Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tudtok ajánlani egy jó könyvet, amiből profi virágkötők, dekoratőrök meríthetnek ötleteket? fórum

Tudtok ajánlani egy jó könyvet, amiből profi virágkötők, dekoratőrök meríthetnek ötleteket? (tudásbázis kérdés)


2008. júl. 23. 18:56
Eszembe jutottál tegnap,mert az egyik német adón volt egy műsor,ahol "virágcsokrokat" kötöttek.Már többször láttam,több német adón is,van ilyen műsor.
5. amaal (válaszként erre: 4. - Klimpírozi)
2008. júl. 20. 11:24
Tudom...és pont az információ-tömkeleg miatt kérdeztem rá, mi az, ami valakinek a gyakorlatban is bevált, és tényleg használható, lépésről-lépésre segít elkészíteni egy-egy kompozíciót.... :-)
2008. júl. 19. 16:31
il concreto nem...de a Googleban rengetetg információt találnál..megnéztem, özön..
2008. júl. 19. 15:45
Jó, igazad van... Tulajdonképpen azért fogalmaztam így, mert amolyan igazi, eredeti ötleteket szerettem volna látni... kreatív, művészi, innovatív jellegű elgondolásokat....
2008. júl. 19. 10:48
Szerintem profi virágkötők,meg dekoratőrök nem könyvből dolgoznak.Látnak valamit,ami "ihletet" ad és beindul az agyuk.Mint az enyém is sokszor.
2008. júl. 18. 14:48
Tudtok ajánlani egy jó könyvet, amiből profi virágkötők, dekoratőrök meríthetnek ötleteket?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook