Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Diprophos injekcio fórum

Diprophos injekcio (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
69. vuno (válaszként erre: 68. - Viva70)
2010. jan. 11. 08:51
Majd jelezd milyennek látod , kiváncsi vagyok mennyit fejlodott 2 év alatt.
68. viva70 (válaszként erre: 67. - Vuno)
2010. jan. 10. 13:54
Köszönöm az információkat. Az adatlapomon rajt van hova valósi vagyok. De ha tényleg jó, akkor megoldható a távolság. Már csak az a kérdés, hogy hány kezelés szükséges az eredményhez.
67. vuno (válaszként erre: 66. - Viva70)
2010. jan. 10. 12:02

[link]


Radio frequency blocked nose treatment


Radio frequency blocked nose treatmentRadio frequency treatment can also be used to tackle nasal congestion caused by obstructive tissues in the nose.


As with snoring treatment that focuses on the throat, radio frequency energy is manipulated to physically change nasal tissue.


For example, if the cause of a person’s blocked nose is enlarged turbinates (projections of soft tissue which line the nose), radio frequency treatment can be used to reduce the turbinates.


Nasal congestion is a common cause of snoring; and is also an uncomfortable problem of its own.


A linken bejon egy oldal, ez a szoveg van mellette angolul , és egy kép amin épp rádió frekvenciával kezelik a pácienst. Nem tudom tudsz e angolul, de a lenyege az, hogy van egy kábel amit bevezetnek a problémás szovetbe, és a radiofrekvenciaval elparologtatjak a felesleges sejteket-szoveteket....hasznaljak ezt eldugult orra(blocked nose), es ovulaplastyra lagyszajpad csokkentesre ami a horkolast szunteti meg. Szegeden epp ilyen keszuleke van Dr Molnár Etelkanak (ellmann). Onnan tudom , hogy engem tevesen diagnosztizaltak ezzel az ejszakai fulladasommal, es kezelt is vele, de nem ott ahol kellet volna. Nem tudom, hogy O egyaltalan csinal e ilyen orrjarat bovitest, mint az adott angol kilinika, de az biztos, hogy pontosan ugyanaz a keszuleke van neki is.


a magyarorszagi ilyesmi :

[link]


Hol laksz?(3 klinika van az orszagban) Probalkoztal mar ezekkel? Szerintem ez hatasos. az ara 3 eve 20 ezer volt. Nekem ovula plastyt csinaltak, de feleslegesen, mert az orrdugulas okozza. talan befizetek egy ilyenre, mert allitolag jok az eredmenyek. udv

66. viva70 (válaszként erre: 65. - Vuno)
2010. jan. 10. 10:47
Én már egyáltalán nem tudok orrspray nélkül meglenni. Mindig, mindenhol ott van nálam. A férjemnek is ugyanilyen problémája van, csak talán Ő valamivel hosszabb időszakokat bír ki orrsprayzés nélkül. Nála mutattak ki allergiát is egy-két dologra, de azok a gyógyszerek sem szüntették meg nála az állandó orrdugulást, ahogy nekem sem. Szerintem is bosszantó, hogy ilyen banális dolgot manapság nem lehet meggyógyítani. Érdekel az az eljárás amiről írtál persze csak, ha megfizethető áron van.
65. vuno (válaszként erre: 63. - Viva70)
2010. jan. 9. 21:03

Rádiósebészetnek hivják, még londonban ajanlották nekem, de aztan megsem, mert nekem a sok váladékotól van bajom,és nem egy blokkolt jarat okozza. Aszthiszem szegeden is csinalnak ilyet egyedul az országban. Ha megtalálom a linket bemásolom ide.

Nekem az a baj, hogy ha spayt használok 2 napig jó, de aztán meg amennyivel jobb volt, annyivel rosszabb lesz utána.....piszokul idegesito , mert ez egy szar banális dolog, mégis mennyire megkeseriti az életemet

64. viva70 (válaszként erre: 62. - Gyöngyi)
2010. jan. 9. 18:46
Nekem pedig simán megismételte volna az orvos 6 hét után az 5 injekciós kúrát. Képzelem mi lett volna velem akkor! Így is pórul jártam!:((
63. viva70 (válaszként erre: 61. - Vuno)
2010. jan. 9. 18:43

Már nem tudnám megmondani, hogy kezdődött, nagyon régen volt. Szerintem csak úgy jött magától. Allergiát nekem soha, semmire nem tudtak kimutatni. Nem tudom lenne-e javulás, ha leállnék az orrcseppezéssel, meg azt sem tudom, hogy bírnám ki azt az egy-két hetet totál orrdugulással. Nemrég kérdeztem fül-orr gégésztől mit lehetne még tenni, de okosabb nem lettem tőle.

Ha tudsz valamit arról az orrjárat tágításról légyszíves írd meg nekem, mert érdekelne, hogy pontosan mi is az.

2010. jan. 8. 15:58

Én kb. 5 éve kaptam 3 injekciót, mert fájt a vállam,de akkor nem tapasztaltam semmi különöset.

Most megint elkezdett fájni, mondtam a körzeti orvosnak, hogy ne kelljen megint 2 hónapig kenegetni, meg gyógyszert szedni, adja be rögtön. Azt mondta,ne akarjam, azt csak a legeslegvégső esetben, mert annyira káros!

61. vuno (válaszként erre: 60. - Viva70)
2010. jan. 8. 15:55
Nalad ez hogy alakult ki? Allergival kezdodott? Nekem 2002-ben alakult ki parlagfuszezonban, es ugy is maradt, mint ha mindig meglennek fázva. Volt , hogy a rhino plus-t hasznaltam egy evig en is. Aztan abba hagytam, mert rosszabb lett. Az biztos, hogy ha leallsz az orrspray-vel, 1-2 hetig nagyon rossz lesz, de utana javul lassan. Van meg valami elektro sebeszet is amivel tagitjak az orrjaratot.nem jut pontosan a neve eszembe...szegeden csinalnak ilyesmit.
60. viva70 (válaszként erre: 59. - Vuno)
2010. jan. 5. 19:54

Szia!


Én az 1%-os novorin orrcseppet használom, paxirasol orrspray üvegbe töltve, sajnos már több, mint 18 éve. Valószínűleg nem tesz jót az orrnyálkahártyámnak, de nem tudok mit tenni. Segíteni nem tudnak rajta, és nagyon kellemetlen, amikor bedugul az orrom. Volt már orrsövény műtétem, de csak ideig-óráig oldotta meg a problémát. Volt orrkagyló lézerem, ami viszont semmit nem használt. Az allergiás szerek szintén nem segítettek, így aztán sok választásom nem maradt.:((

59. vuno (válaszként erre: 58. - Viva70)
2010. jan. 5. 12:47

hello!


Megkerdezhetem toled melyik az az orrspray amelyiket mar evek ota hasznalsz? Irtad lentebb, hogy nem tudsz letezni nelkule, es hogy nem artalmas(?), igy evek hasznalata utan sem.

Milyek cumi, hogy ilyen banalis dologra mint az orrdugulas semmit nem tudnak kitalalni...

Par dolgot leirok amik biztosan nem gyogyitjak az alergais nathát: 1 rhinolight terapia (7 kezelest kaptam, szerintem kozonseges csalas)

2 Homeopatias szerek sem segitenek


Bach viragterapiat akarta ram beszelni egy bioboltos, errol semmit nem tudok, es a biorezonanciarol sem.<---valakinek ezekben esetleg van tapasztalata???

58. viva70 (válaszként erre: 57. - Tünkány)
2010. jan. 1. 14:42
Nagyon úgy tűnik akkor jönnek elő a kellemetlen mellékhatások, ha valaki rövidebb idő alatt kap több injekciót. Évi egy szerintem nem okoz semmilyen problémát. Nekem sajnos nem vált be sem a váll, sem az orrdugulásos problémámra.:((
57. tünkány (válaszként erre: 56. - Vuno)
2010. jan. 1. 09:47
Allergiára szerintem elég az évi egy. Az utolsó mondatod igaz, de egy nő életét megkeseríti, ha pl. szőrös lesz az arca... Várom a beszámolót! (Én még csak egyet kaptam...)
56. vuno (válaszként erre: 53. - Tünkány)
2009. dec. 31. 23:22
Még nem, mert évvege van, de befogok számolni a hatásáról, és esetleges mellékhatásokról is . Gondolom sokan kivancsiak lesznek rá. Annyit elkell mondjak hogy már évek óta orrdugulásban szenvedek, igaz valltakozva, hol bal és jobb oldalon. Szerintem sem árt évi mondjuk 3-4 . Valamiben amugyis elpatkol mindenki, addig meg nem mindegy, hogy sznvedunk vagy nem.
55. viva70 (válaszként erre: 54. - HENYA-7)
2009. dec. 30. 13:33
Én sem adatom be magamnak még egyszer az biztos!
2009. dec. 29. 23:39

Sziasztok! Most kapcsolódtam csak be.........hát olvastam pár érdekeset!!!!Én márciusba kaptam 5 injekciót 2hét alatt,mert addigra már elviselhetetlenül fájt a teniszkönyököm!!! A másodiktól már jobb lett de azért a doki még beadta a többit is!!!Minden rendben is volt(egy darabig)!! Május végére ugyanúgy fájt a kezem és ami ezek után jött azt nem kívánom senkinek!!! Egyszer csak azt vettem észre,hogy olyan lett a bör a könyökömön mintha kiszáradt volna!(kenegettem),majd egyre nagyobb helyen!!!Aztán azt éreztem,mintha elvékonyodott volna a böröm,majd egész egyszerüen lett ott egy nagy mélyedés(elsorvadt az izom)majd ez még nem elég,kifehéredett a böröm ameddig az injekció elterjedt!!!!!JA és nagyon fájt a böröm. Nagyon megijedtem!!!!Megmutattam egy csomó orvosnak nevezett valakiknek de mindegyik csak találgatott...(én biztos voltam,hogy a diprophos müve). Az egyik okos doki felírt erre egy szteroidos krémet(mint a dipro....) én naív meg kenegettem vele....rosszabb lett!!! Végül elmentem egy maszek börgyógyászhoz aki kinevetett és azt mondtam majd magátol rendbe jön de kell hozzá egy fél év!......szerettem volna neki hinni!!!!Azért én kenegettem de már csak "A" vitaminos krémmel és elkezdtem szedni vitamint is ami jó a börre!!!

Majd szereztem egy bioptron lámpát és napi 3X20 percet lámpáztam!!! Majd elmentünk nyaralni és a tengerbe is áztattam sokat!!Állitólag a sós víz csodákra képes!!! Hát tényleg!!Elkezdett javulni!!!! Nem tudom,hogy konkrétan mitöl de megkönnyebbültem!!!Nagyából teljesen helyre jött de az alapbetegség (teniszkönyök)megmaradt!!! Én biztos,hogy soha többet nem adatok be semmi injekciót!!!Szóval vigyázzatok vele!!!Ja és a nyáron összefutottam valakivel akinek ugyanezek a mellékhatásai lettek..

De én is azt hallottam ,hogy allergiára nagyon jó és évi egy nem árt.......

Jó éjt mindenkinek!!

53. tünkány (válaszként erre: 51. - Vuno)
2009. dec. 29. 20:19

(rosszul írtam: felírta, én szereztem be, aztán beadta)

Mi volt? Megkaptad?

52. tünkány (válaszként erre: 51. - Vuno)
2009. dec. 28. 15:28
Nekem a körzeti ajánlotta és beszerezte, beadta...
51. vuno (válaszként erre: 50. - Tünkány)
2009. dec. 28. 10:23

Ma elmegyek, és megpróbálok beszerezni egy ilyen injekciót. Sok topikban azt olvastam nem konnyen irjak fel a dokik. Neked felirta csak ugy kérésre, vagy "protekcios" a dolog? Korzeti is felirja, vagy csak szakrendelo? Szerintem ahogy lebomlik a diprophos injekcio a szervezetedben utána fogod megtudni mitol vannnak a piros foltok.

Nem hiszem el hogy ez "csodálatos" orvostudomány nem képes ilyen banális betegségeket helyrehozni.

50. tünkány (válaszként erre: 49. - Vuno)
2009. dec. 26. 20:54

Elvileg elég egy évben egy. Nekem szinte azonnal megszüntette az addigi tüneteimet (orrfolyás, szemviszketés, köhögés), viszont jött helyette más (piros, iszonyúan viszkető foltok az egész testemen), így megint szednem kell az allergiagyógyszert (Telfast 180). Azt mondják, ennek nincs köze a diprophos injekciónak, ez valami ételallergia. Hááát, nem tudom. Szerintem próbáld ki, de évi egynél többet ne! Lehet, hogy neked tökéletesen bejön! (Most én is megpróbálom fokozatosan abbahagyni a Telfastot.)

Hajrá!:-)

49. vuno
2009. dec. 26. 20:19

Sziasztok! Kerdésem az lenne, hogy mennyi ideig tart a hatása ennek a diprophos injekcionak? Egészéves takonykórban szenvedek, ami már fulladásos, alig alszom emiatt. Gondolom évi 1-2 injekció nem árt meg.

Van itt olyan akinek egészéves hasonló tunete van, és segitett rajta ez az injekció?

Zsolt

48. viva70 (válaszként erre: 47. - Zsu914)
2009. nov. 17. 19:43
Szia! Én is egy hónappal az injekció kúra befejezése után tapasztaltam a szőrösödést az arcomon. Utána elkezdtem rendszeresen elektromos géppel, vagy csipesszel kiszedegetni kb. heti egy alkalommal. Soha nem vártam meg, hogy nagyon visszanőjön. Most már több, mint 1 év elteltével úgy tűnik megoldódott ez a problémám. Közben hét hónapja abbahagytam a fogamzásgátló szedését is, így most már nem kap semmilyen hormont a szervezetem. De azért nem nyugodtam meg teljesen, továbbra is figyelem az arcomat. A hőhullámok, amik tavaly szintén voltak, azok is megszűntek.
47. zsu914
2009. nov. 17. 15:54

Sziasztok! Olvastam a fórum hozzászólásait, és látom, hogy többeknél jelentkezett mellékhatás. Nálam is ez a helyzet, négy Diprophos és egy Kenalog injekció után.

Szőrösödés az arcomon, egy hónappal az utolsó injekció után. A hozzászólásokból az sajnos nem derült ki, hogy ki hogyan tudta a mellékhatásokat csökkenteni, ill. azok elmúltak-e az eltelt idő folyamán. Ha van valakinek tapasztalata, az legyen szíves ossza meg, mert nincs ötletem, mit tegyek.

2009. szept. 13. 08:52

ezt a szurit sokan kapják allergiára de igazából szerintem nem arra találták ki eredetileg, hanem reumatikus fájdalmas izületi betegségekre, és ilyenkor kurában adják, azaz pár hét alatt többször kapják


igy érthető hogy van akinél előjön mellékhatás és aki csak egyet kap évente allergiára annak nem...

45. Keri3
2009. szept. 13. 06:57

Sziasztok!

Egy hete, hogy megkaptam a szurit. Mellékhatás semmi. Allergiám elmúlt azonnal. Jövőre is kérek az tuti! Viszont évente egynél többet szerintem nem szabad fölvenni. Nőknek pedig egyáltalán nem ajánlom. Az Ő hormonháztartásukat teljesen fölboríthatja. Én teljesen egészséges vagyok, soha semmi betegség nem ér el, erős az immunrendszerem. Talán ennek köszönhető, hogy semmi mellékhatás. Akinek mindenféle baja van az allergia mellett és mindenféle gyógyszereket szed, az szerintem nézzen valami más lehetőség után. Sóbarlang kezelés, immunterápia vagy homeopátiás kezelés. Jobbulást mindenkinek!!!

Zoltán

44. viva70 (válaszként erre: 43. - Rivintos)
2009. szept. 10. 18:37
Az kizárt dolog, hogy én az orrcseppet nélkülözni tudjam akár fél napra is. Képtelen vagyok elviselni, ha bedugul az orrom. Azért köszönöm a tanácsokat.
2009. szept. 10. 16:30
Én szerencsére olyan helyen lakom ahol közeben van egy tanya és segitőkészek és tudnak segiteni ebben. Az orrcseppet meg szerintem 5 napig próbáld meg nélkülözni mert huzamosabb ideig ha hazsnálod attol is ugynaolyan tünetek jelentkezhetenek. remélem hogy előbb utobb ( inkább előbb ) tudsz majd valamilyen megoldást találni
42. viva70 (válaszként erre: 41. - Rivintos)
2009. szept. 9. 20:28

Köszönöm az ötletet, bár nem szeretem a tejet, de talán egyszer majd kipróbálom. Bár nem tudom hol találok olyan kecskét, amelyik parlagfüvet eszik.

Szerencséd volt, hogy abba tudtad hagyni az orrcseppezést, én sajnos nem bírom ki nélküle.

2009. szept. 9. 06:19
Én még tudnék neked ajánlani egy lehetőséget az allergiádra viva70, az injekció előtt kecsketejet ittam de csak azé a kecskéjét amelyik parlagfüvet evett és sokat enyhitett alig volt allergiám de az a kevés is nagyon frusztráló mivel iskolába járok a legkisebb alvásgátló betegség is szörnyű dolog szerintem próbáld ki ha van rá lehetőséged, az orrcseppel kapcsolatban énis sokáig hazsnáltam de lekeltt álnom egy időre mdinig mert már az váltotta ki az aegészet az orrdugulást meg hapcizást és nagyon marrta a torkom, szoval ezt a tejes dolgot tényleg komolyan ajánlom remélem az segit valamennyit.
40. viva70 (válaszként erre: 27. - Rivintos)
2009. szept. 8. 22:02
Remélem neked beválik az injekció. Az orrcsepp rövidebb-hosszabb ideig segít kitisztítani az orrot. Hosszú távon nem ajánlják a használatát, mert károsíthatja az orrnyálkahártyát, de én már 18 éve folyamatosan használom, mert nem tudok meglenni nélküle, pedig már sok mindent kipróbáltam.
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook