Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mivel mossam majd az újszülöttem ruháit? Jó a a hagyományos mosópor, amivel mosok? fórum

Mivel mossam majd az újszülöttem ruháit? Jó a a hagyományos mosópor, amivel mosok? (tudásbázis kérdés)


2008. júl. 22. 14:08

Én első lépésként az öblítőt elhagytam, mikor az első fiam megszületett és tetőtől talpig pöttyös lett tőle. Azóta sem használok öblítőt. Második lépésként mosódióra váltottam, kb. mikor a második gyerkőc megszületett. A mosódióhoz kaphatók tuti áztatószerek is, amik a gyümölcs, fű, kaki, sárfoltokat profin eltávolítják. Ha nagyon katasztrófa néhány ruha, akkor áztatok és hagyományos mosóporral mosok, de ez már csak az oviból sárban tocsogó nadrágokra vonatkozik. Minden más szépen eltávolítható az áztatópor-mosódió kombinációval.


Itt olvashatsz egy jó összefoglalót a bio mosószerekről:

[link]

2008. júl. 20. 15:32
Én vettem kimondottan babáknak való mosószert, nagyon jól kiszedte a tejcsit a ruhácskáiból és a bőrét sem izgatta.
2008. júl. 20. 12:06
Én a mosódiót ajánlom! Már ezt használjuk mi is! Beíród a keresóbe a neten és rengeteg jót olvashatsz róla :)
2008. júl. 19. 19:14

forum:

"Az újszülött ruháihoz milyen mosópor használható, ami nem allergizál?"

2008. júl. 19. 19:09
Jó a hagyományos, az öblítőt cseréld neki sensitivre, vagy hagyd el. Ha kiütéseket okoz, akkor válts mosóport, addig szerintm felesleges.
2008. júl. 19. 19:08
Mivel mossam majd az újszülöttem ruháit? Jó a a hagyományos mosópor, amivel mosok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook