Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vízöntő fórum

Vízöntő (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
190. f758a7200f (válaszként erre: 186. - Cbe6ba1fa9)
2013. jún. 30. 10:55
Ehhez sok sikert, te se becsuld le a benned levo eroket, ha megtalalod azt a dolgot amit szeretsz, tenyleg felmesz a Holdra is erte, hasznald a makacssagodat es a lelemenyessegedet, kreativitasodat inkabb erre, hogy hajtoero legyen!
2013. jún. 30. 10:43

De amit az ember egyedul hataroz el, ahhoz nincs szukseg noszogatasra!


Azokhoz a dolgokhoz van szukseg noszogato partnerre, amit egyebkent sem szivesen csinalsz.


Speciel a tanulast es a sportot, es mas dolgaimat csinaltam en mindig is egyedul sot, kitartani a velemenyem mellett, ahhoz kellett tobb ero mert ugye a vizonto, ha akar, makacs is tud lenni.


Nekem noszogatasra pl olyan dolgokhoz van szuksegem mint torodni masok bajaval. Ez, bevallom, nem az erossegem, hogy megkerdezzem, ki hogy van, mizujs. Ugyis, ha el akar mondani vmit, elmondja, nem vagyok faggatozos, ilyenekben felszines vok. Rabizom, ha elmondja, de nem konyorgok kulonoskeppen, nem furdal a kivancsisag.


Viszont a parom es a csaladja, akik tulnyomoreszt vizontok, ok adnak az ilyesmire, hogy "kerdezzuk mar meg masok egeszsegi allapotat, hogyletet, hivjuk fel csak ugy, rendszeresen, mittudomenkit"... Szoval ilyen apro formalitasok, figyelmessegek, amik nekem magamtol nem jutnak eszembe.


Neki igen, mindig naprakeszen tudja, hogy kit, mikor kell felhivni es miert:))))) es erre noszogat, ami azt illeti, ez nagyon ramfert, az ilyen public relationokhoz nagyon ert.


Megjegyzem,altalaban kedves es vidam vagyok en is, nem errol van szo, csak hajlamos vagyok arra, hogy tojok az emberekre, nem keresem oket kulon, mig a vizontokre pont az jellemzo, hogy idonkent korul kell vennie magat szazezer emberrel, akkor van jol:D

188. 79d2f5a3df (válaszként erre: 185. - F758a7200f)
2013. jún. 30. 10:04
Nem gondolom, hogy késő lenne. Sosincs késő. :) NEm is hagyom magam. Sajnos az is igíz rám, hogy kiszolgáltatottá tettem magam. Ezen szeretnék a legjobban változtatni. Nekem úgy érzem szükségem van valakire aki segít, támogat. Ez sajnos nincs meg. Anyukám is csak azt mondja, hogy minek tanulnék, ha a gyerekek nélkül sem tettem. Az ilyenek úgy össze tudnak törni, főleg ha olyan mondja, aki fontos számomra.
187. cbe6ba1fa9 (válaszként erre: 186. - Cbe6ba1fa9)
2013. jún. 30. 10:02
Szóval eddig úgy éreztem, engem noszogatni kell. :)
186. cbe6ba1fa9 (válaszként erre: 185. - F758a7200f)
2013. jún. 30. 10:00
Magam részéről erősebb partnerre van szükségem, mert szörnyen halogatós vagyok/voltam. Épp megváltoztatom az életem, mert már nagyon rossz irányba terelődtem. Nehéz a rossz szokásokat elhagyni, de kitartó vagyok. :)
185. f758a7200f (válaszként erre: 184. - 79d2f5a3df)
2013. jún. 30. 09:45

Es gondolod, hogy mar keso lenne azt a vegzettseget megszerezni?


Ne becsuld le magad! Ha te mindig azt szeretned csinalni amit te akarsz, akkor most, ha te dontesz ugy, hogy megszerzed azt a vegzettseget, ez a makacssagot olyan hajtoero lesz szamodra, hogy csak jol vegzodhet:)


En sem azt es akkor csinaltam amit es amikor nekem eloirtak, megis sikerult a legtobb tervemet veghezvinni, tenyleg keves maradt, es ezeknek meg nincs is itt az idejuk.


Bar en nem vagyok vizonto, merleg vagyok, de a ferjem vizonto, es sokat koszonhetek neki, hogy a maga modjan mindig lelkesitett vagy ha kellett, noszogatott, hogy kapjam ossze magam, nekem szuksegem van az ilyesmire.


A vizontoknek meg inkabb egy hatterbazisra van szukseguk, nem noszogatasra

2013. jún. 30. 09:36
Hogy is írjam. Nagyon ragaszkodó vagyok, de nem szeretem ha valaki meg akarja mondani mit tehetek és mit nem. Mindig is így volt. Otthon sem fogadtam szót sosem. Mindig az ellenkezőjét tettem annak amit mások mondta, tanácsoltak és ez vezetett tulajdonképp ahhoz, hogy nincs végzetségem.
183. f758a7200f (válaszként erre: 182. - 79d2f5a3df)
2013. jún. 30. 09:29
Miert gondolod igy?:)
2013. jún. 30. 09:26
Sziasztok! Én is vízöntő vagyok. Általában amit a horoszkóp ír úgy is van, persze minden oldal mást ír. Csináltam már születési horoszkópot, pontosan leírta milyen vagyok. Nálam sajnos a jó tulajdonságok alább maradtak. Vagyis elnyomják a rosszak.
181. f758a7200f (válaszként erre: 178. - 891542758c)
2013. jún. 30. 09:22

En a nyughatatlant nem vennem ilyen negativ formaban mert sok elonye van amikor vki folyton porog, ha egyszer ez a termeszetes neki, meg mindig jobb mint tespedni.


Az elhetetlen-halhatatlan kifejezesrol inkabb az jut eszembe, bar meg fiatal vagy, de hatha volt ilyen erzesed mar az eletben, a lenyege ennyi szerintem:


Ugy erzed nem jutsz egyrol a kettore vagyis inkabb, hogy nem latod megvalosithatonak egyik masik almodat, vagyadat, holott a valosag az, hogy nalad minden adott ahhoz, hogy sikered legyen. A mar elert sikereidet vagy valos eletkorulmenyeidet rengetegen elfogadnak, irigylik, megis, te nem tudsz ezzel boldog lenni. Ha ez raadasul folyamatosan blokkolja az enkepedet, folyamatosan frusztralt leszel emiatt.


Egy pelda, ha mondjuk zsongnak korulotted a nok, mert vonzonak talalnak es ezt irigyli toled a tobbi ferfi, de pl te megis azt gondolod, hogy mondjuk nem teged talalnak vonzonak, hanem valamit amit beledkepzelnek (rossz meglatas, mert benned lehet az a valami)


Masik pelda, ha tarsasagi ember vagy es igenylik a baratok a jelenletedet mert egyszeruen jo veled bulizni, te megis azt hiszed, hogy bar leneznek de megis magukkal visznek valamiert (ez is rossz meglatas mert fontos vagy nekik valojaban)


Meg egy pelda, az elet eled sodor szituaciokat amiket hasznalhatnal dobbantonak, de te megis tul korrektul viselkedsz es nem mered kihasznalni.


Megis, a gyarlo ened neha feltor, igy utolag banod, hogy nem tetted meg ezt vagy azt, mert mar hol lehetnel (elobbre) es ez frusztralo.


Ezek mind mind peldak halhatatlan-elhetetlen tipusra:)

180. 51d2a81b36 (válaszként erre: 179. - F758a7200f)
2013. jún. 30. 09:16
Köszönöm szépen!
179. f758a7200f (válaszként erre: 175. - 51d2a81b36)
2013. jún. 30. 09:05

Hegyipatak mivel kapcsolatban?


Mint mondtam, az, hogy bizonyos vonasok igazak, nem jelent sokat mert te is tudod magadrol, hogy milyen vagy:) ami pedig a parkapcsolataidat illeti, ott sem eleg osszeilleni, meg kell erte dolgozni.


Van egy baratnom, aki feb.2-i, o ilyen, nagy vonalakban:

Nagyon kedves, segitokesz, marha jo izlese van az oltozkodesben, sportosan elegans de a szinekhez, kiegeszitokhoz qrvara ert. Szakmaja is lakberendezo. Nem lehet vele nem joban lenni, annyira kedves es segitokesz, megis, parkapcsolatai ugy alakultak, hogy orokos szingli, egy ideig hadakozott erte, most mar felvallalja, vegulis neki jo egyedul a sajat lakasaban, nagy tarsasagi eletet el de nem koltozik ossze senkivel.


Igy utolag teljesen megertem a donteset mert o is az a tipus aki nagyon kenyes a cuccaira, az intim szferajara(errol tudok vmit a tobbi vizonto ismerosom altal is, ez nem legenda, utaljak ha vki hasznalja a cuccaikat es nem ugy adja vissza ahogy volt)


Csapatmunkaban kivalo es nagyon korrekt uzletben, munkaban, en csak jot tudok mondani:)

178. 891542758c (válaszként erre: 177. - F758a7200f)
2013. jún. 29. 23:25

akkor elmondom h nekem nem ez az elsődleges, sosem ítéltem horoszkóp alapján. Vannak olyan jegyek amiktől írtózom, pl az oroszlán, de ha vkinek az a jegye akkor megadom neki a lehetőséget és nem zavarom el, szóba állok vele, mert nem biztos h ő olyan, meg lehet jó fej. De általában az oroszlánokban szoktam csalódni, meg a többsége képmutató, attól meg írtózom. Meg engem nem befolyásol egyáltalán, mivel a napi horoszkópban nem hiszek, ha meg a jellemet olvasom el, akkor végig gondolom mi igaz és mi nem. Meg nem tok olyan lenni amilyen vok, akármit is ír.


Még ezt találtam a 3. dekádról.

A harmadik dekádban született Vízöntő véleményéhez és álláspontjához csökönyösen ragaszkodik. Nyugtalan természetű, ezért élete többnyire mozgalmas, nagyon szeret világot látni, és ha megteheti, többnyire sokat is utazik. Hiányzik belőle azonban a belső kiegyensúlyozottság. Nem elég ügyes vagy inkább az a baj, hogy eredeti ötleteit és nagyra törő terveit nem mindig sikerül a gyakorlatban kivitelezni. Közülük kerülnek ki az élhetetlen halhatatlanok.


Itt azt h élhetetlen halhatatlanok, azt nem igazán tudom elképzelni. Szted az milyen lehet?

177. f758a7200f (válaszként erre: 176. - 891542758c)
2013. jún. 29. 19:25

Regen ez volt a hobbim, de ma mar meg se kerdezem, nem akarom, hogy befolyasoljon, aztan valamit erzek beszelgetve, kulsorol, mozgasrol, egyebekrol rajovok, mi lehet az illeto, es utolag kiderul, hogy az, amire gondoltam, mert mikor ismeros vki, elobb utobb csak lesz szulinapja (1 even belul:D)


Viszont nem kerulok el senkit, ha olyan csillagjegye is van, amivel nem ferek ossze, megtanulom kezelni, kesz, es mivel ez is csak egy jatek, nagyon sok meglepetest tud okozni az elet, szoval nem igy kell hozzaallni, hogy egy adott jeggyel nem barizunk, inkabb kihozni abbol a kapcsolatbol amit lehet:)


Ha igy kezdesz el gondolkodni, egy ido utan nem fogsz akkora sulyt adni ennek az egesznek

176. 891542758c (válaszként erre: 174. - F758a7200f)
2013. jún. 29. 10:12

Köszi! Végül ez igaz is rám :D

Ám te mióta foglalkozom így a horoszkóppal?

175. 51d2a81b36 (válaszként erre: 166. - F758a7200f)
2013. jún. 29. 09:59
Szeretnélek megkérni hogy a február.3-án született Nő/Nők-ről írnál? Előre is köszönöm!
174. f758a7200f (válaszként erre: 173. - 891542758c)
2013. jún. 29. 08:56

Ezt ne vedd negativumnak mert leteznek emberek akik beszelnek, leteznek akik hallgatnak masokat ahogy beszelnek:)))


Sot, nagyon sokszor a csend is olyan komunikativ, vegulis a beszed csak szavak, viszont a testbeszed az nehezebben felrevezeto, es a csendesebb emberek ezeket a jelzeseket is osztonosen jobban felismerik.


Szerintem ez sose legyen bajod, hogy nem szeretsz beszelni;)


Masreszt ugy gondolom, hogy a csendesebb emberek is a megfelelo kornyezetben meg tudnak nyilni es tobbet tarsalognak mint egyebkent. Neked elenkebb a belso eleted, a felszin alatt es ezt nem szereted villogtatni, a megfelelo tarsasag ezt megerti, ennyi:) aki emiatt kritizalna, az hulye

173. 891542758c (válaszként erre: 172. - F758a7200f)
2013. jún. 28. 22:03
Köszönöm, amúgy sok minden igaz rám, de ami nem, hogy sokat beszélek. Mások is mondták már hogy elég nehezen lehet belőlem kihúzni a szavakat. Nem tom miért, de nem vok elég bőbeszédű.
172. f758a7200f (válaszként erre: 171. - 891542758c)
2013. jún. 28. 13:34

Hat jo, akkor leirok ilyen altalanossagokat, hatha igaz rad;)


A visszahuzodottsag nem igazan jo szo arra ami vagy, inkabb nagyon is tarsasagi ember vagy, csak ha nem jo az a tarsasag, visszahuzodsz, ennyi.


Meg igaz az is, hogy sok vizonto ferfi ugy viselkedik neha, hogy morcos meg ilyenek (kulonosen reggel), mindez nem jelenti azt, hogy visszahuzodo csak utalja ha csesztetik, szep lassan kell ebreszteni. Egyebkent koran kelo ha kell, munkaba menet stb.


Szerintem hatartalanul nagylelkuek, ha baratokrol van szo, de meg idegenekkel is, termeszetesen nem hulyek vagy balekok, szoval aki csalodast okoz, kihasznalja a nagylelkuseguket, azt leepitik.


Konkretan a 3.dekad tagjai brillians tarsalgok de nagyon szeretik meghallgatni masok problemait is ha kell, valahogy bizalomgerjesztoek, ennyi. Kozuluk a ferfiak nagy nocsabaszok es a nok meg nagy femme fatale-ok (paris hilton pl), egyszeruen mindenkinek bejon pasiban ez a romantikus, brillians, szepfius image, es ugyszinten, a ferfiaknak is bejon a parishilton-os buta szepseg (pedig o sem buta!). Nagyon intelligensek es ezzel nem kerkednek.


Es bar pont a 3.dekad sztem nem az a hangulatvaltozos tipus, viszont a tobbiek igen, megis azt mondom, hogy ugy az osszkep, az attitude, a kozos elet veluk annyira karpotol ezekert az apro kellemetlensegekert, tenyleg nincs ertelme szorszalhasogatasnak:)))


A legtobbszor ok bontanak fel egy kapcsolatot, nemigazan hagyja el oket senki, sokaig probaljak megjavitani ahol nem mukodik, de ha ez nem sikerul kidobjak a masikat az eletukbol (akkor is, ha ez meg nekik is fajdalmat okoz) es nem szokasuk visszaterni az ex-el ujbol

171. 891542758c (válaszként erre: 170. - F758a7200f)
2013. jún. 28. 11:11

Nem is így gondoltam, hogy horoszkóp szerint kell élnem. Csak azért akartam, hogy leírd, hogy megkeressem belőle h mi igaz rám és mi nem. De azért köszi! De ha tudsz még valamit, akkor nyugodtan írd le. Ám nem válaszoltál a kérdésemre, hogy neked mi a horoszkópod?

Ám a napi horoszkópban én se hiszek, de amikor ezeket a jellemvonásokat írják le, abban lehet vmi, bár ott sem minden igaz, mert befolyásolhat az aszcendens meg a holdjegy is, meg egyéb más dolgok. És te mióta foglalkozol a horoszkóppal? Miket tudsz róla?

170. f758a7200f (válaszként erre: 169. - 891542758c)
2013. jún. 28. 09:57

Persze, tudok:)


Apropo osszehasonlitas, neked miert fontos? Keresed az identitasodat? Mert tudnek nagyon sok mindent mondani errol a horoszkoprol de ha te tudod magadrol, hogy ilyen vagy, vagy ha olvasva dolgokat, milyen is egy 3.dekados vizonto, magadra erolteted, hogy ami ezekbol nincs, azt muszaj megvalositanod, nem biztos, hogy jo uton jarsz.


Egyebkent a vizontok hisznek a legkevesbe a horoszkop jellemelemzo mivoltaban, a ferjem totalisan visszautasitja, neki nem is mondhatom igy, hogy na, ez tipikus vizonto, mert azonnal kirohog:))))


Ha arra vagy kivancsi, hogy kivel milyen lehet a viszonyod, mondhatok par dolgot, de nem akarlak befolyasolni ebben, azert ha kivancsi vagy, elmondom.


Pl nagyon jo paros a merleggel, de ez nem jelenti azt, hogy nem kell dolgozni egy parkapcsolaton, csak mert osszeillik a horoszkopotok:)


Az eletben lehet, hogy te konkretan tovabb birnad egy halakkal, mert ugye a 3.dekados vizonto az egy kicsit hasonlit a halakhoz is. Mondhatnam, hogy nagyon szenvedelyes, mar-mar a gorcsosseg hatarat surolo szerelem lehet egy 3.dekados merleggel de egy ilyen kapcsolaton is dolgozni kell, hogy a mindennapi eletben mindketten megtalaljatok a helyeteket, ez a szenvedelyes viszony nagyon atcsaphat onpusztito, vilagot kirekeszto kapcsolatba. Ha erre nem figyeltek, hiaba illetek ossze, hanyatlas lesz a vege.


Ilyesmire gondoltal? Sajnos nem letezik olyan, hogy megkerdezed valakitol, mi a horoszkopja es ha passzoltok, boldogan eltek mig meg nem haltok...

:)

169. 891542758c (válaszként erre: 168. - F758a7200f)
2013. jún. 27. 22:38
Olaszul azt jelenti h béka, amúgy olasz származású vagyok. Hát mondjuk ja, mondj példákat, és így össze tudom azokat magammal hasonlítani. Ezek szerint te tudsz olaszul?
168. f758a7200f (válaszként erre: 167. - 891542758c)
2013. jún. 27. 15:43

Na de ilyen nick-el??:)))


Marmint a ranocchia szo hallatan csuf beka jelenik meg elottem!:DDD


Mit szeretnel tudni? Milyenek vagytok az eletben? Gondolom, magadrol ugyis tudod.


Vagy mi mast?

2013. jún. 27. 15:20
Aha értelek, akkor gondolom én is a harmadikba tartozom, mivel február 16-án születtem. Tudsz még erről a harmadikról mondani több mindent, mert érdekelnek? Mert amiket itt elmondtál azok valamennyire igazak is rám. Ám te mikor születtél?
166. f758a7200f (válaszként erre: 165. - 891542758c)
2013. jún. 27. 08:44

dekád=10 nap


Minden horoszkop 1 honapig tart ugye es ezt 10 napos szakaszokra, dekadokra szoktak bontani.


Szerintem kulonosen a levegojegyeknel erdekes, hogy milyen kulonbsegek vannak a termeszetukben a 3 dekad tagjainak.


Amit mondtam, szemely szerint nagyon csipem az utolso dekadban szuletettek, veluk tenyleg nagyon megvagyok es kulsore is mindig szepek, ferfiak es nok egyarant, nekem nagyon bejon a kulsejuk fogalmam sincs miert:)


Mig a masik 2 dekad szulotteivel is elvagyok, ok temperamentusabbak, csapatmunkaban szuperek es mint vezeregyenisegek is, ezenkivul a nagylelkuseget ertekelem. A 3. dekad pedig nagyon erzeki, ok ahogy elnezem, kevesbe vezeregyenisegek de szinten nagylelkuek es legyen ferfi vagy no, lepni se tudnak a hodoloktol:))))


Ezt biztos konyvekben is leirtak de nem ugyanaz mert azt mindenki olvassa, az is, aki nem olyan horoszkopu mint en, nekem meg sajat velemenyem hogy ilyenek. Ha bunkosagrol van szo, tudnak bunkok is lenni szoval logikus, ha vkinek olyan tapasztalata van roluk akkor nem fog aradozni;)

165. 891542758c (válaszként erre: 164. - F758a7200f)
2013. jún. 26. 22:26
mit jelent h dekad?
164. f758a7200f (válaszként erre: 1. - Efa181b264)
2013. jún. 23. 16:44

Igen. De en talaltam meg a legtobbjuket mert azon kivul, hogy minden nagy szerelmem es a ferjem is az, az anyosom, a sogornom es jo par baratnom szinten vizonto:)))))


Legjobban az utolso dekad szulottei azok akiket tenyleg imadok!

163. f3000dc5ef (válaszként erre: 1. - Efa181b264)
2013. jún. 23. 14:57
Ez csak természetes :))))
162. szomatikus marker (válaszként erre: 161. - Kisstoth)
2013. jún. 22. 09:43
pff, nehéz egy természeted lehet :)))
161. kisstoth (válaszként erre: 160. - Kisstoth)
2013. jún. 22. 09:34
Ja, és az aszcendensem kos. Na, mit szóltok ??
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook