Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megérzések, deja vu, álmok fórum

Megérzések, deja vu, álmok (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

1 2 3 4 5
121. survivor3 (válaszként erre: 120. - 37e1ff8723)
2022. márc. 30. 21:45

Mert bajban vagyok és nem látom a végét.

Te is "érzel"?

Elmondod, hogy mit?

120. 37e1ff8723 (válaszként erre: 119. - Survivor3)
2022. márc. 30. 21:40
Nem vagy egyedül. De miért fontoz ez?
2022. márc. 30. 21:38

Szeretném megtudni, hogy van-e még valaki, aki él ezzel a képességgel?

Vagy érzi ezt, csak nem mer róla beszélni?

Nekem újra és újra előjön.

Biztos, hogy nem vagyok vele egedül, de nem találok ebben sehol sorstársakat.

2013. jan. 21. 14:43

Nekem is erősen működik az intuícióm, az anyám szerint néha már ijesztő..


Legutóbb rendrakás közben hirtelen beugrott egy rég nem látott barátnőm képe. A következő pillanatban meg már csöngött a telefon és ő volt a vonalban!


Dejavu-m még tinikoromban volt, egy tök idegen utcát láttam, benne a házakkal, a környezettel. Sok-sok év múlva, vidékre jöttem férjhez, s egyszer, a faluban sétálva, megdöbbenve tolultak fel bennem a régebbi emlékképek, amikor az Erdély utcán sétáltam át... pontosan olyan volt, mint az emlékeimben, pedig soha nem jártam még azelőtt ott, hiszen ez az utca külföldön volt ráadásul!


Sajnos megéreztem a nagymamám halála pillanatát is. Ez most volt 2012. december 28-án reggel. Jól aludtam akkor éjjel, de reggel fele elkezdtem nyugtalanul forgolódni, majd hirtelen felültem az ágyamban és kétségbeesetten a férjem után kiáltottam. Aztán kimentem felöltözni, mosakodni, s valami unszolt, hogy hívjam fel a mamámat, aki külföldön lakott. Akkor tudtam meg a nagynénémtől, aki mellette volt, hogy a mamám a hívásom előtt kb. fél órával örökre elaludt...

117. Hellcat
2010. júl. 30. 20:25
nekem is nagyon jól működnek a megérzések...álatlában a pasimmal kapcsolatban mindig megérzek mindent,sőt volt olyan,hogy hajnalban felébredtem egy álomra,hogy valamiben átvert,és pontosan azt álmodtam,ami rá pár órára ki is derült:s meg van,hogy halállal álmodom és utána valaki meghal a környezetemben:S nagyon nagyon ijesztő és az is,hogy senki nem hisz nekem és hülyének néznek:S nem tudom mi ez,de mindig ilyen furcsák történnek...és amit a pasimmal kapcsolatban álmodok vagy nagyon érzek,arról mindig kiderül,hogy igaz volt..és egyszeri esetre még azt mondanám,hogy véletlen de sokadikra már nem...
2010. jún. 12. 12:20

Sziasztok!


Soxor éltem át Deja Vu-t. Ott találtam magam egy szituációban és előre tudtam mi fog történni. Ki szólal meg, mit mond, megszólal a csengő, ki lesz az, stb. Hátborzongató volt.

A hatodik érzékem is működik, mostanában különösen felerősödött. A megérzéseim bejönnek többnyire.


De, ami rossz, látom a halált! Pontosabban meglátom, ha valaki vagy valami haldoklik, még mielőtt a környezete észrevenné.


Kórházban dolgoztam sokáig és mindíg tudtam, ki lesz a következő eltávozó, pedig látszólag minden rendben volt vele. (nem én segítettem nekik)


Legutolsó élményem: van néhány cicánk az udvaron. Az egyiken egy hete megláttam a halált. Mondtam a férjemnek, te ez a macska el fog pusztulni. Mire ő: á, nézd, eszik, mozog, játszik a többivel....

Ma reggel mondta, hogy megdöglött a cica az éjjel magától...

115. vekvik
2009. aug. 31. 11:54
igen ez így van!
114. Angie_24 (válaszként erre: 110. - Csipkerózsika)
2009. aug. 27. 20:16

a családodat a születés előtt választod meg, minden más az itteni döntéseiden és viselkedéseiden múlik, az eleve elrendeltségnek semmi köze a lélekvándorláshoz, ez két külön tanítás ;-)


Nyilván sokrétűbb ennél, a karma összeköthet sok lelket, vannak életeken át meglevő társak, stb, de remélem érted, hogy mire gondolok :)

2009. aug. 27. 20:14

Nálam is egyre gyakrabban van deja vu...

Viszont én szitne biztos vagyok benne, hogy ezeket a dolgokat megálmodtam.


Most beteg vagyok, amint jobban leszek, elmegyek venni egy szebb füzetet, és minden álmomat le fogom írni (minden reggel emlékszem az álmomra, nagyon ritka, hogy nem - sok a visszatérő helyszín, helyek, ahol igazából nem jártam még, ám rengetegszer álmodtam ott), mert egyszerűen tudom, hogy ez meg ez már megtörtént velem álmomban.

112. vekvik
2009. aug. 27. 11:13

Sziasztok!

Nekem nagyon jól a megérzéseim szerencsére.

Ritkán van olyan hogy rossz érzésem van, de nem jön be. Viszont tegnapelőtt lehet a megérzésem miatt akadályoztam meg hogy az apukám öngyilkos legyen. Utólag azt mondta ha nem mentünk volna át, már nem élne.

111. survivor3 (válaszként erre: 110. - Csipkerózsika)
2009. márc. 14. 15:01

Ez egy nagyon érdekes megközelítés.

Lehet, hogy emlékezés, igen.

2009. márc. 13. 20:11

Időnként nagyon erős Deja vu érzésem van. Ez ritkán fordult elő az életemben, kb. 4x, de minden alkalommal úgy éreztem, mintha ez már megtörtént volna, vagy inkább úgy, mintha ennek mindenképpen meg kellett volna történnie. Mintha ezek "útelágazások" lennének.

Épp tegnap volt egy ilyen pillanat. Olyan ismerős érzés volt, tudtam, hogy erre vártam, hogy ez szükségszerű volt hogy bekövetkezzen.

Úgy tudom, minden lélek maga választja ki az életét, családját, szerelmeit, stb. mielőtt leszületik a földre. A deja vu igazából azt hiszem, hogy emlékezés, arra, hogy ezt választottuk.

109. survivor3 (válaszként erre: 108. - Adcbacefa6)
2009. jan. 8. 07:20

WOW!


Hát...

Ilyen egy vonzó nő.

108. adcbacefa6 (válaszként erre: 89. - Survivor3)
2009. jan. 7. 18:42

Helló Survivor3!

A nőkkel kapcsolatban általában jók a megérzéseim ami zömmel be is jön. Megismertem valakit innen a fórumról, aki nagyon szimpantikus, és vonzódom hozzá... Éreztem , hogy ide kell jönnöm és remélem a megérzésem ismét nem csal, bár most még visszautasít a kicsicica...

107. sariya (válaszként erre: 106. - Survivor3)
2009. jan. 7. 16:17
Ez ígyis elég bonyolult már szerintem.:)
106. survivor3 (válaszként erre: 105. - Sariya)
2009. jan. 7. 16:16
Bonyolítjuk - bonyolítjuk?
105. sariya
2009. jan. 7. 16:15
Eszembe jutott,hogy olyan is előfordult,hogy megéreztem vmit,hogy történni fog,és be is jött,csak nem azzal az illetővel akivel kapcsolatban éreztem.Elég lelombozó volt.)
104. sariya
2009. jan. 6. 18:31
Aham.Na én most lépek,mert bár van megérzésem megint,de ennek ellenére pocsék kedvem van.További szép estét neked!
103. survivor3 (válaszként erre: 102. - Sariya)
2009. jan. 6. 18:23
Erre írtam, hogy kevés az alkalom kiismerni ezt.
102. sariya
2009. jan. 6. 18:20
Asszem ezen nem érdemes gondolkozni.van és kész..csak ha biztos lennék benne,akkor sok fölös idegeskedéstől kímélném meg magam:)
2009. jan. 6. 18:17

Fórum - Mi az első emléked?


Aztán látom én írtam ide utoljára.

Szóval valaki írt privátban erről, lehet a fórumindító (majd megkeresem) és talán más miatt tartotta érdekesnek a kérdést.

DE én valahol ezzel hozom összefüggésbe és azt monta egyszer valaki, hogy a magzati emlékekkel rendelkezőknek vannak "különleges képességeik".

Nem biztos, hogy különlegesek, hanem csak mások.

Lehet mások valami mást kaptak (?genetikailag?) nem tudom.

De jó, hogy van más is aki tudja, milyen ez a dolog.

Persze lehet pszihés dolog is mögötte - gyors agymunkával végigfuttatsz egy rakás alternatívát - és ha bejön, azt gondolod: TUDTAM, hogy ez lesz.

Aztán mégsem.

Szóval nem azért írok ide órák óta mert nem lenne jobb dolgom.

100. sariya (válaszként erre: 99. - Survivor3)
2009. jan. 6. 18:05
Ok:)
2009. jan. 6. 18:05

Egy pillanat.

Rákeresek valamire.

98. sariya (válaszként erre: 97. - Survivor3)
2009. jan. 6. 18:01
Mert mindig ott van a:de mi van ha...
97. survivor3 (válaszként erre: 95. - Sariya)
2009. jan. 6. 17:57

Ezt nem tudom.

Nem hiszem, hogy kiváltság lenne.

Ez az ember olyan képessége, amiről nem tehet és nem ismerheti. Kevés alkalom van rá, hogy kiismerje. Nem tudom.

Ha viszont bejöttek a dolgok, akkor mit foglalkozol vele?

96. sariya (válaszként erre: 94. - 05c197c0d0)
2009. jan. 6. 17:44
a repülés úgy tudom felszabadultságot,könnyedséget jelképez.
95. sariya (válaszként erre: 93. - Survivor3)
2009. jan. 6. 17:42
Tudod min gondolkoztam még sokat???HOgy miért kell nekem ezekről egyáltalán tudnom??Nem elég ha megtörténik és kész,annyi?
2009. jan. 6. 17:42
pici gyermek koromtol almomban repulni tudok. es termeszetes modon jon az egesz. en nem jarok mint a tobbiek hanem repulok. mindenki folott szallok. ez mit jelent?
93. survivor3 (válaszként erre: 92. - Sariya)
2009. jan. 6. 17:41

jajj

NEM LEHET TENNI ELLENÜK SEMMIT!


Elfogadni?

HÁT ÁTÉLEM, MEGÉREM, MEGSZENVEDEM, ÉLVEZEM.

92. sariya (válaszként erre: 91. - Survivor3)
2009. jan. 6. 17:38
Aham.értem:)Érdekesek ezek.De hogy lehet őket elfogadni,és nem harcolni ellenük vagy értük?
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook