Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen alakhoz áll jól? fórum

Milyen alakhoz áll jól? (beszélgetős fórum)


12. Inken (válaszként erre: 5. - Lali a lila lo)
2008. nov. 4. 16:55
Miért tüdőbugyi? Én is hasonlót vettem, sőt az enyémnek még szélesebb a "pántja" (oldala). És ez is tök esztétikus. Nem tudom miért van a köztudatban az, hogy ami kicsit nagyobb, szélesebb, akármilyenebb és nem egy semmit se takaró valami az gáz!?
11. rinike
2008. szept. 25. 14:01
Szerintem valószinűleg minden jól áll neked.
2008. júl. 29. 13:23
Helló. 16 éves vagyok, magas vékony, és szőke. Véleményetek szerint nekem milyen ruhadarabok állnak jól? Még keresem a stílusomat...és tanácsokat várok.. Köszi elölre is. sziasztok
2008. júl. 20. 21:08

köszi a válaszokat:) most már csak találnom kell hasonlót..már végigjártam westendben és váciutcában csomó üzletet...kb3 órán át csak ez ment:D

ha valaki lát hasonlót budapesten, szóljon!!:)

2008. júl. 20. 19:51
olyannak áll jól, akinek nincs a csipőjén hájacska:) és hosszúak a lábai, mert a csipőbugyik megröviditik esztétikailag a lábat, a felső része meg elvileg annak áll jól akinek nagyobb melle van, én speciel még ezt a fajta fürdőruhát nem próbáltam magamon, normál méretű mellem van, úgyhogy passz a felső részre, h jól állna-e vagy sem:)
7. jázmin18 (válaszként erre: 4. - CsáKitty)
2008. júl. 20. 14:04

Hello Kitty:DDD

Na igen: hosszú, vékony lábak...abból sose elég:P

6. CsáKitty (válaszként erre: 5. - Lali a lila lo)
2008. júl. 20. 09:49
Én a Mayo Chix-ben vettem ilyen fazonú fürdőrucit, csak az alja "normális" vékon pántú, sztem nézd meg ott.
2008. júl. 19. 20:01
elég alacsony vagyok, és nem nagyok a melleim.a csipőmön még kicsit dolgozom:) és azt mondják,,vékony vagyok..már csak hasonlót kellene találni.amúgy az alsóra úgy gondoltam,hogy nem ilyen nagy..szóval biztos van olyan, ami nem ilyen tüdőbugyi:D ..de ma egész nap iylet kerestem,és sehol nem volt..vagyis ahol igen,ott csak ronda..
2008. júl. 19. 10:47

Szia Jázmin18 :)

Hosszú vékony lábak, mert az a széles bugyi csak rövidíti a lábakat.

3. jázmin18 (válaszként erre: 1. - Lali a lila lo)
2008. júl. 19. 01:38
Szerintem viszont inkább nagyobb cicin állna jól ez a felső(persze ami tartja a súlyát:)) és olyan alakon amin nincs felesleg,karcsú derék,formás csípő ami lehet szélesebb is,de nem súlyfelesleggel küzdő és vékony,hosszú combok...
2008. júl. 18. 18:09

Szerintem vékony lányon,akinek nem túl széles a csípője és nincs is rajta felesleg a csípőjén.Mert ha van ,ez a bugyi nagyon kihozza.

Tovább formás,kis melleken áll jól szerintem a felső rész,mert nagyobb súlyú melleket nem tartana meg.

2008. júl. 18. 16:49

Milyen alakhoz áll jól ez a fajta bikini?Nagyon fontos,bocsánat,hogy ezért nyitok új fórumot, de sehol nem tudja senki..És légyszi ne írjátok azt,hogy olyan alakhoz,mint aképen a csajnak..köszi

kép: [link]

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook