Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hol és hogyan vesztetted el a szüzességedet? fórum

Hol és hogyan vesztetted el a szüzességedet? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
343. 8ef46d11b2 (válaszként erre: 342. - Corinna)
2009. aug. 24. 17:52
Nem! A gép megjegyezte a jelszómat, és így feltörték a karakteremet! Sok baromságot írtak, de az nem az enyém volt! Amit tudtam töröltem, de a karit nem fogom!
342. corinna (válaszként erre: 333. - 8ef46d11b2)
2009. aug. 23. 11:09

Napló - Életem Lapjai, ez nem a te naplód????

Szó szerinti idézés: 2008-11-18 19:39 "Ma munka után voltam csizmát venni. Istenem a vásásrlás jobb mint a szex! Na jó, inkább ugyan olyan jó. De ha látnátok azt a csizmát, annyira gyönyörű, és laza, és szexis, és egyszerűen tökéletes."

341. 8ef46d11b2 (válaszként erre: 340. - 122390477d)
2009. aug. 22. 15:10

Okés

Nem lesz egyszerű, de megpróbálom megoldani!

340. 122390477d (válaszként erre: 333. - 8ef46d11b2)
2009. aug. 21. 16:31
Talán próbálj meg vele "véletlenül" összefutni, és beszélgessetek úgy! Nézd meg, hogy viszonyul hozzád, de ne kapkodd el ezúttal a dolgot. Viszont, ha nem vagy benne biztos, a legapróbb mértékben is bizonytalan vagy, hagyd a francba.
339. 8ef46d11b2 (válaszként erre: 334. - Harminchatos)
2009. aug. 21. 13:45

Hirtelen jött ötlet volt!

De akkor tényleg elég rendesen elszúrtam a dolgot!

2009. aug. 21. 11:09

Szerintem 15 eves sem voltam...A baratnommel jartunk 2 fiuhoz kartyazni..egy alkalommal a baratnom nem volt ott de a fiu behivott kartyazni engem...en kis huje naiv bementem....tetszett nekem a fiu...szeretkezni nem akartam de kikezdett velem...en kis naiv azt hittem most egyutt leszunk ..jarni fogunk..na persze...:)) szeretkezett velem...en nem akartam...nem ellenkezdtem gondoltam ugy hamarabb vege lesz..elmondani meg nem mertem senkinek...mert o azt mondta ne mondjam el...

meg parszor a naivsagom miatt megjartam

aztan nagyon bantott es mergesitett a naivsagom...haragudtam magamra meg mivel az elso nem volt jo evekig nem kellett senki es akarmilyen kapcsolatba eljutottunk addig...mindenkit ott kellett hagyjak..mert szeretkezni nem akartam, feltem hogy fajni fog 5 evbe kerult kiheverni. de magamnak koszonhetem nagyreszt..de mar megbocsajtottam magamnak...

337. féknyom (válaszként erre: 322. - Fiatal nő)
2009. aug. 21. 00:53
Milyen jó, hogy nem rajtad múlik...istenem.
2009. aug. 21. 00:46
17 éves voltam és a barátom lakásán történt. Ma már a férjem. :-)
335. Enix (válaszként erre: 322. - Fiatal nő)
2009. aug. 21. 00:30
csak azért mondod 20-at a korhatárnak mert te már 21 vagy? szerintem ez igazságtalan a részedről, én 21 vagyok és 17évesen szexeltem először. szerintem az szexeljen aki felkészültnek érzi rá magát! akárhány éves, az ő dolga nem másoké. gondolom már te sem vagy szűz és mégis meghúznál egy korhatárt ami a mai világban kicsit nevetségesnek tűnik nekem. álszentség!
334. harminchatos (válaszként erre: 333. - 8ef46d11b2)
2009. aug. 20. 20:44

egyedi megoldásnak tűnik, mikor a nő hagyja a férfi kocsijának ablaktörlőjén a névjegyét..


ez nagyon ellentmond annak, hogy még senkivel se voltál, a srácnak ez sztem szeget üt a fejébe

2009. aug. 20. 16:04

Én sem voltam még sráccal, de tegnap megesehetett volna. És ebben a dologban szeretnék tőletek tanácsot, véleményt kérni.

A srácot nevezzük most Viktornak. Egy sportklubban találkoztunk, és nekem már elsőre megtetszett, csak amikor elsőnek összefutottunk, többen is voltak körölöttünk, és nem tudtam vele jobban megismerkedni. Aztán jó két hónapig nem is láttam, míg nem tegnap egy rendezvényen újra nem találkoztunk. Egy hotelben volt a rendezvény, és elég sokat kellett segíteni a szervezésben, de azért most már sokkal jobban eltudtunk dumálgatni. Aztán ebéd után jóval felmenetünk és találtunk egy üres szobát. Elhülyéskedtünk egy darabig, majd ledöltünk az ágyra. Egyszemélyes ágy volt, így közelebb húzódtunk egymáshoz. Aztán átöltelt, és elkezdte simogatni a karom. (istenem, közel álltam hozzá, hogy ráugorjak, azok az érintések, még mindig bele remegek, ha csak rágonolok) Aztán szó szót követetett, és elmondtam, neki, hogy még minden módon (se szex, se furulyázás, se petting) ártatlan vagyok. Viszonylag jól fogadta. Elkezdtünk így beszélgetni tovább, amikor kérdezte, hogy szőrös-e len. Mondtam, hogy egy kicsit igen, és kiváncsi volt, majd kiakarta tapogatni, és benyúlt a bugyimba. Nem zavart, nagyon jól esett, ezért is hagytam, hogy maradjon a keze. Aztán hívták, hogy menjük vacsizni. Első gondolatom, az volt, hogy a k...a életbe. Na lementünk, együtt vacsiztunk, beszélgettünk, majd vacsi után haza mentem. Viktor kért hogy maradjak még, ne hagyjam úgy ott, de én elmentem. Most már iszonyúan bánom, hogy nem tettem meg, ha ma indulnék neki a napnak fix hogy megtenném.

De Viktor nem is kérte el a számom, semmi. A kocsija ablaktörlőjénél hagytam a névjegyemet, hátha. Nem hívott.

Szerintetek nagyon elpuskáztam a dolgot?

2009. aug. 14. 08:05

16 és fél éves voltam, amikor tartottunk egy találkozót a volt általános iskolai osztálytársakkal. Elég későig elhúzódott. A végén az egyik lánnyal (E****) együtt indultunk haza. Úgy alakult, hogy feljön hozzánk, pedig én nem is nyomultam rá, pedig jó csaj volt. Aztán minden simán ment. Mikor hazaértünk, egy óra múlva már az ágyban voltunk. Ő már persze tapasztalt volt, így ő volt a kezdeményezőbb is. Leszopott majd meglovagolt, közben hangosan élvezett. (Csak a bátyám volt otthon, másnap reggel meg is említette...)

Nagy megkönnyebbülés volt a számomra, mert több mint egy éve azt kamuztam mindenkinek, hogy már rég túl vagyok rajta.

Így van ez, amikor az ember hajt rá, akkor semmi sem jön össze, aztán amikor nem is várja, egyszer csak bepottyan valami.

Pár hétig még találkozgattunk, feljárt hozzám, aztán szépen elcsendesedett a kapcsolatunk. Én pedig nem sokkal utána járni kezdtem egy akkori osztálytársnőmmel (T***), akivel másfél évig voltunk együtt.

E**** csak egy rövid kaland volt, és nem mellékesen az első. De persze nagyon jó volt.

2009. aug. 13. 14:51
16 és fél voltunk, mind a ketten... :-)) szilveszter és irtó jó visszaemlékezni rá, szuper volt, spontán jött :D
2009. aug. 13. 14:34

20 éves voltam akkor és már nagyon ki voltam éhezve a férfiakra. Volt egy srác, nálam 4 évvel fiatalabb, de már három éve kitartóan udvarolt, próbált a közelemben lenni. A köztünk lévő "fordított" korkülönbség ellenére jól kijöttünk, pedig sokan furának tartották a kapcsolatunkat. Ezért nem is volt igazi kapcsolat, inkább csak folyamatosan flörtölgettünk.

Minden adott volt. Romantikus nyári éjszaka, a nyaralóban kettesben...

Most is előttem van a meztelen teste, ahogy óvatosan megkérdezte, hogy akarom-e...

Mindez 11 éve történt.

Azóta boldog családanyaként élek, és néha összefutunk.

329. laurexa
2009. júl. 29. 17:16
16 voltam,a saját szobámban történt,első nagy szerelmemmel,akinek szintén első voltam.2évig jártunk együtt,a végén nagyon belejöttünk,ma is szívesen gondolok vissza rá.:)Olyan igazi tisztalelkű fiú volt,tiszta érzelmekkel.Manapság nem igen találnék olyat...
328. Paja123
2009. júl. 16. 19:36

Én 15 voltam, a lány is. Mindketten tapasztalatlanok voltunk. Nagyon jó volt, de zavart, hogy a végén ki kellet vennem, mert nem védekeztünk.Akkoriban nem nagyon volt mivel.

Utána még négy évig voltunk együtt.

De máig ő az egyetlen lány, akiről nem tudom, hogy ő élvezte-e velem!

A többiekről igen! Most 63 éves vagyok, és még mindig imádom, ha egy nő élvez engem, mert akkor élvezek igazán én is!

327. fapuma5
2009. máj. 16. 20:55
16 évesen 1 sátorba:)
326. ében11
2009. máj. 16. 20:45
hát nem lehet tiltani...de akkor nem bízti a párommal lennék...persze lehet.
325. Fiatal nő (válaszként erre: 324. - Féknyom)
2009. máj. 16. 19:35
Nem jó, de ez van! :-)))
324. féknyom (válaszként erre: 322. - Fiatal nő)
2009. máj. 16. 19:26
De jó hogy nem rajtad múlik...:)
323. 78826dc958 (válaszként erre: 322. - Fiatal nő)
2009. máj. 16. 18:51

Én nem bántam meg hogy addig vártam csak azt hogy kivel!!!De mostmár mindegy!

Én sem tartom jó dolognak a korai szex-et!Hát aki már tizenévesen szül???

322. Fiatal nő (válaszként erre: 321. - Ében11)
2009. máj. 16. 18:47

Azért a 16 is elég korai... :-D


A nagyim pont ma mondta, hogy milyen hülyék a fiatalok, hogy 11-12-13-14-15-16 évesen már nemi életet élnek... Szerintem is egyébként...


Kár, hogy nem lehet meghúzni egy korhatárt ebben a témában... :-D Szívem szerint 20 éves kor előtt én megtiltanám, de hát ezt ugye nem lehet szabályozni. Csak meg lehet próbálni. Vagy bejön, vagy nem. :-)

321. ében11
2009. máj. 16. 18:34

16 és ő is,otthon és azóta is együtt!

12 eseknek miért kell?én akkor még fogócskáztam:-)

2009. máj. 16. 18:32
19 és fél éves voltam és egy házibuliban :(((
2009. máj. 2. 21:13
még szűz vagyok
2009. ápr. 28. 20:47
Én 12 éves koromban sexeltem elszőröz egy lány barátommal ő is 12 volt de nem volt szűz nem tom mikor vesztette el de nem is naon kérdezősködtem. Mostanában többnyire én vagyok a tapasztaltabb a csajoknál és már bele untam én vissza sírom azokat az időket! És szerencsére az a barátság nem ment tönkre a sex miatt sőt még van hogy a mai napig is sexelünk néha és nem úgy beszélgetünk egymással mint egy pár hanem mint két barát most 15 évesek vagyunk.
2009. ápr. 27. 11:52
Ő 19 (azt hiszem)én 16 és állati szerelmes. Addig voltunk együtt amíg megtörtént(pár hétig) utána szart rám,szakítottunk is. Szar volt,de már nem számít.
2009. ápr. 27. 11:46

Én 19 voltam, Ő is 19, és az Ő lakásán történt meg. A részletek nem publikusak.:P

De azóta is együtt vagyunk. :) <3

315. Fiatal nő (válaszként erre: 313. - 263d7f38d1)
2009. ápr. 14. 16:44

Én 21 voltam és 2 és fél hónapos. :-P

Én sem akartam elsietni, megvártam és nem bánom, sőt.

Nem tudom, nekem nem volt sz*r az első. Lehet, mindenkinek várni kéne jó sokat és akkor mindenkinek jó lenne. X-)

314. Fiatal nő (válaszként erre: 310. - 6a21058463)
2009. ápr. 14. 16:41

Nem tettem semmit. Sosem bújtam volna ágyba valakivel csak azért, hogy túllegyek rajta. Gondoltam, ha lesz valaki, akit majd nagyon fogok szeretni és viszont, akkor majd vele. Ha meg vénlány maradok, hát így jártam...

:-)

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook