Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Miért ragad bele a kuglófsütőbe a süti? fórum

Miért ragad bele a kuglófsütőbe a süti? (tudásbázis kérdés)


2008. júl. 23. 16:36
Ki kell margarínozni a formát!
2008. júl. 23. 15:49
Ja hát akkor már értem mi lehetett a gond.Én olajjal kentem ki,beliszteztem.Akkor erre a célra a zsír jobb vagy a margarin.Köszi a segítséget.Most sütöttem először kuglófot,vettem igazi cserép sütőt.Finomnak finom volt,csak az alja ragadt bele.Darabokba szedtem ki.De elfogyott:-))))Legközelebb zsírt használok.
6. Leoborta (válaszként erre: 5. - Gevi1931)
2008. júl. 21. 21:21

Számomra büdi a zsír, én megérzem, emelkedik a gyomrom tőle. Mondom, hogy jó zsíros sütőmargarinnal kenem, nem azzal a fehérrel, ami sistereg, hanem amiben akár rántani is lehet, ez olyan áttetsző és tiszta zsír (kókusz, vagy pálma).

Facsúsztatóknál (Szlovákia) CERA néven árulják ezüstpapírban, 15 korona körül.

2008. júl. 21. 21:14

Szeintem attol függ mivel van ki kenve a tepsi vqagy a kuglóf sütő.

Mert csak gondoljunk bele ha margarint, vagy vajat felteszünk sepenyőbe akkor sistereg mert vizes. (Itt van a kutya elásva) a nedvesség!!!!

csak tiszta fehér zsirral szabad kikenni akár a tepsit vagy bár mibe sütünk. De tepsibe tudunk sütőpapirt tenni a kuglófsütőbe nem.


NINCS ANNAK ZSIR SZAGA Év tizedek óta sütök és csak zsirral kenek ki mindent.Pedig nem használok zsirt a főzéshez de fél kg zsirt veszek erre a célra.

2008. júl. 21. 21:04
Na lássátok, 2:1 vezetünk...
3. 8ef78160df (válaszként erre: 2. - Leoborta)
2008. júl. 21. 20:59
Ezzel a módszerrel nekem is könnyen ki szokott jönni!
2008. júl. 21. 20:45
Nekem nem ragad bele. A jó anyám, meg a nagymama jól kikenték disznózsírral, aztán belisztezték, úgy kijött belőle, mint annak a rendje. Én hányingert kapok a disznózsír ízű sütiktől, hát jó zsíros sütőmargarinnal kikenem, belisztezem, és kipottyan egy kis piszkálás után. Egyébként a klasszikus zománcosban sütök kuglófot.
2008. júl. 21. 20:40
Miért ragad bele a kuglófsütőbe a süti?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook