Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan lehet eltüntetni a fogyás hízás miatti csíkokat? Pl derék has mell részről? Nem piros csíkok hanem fehérek. fórum

Hogyan lehet eltüntetni a fogyás hízás miatti csíkokat? Pl derék has mell részről? Nem piros csíkok hanem fehérek. (tudásbázis kérdés)


14. mese
2010. aug. 1. 21:02
sajnos sehogy sem lehet eltűntetni.. ott a bőr, bizony meg van szakadva.. ez ellen sajnos nem lehet mit tenni.. nekem is van jócskán...:(
13. Gogo17
2010. aug. 1. 19:47

Nem fog eltünni, barnítani is elég nehéz. :(

Nekem a fenekemnél van kevés de idegesít, nem lehet barna fenekem. :(

2009. ápr. 4. 19:57

Figyelj jól:

SEHOGY!!!!!!!

2009. ápr. 4. 19:48
Sajnos én is tiszta zebra vagyok az állandó hízás-fogyás-hízás miatt...Régebben kenegettem, de a csíkok maradtak. :(
2008. júl. 29. 11:29
Derekamon még kb ált suli 4ben kijöttek amikor nőttem. Akkor is nagyon utáltam őket piros csíkosak voltak. Mostanra már kifehéredtek. És még több lett ahogy híztam is az évek során pl a mellemen. :-( De pl van olyan barátnőm aki 50kg sincs gyere sincs még és neki is van csík meg narancsbőr is.
2008. júl. 21. 10:28
sehogy. megrepedt a bőr. ezért is kell(ett volna) testápolót használni...
2008. júl. 21. 10:24
Igen minden striát tökéletesen nem lehet eltüntetni,mivel ez a bőrünk nyúlásának végső megoldása.Amikor már nincs tovább,szét szakadnak a rostok és ezek lesznek a striák,amit még a legjobb plasztikai sebész sem tud eltüntetni véglegesen.Meg kell tanulni vele együtt élni,viszont,ha bőr gyógyászhoz el mész ő tud ajánlani olyan készítményeket amikkel amikkel tudod halványítani őket.Én az 54 kg-mal is rendelkezem striával és megtanultam vele együtt élni igaz nekem a babócák után lettek,mind a cicin,mind a derekamon.Én narancsbőr elleni és stria krémmel próbálkoztam,ilyen termékeik nagyon sok cégnek vannak szeretném megosztani,de az már nem publikus,itt sajnos tilos.
2008. júl. 21. 10:06
Ismerős a dolog. Szerintem sehogy, nekem is vannak, terhességeimtől, az elsők már kb. 9 éve. Már ott tartok, hogy tetszenek. Egy darabig zavartak, de ez rajtam van, mint a hajam, bőröm, levenni nem lehet, hát legalább legyek vele megelégedve. Van a hasamon, seggemen, combomon. Strandra pl. csak bikinit hordok, mert az kényelmes nekem. Kicsit lóg is bőröm, de túlsúlyom nincs. EL KELL FOGADNI!
2008. júl. 21. 10:04
Ugyanúgy, ahogy a terhességi csíkok sem tűnnek el, ha kijön, ez se fog elmúlni. Lényegében véve a két csík totál ugyanaz. A hirtelen hízás végett szétreped a bőr, nem bírja a tempót. Ha lassan hízik valaki, azon nem lesz ilyen csík. Nem a fogyás végett alakul ki ez a csík, ez a hízás közben jön létre.
2008. júl. 21. 10:04
sebész, sajnos
2008. júl. 21. 09:55
talan halvanyodni fognak meregdraga kremmekkel, de eltunni sajnos tenyleg csak sebesz tudja.
2008. júl. 21. 09:55
Öltözz fel, s nem látszik :)
2008. júl. 21. 09:54
Sehogy,csak plasztikaisebésszel.Azok megmaradnak mindig.
2008. júl. 21. 09:53
Hogyan lehet eltüntetni a fogyás hízás miatti csíkokat? Pl derék has mell részről? Nem piros csíkok hanem fehérek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook