Mi használható visszér ellen? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7 8
215. 3258ed2e1f (válaszként erre: 214. - Pipasne)
2021. júl. 4. 13:31

Szia. Köszi.

Neten olvasgattam róla tapasztalatokat, úgy látom, jó dolog. Kipróbálom én is. Szerintem veszíteni nem veszítek semmit, max. nem múlnak el a viszerek. De egy próbát mindenképp megér.

214. pipasne (válaszként erre: 213. - 3258ed2e1f)
2021. júl. 3. 14:06
Szia! A Fumara az egy pezsgő kristály ami javítja a vérellátást én lábfürdőként használom. De még tapasztalatról nem tudok beszámolni még csak a 4.napja használom.SylPet válaszában olvastam róla,hogy neki használt.
213. 3258ed2e1f (válaszként erre: 212. - Pipasne)
2021. júl. 2. 15:27

Sziasztok. Szívesen fogadok bármilyen segítséget, tapasztalatot én is 😊

Szóval, mi ez a Fumara?

212. pipasne (válaszként erre: 211. - SylPet)
2021. júl. 2. 15:13
Szia ! Terhességek alatt jöttek ki a visszereim és nagyon sok mindent próbáltam már. Most a Fumarával próbálkozok. Remélem olvasod még a Hoxát,mert kíváncsi lennék,hogy simán áztattad vagy borogattad is. Köszi ha válaszolsz.
211. sylPet
2020. jún. 14. 15:15

Sziasztok!


Nekem a pedikűrösöm ajánlotta a Fumara Pezsgőkristályokat, otthoni mofettás lábfürdő. 3 hét után tapasztaltam, hogy a lábszáramon lévő visszerek elkezdtek halványulni. 2 hónap használat után szinte teljesen felszívódtak. Nem is gondoltam volna, hogy ez lehetséges. Azóta is használom heti 1-2 alkalommal, biztos ami biztos.

210. elbb (válaszként erre: 209. - Korteforma)
2017. szept. 24. 21:52
A pharmatexes Elasthan ugyancsak II komp. 1700 egy par. En elegedett vagyok vele.
2017. szept. 21. 09:53

Visszér (térd)harisnyák kapcsán van különbség harisnya és harisnya között?

2es kompressziósat írtak fel, egy db 4700,-Ft, méretre készített, Venosan márka. Az árán meglepődtem :(


Ha van tapasztalatod, ne tartsd magadban :)

2017. jan. 1. 18:28
érdeklődnék hogy visszeres a lábam és cukros vagyok és az lenne a kérdésem hogy pénteken vízkedet a bal lában meg vakartam és egy ér el pattant és el szoritotam de utána megint vérzet ki hívtuk a mentösöket és ök elszorittották és be kötözték meddig kell rajta lenne a kötésnek ha valaki tudja írja már meg köszönöm
207. Qksika
2016. ápr. 22. 13:15

Igen, tudom, hogy nem gyógyulás, ha nem látszik, nekem még nem is voltak kék ereim, csak duzzanatok vannak.

Tudom mennyi minden okozhatja, örökletes hajlam, túlsúly, stb. A vénabillentyűk gyenge működése is már következmény. Épp ez előbb olvastam egy cikket, ahol javasolnak még pár dolgot, Q10, Omega3, lábtorna, C vitamin, esti hideg lábzuhany, séta, úszás, biciklizés, kompressziós harisnya..... Igyekszem, megteszem amit lehet és én ráadásul nem is vagyok már fiatal. Álmomban nem gondoltam, hogy ennyi idős korban is elkezdődhet. Eddig szerencsém volt és a családban sem volt visszeres senki, még a 90 éves anyukám sem!

206. Mezei Virág (válaszként erre: 205. - Qksika)
2016. ápr. 20. 13:08

Lehetséges, hogy nem látszik annyira a bőr alatt az ér a használatától, de ez nem gyógyulás.

A visszérnek több oka is van. Nem értek hozzá, de tudom, hogy ok lehet pl. kötőszövet gyengeség, nem jól működő vénabillentyűk.

Ezeket csak ásványi anyagok pótlásával lehet kezelni. Jók a bogyók és jók a Schüssler sók is.

205. Qksika
2016. ápr. 20. 10:03

Köszönöm a válaszod, én is próbálkozom különféle termékekkel. Szedtem Detralex tablettát és kenegetem Lioton géllel. Tegnap este újabb ötletem támadt és Zöld Lóbalzsammal kentem be, nagyon hatásos volt és kellemes, ebben is van minden, ami a visszerekre jó.

Nekem még nem csúnyák a lábaim, tavaly kezdtek csak a visszereim előbújni, de elejét akarom venni a súlyosbodásnak.(Idegenek még észre sem veszik)

Azért érdekelt a Vein Stopper tapasztalat, mert teljes gyógyulást ígér. Az egész hirdetésüknek olyan kamu íze/szaga van és még jó drága is.Nem árt az óvatosság.

2016. ápr. 19. 14:23

Nem ismerem, de drága.

Sok jó krém és tabletta van, ami olcsóbb és mégis jó. Nem magamnak veszem, de évek óta használja ezeket a családtagom. Neki megfelel.

Ha nagyon csúnya, karban lehet tartani, de igazi nem lesz.

203. Qksika
2016. ápr. 19. 12:20

Látom ez a fórum hónapok óta nem él már, de megkérdezem -hátha idetéved valaki- hogy a VEIN STOPPER visszereket "eltüntető" és az interneten agyonreklámozott csodakrémet próbálta-e valaki?!

Nagyon kamu szaga van az egésznek, a hozzászólásokat maguknak írták meg előre, ugyanazok a hozzászólók szerepelnek a reklám végén százával, csak naponta frissítik a kamu dátumokat. Nem akarom a pénzt kidobni rá, nem olcsó próbálkozás, de szükségem lenne valami jó megoldásra, ha lehet műtét nélkül. Abban persze nem is reménykedem, hogy a pénzt visszaadják, ha nem válik be. Általában mire visszafizetésre kerülne sor a termék alkalmatlansága miatt, a cég felszívódik.

Köszi ha valaki válaszol!

202. b.kata
2015. okt. 29. 16:50
itt sok természetes készítményt találhatsz visszér ellen! [link]
2015. ápr. 15. 19:51
Visszér megelőzésére jó az aktív, rendszeres sportolás, mint mondjuk a kerékpározás?
200. rebekah (válaszként erre: 199. - Ca43169457)
2015. ápr. 7. 11:18
Én is azt használom visszér kezelésére [link] Van mindenféle termék, balzsam, szappan vagy szettben is lehet kapni
2014. ápr. 1. 07:36
Nekem bejött a HILLVITAL gyógynövénylapú krém
198. Huncutka84 (válaszként erre: 197. - Enéh1)
2014. márc. 31. 23:08
A kremet nem ismerem, meg orvos se vagyok... de szerintem a meleg tuti nem jo ra
197. Enéh1
2014. márc. 31. 17:01
Sziasztok! Ma vettem Kalmil visszérkrénet, tudtok rola valamit mondani? Vagy melyik lobalzsam jo visszerre? A hideg vagy a meleg? Kosziiii
2012. febr. 2. 17:13
sziasztok! Nekem rettentően fáj most a visszeres lábam. 2 éve műtötték , de már ugyanolyan csúnya mint régen, megbántam hogy megműtöttem mert rosszabb a helyzet, és tényleg igaz a mondás hogy amihez egyszer "hozzányúltak" az már sohasem lesz a régi. Pár napja pedig rettentően fáj és fel van dagadva, sokkal jobban kijöttek az erek? Szerintetek ezt okozhatja a hideg? Nem tudjátok a visszérre van valami jó gyógynövényes tea amit inni lehetne?
2011. szept. 27. 22:29

Nos, sajnos én is észrevettem a bokám belső oldalán a hajszálereket/visszereket, nem is értem, mi a különbség a kettő között. :) Nálam egyszerre van jelen családi hajlam apai ágról és túlsúly... Utóbbit óhajtom csökkenteni, előbbivel sok mindent nem tudok tenni.


Nem tudom, ismeritek-e a Ceragem termékcsaládot. Ingyenesen kipróbálható, neten meg kell nézni a központokat. A fény- és hőterápia a mi központunkban nem egy embernek tüntette el már gyönyörűen a rendkívül ronda visszereket. Szerintem az enyém is csúnya lenne, ha nem járnék rendszeresen... Amúgy nálam fájdalom nincs, nagyon-nagyon ritkán érzem (mint most), hogy olyan a lábra állásnál a bokán, mintha belülről szúrkálna. Kívülről halovány kék és lila, kb. 1 cm-es erek látszanak.

2011. szept. 15. 19:32

sziasztok, a térdem felett elől ugy egy hónapja vettem észre egy kék megvastagodott kanyargós olyan 5cm hosszukicsit kidudorodó érszakaszt


volt a családban viszeres kb ugy néz ki de furcsállom a helyét

mindig csak hátul figyelgettem a lábam hogy van e.

mikor észrevettem elől akkor először csak behajlitott térdnél látszott, most már nyujtott lábnál is

és azért még csak 36 leszek


ez visszér vagy más?

2011. júl. 23. 13:21
Nekem a kompressziós harisnya használata enyhít a fájdalmaimon.
2011. jan. 8. 09:22
Venastat
191. Sensitiv (válaszként erre: 190. - Evic1)
2011. jan. 7. 22:08
igen, így van. :) pont erre valók.
190. Evic1
2010. dec. 25. 18:20
A vadgesztenye kivonatos krémek jók állítólag.
189. 7a23ed9179 (válaszként erre: 188. - Selene33)
2010. dec. 25. 12:20
a sárga kenőcs, ez a neve a balzsamnak, így írd be a keresőbe
2010. dec. 25. 10:47
Azt szeretném tudni hogy mi a legjobb visszérre? én detralexet és lóbalzsamot fogom kibróbálni de nem tudom hogy a lóbalzsamból melyik lenne a legjobb illetve kiváncsi vagyok hogy ti mit használtok és nektek mi volt a leghatásosabb
2010. júl. 30. 07:00
Lóbalzsam
2010. júl. 23. 08:40

Sziasztok!

nekem nincs még visszerem, de anyukámból kiindulva, sajnos nyilvánvaló, hogy engem sem fog elkerülni. Mit lehet ellene tenni?! mivel lehet megelőzni? Van valaki, akinek esetleg van valami tuti praktikája?! olvastam ezekről a gesztenyekrémekről, meg használtam is..

Másik problémám, hogy a combomon a hajszálerek nagyon láthatóak. mondjuk egy 10es skálán 5-6os szinten. mit lehet ellene tenni?! elég barna bőrű vagyok, de sajnos így is látszik..

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook