Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerelem 4x felett.!!! fórum

Szerelem 4x felett.!!! (beszélgetős fórum)


2013. szept. 18. 18:00
Az meg, hogy éppen fiatalabb, az meg ma már nemigen zavar senkit. Persze azért legyél óvatos, hülyét ne hagyj magadból csinálni, de egyébként meg..
21. 4c1a787e8f (válaszként erre: 1. - Bumika)
2013. szept. 18. 17:59

Ugyanmá!!


Anyósom eltemette a fiát, majd a férjét. Azóta eltelt pár év. Most 65 évesen, 3. bepasizásra talát egy olyat, aki már egy ideje a társa, és tökjól megvannak. A férfi segítségével most kezdett el ismét dolgozni, tanít egy iskolában szakmát minden nap!! A férfivel meg tervezik az összeköltözést.

2013. szept. 18. 17:53
;)
2010. ápr. 7. 13:47
Sőt! Van még 50 után is!
18. 11111
2008. júl. 22. 19:42

Nagyon örülök ennek az oldalnak,mert én hasonló cipőben jártam.6 évig tartott a kapcsolat/mostanába lett vége/de nem bántam meg 1 pillanatát sem.

Nálunk nem a korkülönbség miatt lett vége,azzal nem volt baj a szex is nagyon jó volt,csakhogy mind a kettőnknek családja van.Igy nehezen de dönteni kellett azóta is beszélünk és jó barátok maradtunk.

2008. júl. 22. 10:03

Nagyon örülök, hogy nem csak én vagyok egyedül a nagy világban ezzel az élethelyzettel! Bár azért vannak ismereteim, hogy ténylegesen vannak ilyen jellegű kapcsolatok!

Az én szerelmem is fiatalabb nálam több mint tíz évvel, és már másfél éve tart a NAGYONNAGY SZERELEM!

5. hónap után összeköltöztünk!

Érdekes, számomra nem volt kétséges az, hogy megismerkedjünk, és találkozgassunk!

Megéreztem Benne, hogy ŐT kerestem!

Mindent tudunk egymásról, ismerjük egymás családját, jó a viszony közöttünk!

Vannak közös céljaink, tervezzük a közös jövőt

- nem házasság, de ez nem is fontos!

Sokkal fontosabbak a másik belső tulajdonságai és sok olyan főbb értékek, jellemzők, mint a érzelmek, bizalom, stb - eléggé összetett!

Mint maga az ÉLET!!!!

Szóval én is belevágtam, merészen, de nem felelőtlenül!

És most úgy gondolom, hogy megőrültem volna, ha még esélyt sem adtam volna a kapcsolatunknak !

Tudni kell észre venni, ha az élet ad egy esélyt!

És tudni kell ÉLNI VELE!

Én éltem vele, és NAGYON BOLDOG és NAGYON SZERELMES VAGYOK!

2008. júl. 22. 06:50
Vágj bele,előtted az élet.Ha teszem fel egy veled egyidős lenne akkor is gondolkoznál rajta? Annál sincs biztositék,hogy örökké tart.Én 9 éve találkoztam a párommal,és azóta is együtt vagyunk.
15. b57d9432e5 (válaszként erre: 11. - Bumika)
2008. júl. 21. 19:22
Az ajándékot el kell fogadni.!!!!!
14. b57d9432e5 (válaszként erre: 1. - Bumika)
2008. júl. 21. 19:21

A szerelemben nincs korhatár. Ha valaki szerelmes

mindegy hogy hány éves. lényeg hogy jól érezze

magát a kapcsolatban.

2008. júl. 19. 17:03
Tart ameddig tart, de nehogy kihagyd!!!!
12. metalllady (válaszként erre: 9. - B46d5f17a9)
2008. júl. 19. 14:33
Sztem nagyon korrekt választ adtál. Én is pont így gondolom. A mostban kell élni, a jövőben meg bízni. Gratulálok és sok boldogságot kívánok Bumikáéknak!
11. bumika
2008. júl. 19. 11:05
Köszönöm a biztató szavakat.Gerti igazad van Ő egy ajándék nekem.Bumika
2008. júl. 18. 19:06
Semmi probléma vele!
2008. júl. 18. 19:03
Ha nem okoz problémát sem neked, sem neki, akkor másnak sem okozhat. Legyetek boldogok! Amikor gondot fog okozni közöttetek a korkülönbség, akkor tudni kell hagyni elmenni a másikat, de az szimpla intelligencia. Ráadásul meglehet, hogy az a pillanat soha nem jön el. Bízz a közösben, ha úgy látod megéri. :))
8. 60dc903c1a (válaszként erre: 7. - 01c8755c79)
2008. júl. 18. 18:55
Hát akkor duplán boldog ember vagy, ha még az anyukád is támogat ebben... és milyen igaza van...
7. 01c8755c79 (válaszként erre: 6. - 60dc903c1a)
2008. júl. 18. 18:08
... erről eszembe jut, amikor anyukámnak félve megmondtam, hogy a párom fiatalabb mint én... mire anyukám: "na és? Hiányzik valamilye?" :DD ...és ő is azt mondta, hogy minden boldog pillanat ajándék az élettől.:o))
2008. júl. 18. 17:26

Csak bíztatni tudlak, ha szeretitek egymást, nincs kor, nincs különbség... Az a szép az életben, hogy semmi sem korlátozódik kizárólagosan egy bizonyos korra...

Bátorság.

Nagy "butaság" lenne elszalasztani egyajándékot az élettől.

2008. júl. 18. 13:33

?????

Ha 8 X felett tetted volna fel a kérdést ,még érteném is ,de így sajna nem értem:))))

Korkülömbség pedig csakis akkor számít ,ha nincs szerelem,ne félj!:)))

4. 01c8755c79 (válaszként erre: 3. - Bumika)
2008. júl. 18. 13:30

... hááát nincs jó hozzászólás... ezt neked kell érezni.... a nagynéném és a férje közt 25 év van.... együtt vannak több mint 20 éve, ők is későn találkoztak, a pasi alig volt több mint húsz.... a nagynéném pedig, hááát... de összeöregedtek. Egyébként nálunk a családban sok ilyen pár van, másik nagynéném 17 évvel volt idősebb a férjénél, ők később elváltak. Nem hiszen, hogy a korkülönbség miatt, mert amúgy jó géneket örököltek a nők a családban, tehát elég fiatalosak. A nagymamám 3 hete halt meg, 98 évesen és utolsó napig ellátta magát.

Szerintem menj bele a dologba... és élvezd ki minden pillanatát és minden napját... és a többit tedd a "felsőbb hatalom" kezébe. Ne légy féltékeny soha... csak szeresd és hagyd, hogy szeressen...

3. bumika (válaszként erre: 2. - 01c8755c79)
2008. júl. 18. 13:26
Camea.Nem vagyok beteg hál'istennek,csak a kor(közel 20év)van köztünk.Ez az ami vissza tart.Érted.?Köszi a válaszod.Bumika
2. 01c8755c79 (válaszként erre: 1. - Bumika)
2008. júl. 18. 13:21

Milyen "pár évre" gondolsz? Halálos beteg vagy?

Persze, hogy lehetsz boldog ... és nanáááá, hogy szerelmes is. Én két éve, 40 évesen találtam meg a szerelmem, mondjuk ő csak 3 évvel fiatalabb mint én.... de töretlen a szerelmünk azóta és remélem így is marad. Ha mégsem, akkor majd 80 évesen lecserélem egy fiatalabbra.... arra a "pár évre még. ;)

2008. júl. 18. 13:13
Szerintetek lehetséges,hogy az ember 40felett lehet boldog?Tudom ez így bután hangzik.Csak egy a bökkenő,hogy a társa a "fia " lehetne korban.A nagy korkülömbség miatt kérdezem.Különélek már közel 10éve.Most úgy érzem lehetnék még erre a pár évre boldog,de valahol félek.Kicsit zavartan írom ezt a pármondatat.Remélem azért értitek mit szeretnék kérdezni.Bumika

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook