Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ma kezdjük (júli 23) a dinnyekúrát! fórum

Ma kezdjük (júli 23) a dinnyekúrát! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2009. júl. 30. 19:01

Sziasztok!


Csak most találtam meg ezt a topicot, és érdekelne, hogy aki végig csinálta, az menniy idő alatt milyen sikereket ért el. gyomorszűkítésre lehet használni?

159. varbóc
2008. nov. 4. 03:29
Én még nem hallottam az efféle fogyókúráról. Bizonnyára jó, hiszen a vízháztartás mellett a kevés kalória kifejezetten hasznos lehet. Mégis, mi a lényeg ?
158. varbóc
2008. nov. 4. 03:29
Én még nem hallottam az efféle fogyókúráról. Bizonnyára jó, hiszen a vízháztartás mellett a kevés kalória kifejezetten hasznos lehet. Mégis, mi a lényeg ?
157. varbóc
2008. nov. 4. 03:29
Én még nem hallottam az efféle fogyókúráról. Bizonnyára jó, hiszen a vízháztartás mellett a kevés kalória kifejezetten hasznos lehet. Mégis, mi a lényeg ?
156. varbóc
2008. nov. 4. 03:29
Én még nem hallottam az efféle fogyókúráról. Bizonnyára jó, hiszen a vízháztartás mellett a kevés kalória kifejezetten hasznos lehet. Mégis, mi a lényeg ?
155. varbóc
2008. nov. 4. 03:29
Én még nem hallottam az efféle fogyókúráról. Bizonnyára jó, hiszen a vízháztartás mellett a kevés kalória kifejezetten hasznos lehet. Mégis, mi a lényeg ?
154. varbóc
2008. nov. 4. 03:29
Én még nem hallottam az efféle fogyókúráról. Bizonnyára jó, hiszen a vízháztartás mellett a kevés kalória kifejezetten hasznos lehet. Mégis, mi a lényeg ?
153. Napra_forgó (válaszként erre: 152. - Eprecske83)
2008. aug. 13. 09:09

Épp hallgatom a TVt, ahol a méregtelenítésről beszélgetnek... És mondja Sütő Enikő, hogy dagadó holdnál hízni lehet... főleg hasra...

Lehet, Neked is ezért van.

Elvileg szombaton telihold, utána a fogyó holdnál könnyebb fogyni, méregteleníteni. :o)

Nem tudom, hiszel-e benne, én eléggé. :o)

Amúgy is eléggé befolyásolja a hold az életünket...

Jól hangzik ez a cég által fizetett lehetőség. Heti kettő már nem is rossz. :o)

A lustaságot sajna én is túl közelről ismerem. ;o)

152. Eprecske83 (válaszként erre: 151. - Napra_forgó)
2008. aug. 13. 08:30

még én sem jártam ott, de már nagyon ránk fér, mert én az esküvő előtt 1 napot és utána 2-őt kaptam csak mindenre, mert sok volt a munka...


a cég fizet 8 alkalmat egy nagyon szuper fitnessteremben, jóga, meg kondigépek, meg aerobik es szauna is, es ezt igyekszem kihasznalni minden hónapban.

otthon Norbi hastornáját csinálgatom, csak ne lennék ilyen lusta :)

151. Napra_forgó (válaszként erre: 150. - Eprecske83)
2008. aug. 13. 07:46

De jó Nektek. :)

Én még sosem voltam Görögországban.

Nálunk a nászút most az lesz, hogy otthon maradunk esküvő után még egy hétig. :)

Nem tökéletes, de azért jó :)

Mit értesz az alatt hogy otthon IS tornázol? Hol szoktál még?

Mit tornázol?

150. Eprecske83 (válaszként erre: 149. - Napra_forgó)
2008. aug. 12. 11:57

Görögországba megyünk :) nagyon várom, mert így is 3 hónappal később a tervezettnél. de már csak 17 napocska :)

hát a léböjtre most szükségem van, nem tudom miért de úgy érzem mintha hasra híztam volna, elkeserítő :(

de ma hamarabb hazamegyek mint a férjem és otthon is tornázom :)

149. Napra_forgó (válaszként erre: 148. - Eprecske83)
2008. aug. 12. 09:42

Az esküvőszervezéssel jobban, mint a diétával. ;o)

De be kell valljam, úgy döntöttem, legalább ezen nem idegesítem magam. ;o) Igyekszem odafigyelni, hogy legalább az megmaradjon, ami lement, de nem esek kétségbe, ha most nem megy tovább.

A ruhámba beleférek, az a lényeg. ;o) Aztán majd esküvő után, ha visszajöttünk, újra intenzívebben. :o)

Hova mentek nászútra?

Mindenképp érdemesebb olyat választani, ami nem ennyire megterhelő. De gondolom, a sok gyümölcs, zöldség mindig jó alap. :o)

Hajrá a léböjthöz! :)

148. Eprecske83 (válaszként erre: 147. - Napra_forgó)
2008. aug. 12. 09:13

nem rossz ötlet, de mától lébőjtöt tartok 4 napig, aztán kicsit piehenek, mert készülünk a nászútra :) aztán utána valami tarthatóbb nem villámdiétát akarok találni.

Te hogy állsz? Diéta? Esküvő?

147. Napra_forgó (válaszként erre: 146. - Eprecske83)
2008. aug. 12. 09:07

Nekem anno a természetgyógyász, aki a dinnyekúrát ajánlotta, azt mondta, a szőlő ugyanilyen jó. :o)

Ha azt is szereted, lehet arra váltani. ;o)

2008. aug. 12. 08:37
Jelentem, hogy nálunk lassan vége a dinnye szezonnak, már olyan kásásak a dinnyék :( :(
145. Eprecske83 (válaszként erre: 143. - Napra_forgó)
2008. aug. 6. 13:56

szióka

a héten már nem csinálom.

na jó ssinálom, de nem úgy mint eddig, hanem eszem ebédet, de a tbbi étkezést inkább dinnyével válltom ki. néha még éjjel is felkelek és eszem egy falatot, az íze kedvéért:)

még nem unom!


de szerintem amúgy pár napra is hatásos!


és hogy haladsz az előkészületekkel?

144. Eprecske83 (válaszként erre: 141. - Funky_b)
2008. aug. 6. 13:53

nem mértem, mert nem találom a mérőszalagom!!!! vonalzóval meg nem sikerült.

de centiben is tuti ment, mert a szűk farmerem már nem olyan szűk serékban , végre:)

143. Napra_forgó (válaszként erre: 140. - Eprecske83)
2008. aug. 6. 13:50

Szia! :o)

Mérted?

Tartod még?

Én bebuktam... Folyamatosan rohangálunk az esküvő miatt és képtelen vagyok mindenhova magammal hurcolni 40 fokban a dinnyét. Így meg éhen halok...

De most talán végre nyugi lesz, megint csinálom legalább pár napig. :o)

142. multido (válaszként erre: 124. - 2ce679405c)
2008. aug. 4. 20:48

Én is megpróbáltam négy héten át, de nem ment le töle csak két centi, a hasam meg sanos megnőtt tőle, minden hátsó szándék nékül íram, csak ezt tapasztaltam. külömben nekem is mind1

szasztok csajok....

141. funky_b
2008. aug. 4. 15:14
Majd este akkor visszanézek és meglesem az eredményedet
140. Eprecske83 (válaszként erre: 139. - Funky_b)
2008. aug. 4. 14:19
ma megmérem! :)
139. funky_b
2008. aug. 3. 18:26
Hogy álltok centiben?:)
2008. aug. 3. 16:08

na már most is dinnyéztem:) de olnaptól több torna és csak dinnyeeee :)

kitart még???

137. Napra_forgó (válaszként erre: 136. - Eprecske83)
2008. aug. 1. 13:25

Én sem unom a dinnyét. :) Imádom. A görögöt. A sárgát nem szeretem.

De ahogy mászkálunk könnyen megkívánok bármit.

Ezért is gondoltam, hogy, ha mást is eszem, kevésbé fognak hiányozni az ízek, hátha kevésbé csábulok el.


Én csak egyet szeretnék, de még azt sem sikerült. ;)

Nálunk sajna lagzi nem lesz, csak polgári szertartás, utána meg hidegtálas összejövetel a családnak a szüleimnél.

Meg elvileg a barátokkal este szeretnénk ünnepelni, de ez még szervezés alatt van, agyalunk a helyen...

136. Eprecske83 (válaszként erre: 134. - Napra_forgó)
2008. aug. 1. 11:59

én még mindig nem unom a dinnyét, csak ugye a pékáruk, nekem azok hiányoznak:)


hát igen, de mégis ez a legizgalmasabb időszak, szóval csak ügyesen.

én amúg 2 cipőt vettem, egy magasat a temploba, de utána egy kis szandiban voltam, hajnalban meg mezítláb:)

135. Eprecske83 (válaszként erre: 132. - Klimpírozi)
2008. aug. 1. 11:55
én csak görög dinnét eszem, kb 3-4 alkalommal naponta és reggel a legtöbbet és estig egyre csökkentve az adagot. :)
134. Napra_forgó (válaszként erre: 130. - Eprecske83)
2008. aug. 1. 11:51

Én most úgy döntöttem, hogy ebédre fogok enni a párommal valami könnyű, nem (nagyon) hízlalós ebédet, de azon kívül csak dinnye.

Így legalább előre megtervezem, és nem hirtelen felindulásból eszem pl valami édességet... :)

Szerintem így könnyebb lesz tartani. :)


Nagyon...

Már csak azért is, mert ugyi mi elég későn találtuk ki, és így még nincs meg minden.

Úgy tűnik, a neheze hátra van... Cipőt találni. :)

133. Napra_forgó (válaszként erre: 132. - Klimpírozi)
2008. aug. 1. 11:48

Attól tartok, a "recept" igen egyszerű... :)

Csak dinnye egész nap. Hogy hogyan osztod el, Rád van bízva. És az is, görög vagy sárga... :)

132. Klimpírozi (válaszként erre: 130. - Eprecske83)
2008. aug. 1. 11:44
no, lányok, van egy pár dinnyekúrára ítélt napom, mi a konkrét tippetek, adagotok, a harmonetes diéta mentén haladtok-e, vagy mi a tuti bevált rend nálatok,esetemben 3 napra elosztva? Súgjatok, kérem:)))
131. Klimpírozi (válaszként erre: 123. - Multido)
2008. aug. 1. 11:42
eme faékszerűen egyszerű hozzászólásra a válasz a harmonet oldalán autentikus forrásból megtekinthető!!!
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook