Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lánykérés formái fórum

Lánykérés formái (beszélgetős fórum)


2009. dec. 20. 22:12

15 éve volt.

vettem egy szál rózsát, és elmentem az anyósomékhoz.

elővettem, azzal a mozdulattal el is ejtettem. utána kaptam, kézzel lábbal, arrébb rúgtam vagy 3 métert.

eltört.

ezek után azt mondtam hogy:

-tetszik tudni miért jöttem.

-igen.

-akkor jó. majd hozok másik rózsát.

nem vittem, de a lányát adta.

2009. jún. 9. 00:34

Mi 6 éve éltünk már együtt, mikor egyik este beszélgettünk. Valami monológot nyomott le, félig oda se figyeltem ;-)

- bla, bla, bla, és szeptemberben a terveim szerint tartunk egy eljegyzést.


Majdnem leállt a szívem. :-DDD


Kérdeztem tőle:

- Ez most leánykérés akart lenni?

Erre ő:

- Igen.

Erre én:

- Akkor igeeeeen! :-)))


Szóval nem volt vörös rózsa, letérdelés, sőt a gyűrűt is együtt választottuk ki és rendeltük meg, tehát semmilyen meglepetés nem volt. Bár szerintem ennyi idő után, meg a mi habitusunk mellett ez bohóckodás lett volna.


Egyébként akkor 23 éves voltam, a (mostmár)férjem meg 27.

Erre rá 3 évre házasodtunk össze és idén vagyunk 15 évesek. :-)

10. brájgátta (válaszként erre: 9. - Murmur)
2009. máj. 24. 13:42
Hát ez nagyon komoly!!! :)
2009. jan. 3. 12:27

Sziasztok!


Röviden az én lánykérésem: Már két éve jártunk együtt, mikor elkezdtünk "hülyéskedni", hogy mi lenne ha komolyan folytatnánk. Erre én azt válaszoltam, ha meg akarja kérni a kezem, akkor 1999 dec 31-én megteheti 24:00-kor, hisz úgyis jön a "világvége" :)))) Persze a szülők kifigyelték, és mondták, hogy szó sem lehet róla, hogy kettesben, stb. így elkezdtük szervezni a bulit karácsonykor, mindkettőnk szűk családjával. Egyszercsak ledöbbentem, (mikor már mindent megszerveztünk), hogy még meg sem kérte a kezem?????? Erre elvitt vacsorázni, volt rózsa meg minden, és az apetitif után feltette a nagy kérdést!!! Mire belém bújt a kisördög, és azt mondtam, hogy a desszert után választ kap. :))))) Szegénykém utólag elmondta, hogy alig tudott enni valamit, végig gombóc volt a torkában... :) És immár 7 éve boldog házasságban élünk. :)

2008. júl. 29. 10:39
Hány évesen érdemes igent mondani? Például én nem vagyok még ehhez túl fiatal?
2008. júl. 29. 08:18
és mennyi idő után mentetek hozzá a párjaitokhoz?
2008. júl. 29. 08:18
ezekben is az a szép, hogy egyedi:)
2008. júl. 29. 07:55
... az én párom pl. közölte, hogy mikor és hova megyünk nászútra. :o))) Nesze nekem lánykérés....:o)))
2008. júl. 29. 07:55

No, az enyémmel nem mentek sokra!!

Amikor a kedvesem megkérdezte, hogy mikor költözök hozzá, én azt válaszoltam, hogy az esküvőnk napján!

A következő kérdése az volt, hogy mikor legyen az esküvő.-Hát ez nem túl romantikus, de hatékony megoldás.Ennek már 17 éve.

2008. júl. 29. 07:41
Csajok akiknek már megkérték a kezüket, meséljétek el, hogy milyen volt!!!
2008. júl. 23. 14:22
Kíváncsi vagyok konkrét helyzetekre illetve reakciókra:)
2008. júl. 20. 13:41

Sziasztok!



Kérlek Titeket, hogy írjatok ötleteket lánykéréssel kapcsolatban? Milyen kreatív helyzetekben lehet megkérni egy lány kezét?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook