Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Maca Vibe kapszula. Szedi valaki? Tapasztalatok? fórum

Maca Vibe kapszula. Szedi valaki? Tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
2008. szept. 30. 12:39
Sziasztok! Régenjárt már erre valaki.Most vettem Maca Vibe kapszulát 100 db-osat. Nem vagyok benne biztos hogy jót vettem. Ha valaki meg tudná nekem mondani hogy hány szemes a jobb a 60 vagy a 100.
63. dadianya (válaszként erre: 62. - Rana33)
2008. szept. 27. 08:12

Szia!

Röntgenesre megyek hétfőn ha minden jól megy,habár nemtudom,hogy meg fogják e csinálni,mert tegnap óta úgy meg vagyok fázva mint a fene.Megpróbálom addig kikúrálni magam,mert nem akarok még egy hónapot várni,mert megy oviba a picurkám és az úgy már nehezebb lesz megoldani.

Mindenképp írok hogy milyen volt.

A férjednek és a kiskatonáinak gratulálok.Mindent bele!

62. Rana33 (válaszként erre: 58. - Dadianya)
2008. szept. 26. 21:14

Szia Dadianya! Én is össze-vissza szedem (néha elfelejtem), de sztem ez nem gond! Ez nem szívgyógyszer!

Most nem kell, köszi, mert én is kaptam ajándékba két dobozzal (egy kedves ismerősöm férjén sajnos ez sem segített), és még azon kívül is van!

MINDENKÉPP számolj be az átjárhatóságiról! Röntgenesre mész, UH-osra, vagy laparra????


Ja, a legfontosabbat el is felejtettem mondani, pedig topiktéma: a férjem most volt anrdológusnál kontrollon, és egy év alatt megduplázódott a spermaszám!!!!! Így a diagnózis: NORMOZOOSPERMIA! (A mozgékonyság is nőtt 20%-kal) KÖSZI, MACA!!!

61. 75moncsi (válaszként erre: 60. - Dadianya)
2008. szept. 26. 09:18
Nem darabra volt más, hanem fajtára. Sajna elfelejtettem hogy mi volt még a Maca Vibe alá írva, de valami volt az tuti, ma megnézem mégegyszer. Bár most a barátcserjét szeretném kipróbálni, hátha.....
60. dadianya (válaszként erre: 59. - 75moncsi)
2008. szept. 25. 21:43

Szia!

Nekem a 100 db-os van.Úgytudom,hogy van ez a 100-as és 60 db-os.A 100-ast napi 3-szor 1-et kell szedni,a 60-ast napi 1-szer ha jól tudom.

2008. szept. 25. 17:02

Sziasztok!


Tegnap voltam dm-be, és kétféle Maca Vibe-t is találtam. Nektek melyik van?

58. dadianya (válaszként erre: 57. - Rana33)
2008. szept. 23. 15:33

Nem sajnos nincs még baba,csak nem szedem tovább,mert többször elfelejtettem bevenni és így már össze-vissza nem akarom szedni.Kellene neked?


Tegnap megjött,most ha elmúlik elmegyek az átjárhatóságira,talán most nem jön közbe semmi.Remélem még belefér ebbe a hónapba,mert a kisfiam okt.6-án kezdi az ovodát és addig át kéne esnem ezen az egészen.Nálad mi újság?

57. Rana33 (válaszként erre: 55. - Dadianya)
2008. szept. 22. 22:54
Dadianya! És miért maradt meg??? BABA??? :)))))
56. Rana33 (válaszként erre: 54. - Ilke)
2008. szept. 22. 22:54
Ilke, a lombik után pár hónapig még a kapott hormonok is hatnak, úgyhogy ez is bekavarhat! Sajnálom a rossz végét a lombiknak, de egyszer sikerülni fog!
2008. szept. 22. 08:46

Sziasztok!

Megmaradt nekem 30 db Maca Vibe bogyó,ha valakit érdekel 1500 ft-ért eladnám,a postát én állom.Ha kell valakinek privibe írjon és megbeszéljük a részleteket.

54. Ilke (válaszként erre: 53. - Angyal 79)
2008. szept. 21. 15:30

Szia Angyal.

Egyik sem volt. Nem volt kaparás, a petevezetőben tapadt meg, így azt ki is vették. Utána meg jött, és ha jól számolom onnan a napokat akkor ma vagyok a 37. napban. Szóval akkor nincs miért aggódnom, paráznom. Köszi szépen hozzászolásokat. Még várok egy hetet, ha nem lesz semmi írány a nőgyógyi. Köszi mégegyszer.

2008. szept. 20. 22:27
Kedves Ilke! Vetélés vagy művi befejezés után nem mindig 28 napra jön.EWgy két hét csúszás ilyenkor belefér.
52. Ilke
2008. szept. 20. 18:28

Szia Rana.

Teszt nem volt, de tudom, hogy nem vagyok babás. 1 hónapja volt egy méhenkivüli terhességem (lombikkal) és azóta vigyázunk, hogy most ne essek teherbe, mert várni kellene 3 hónapot. Szóval akkor nem tudom, hogy miért késik ennyit. Közben megy egy Gynevacos kezelés is, de szerintem attól sem késhet. Csak egy kicsit furi, hogy késik mert mindig normális ciklusaim voltak. A terhességem után , vagyis a műtét után 5nappal meg is jött, de azóta semmi. Ez volt több mint 1 hónapja. Azt sejtettem én is, hogy a Macatól nem iagán késhet, de gondoltam hátha... attól van.

51. Rana33 (válaszként erre: 50. - Ilke)
2008. szept. 19. 21:27
Szia Ilke! Szerintem nem. Ilyet még sose hallottam. Esetleg befigyel a baba??? :))) Teszt már megvolt?
50. Ilke
2008. szept. 15. 20:17

Sziasztok.

Már egy ideje olvaslak titeket sutyiban :) Lassan egy hónapja szedem a Maca Vibe-t. Azt szeretném megkérdezni, hogy ettől késhet a havim? Bocs az OFFért. Köszi

49. Rana33 (válaszként erre: 48. - Dadianya)
2008. szept. 13. 10:44

Viszont jó hír a rosszban, hogy nem tudom mitől, de most volt először, hogy egyáltalán nem barnáztam, se mensi előtt, se utána! Nekem ilyen még sose volt! Ja és csak 3 napig tartott ÖSSZESEN (szerintetek ez nem túl rövid????). Eddig volt, hogy barnázással együtt 5-6 napig megvolt.

Szóval lehet, hogy a Macától van, de nem biztos. Amit a legutolsó ciklus alatt kezdtem szedni:

Metformin, Aspirin Protect, Rutascorbin, Maca és geránium tea. SZóval bármelyik okozhatta van mind együtt. Volt már valakinek hasonló tapasztalata?

Kicsit off voltam, de nem teljesen, mert lehet hogy a Maca okozta!!!!!

48. dadianya (válaszként erre: 47. - Rana33)
2008. szept. 12. 17:43

Szia!

Hát igen ez így nagyon rossz,más meg aki nem akar babát annak meg sitty-sutty összejön.Mi meg szenvedünk érte.Ez így nagyon igazságtalan!!!!!

Na meg aki eldobja magától a gyereket azt nagyon elítélem.De reménykedjünk,hogy egyszer talán sikerül.Szorítok neked is.

47. Rana33
2008. szept. 11. 11:27

Dadianya, sajnálom. :((((

Nekem is volt már egyszer-kétszer, hogy szerintem terhes lehettem, mert nagyon sok volt a mensi és nagyon darabos. Vagy ki tudja.... :(

Össze kéne szednem magam, mert most jött meg (én már nem is reménykedek, hogy nem jön meg, de azért így is nagyon szarul esik) és a jövőhéten el kéne mennem végre az átjárhatóságira, eddig mindig csak halasztgattam. De nagyon félek tőle. :(

A férjem se ment vissza még spermaszámlálásra (majd most szeptemberben), ezen is annyira izgulok, hogy segített-e ez a sok bogyó, mert ha nem, akkor talán szervi baj van. Nehéz az élet. :(

2008. szept. 8. 11:08

Sziasztok!

Nálam semmi jó hír sajnos:-(((Az utro 9.napján volt egy kis barnás vérzésem,nagyon kevés,felhívtam a dokimat,berendelt,megnézett ultrahanggal,a bal oldalon felszívódott,a jobb oldalon megvolt,meg is repedt,azt mondta lehet,hogy lakik ott valaki.Megemelte az utro adagot 3-szor 1-re.Azért volt a barnázás,mert felborult a hormonháztartásom,és egy erős vérzés elvihet mindent,magyarul elvetélhetek.Sok pihenést és semmi emelgetést javasolt.Hát rá 2 napra sajnos úgy megjött,hogy szinte ömlött belőlem a vér,fájt a hasam alul meg darabos volt.Nemtudom milyen a vetélés,de szerintem ez az volt.Vagy nem???Be kellett volna mennem átjárhatóságira,de pont akkor kapta el a kisfiam a hányás-hasmenéses betegséget,így nem mentem.Most várunk és ha ebben a hónapban is megjön akkor elmegyek erre a vizsgálatra.

Hát röviden ennyi.

Rana veled mi ujság?

45. dadianya (válaszként erre: 42. - Rana33)
2008. szept. 7. 22:35
Szia!Holnap írok mi a helyzet,de semmi jó:-(((((((((((
44. Rana33 (válaszként erre: 43. - Katka83)
2008. szept. 7. 15:17
Jó, számolj be mindenképp.
43. Katka83 (válaszként erre: 41. - Rana33)
2008. szept. 6. 11:20
Most megpróbáljuk a Ferulantot,kb. 8000-9000 Ft egy havi adag,aztán majd elmondom milyen.
42. Rana33 (válaszként erre: 35. - Dadianya)
2008. szept. 2. 22:13
Dadianya! Eredmény??????
41. Rana33 (válaszként erre: 40. - Katka83)
2008. szept. 2. 22:10
Hát azt én sem tudom. Meg van még egy tabletta (?), erről is csak hallottam, Profertyl (spermaszám javító, pharmafutáros, ausztriai termék). Állítólag drága, de jó. Meg azt mondják, a ginseng is nagyon jó. Ha valaki próbálta ezek közül vmelyiket, írja meg, hogy össze lehessen hasonlítani a Macával!!!!
40. Katka83 (válaszként erre: 39. - Rana33)
2008. szept. 2. 18:12
Hát hasonló hozzá,de van különbség az összetételében.Speciálisan a spermiumok mozgását javítja,és növeli a mennyiséget.A Fer14-nél nem derült ki konkrétan számomra,hogy hogyan segít.
39. Rana33 (válaszként erre: 37. - Katka83)
2008. szept. 2. 16:36
Ez ugyanaz, mint a FER14 ? Mert az is erre a problémára van. Állítólag jó, de mi még nem próbáltuk (egyelőre megnézzük, a Maca segít-e).
2008. aug. 31. 22:11

Köszi Katka!

Utánanézünk...

2008. aug. 30. 15:42
Találtam a neten egy új étrendkiegészítőt,a neve FERULANT.Az ára több,mint a macáé.Azért akit érdekel,nézzen utána.Ez konkrétan a férfimeddőségre van.
36. Borisz226 (válaszként erre: 35. - Dadianya)
2008. aug. 7. 23:27

:-) Sok sikert! Nálunk ma volt vérvétel..

Most sajna nem jött össze... majd legközelebb talán.

Addig szedjük a Macát...

2008. aug. 7. 15:53

Sziasztok!

Tegnap voltam a dokimnál és most mind a 2 oldalon talált 1-1 szép érett tüszőt 22-23 mm-eset :-))Kaptam UTROGESTAN-t ez segíti a beágyazódást.Holnap kezdem szedni 15 napig,a 16.napon tesztelnem kell,ha pozitív lesz akkor azért kell bemennem hozzá,hogy adjon valamilyen gyogyit,hogy ne vetéljek el.Ha pedig negatív lesz a teszt,akkor pedig a mensi után átjárhatósági vizsgálatot fog csinálni,hátha el van záródva valahol a petevezeték,mert császár után ez sokszor előfordul.

Megkérdeztem,hogy lehet e szedni a Macát ezekkel a gyogyikkal,azt mondta egész nyugodtan szedhetem.

Hát röviden ennyi most belehúzunk a dologba és várunk 16 napig.Hú de hosszú lessz....

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook