Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Maca Vibe kapszula. Szedi valaki? Tapasztalatok? fórum

Maca Vibe kapszula. Szedi valaki? Tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


154. 10d89b51ea (válaszként erre: 151. - Rana33)
2009. febr. 25. 21:24
szia Rana! sziasztok lányok! szívből örülök, hogy sikerült a babócád/id/:))) Jó egészséget kívánok nektek!!
153. Dudika76 (válaszként erre: 151. - Rana33)
2009. febr. 25. 19:18

jAJJJ RENAA NAGYON NAGYON ÖRÜLÜNK :) JUÉÉÉ SZUPERRRRRRR!!!! :):):) AMINT TUDSZ PÉNTEKEN VALAMIT OSZD MEG VELÜNK !SZORÍÍTOK ADDIG IS ÁM!!


sZÉP NAPOKAT MINDENKINEK!

152. a4cf17146e (válaszként erre: 145. - Dadianya)
2009. febr. 25. 17:52
Még nem voltam ezzel gonddal dokinál és bízom benne hogy a köv ciklusok mások lesznek, ha nem akkor már tényleg doki. Lombikot még az idén szeretnénk. Nem vagy mostanában clostis fórumon.
151. Rana33
2009. febr. 25. 17:49

Képzeljétek, HCG 1103 !!!!! SIKERÜLT!!!!

Doki azt mondja, olyan magas a hcg, hogy akár két baba is lehet. Pénteken lesz UH, hátha akkor kiderül.


Mindannyiótoknak hasonló eredményt kívánok hamarosan!

150. Dudika76 (válaszként erre: 148. - Dadianya)
2009. febr. 13. 22:38

Dadinya akkor mindent bele :) érjen érjen a nagy tüsző!! Szoritok nagyon h most sikerüljön és ne kelljen lombikra menjetek ...Mi is igy vagyunk ezzel várunk még ....hátha.


Jó hétvégét csajok,pihizzetek :)

149. Dudika76 (válaszként erre: 147. - Rana33)
2009. febr. 13. 22:34

Szió !

Wow akkor van remény :) Köszike a jó hirt ;)

Nagyon Ügyes kislány vagy pihizz csak jo sokat....amennyit csak birsz!!

Huu de várom a 25ét!!!

2009. febr. 13. 21:30

Sziasztok!

Ma voltam uh-on,a jó hír,hogy van egy nagyon szép érett tüsző,ami ma vagy holnap fog repedni.Kaptam duphatsont,14 napig kell szednem,15.nap tesztelni.A rossz hír,hogy ha nem sikerül teherbe esnem,akkor csak a lombik marad.De ezzel még várni akarunk pár hónapot.


Nagy puszi mindenkinek!Jó pihenést!

147. Rana33 (válaszként erre: 133. - Dudika76)
2009. febr. 13. 20:19
Dudika! Képzeld, most olvastam egy fórumon, hogy egy lány sok inszemináció és két sikertelen lombik után spontán terhes lett, pedig a férjének 300 000 a spermaszáma!!! Rád gondoltam, hogy megosztom veled ezt a hírt!!!! :))))
146. Rana33
2009. febr. 13. 11:24

Sziasztok!

Jól vagyok, sokat pihenek, hogy mindkét babuska jól érezze magát. Biztosat majd 25-én fogok tudni, akkor lesz vérvétel (hcg).

Mange, Dadianya! Úgy tudom, akinek rendszertelen a ciklusa, annak gyakran Norcolutot írnak fel a dokik, és az redbeteszi. Többet nem tudok a témához szólni, de a lombikban szívesen segítek.


Jók legyetek!

145. dadianya (válaszként erre: 143. - A4cf17146e)
2009. febr. 12. 15:34

Szia Mango!


Neked mit mondanak mitől van ez?Te is szedted a clostit?Én most szedtem be az utolsó adagomat,és ha most se sikerül akkor a lombik marad,de egyenlőre még nem vágunk abba bele.Megyek vissza dolgozni,kicsit helyrerázódunk,lakást akarunk venni és majd talán összejön lombik nélkül is.Ha mégsem,akkor 1 évet várunk és utána megyünk lombikra.Te már elkezdted a lombikot?



Rana!

Sajnálom azt az egyet,de sebaj,a másik kettő maradjon meg és legyenek belőlük szép babocák,pihenj sokat,szorítok!Mikor fogod megtudni,hogy sikerült e?

2009. febr. 12. 13:01
Nálunk is megy a maca.
143. a4cf17146e (válaszként erre: 141. - Dadianya)
2009. febr. 12. 13:00

Sziasztok! Dadianya, nekem is ez a legújabb problámám, ez a hosszú, hol szünetelő hol újra vérezgetés. Nekem sem volt még ilyen.

Én is lombikra várok.

142. Rana33
2009. febr. 12. 12:56

Dadianya! Vérzést sajnálom. :( A doki majd megmondja, mintévő légy.


Tegnap megvolt a beülti, két blasztobabát kaptam vissza, a harmadik sajnos tegnap leállt. Azóta egyfolytában fekszem, most is csak kajálni keltem fel (meg írni nektek). Na puszi mindenkinek!

2009. febr. 11. 15:03

Sziasztok!


Rana!Most már remélhetőleg túlvagy a beültetésen,nagyon-nagyon szorítok nektek,tök jó lenne,ha sikerülne.Nagyon sokat pihenj és megmaradnak a prüntyikék és azt kívánom mindegyikből legyenek gyönyörű kisbabócák!


Velem az a helyzet,hogy még mindig vérezgetek már a 11.nap.Nemtudom miért,ilyen sokáig sosem volt.Pénteken reggel megyek dokihoz.

Vigyázzatok magatokra majd írok mi volt.

Majd ti is írjatok!

140. Rana33
2009. febr. 10. 23:05

Szia Dudika!


Megvan még mindhárom prünytike, gyönyörű soksejtesek már, holnap 12:30-kor lesz a beültetés! Annyira izgulok!!!!!!!


Igen, a férjem szedi a Maca Vibe-ot, én is a 100 db-osat szoktam venni, vagy a Dm-ből, vagy a Ross...nn-ból. (ahol olcsóbb) Most rendeltünk egy dobozzal az FLP (Forever Living Product)-tól is, de remélem, már nem lesz rá szükség!! ;)))

Szerintem mind jó, amiben az a perui gyógynövény (macskagyökér, azt hiszem) van. Meg ginsenget meg halolaj kapszulát is szedjen a párod, meg folsavat meg Koenzim Q10-et meg E-vitamint mindenképp!!


Na puszi mindenkinek


Rana

139. Dudika76 (válaszként erre: 138. - Rana33)
2009. febr. 9. 19:08

Jajj de nagyon örülök....már azt hittem azért nem jelentkezel,mert.....izééé :) Juhééé szuper!! Nagyon nagyon bizom bennetek és az ikrekben:) (2-3) ;) Igaz igaz a pocidban sokkal nagyobb biztonságban lenne...nede..mit lehet tenni mint a dokibácsinak eleget tenni :)Szoriiitok nagyon!!

Rena ti szedtétek a maca vibét ügye ? (bocs ha rosszul emléxem) Csak mert az van bennem h a 60v80db-os a jo (nem olvastam most vissza) de nem kapok sehol viszont 100db-os mindenhol van és a DM-ben ráadásul most egy ezressel olcsóbb is...hmmm .mitévő legyek szted ? Mi lehet a külömbség ?

Ha a nagy izgalmak közepette lesz egy kis időd irj addig is szép napokat :)

138. Rana33
2009. febr. 9. 12:57

Aranyosak vagytok, hogy így aggódtok értem. Mindhárom embriócska nagyon ügyes, ma, a 3. napon 7-8 sejtesek. :D Mondjuk arra számítottam, hogy ma már beültetik őket, de az orvos el akarja vinni őket az 5. napig, mert akkor nagyobb az esély, hogy baba lesz belőlük, de én nagyon féltem őket, a pocimban nagyobb biztonságban lennének!! De azért remélem, az 5. napig is nagyon ügyes lesz mindhárom, én nagyon bízom bennük, és abban is, hogy kb 8 és fél hónap múlva egy szép ikerpár bújik majd ki a pocakomból!!!! ;)))


Dadianya, számolj majd be, mit mondott az orvos!

Dudika, jó alapos az andrológusotok!!

Katka, köszi az infot! :)

137. Katka83
2009. febr. 8. 23:56

Sziasztok!


A férjem szedett Ferulantot,igaz csak egy hónapig,pedig 3-ig kell.Azoknak ajánlják,akiknek nem elég gyorsan mozognak a spermái,ill. a mennyiséget növelik.

136. Dudika76 (válaszként erre: 134. - Rana33)
2009. febr. 8. 20:57

RENA!!!!

Nagyon nagyon szurkoltam , mi zujs ?? Jajj az tök jooo ennyi pete :) reméljük mostmár sikerül!! Amint megtudsz valamit írj!Azaz már tudsz..miért nem írsz...Én ma kerültem gép elé...

A Doki Kovács..proszatata , vér , vizelet,here,hasfal myomogatás...sperma...nekem vizelet.Hát nemtom de 1hét..

Várom h jelenkezz. :)

2009. febr. 6. 20:47

Sziasztok!


Rana,nagyon drukkolok,hogy most sikerüljön végre,nagyon megérdemlitek ennyi kudarc után!

Fel a fejjel,sikerülni fog!Mindenképp írj a fejleményekről!


Én még nem voltam dokinál,felhívtam,azt mondta 12-én menjek uh-ra és megbeszéljük a továbbiakat.

134. Rana33
2009. febr. 6. 20:42

Sziasztok!


Ma volt a leszívás, 5 tüszőm volt, ebből lett 3 petesejt. Nálam már ez is nagy szám, mert a múltkori lombiknál csak egyetlen egy lett.


Nagyon izgulok, olyan csodálatos lenne, ha mind a három megmaradna és szépen osztódna!!! Holnap hívnak majd. Sztem ma se fogok aludni egy szemet se!


Erről a Ferulant-ról én is csak hallottam hogy jó, meg talán azt mondta róla valaki, hogy Ausztriából kell megrendelni. De sztem a FER-14 ugyanolyan jó lehet, és azt az internetről meg lehet rendelni.


Hogy hívják az andrológust, akinél voltatok???? És miket vizsgál még, hogy egy hétig eltart? (Nekünk 10 perc volt a vizsgálat)


Írjatok!!!!!!

133. Dudika76 (válaszként erre: 132. - Rana33)
2009. febr. 5. 21:36

Sziaaa

Ne szomorits el...hogy ne lenne tüsződ!! Annyi lesz h csuda,igy kell hozzá állni!! Hahóóó megértettük egymást ? ;o) :)

Nagyon szoritok h minden ugy törrténjen ahogyan nektek a legjobb!!!!

Köszönöm ismét az infót,még nem döntöttük el melyik vitaminoknál maradunk,a ginsenget is elkezdük,voltunk uj andrologusnál...aki 1000x alaposabb volt mint a másik doki, egy hét lesz az eredmény!Ő hátha biztatóbb lesz ..

Viszont érdekelne ez a Ferulant...valahogy a neten nem találok csak fórumokat róla....nem is hallottam errő a vitaminról eddig....

Ezaz 1milliós sperma valahogy ....hmm jó volt olvsni...KÖSZI h megosztottad velünk!

Nagyon vigyázz magadra és írj hogyan haladtok,hogy vagytok jóó!! Bizz ez a legfontosabb!! Jók legyetek.

132. Rana33 (válaszként erre: 131. - Dudika76)
2009. febr. 3. 18:36

Szia Dudika!


Hát nem tudom, mennyire jönnek ki ezek a vitaminok, mert attól függ, miből milyet veszel!!! Én mindegyikből a legolcsóbbat veszem (persz üzletben, nem a kínaiaktól!): L-karnitinból pl az "Arany mozsaras" 20 szem és 3 ezer FT, de én a dm-ben vettem 60 darabosat 999-ért, ráadásul ugyanannak a vitaminnak is eltérhet az ára gyógyszertáranként (Nem beszélve az akciókról, én ezeket mindig figyelem)!! Szóval figyelni kell, és el kell olvasni, hogy mi a hatóanyaga és mennyit tartalmaz belőle. Lehet, hogy így is kijön 10 ezer forintra ez a sok vitamin egy hónapban (bár sztem nincs annyi), viszont ebben az árban már benne van a Maca Vibe is, amit meg külön meg kell még venni a Fer mellé is. De nem tudom, én is úgy voltam vele, hogy ha ez a sok vitamin nem segít, akkor megvesszük a FER-14-et is, vagy a Ferulant. Mindkettőről jókat hallottam én is. Szóval ha a pénztárcátok engedi, azt is megvehetitek végülis. Akkor le is egyszerűsödik a dolog, mert nem kell összeválogatni a vitaminokat.

Egyébként most olvastam valahol, hogy egy pár férfi tagjának 1 millió volt a spermaszáma, azt mondták nekik, hogy sose lehet spontán babájuk, és a nő most várja a második spontán babát!!! Szóval én úgy gondolom, hogy egy babához egy darab spermium kell meg egy darab petesejt, ha minden más rendben van. Ha meg nincs rendben minden, akkor látod 40 millió is kevés (mint nálunk).

Egyébként nem megy túl jól ez a lombikunk, sajnos túl alacsony az ösztrogénszintem, és így el vagyok keseredve egy kicsit, mert lehet, hogy nem lesz tüszőm leszívásra. :( Na mindegy, majd lesz valahogy! Jók legyetek!


Dadianya, voltál dokinál???????

131. Dudika76 (válaszként erre: 124. - Rana33)
2009. febr. 3. 12:19

Szia Rana!

Most jutottam géphez...és most sem tul sok időre...Köszönöm a biztatást és a sok sok jo tanácsot!! Nem vagyunk még elkesedve..ez van!Mi is elsősőrban a vitaminokkal akarjuk kezdeni,azán meglátjuk...Most dokit is váltunk,mert ugy érzem muszály! Ha minden jol megy ...holnapp talán el is jut a párom.Nem dohányzunk több mint 4éve,az alkohol...hát borozgatunk néha néha...nem gonolom h sok zsirossat enne..az ülés--hááát abban van valami, nemsokára munkahely válltozás lesz és ez is változni fog! :)Viszont nem túlsúlyos!De sokmindenre oda fogok figyelni én is !!Gyógyszert sem szed szedett....a szűk gatyó sem játszik :) a forró fürdő sem...

arra lennék kivácsi ha ezeket a vitaminokat ha összeadod mennyire jön ki kb 1hónapra?? Mert a fer 10e és sok jot hallok róla...és rengeteg minden benne van!

Nagyon nagyon szoritok Nektek h sikerüljön!!! Szoritok!!Jajj és bizzunk minden apró cseprő baj rendbe jön hamar!!!

Mi novemberben volt 1éve....és 1milla a sperma..Mi sem agyalunnk még a lombikon.elöbb a vitaminoknak adunk esélyt! :) Nagyon köszönöm még 1xa rengeteg iinfót,időt amit ránk szántál!! Kedves tőled!! Maradj mindeig ilyen pozitiv!!! Ez nagyon sokat számit!! Írj !! Nagyon szoritok!!!

További szép napot!!

130. Rana33 (válaszként erre: 129. - Dadianya)
2009. febr. 2. 17:26

Hát szívesen. Hátha segíthettem.

A PCOS nagyon összetett betegség, sokat olvastam utána. Attól kezdve, hogy valakinek sosincs peteérése, rendszertelen vagy egyáltalán nincs menstruációja, szőrös, pattanásos az arca és a válla, el van hízva (főleg hasi hízás) és tele van a petefészke cisztával odáig, hogy vékony testalkatú, nincs se szőrösödés, se pattanás, sőt, ciszták sem, rendszeres a mensije és csak egyszer-kétszer nincs peteérése (ilyenkor állítólag az inzulinrezisztencia és a normál értékek felső határához közeli tesztoszteronszint lehet figyelmeztető jel) nagyon széles a skála! Ezért is írtam, hogy nem kell megijedni ettől. De persze nem biztos, hogy ez a gond nálad, csak olvastam, hogy a nők rettentő nagy százalékánál ez a baj és ezért nem jön a baba, pedig közben tünetmentesek és látszólag minden okés. De tényleg nem tudok találgatni, meg orvos se vagyok, úgyhogy sztem menj el egy nagyon alapos, kedves és normális dokihoz!!

Lehet azért kevesebb most a mensid, mert nem volt peteérés.

Egy lelkiismeretes doki a tüneteid alapján (nincs mindig peteérés, rendszertelen mensi, barnázás) el fog küldeni terheléses inzulinvizsgálatra illetve egy alaphormon-vizsgálatra (ja, a tipikus PCOs-nél az FSH és LH hormonok aránya 1:2, pedig 2:1 vagy 1:1 kell lennie. De ez a tünet sincs feltétlenül meg). Ha nem lelkiismeretes, akkor azt fogja mondani, hogy nincs semmi baj, nem kell itt vizsgálat. Én mondjuk már úgy mentem a dokihoz, hogy szeretném ezt a vizsgálatot, és tök rendes volt, mert beutalt.


Sztem menj el mindenképp és mielőbb dokihoz.

129. dadianya (válaszként erre: 128. - Rana33)
2009. febr. 2. 12:45

Szia!

Köszönöm szépen a tanácsokat.

Nem,még nem szedtem ezt a gyógyszert,még nem mondta az orvos,hogy PCOS lennék.Csak most nem volt peteérésem.Ha jól tudom az azt jelenti,hogy évente csak párszor van peteérés,de lehet,hogy tévedek.

A legújabb fejlemény,hogy tegnap elkezdtem barnázni,ma délelőtt meg megjött,de nem olyan mint szokott,sokkal kevesebb.

És ezt a terheléses inzulinvizsgálatot a doki mondta,hogy el kell végezni,vagy netalán én is kérhetném?Kedden reggel el kell kezdenem szedni az utolsó adag clostit,aztán majd meglátjuk mit mutat az uh 12-én.Lesz e peteérés vagy sem.Megemelte az adagot 2-szer 2-re,hátha....

Kíváncsian vágok elébe ennek a hónapnak.

Sok sikert neked.

128. Rana33 (válaszként erre: 127. - Dadianya)
2009. febr. 1. 22:08

Dadianya!


A legfontosabb: ne gondolj a legrosszabbra!! A méhenkívülit mutatná a teszt (pozitív lenne)!!!! (Úgy tudom, annyi a különbség csak, hogy normális terhességnél 1.5-2 naponta duplázódik a hcg, méhenkívülinél meg sokkal lassabban, mert nem tud olyan gyorsan fejlődni a magzat). Én ezek alapján, amiket elmondtál (nincs peteérés, nagyon hosszú, rendszertelen ciklus) inkább a PCOS-re gondolnék, ami ugyan policisztás ovárium szindrómát jelent, de nem mindig jelenti, hogy tényleg jelen vannak a ciszták! Persze nem vagyok orvos, és sok más dolog is állhat a háttérben (pl egyszerűen a stressz, ami megemeli az inzulintermelést, ami a PCOS-hez hasonlatos tüneteket vált ki). Mindkettőre van gyógyszer, a metformin, ami sokaknak csinált szép peteérést és szép babát! (Bocsika, ha régebben esetleg már írtad, hogy PCOS-d van, már nem emlékszem, vagy esetleg már szeded is a metet?) Ezt csak azért mondom, mert nagyon sok nőnél tünetmentesen vannak jelen ezek a betegségek, pl nálam is terheléses inzulinvizsgálaton derült ki az inzulinrezisztenciám, semmilyen tünetem nem volt!!! De az is lehet, hogy csak a hormonok szarakodnak veled, minden nőnél van ilyen, nekem a múltkor 19. napra jött meg, meg is ijedtem, hogy mi van! Úgyhogy minél előbb menj el az orvoshoz, hogy minél előbb megnyugodjál!!!! Aztán írd meg, mit mondott.


Dudika, várom, hogy írj! ;)

2009. jan. 31. 15:59

Szia Rana,szia Dudika!


Rana:Tegnap este csináltam egy újabb tesztet,sajnos az is negatív lett:-(((Ja,és még mindig nem jött meg,már 20.napja késik.Én ezt nem értem.Már lassan kezdek idegeskedni,mert mi van ha ciszta vagy daganat,etől nagyon félek.Pedig valami van,mert akkor miért nem jön meg?Elmegyek mindenképp dokihoz,csak félek,hogy rosszat fog mondani.A méhen kívüli terhességet tényleg nem mutatja ki a teszt?

Neked pedig nagyon szorítok,hogy sikerüljön!!!!


Dudika!

Mindenképp elmegyek dokihoz valamelyik nap,csak nagyon félek most már,hogy rosszat fog mondani.Ti se adjátok fel,lesz nektek is babotok.

2009. jan. 30. 22:38

RENA!!!!!!!!!!

Nagyon nagyon köszönöm a leveled!!! Hálás vagyok érte!Sajnos most nincs már több időm,gyakorlatilag nem látok :) kicsit huzós napom volt! Amint tudok írok kicsit bővebben!

Köszzönöm hogy időt szakitottál rám! (És ennyit)!!!!

125. Rana33 (válaszként erre: 122. - Dadianya)
2009. jan. 30. 19:42

Szia dadianya!


Sajnálom, hogy eddig nem sikerült, azt hittem pedig hogy fog.

figyi, sztem simán lehet, hogy volt péd, csak sokkal később!! Ha a 12. napon 11-12 mm-esek voltak a tüszik, és napi 2 mm-t tudnak ugye nőni, akkor a 15. vagy akár a 20. napon is lehetett a pé!!! Beágyazódás minimum 6-10 nap, akkor már a 30. napon járunk, és akkor ugye a teszt még nem tudta volna kimutatni a babát! Én a helyedben tesztelnék még egyet, hátha... Ha meg nega, és mensi még sehol, akkor is menj el a dokihoz, mert akkor lehet hogy valami bibi van. De remélem, hogy inkább baba!! ;) És a doki meg ne nézzen hülyének, mert azért van, hogy segítsen! (Ha mégis hülyének néz, keress másikat!)

Mi most megyünk neki a második lombiknak, már szúrom a gyógyikat, úgy számolom, hogy jövőhét vége körül meg is lesz a leszívás és/ vagy visszakapom a kicsikéimet. Onnan már csak 10 nap körömrágás, aztán meg a pozi teszt! ;)))


Na írjatok csajok, aztán főleg jó híreket ám!!!


Pussz

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook