Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha vissza kell fizetni a megelőlegező kölcsönt... fórum

Ha vissza kell fizetni a megelőlegező kölcsönt... (tudásbázis kérdés)

10. 1eb84e4bad (válaszként erre: 2. - Drnéni)
2008. júl. 27. 20:59
A szerződés nem rögzíti, hogy meddig an elidegenítési tilalom a házon?
9. Hoxa
2008. júl. 26. 13:35
8. Hoxa
2008. júl. 26. 13:35
Próbáld felhívni telefonon a helyi jegyzőt. Ő elmondja, mik a lehetőségeid. Van mód arra is azt hiszem, hogy ha újabb ingatlant vesztek, akkor arra átvigyétek.
7. drnéni (válaszként erre: 5. - Magdolna23)
2008. júl. 26. 13:32
Nem bírok eljutni, mert a gyerekem nem marad meg 10 percig se nyugton, a férjem meg egész nap dolgozik. persze mindenképp az lesz a vége, hogy elmegyünk valahogy, csak gondoltam, hátha addig is tud mondani valaki okosságot.
2008. júl. 25. 08:03
Szia.Én is igényeltem szoc polt használt lakásra kaptam 1.200 000/két gyerek.Felhívták a figyelmem a bankba,hogy ha bármikor szeretnék mondjuk új házat venni akkor vissza fizethetem az összeget és újra megigényelni a nagyobb 2.400.000 ft-ot.Ez szerintem nagyon jó.
5. magdolna23 (válaszként erre: 4. - Drnéni)
2008. júl. 25. 07:44

Szia

Hát szeritnem nem mivel ezt csak egyszer lehet igényelni: De szeritnem a bankba ezt neked meg monják.

2008. júl. 24. 22:34
Köszi a választ. Még az érdekelne, hogy ebben az esetben fel tudjuk-e venni később újra?
2008. júl. 22. 13:49

Szia


A vállalás nem teljesítése miatt a megelőlegező kölcsön visszafizetésének esetei


Egyösszegben történő visszafizetése


Hitelenként történő visszafizetés a vállalás idő lejárata esetén:

Amennyiben az igénylő házaspár gyermek vállalását nem, vagy csak részben teljesíti, úgy a megelőlegező kölcsön meg nem született gyermekre eső részét kötelesek a hitelintézet részére visszafizetni.

Az ügyfelek a visszavont támogatást hitelként fizetik vissza.

2008. júl. 22. 13:24
2 éve vettünk fel lakáshitelt, megelőlegező kölcsönnel(megelőlegezett szocpol), 2 gyerekre. Azóta egy babánk született, de felmerült, hogy eladnánk a lakást, mert most érdemes lenne visszafizetni a hitelt. Használt családi házat szeretnénk venni. Tudja valaki, hogy a megelőlegező kölcsönből mennyit kell visszafizetnünk? Köszi
2008. júl. 22. 13:22
Ha vissza kell fizetni a megelőlegező kölcsönt...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook