Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » 3 heti fogamzásgátló helyett 4 hetit vesz be valaki. Lehet belőle probléma? Mi a teendő ezután? fórum

3 heti fogamzásgátló helyett 4 hetit vesz be valaki. Lehet belőle probléma? Mi a teendő ezután? (tudásbázis kérdés)


2008. júl. 16. 21:27

:)) oké, köszönöm, így már megnyugodtam!

csak nem akartam négy hetit beszedni, véletlenül sikerült :S ezért nem is tudtam, hogy baj-e egyáltalán

:))

2008. júl. 16. 17:26

Igen. Megteheted(különböző okokból pl:nyaralás, vízitábor -ki szeretné ha akkor mensizne), de ne csinálj rendszert.

Nekem a nőgyógyász mondta, hogy lehet. Aztán minden mehet a régiben.

2008. júl. 16. 16:02

A papírra is az van írva, ki lehet húzni az időt, olvasd el a betegtájékoztatót, de tényleg ne sűrűn csináld, mert felborúl a hormonháztartásod!



Ha már beszedted a 4 hetit csinálj után 7nap pihit, mint a 3hetinél!

2008. júl. 16. 15:56
Igen. Én is csináltam ezt, többször is (azért nem javaslom...). Csináltam olyat is, hogy két havit szedtem folyamatosan, különböző okok miatt. Akkor sem lett semmi bajom (azért ezt sem ajánlom).
2008. júl. 16. 14:25
Akkor lényegében annyi történt, hogy sikerült eltolnom egy héttel az egészet?
2008. júl. 16. 14:18

Szerintem jónak nem jó, de bajod nem lesz tőle. 1 héttel később jön meg a mensid.

De a következőt 21 napig szedd. (szerintem)

2008. júl. 16. 14:17
3 heti fogamzásgátló helyett 4 hetit vesz be valaki. Lehet belőle probléma? Mi a teendő ezután?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook