Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Diprophos injekcio fórum

Diprophos injekcio (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
99. Mona.. (válaszként erre: 98. - Gyöngyi)
2011. jan. 13. 16:13
Igen, nekem is hőhullámaim vannak tőle, bár már ritkábban, holnap lesz 1 hete, hogy kaptam a szurit. Meddig fog ez tartani?
2011. jan. 13. 16:06
Nekem hőhullámaim vannak tőle!!
97. herold_1 (válaszként erre: 95. - Djudit69)
2011. jan. 13. 12:08

Szia!


Akkor nem vagyok egydül a problémámmal!A vérnyomás nálam is magas lett azóta,elötte meg alacsony volt.Az arcom nekem is kivörösödik,de csak ugy hirtelen és nagyon tud égni,szinte fájdalmasan.A sulyról pedig ne is beszéljünk ,mert az első injekció óta kb. majdnem 16 kg ot hiztam,ha jól számolom.A höhullámok is megvoltak.


Most ugy néz ki,hogy talán kezd helyreállni a hormonháztartásom,mert nekem azt is felboritotta rendesen és talán majd a sulyom is elindul lefelé.


Én nagyon megbántam ,hogy hittem a doki szavának és megengedtem beadni!

96. manka10 (válaszként erre: 95. - Djudit69)
2011. jan. 12. 06:10
Azért figyeld magad a továbbiakban is,ellenőrizd a vérnyomásodat,pontosan szedd a vérnyomás csökkentőt,mert lehetnek még utóhatások.
2011. jan. 11. 19:57

Sziasztok!

Idén először kaptam ezt az injekciót, mondanom sem kell 5 héten keresztül,első héten 2-őt majd egyet-egyet, összesen 5 darabot -váll és nyak-kar problémára. Ha lehet az életben többet nem engedem , hogy beadják. Az injekció utáni rosszulléteket nem kívánom senkinek sem, felkelni nem tudtam az nap.A vérnyomásom az egekben járt, szédültem , nem volt erőm,mostanra csak vérnyomás csökkentővel tudok létezni, a vízháztartásom megnőtt,kb.10 kg.-ot híztam, amit nem tudok leadni. Az arcom , fejem vörös volt,hányinger kíséretében, hőhullámokkal A hatásáról pedig csak annyit, 2 hónapig sem bírtam fájdalom nélkül.

Gondolja meg mindenki mit vállal, ha ezt a készítményt beadatja magának, mert szinte többet árt vele mint használ.

94. Mona..
2011. jan. 7. 22:47

Sziasztok!

Én 2008-ban kaptam először teniszkönyökre, irgalmatlan fájdalmam volt, és 3 nap múlva elmúlt. Aztán 2 év után ismét jött, ma kaptam az injekciót, doki azt mondta 2 napig sokkal jobban fog fájni mint eddig, hát igazat mondott, kegyetlenül fáj. Nekem azt mondta az orvos, ha az injekció nem használ, akkor műteni kell, mert évente csak 1 ilyen szurit ad.

2010. okt. 3. 20:48
Sziasztok!Akkor az én történetem egész egyedi,mert ahogy beadattam ezt a gyógyszert, 5 napra rá megjött a vérzésem és attól kezdve ,most már 2 éve ,hogy szinte folyamatosan megvolt.Egészen mostanáig ,mert már annyira,hogy meg kellett müteni.A hizás ,a vizvisszatartás,meg ezek a tünetek is megvoltak.Én 2 évig majdnem egy élöhalott vagyok emiatt a szer miatt.Most augusztusba már nem adattam be ,ugy voltam vele,hogy ki fogom birni az allergiát.Majd lesz valahogy.És túléltem!!!Többet nem adatom be ezt a rémálmot!!!!!
92. lmar
2010. szept. 5. 14:42
sziasztok!az idén én is kaptam ebből diprophos nevű inyjekcióból 2ampulát,3-hét alatt.Nekem rengeteget segített,azóta még csak most kezd ugymod fájni a vállam,mert őrületes fájdalmaim voltak,de a 2.után észre vettem magamon,hogy a mellem körül a bőr teljesen elvékonyodot,és a nyakam körül is,sőt még a hasamon is kiszáradt foltok jöttek elő.nagyon csúnyák,a fejbőrömön is érzem,hogy olyan száraz,hogy szinte már fáj.De nagyon irritáló érzés.De nem bántam +,mert még most is használ.
91. zagy
2010. aug. 28. 18:10

Helló!


ma kezdtem el olvasgatni ezt a fórumot, mert nekem is elég súlyos allergiám van!augusztusban jön elő csak szerencsére, de akkor elég keményen. Ma már ott tartottam h nem bírtam aludni és folyamatosan be volt dugulva az orrom!

Ezen a nyáron kipróbáltam az allegrát, zirtec-et, xyzal-t de egyik sem használt.

Ma végre beadattam magamnak egy diprophos injekciót és 4órával a beszúrás után sokkal jobban lettem, az orrmanduláim végre nincsenek bedagadva, kapok levegőt, nem kell állandóan orrot fújnom. Nem mondom h jelenleg 100%osan tünetmentes vagyok, de kb. 90%os a komfortérzetem!!!

Eddig semmi káros hatása nem volt, mondjuk picit fáradt vagyok, de ez az egész éjjeli szenvedésnek is betudható:) Szerintem mindenkinek megérné kipróbálni ezt az injekciót, ahogy olvastam mellékhatások csak akkor jelentkeztek mindenkinek, ha többet kapott egynél!

ha valami negatív dolog történne velem írok majd ide, de eddig minden a lehető legjobb!

szóval ne parázzátok túl a dolgot, egy szuritól nem lesz szarul senki...

2010. aug. 22. 19:23

Sziasztok!


Én aut hiszem megtaláltam,ami nekem jó, Sefaller gyógyszer illetve egy kics rinathiol orrspray. Nekem ez a kombináció nagyon hatásos ,ja meg parlagfűvel etetett kecskének a teje:)


semmi bajom pedig tavaly ilyenkor taknyom -nyálam egyben volt.


Jobbulást minden parlagfűre érzékenynek!!

89. tücsimücsi (válaszként erre: 87. - Csigu77)
2010. aug. 21. 20:29

Köszönöm szépen, jövőre mindenképpen megpróbálom.



Szerencsére a szuritól nincs semmi bajom, tavaly se volt.

88. csigu77 (válaszként erre: 83. - Drit)
2010. aug. 21. 16:28
Csatlakozom
87. csigu77 (válaszként erre: 84. - Tücsimücsi)
2010. aug. 21. 16:27

Nekem nagyon jól bevált a parlagfű-allergiára a Xyzal tabletta,pedig évekig semmi se használt, és csúcsszuper orrdugulásra az Avamys orrspray(orosz csoda).Előtte literszámra használtam az orrcseppeket,orrsprayket,már szétmarta a nyálkahártyámat.

Mindkettőt felírhatja a háziorvos.

Üdv csigu

86. csigu77 (válaszként erre: 1. - Judy47)
2010. aug. 21. 16:19

Szia!

Saját tapasztalatom a Diphrophos injekcióval: csípőízületi-gyulladásra kaptam 2-t.Híztam tőle,visszatartotta a vizet,hőhullámaim voltak,éjjel-nappal hányingerem volt,1 éjszakát végighánytam, felvitte a vérnyomásomat,de úgy,hogy olyan migrénes rohamaim voltak 2 hétig,ingáztam (a férjem vitt,mert menni alig bírtam)a háziorvos,az Ügyelet,és a Sürgősségi osztály között.Olyan erősen fájt a fejem,folyott a könnyem,a falat kapartam kínomban(ordítani tudtam volna,pedig már 15 éve migrénes vagyok,átéltem szörnyű fájdalmakat,de ez már nekem is sok volt)Telenyomtak fájdalomcsillapítókkal,vérnyomáscsökkentőkkel,görcsoldókkal,agyértágítókkal.1-2 nap kivételével 2 hétig minden nap kórházban vagy orvosnál voltam,vagy itthon feküdtem.A karom úgy néz ki,mint egy drogosé,a fenekem meg tűpárna. :(

8 orvost kérdeztem meg-köztük: belgyógyász szakorvos,allergológus,reumatológus adjunktus,neurológus prof., ők mondták: A DIPHROPHPS NEM ALLERGIAGYÓGYSZER!!!!!!!!! az egyik mellékhatása,-mivel EXTRA ERŐS szteroid-hogy 2-3!!!!!HÉTRE hatásos allergiára.Akinek ez megéri,az csinálja.Mindenkinek a saját teste,saját felelőssége.

A történethez hozzátartozik, hogy allergiás asztmám van (parlagfű),az injekció SEMMILYEN hatással NINCS az allergiámra!!!!!

Ez az elmúlt hetekben történt,már 2 napja nem fáj a fejem!!!-kiment a Diphrophos hatása. :))))

SOHA TÖBBET ILYET!!!

Üdv csigu

2010. aug. 18. 04:34
Véleményem szerint még egyetlen egy szuri egy évben nem árthat ennyi mindent.
84. tücsimücsi (válaszként erre: 83. - Drit)
2010. aug. 17. 21:59
Mégis tökéletesen megszünteti a tüneteket 3 hétre, míg ez a legerősebb allergiagyógyszerről nem mondható el (és a többiről sem). Sőt, azoknak volt csak mellékhatása, a szurinak semmi.
83. drit
2010. aug. 17. 21:52

Sziasztok. Olvastam valami főfő-allergológustól, hogy a Diprophos nem allergiagyógyszer!

Megvan a maga helye, de az nem az allergia. Számos mellékhatása van, ugyanakkor az allergia megfelelően beállított kombinált kezeléssel karban tartható.

Ha esetleg valakit érdekel, hogy mit mondott pontosan, itt a link:

[link]

82. d4b0dd2692 (válaszként erre: 1. - Judy47)
2010. aug. 11. 22:50

Szia!

Én többször kaptam már,igaz régebben.Fel volt dagadva a térdem.A főorvosnő úgy szívta le,hogy egyben be is nyomta a diprophost.Nekem bevált,hatásos volt,mellékhatás nélkül.

Jobbulást!

2010. aug. 11. 22:43

Köszönöm a válaszokat!

Még nem annyira erősek , egy kis cetirizin jót tesz neki meg egy adag c-vit.De nem lesz már elég sokáig tavaly aug. 19-én kezdődött nagyon, és 3 hét volt mire vége lett.

80. tünkány (válaszként erre: 78. - Decatlon)
2010. aug. 11. 22:16
Csak egyet! Ha jól reagálsz rá, kihúzod vele az egész szezont úgy, hogy nem használsz mást. Hozzáteszem, hogy nekem pár napig vörös volt az arcom a beadás után...
79. tücsimücsi (válaszként erre: 78. - Decatlon)
2010. aug. 11. 21:38

Szia!


Igen, 1-nél többet ne adass be! Aug. 16-18. körül kellene, 3 hétig van hatása.

Hogy vagy amúgy? Nagyon erősek a tünetek? Vagy még nem annyira?

2010. aug. 11. 21:16

Sziasztok!

Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy elég lenne nekem egy szuri az allergiámra ha csak a parlafűre vok allergiás és azt mikor kellene beadni?

Köszi előre a válasz(okat):)

2010. jún. 19. 20:06
A vállam nem fáj, de bizony voltak-vannak mellékhatások. Hőhullámok, pattanások....de ki lehet bírni.
2010. máj. 28. 14:01
Ma elmentem a doktornőhöz és azt mondta nem kell a 3. inekció, ha ilyen jól vagyok. Örültem neki, talán így hamarabb elmúlnak a mellékhatások.
2010. máj. 28. 09:17

Egy hónappal az utolsó bejegyzésem után sajnos a vállam ugyanúgy fáj mint elötte.

Tehát volt egy hónap fájdalom mentes korszak, ami nem biztos, hogy akinél több mellékhatást vált ki az injekció mint nálam, megéri.


Az orrdugulással kapcsolatban pedig mindenkit arra bíztatok, hogy reménykedjen abban, hogy valami csoda folytán egyszer csak nem lesz. Velem is ilyen csoda történt, én a mai napig annak tartom.

2010. máj. 25. 17:56
Jajaj! Ez nem jó hír...el se menjek a harmadikért? Ja: és hőhullámaim is vannak!!
2010. máj. 25. 13:58
Sziasztok! Nagyon örülök, hogy idetaláltam. Az egy injekcióval tényleg nincs baj, volt benne részem az allergiám miatt. Viszont a több darabos kúra, hát ezt én nagyon megszívtam. Április 21; 28 és május 5.-én kaptam a teniszkönyökömre az injekciókat. Minden szép és jó volt (könyököm tökéletes, allergiám a múlté) e hónap 23.-áig. Ekkor már négy napja fájt a fejem, vehettem én be bármit, semmi nem használt. Meg sem fordult a fejemben, hogy vérnyomás gondjaim lennének, mert mindig normális szokott lenni. Vasárnap délben már nem bírtam tovább, szikrázott a szemem és nyomott a tartók, az urammal bevitettem magam az ügyeletre. 190/100-as vérnyomást mértek 100-as pulzussal. Na, azóta szenvedek és keresem a megoldást, hogy minél hamarabb kiürüljön a szervezetemből. Dolgozni sem tudok menni, de ez a kisebb gond, hétfőn lesz az utolsó vizsgám ebben a félévben. Aloe vera gélt és fokhagymakapszulát szedek (mától) javaslatra. Még dinnyét is vettem, hogy jobban tisztuljon a szervezetem. Soha, mondom SOHA nem fogom beadatni ezt a dipro f o s! injekciót.
2010. máj. 24. 18:35
Kaptam két injekciót a vállamra, az nem fáj, de tegnap óta a jobb csípőm nagyon, pedig eddig semmi baja nem volt. Ez lehet mellékhatás??
2010. ápr. 23. 13:49

Én reumatikus panaszom miatt kaptam diprophos injekciót, a negyedik szuri után jött ki mellékhatásként a nagymértékü arcpír.

Ez még mindig elviselhetőbb volt mint a vállfájás, amit megszüntetett. Persze tudom, hogy ez nem végleges, de több injekciót nem kaphatok.

Az orrdugulásal, illetve az állandó csepegtetéssel kapcsolatban van számotokra egy jóhírem!

Évtizedekig használtam kb. 3 óránként Naphazolin oldatot. Egy nagy náthával kezdődött a használat, közben mindenféle családi gondok akadtak, s a munkahelyi nagy nyüzsi. Nem bírtam róla leszokni, szinházban, moziban mindenütt nálam volt, éjjel 1x biztosan felébredtem, hogy mindjárt megfulladok. Aztán elmentem nyugdijba, s egy szép reggel arra ébredtem, hogy éjjel nem kellett csöpögtetnem, s ébredéskor is jól tudtam levegőt venni. Elöször azt hittem, hogy rosszul emlékszem, s elfelejtettem, hogy mégiscsak felébredtem. S eltelt a nap, egyszer sem kellett elővennem az üvegcsét. S ez már évek óta így van, elmúltak a félelmeim, hogy mi lesz ha egyszer nem kapom meg a gyógyszeremet. Szinte újjá születtem, s egy csodának tartom, hogy megszabadultam ettől a kellemetlenségtől.Azóta persze ha náthás vagyok nem merek semmit használni, nehogy mégegyszer függő legyek.

Ami még hozzátartozik a dologhoz: egész életemben gyógyszerek között dolgoztam, s ez is esetleg hozzájárulhatott az állandó orrduguláshoz. Meg a stresszes élet.

Ha én megszabadultam ettől a kelemetlenségtől, kívánom, hogy másnál is így legyen!

70. viva70 (válaszként erre: 69. - Vuno)
2010. jan. 11. 22:42
Utána fogok nézni mindenképp.
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook