Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi a véleményetek a multivitaminokról? fórum

Mi a véleményetek a multivitaminokról? (beszélgetős fórum)


2008. júl. 29. 21:58

A magzatvédő vitamint Dr. Czeizel Endre is nagyon fontosnak tartja.

Dr. Rigó János prof. szerint is nagyon fontos a vitamintabletták bevitele a szervezetbe.

2008. júl. 29. 21:54
én már régóta az elevitet szedem.szerintem nagyon jó.minden vitamin benne van,és az embernek nincs tőle állandó ehetnéke.nem csak kismamáknak jó ez szerintem.
2008. júl. 24. 09:54
Sziasztok! Tegnap DINNYÉT ettem, ÉS??????????? NEM fulladtam, be töle!!!!!!!!!!! ÉLJENEK AZ ANTIOXIDÁNSOK!!!!!!!!! Üdv Mindenkinek!
5. quimbi (válaszként erre: 4. - F0980e0291)
2008. júl. 18. 23:13
Szia mese13..ez az antioxidáns szint mérés érdekel-Leírnád, hogy hol, hogyan, mennyiért lehet ezt elvégeztetni?!? Köszi
2008. júl. 15. 08:02
Sziasztok! Mi a családdal március óta szedünk egy "vitamint" /"antioxidáns bombát"/, igenis kell a szervezetünknek, mert a tescos paradicsomban semmi vitamin nincs, megmértük a vitaminszintünket, katasztrófa!!!!! volt!!! mára már a "védett" zónába értünk. Allergia? fejfájás? pikkelysömör? ma már a múlt. szerintünk mindenkinek meg kellene tudni az antioxidáns szintjét és ha nem jó, tenni ellene, mert van rá lehetőség!!!!!!
2008. júl. 14. 23:06

Sziasztok!


Szerintem az a vitamin a jó, ami szerves, tehát felszívódó. Nemcsak a vizeletedet drágítja:-))

Hanem ki is fejti a hatását. Úgyhogy jól körbe kell nézni, hogy ne csapd be magad a hangzatosabbnál hangzatosabb Vitaminokkal;-)

Nekem ez a véleményem!

Én már jól végigcsekkoltam "őket"

2008. júl. 14. 19:42

Attól függ...

Például ezek a pezsgőtabletták nem jók, mert csak a vízben oldódó vitaminokat tartalmazza...


Én szoktam szedni, amikor hideg van, ellenállóbbá teszi a szervezetet....és nem nagyon vagyok beteg

2008. júl. 14. 19:25
Mi a véleményetek a multivitaminokról?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook