Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintetek akik felvisznek a hoxára egy kedvenc receptjüket, azok elötte ki is probálják, otthon elkészitik? fórum

Szerintetek akik felvisznek a hoxára egy kedvenc receptjüket, azok elötte ki is probálják, otthon elkészitik? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2012. okt. 9. 06:47
Legtöbben egészen bizonyos, hogy nem próbálják ki.
2010. febr. 13. 18:44
Én olyanokat teszek fel, amiket jónak találok és kipróbáltam. Többről képet is csinálok. De csináltam mástól már olyat is ami nem ízlett. Mégsem gondolom hogy ő nem próbálta ki. Lehet hogy más az ízlésünk. (Vagy tévedek)
2010. jan. 29. 13:36

A lányom tegnap palacsintát szeretett volna sütni..18 éves . Felment a netre és a következő receptet találta : 1 bögre liszt, 1.5 bögre tej, 0,5 bögre szóda , 2 db tojás , 1 csipet só , 1 csapoptt evőkanál cukor , 2 evőkanál olaj...

Ez a recept biztos hogy nem volt kipróbálva.... ))

69. mmacus
2010. jan. 29. 13:11
Én azoknak az ételeknek a receptjét tettem fel, amiket szoktam készíteni. Persze, attól még nem biztos, hogy mindenkinek ízlik, de elkészíthető, megehető ételek, sütik. Legtöbbjük munkahelyi csereberéből van.
2010. jan. 29. 12:55
Én is csak olyat rakok fel, amit kipróbáltam, vagy saját recept.Én sütni szeretek legjobban. :)
2010. jan. 29. 12:51
Remélhetőleg, igen. Én leginkább azokat a recepteket, receptírókat tartom hitelesnek, ahol fotó is van.
2010. jan. 29. 12:48
Én is kipróbálom a receptjeimet mielőtt felvinném.Sőt,több saját alkotás is van köztük.
2010. jan. 29. 12:37

Sziasztok


én kipróbálom előtte, sőt többször is némelyiket:)

2010. jan. 27. 15:31
Az én recijeim, mind kipróbált ...
2010. jan. 27. 15:23
En ki probalom es csak a kedvenceimet teszem fel,nagyon szeretek fozni!
62. vivi51
2010. jan. 24. 18:46
Már én is gondolkodtam ezen,szerintem csak úgy szabadna receptet feltenni,ha kipróbálták és jól sikerült.Nekem is van kipróbált saját receptem,de lusta voltam eddig feltenni.Talán majd később?!
61. dbabi
2010. jan. 17. 11:23

Sok receptet nézegetek, de nem írom ki sehová, csak a sajátomat.

Van úgy hogy találok hasonlót, csak nekem máshogy van , vagy nem úgy készítem.mindenkinek vannak praktikáiGondolom aki "lopkodja -másolja" annak nincs.

2009. febr. 24. 10:32
Nagyon sokan olyat tesznek fel, ami már olvasásra sem jön össze. Egyébként tényleg sokan lopkodják is, én a minap ajánlottam valakinek, hogy hogyan tud otthon light fagyit csinálni, másnap valaki szó szerint azt tette fel. Mondjuk engem annyira nem izgat, de azért nem értem...
2009. febr. 24. 10:31

Sok receptet máshonnan másolnak be az emberek, hisz a neten annyi recept található, így "egyszerű" feltenni a recepteket, még be se kell gépelni. Csak épp nem így kéne csinálni...


Én a saját receptjeim teszem föl, bár nem tettem föl még túl sokat, mert nem hiszem, hogy bárki kipróbálja ezeket - de ki tudja. Jó lenne, ha a receptekhez írhatnánk megjegyzéseket, hogy kinek hogy vált be más receptje.

Én még képeket is tettem föl, mert én személy szerint nem szeretem a kép nélküli recepteket, így láthatjuk előre, hogy kb mi fog "kisülni" a recept elkészítése után.

Inkább csak süti recepteket tettem eddig fel, mert azokon nem jó változtatni, de a főételeket sosem csinálom egyformán, mindig a fantáziámra bízom, hogy mi lesz az aznapi ebéd. Nagyon finomakat főzök, rengetegen dícsérték már. Szívesen lennék egyébként szakács és cukrász is egyben, sőt még pék is lennék... De totálisan nem ennek tanultam... (tanár vagyok) Ennek ellenére dolgoztam már szakácsként. :D

2009. febr. 24. 10:26

Én itt valahol a Hoxán olvastam, hogy nem szabad másolni receptet.. Csak itt visszaolvasgattam, és látom, hogy valaki ezt csinálja.

Én csak egyet tettem föl, de az kipróbált Anyácskám féle speckó beújítás, és húúú, mennyei volt!!! Nem a pontért raktam fel, hanem hogy más is ki tudja próbálni, és hogy egyetek finomat! :)

Az lenne a jó, ha tényleg kipróbált fortélyok, meg speckó, vagy meglepően egyszerű újítások lennének ott.. Vagy titkos családi receptek :)))

2009. febr. 24. 07:50
én csak olyat irok ami jól bevált
2009. febr. 22. 14:40
Én is kipróbáltam mindegyiket.
55. Yulcsy
2009. febr. 22. 14:37
Én is kipróbáltam mindegyiket amit felraktam.
2009. febr. 22. 14:02

Nekem van fent receptem, sokszor mg is csináltam már őket, de én csak kedvtelésből raktam fel, ezért pont is jár?:)

amugy énis jártam már ugy recepttel h nagyon de nagyon nem olyan volt mint aminek kellett volna..szal öntött volt a gyúrható helyett:S

de kikanalazták öcséim:D

53. vereskati (válaszként erre: 46. - Vereskati)
2009. febr. 15. 16:25
Természetesen az ember olyat rak fel amit próbált, szerintem. De sajnos nem mindenki gondolja így. Volt már hogy szóltam egy-egy elírás miatt, köszönettel fogadták. Mástól azonban hallottam az ellenkezőjét is. Emlékeim szerint indult itt olyan fórum ahol megírtuk a véleményünket, de aztán véletlenül kivettem a kedvenceim közül, nem is találom most!
52. supin (válaszként erre: 48. - Smudlaagi54)
2009. febr. 15. 14:55
Ez igaz!! Köszönöm is ,hogy irogarsz. Nem mindenki tud alkotni. Én " kottából" konyházok...
51. supin
2009. febr. 15. 14:53
Gondolom ,igen. Főztem már onnan és remek volt. De volt ,hogy rákérdeztem a feltevőtől és kedvesen válaszolt is.
2009. febr. 15. 07:42

én mindet megcsináltam már többször.

Viszont volt olyan amit kipróbáltam és az arányok nem voltak jók,de még a végeredmény is alig.Biztos hogy próba nélkül tette fel az illető.Tegnap jártam igy egy pogácsa recepttel.

2009. febr. 14. 19:52
Én a kiss számú receptjeim közül mind kipróbáltam. Ízlések és pofonok.....Mi szeretjük.
2009. febr. 14. 18:09
Nem mindenki próbálja ki!Az enyém mind használatban van!
2009. febr. 9. 20:53
igen
2009. febr. 9. 20:24
Ki tudja? Én csak olyat........., de próbáltam másét és bevált. Aki csak picit is tud fôzni,sütni, szerintem meg tudja ítélni, milyen is lesz a "végtermék".
45. mreich
2009. febr. 9. 20:07
Én is csak olyanokat tettem fel, amiket már többször elkészíttettem.
44. ipi
2008. nov. 12. 09:53
Én pl, most próbáltam ki egy könyvből a sütőtökös mufint, és írt rá egy szirupot a tetejére sütés után kellene ráönteni, de az pl nagyon vacak, nem sikerült... Azt nem is fogom hozzá javasolni. A muffin viszont isteni lett!!! Azt majd leírom...
2008. nov. 12. 09:06
Szerintem a zomet igen, de en is tettem mar fel olyat, amit valahol ettem, a recit elkertem, mert nagyon izlett, de otthon meg soha nem csinaltam...
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook