Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » SEGÍTSETEK!Fogamzásgátló el/ki tolása fórum

SEGÍTSETEK!Fogamzásgátló el/ki tolása (beszélgetős fórum)


2008. júl. 19. 22:59
Én is most próbálom náhány hónapja eltolni a menzeszem (nyaralásra, fokozatosan) bár én Yadine-t szedek. Nekem csak annyi problémám volt, hogy mivel a szünet rövidebb lett az eltolás miatt, nem jelentkeztek elvonási tünetek úgymond nem jött meg abban a hónapban...de más gond nem volt eddig. :)
2008. júl. 15. 20:00

Bocsánat a tudatlanságom miatt, de egész életemben ezt a gyógyszert szedtem és még Hál' Istennek nem kellett 2 alkalomnál többször elmennem nőgyógyászhoz, így nem tudom mi az a monofázisú tabletta?!Kb. 2-2,5 évig szedtem aztán 1 év szünet, azóta 5 éve szedem újból.

Amúgy el kezdtem úgy szedni ahogy az online doki javasolta. Habár a tájékozatóban, vagyis a gyógyszer szedési útmutatójában azt írta, hogy ha pl. azt szeretném, hogy 3 nappal előbb jöjjön meg, akkor 3 nappal előbb kell elkezdeni az új levelet szedni az első szemtől.

De én legalább 10 nappal el szerettem volna tolni, és mivel a 3. fázis is 10 napos, így inkább választottam az online doki javaslatát. Végülis ésszerűnek hangzik. Így most olyan, ha abba sem hagytam volna.

Vagy? Szerintetek?

3. ersi (válaszként erre: 2. - 2ce679405c)
2008. júl. 15. 19:34

Én a helyedben abbahagynám egy kis időre és utána monofázisú tablettára váltanék. De mindenképp azt tedd, amit a saját orvosod mond. Az online orvos nem ismer, a sajátod viszont kicsit jobban. :)

Amúgy nem tudom, hogy lehet eltolni a menzeszt a háromfázisú tabletták esetében, kérdés, hogy el lehet-e egyáltalán.

2008. júl. 15. 08:34
Egy online doki azt mondta, hogy ha már 5 éve szedem a gyógyszert jó lenne abba hagyni egy fél évre. Van olyan doki, aki azt mondja, hogy lehet szedni 10-15 évig is. Most melyik az igaz? Én csak eltolni szeretném...
2008. júl. 15. 07:53

Helló!

Már vagy 5 éve szedek fog.gátlót, de még soha nem toltam el a mensim. Én Triodena-t szedek, aminek a bogyói 3 részre oszlanak és mindegyik rész más színű. Szeretném megkérdezni, hogy azt hogyan kell? Valaki csinálta már ezt? Én kb. egy héttel késöbbre szeretném eltolni. Sztetek mi a megoldás?

Ciao,


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook