Rejene (beszélgetős fórum)


7. Ana888 (válaszként erre: 6. - Dbe3645082)
2009. febr. 19. 23:25
Szia, majd írj nekünk légyszi,hogy milyen változás történt...
2009. febr. 16. 17:33
Sziasztok!Én használom!Nagyon sok csúnya striám van amire szerettem volna kipróbálni és így megvettük!Közbe sok más krémet is kenegettem de nem használtak,így mikor megvettük pár alkalommal kentem is és akkor én azt vettem észre mintha tényleg halványodtak volna!Csak én hülye aztán ráuntam meg belefáradtam a sok krémezgetésbe és abbahagytam!:S És most pár napja keztem el újból!Nem tudom kinek hogy használ vagy használt de én úgy láttam mint ha halványított volna!Csak gondolom ehhez is idő kell,nem úgy van hogy bekenem és már másnap eltűnik!Pedig jó lenne!:) De majd írok még ha már hosszabb ideje kenem és látok változást!
2009. jan. 12. 22:05
Valaki használta már egyáltalán???:-(engem is nagyon érdekelne!
2008. nov. 19. 15:55
:-(
2008. nov. 11. 10:40
Használta már valaki a rejenét?Mit tapasztaltatok, hogy hatott?
2008. szept. 27. 09:10
Látom ez a kérdés már itt elakadt:) Gondoltam írok, engem is érdekelne a téma!!! Valaki kipróbálta már esetleg azóta? Halványítja? Esetleg már hasznos készítmények a csúnya striák ellen?
2008. júl. 21. 18:51

Mi a véleményetek ill. tapasztalata van-e valakinek ezzel a termékkel kapcsolatban?!

Állítólag pl. a terhesség által kinyúlt bőr segít rendbehozni!


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook