Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogy lehet a legjobbat kihozni magunkból, testileg is lelkileg is? fórum

Hogy lehet a legjobbat kihozni magunkból, testileg is lelkileg is? (tudásbázis kérdés)

2009. febr. 4. 20:04

A MESTERKULCS RENDSZER című könyv szerintem

kiegészíti az agykontrollt!

2009. febr. 1. 11:32
Ha magunkat adjuk,nem elvárásoknak élünk és pozitivan állunk mindenhwez,előre nézzünk.Olcassál,ha csöppet ráérsz könyveket az agykontrolt ajánlanám.
10. Kijózanító (válaszként erre: 9. - 3e0ba54fb8)
2009. jan. 31. 23:27
Nagyon összhangban van a gondolataimmal!
9. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 8. - Kijózanító)
2009. jan. 30. 19:06

Tegnap nyílt egy fórum róla. Elmentem a könyvesboltba, gondoltam meglepem magam vele. Lapozgattam, de nem fogott meg. Inkább vettem egy smaragdzöld és egy lila pulcsit :))


Téged mi ragadott meg benne?

2009. jan. 30. 14:19
OLVASD EL: A MESTERKULCS RENDSZER című könyvet!
2008. júl. 16. 23:38
Nem tudom mire gondolsz pontosan, de ha vizsgára kell mennem vagy bármiben meg kell feleljek, hogy jól koncentrálni tudjak, vagy legyen erőm sportolni én zőld teát iszok. A Nest.. a legjobb nekem. Tartalmaz koffeint, de ha nem iszod minden nap akkor nem szoksz rá.
2008. júl. 16. 12:08
Mindenki, mindig erre törekszik, ez az élet célja, nem? Ha lelkileg kihozod magadból a legtöbbet, azt hívják boldogságnak. Gondold végig, mi tesz/tenne téged boldoggá.
2008. júl. 16. 10:46

ez meg milyen kérdés? ez tényleg nagyon személyes dolog. testileg: sportolj sokat és még többet, egyél sok gyümölcsöt, zöldséget. ha húst, akkor fehér húst, halat, vagy ami a vércsoportodnak megfelel... kevés szénhidrátot, édességet, ne nassolj, ne cigizz, ne igyál... soroljam?

lelkileg, na ez is jó...törődj magaddal, meditálj, pihend ki magad mindig, ne stresszelj, olyan dolgokkal foglalkozz, amik érdekelnek téged, foglalkozz a céljaiddal, vagy épp ne foglalkozz, csak a mával. ki tudhatja melyik jó neked? csakis te. neked kell megtalálnod az utadat, és ha rálépsz, onnan már talán egyszerűbb az út ahhoz, hogy kihozd magadból a legjobbat...

2008. júl. 16. 10:13
ezt mindenki maga tudhatja,de ha van aki ösztönöz az sokat segithet.
2008. júl. 16. 09:53
Ezt mindenki csak saját maga döntheti el. Te tudod, hogy eddig mit hoztál ki magadból és még milyen "tartalékok" vannak még benned.
2008. júl. 16. 09:51
Ez jó kérdés! Bár engem úgy érdekelne: hogy lehet még jobbat kihozni magunkból, testileg is lelkileg is?
2008. júl. 16. 09:31
Szerintetek hogy lehet a legjobbat kihozni magunkból, testileg is lelkileg is?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook