Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesnaptár - 20 hetes terhesség fórum

Terhesnaptár - 20 hetes terhesség (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Terhesnaptár - 20 hetes terhesség

2008. júl. 23. 09:51
Köszike zseby28 a gratulát, de néha felmerülnek kételyek bennem. Hogy jó anya leszek e meg minden, de úgy gondolom, hogy ez kialakul.Mi is megyünk majd 4d-re 28-30 hét között. S már alig várom, hogy karjaimban foghasam :)
2008. júl. 22. 10:03
tudod anno nekem is fel merültek ilyen kérdések a nagyobbik lánykámnál,de ez már természetesebb volt a kisebbiknél,hiszen jártam én is minden hova genetikán is voltam,sőt még magzat vizet is vettek tőlem amit igazából utólag mondott meg a doki,igaz rettenetes volt látni a babát mikor meg merevedett,de ma már 15 hónapos és szinte már el is felejtettem,hogy ezek a vizsgálatok milyenek is voltak.Olyan aktív gyerek lett belőle,hogy néha hajamat tudnám tépni,de nem teszem mert a sunyi vigyorától,meg amikor fel húzza azt a mini orrát az minden pénzt meg ér.A 3-4D felvételek ilyenkor meg később szép emlékek,mikor majd nagyobbacska lesz el fog csodálkozni,de hidd el ha el mondod neki,hogy ő van a felvételeken tudni fogja.Minden jót és sok egészséget,meg persze Gratula.
2008. júl. 21. 17:03
Itt a félidő! De vajon mi zajlik le bennem? Mi van a picurral, hogyan s mi fejlődik? Vajon mekkora lehet, milyen súlya van? Sok-sok ilyen kérdéssel találkoztam, s természetesen bennem is előfordultak. Így hát úgy gondoltam, hogy írok egy cikked erről a hétről.

Ugrás a teljes írásra: Terhesnaptár - 20 hetes terhesség

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook