Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Adható-e együtt a Papaverinas és a Gripe Water a csecsemőknek? fórum

Adható-e együtt a Papaverinas és a Gripe Water a csecsemőknek? (tudásbázis kérdés)


2008. júl. 27. 20:59
Semmiképp sem ajánlott szerintem keverni, próbáld ki mindegyiket külön-külön, és amelyik beválik azt használd.
2008. júl. 26. 15:54
mi volt hogy felváltva adtuk.Nappal grip watert,este pedig papaverinast.Abban van egy kis nyugtató,és könnyebben aludt el.De így is rajtam!:-)Nekünk az orvos mondta hogy így adható.M rengeteg mindent kipróbáltunk,és a végén ez jött be.Rossz hír,hogy ezek csak enyhítik a tüneteket!Jó hír,ha beáll a pici bélrendszere,magától elfog múlni.nálunk 3hó után mintha elvágták volna.
4. lufi
2008. júl. 17. 22:21
Mi csak a gripe water-t használtuk. Szerintem ne keverd.
2008. júl. 17. 22:19
A Papaverinas nálunk bevált. De mást nem kapott mellé.
2. Ezti
2008. júl. 17. 21:04

De minek is egy csecsemőnek ennyi minden? Ha az egyik nem segít akkor azt ne add, add a másikat. Nekem is nagyon hasfájós volt szegény kisfiam. A gripe water bevállt. De becsapós a magyar fordítás, mert 5 milliliter van ráírva, de egy teáskanál nincs annyi, kb. a fele. Én vettem fecskendőt és azzal kimértem mindig. Na csak ezután kezdett el használni.


Remélem megoldódik a gondotok:)

2008. júl. 15. 10:49
Adható-e együtt a Papaverinas és a Gripe Water a csecsemőknek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook