Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Diprophos injekcio fórum

Diprophos injekcio (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
2011. okt. 20. 23:28

Sziasztok! Írtam az Országos Gyógyszerészeti Intézetnek, akik megkeresték a gyártó céget, és azt ígérik, hogy november elejére megint lesz a patikákban ez az injekció.

(Köszönöm decatlon)

128. 763c1a87a1 (válaszként erre: 127. - 91d4989ab9)
2011. okt. 18. 17:40
Netpatikában nem adnak ki vényköteles gyógyszert.
2011. okt. 18. 16:54
vannak netpatikák azt nem probáltátok?
126. 763c1a87a1 (válaszként erre: 125. - Decatlon)
2011. okt. 18. 16:34
Az a jó, hogy 50Ft-os ampulláért ezreket kell elautózni. Röhej!
125. decatlon (válaszként erre: 124. - Edina0323)
2011. okt. 18. 16:01

Itt nálunk Hajdúnánáson úgy tudom lehet még kapni.

Ezüst Kígyó Gyógyszertár

4080 Hajdúnánás, Dorogi u. 10.

381-746


Winkler Lajos Gyógyszertár

4080 Hajdúnánás, Kossuth u. 10-12.

570-688 570-687


Korona Patika

4080 Hajdúnánás, Köztársaság tér 5.

381-092

2011. okt. 17. 23:01
Sziasztok! Tudja valaki, hogy hol lehet még ezt az injekciót beszerezni? Már mindent kipróbáltunk, fájdalomcsillapítókat, csontkovácsnál is voltunk, gyógyfürdőkben is, de semmi nem használt. Reumatológus felírta receptre a Diprophost, de errefelé sehol nem lehet kapni (B-A-Z megye). Előre is köszönöm a segítséget!
2011. okt. 15. 16:51
Tegnap kaptam gyet. Fél éve szenvedtem a kezemmel, mindent kipróbáltam semmi nem segített.
122. dioneia (válaszként erre: 121. - Cilkó77)
2011. szept. 30. 23:25
Nem szeretnék senkit elijeszteni, csak figyelmeztetnék mindenkit, hogy rutinból vagy kényelemből ne a Diprophost válassza! Másfél éve csalánkiütést kaptam (semmire nem vagyok allergiás, túl nagy volt a pszichés teher),antihisztaminokat szedtem, meg enyhébb kortikoszteroid inyekciókat kaptam két hétig. Mivel nem akartak "túlmérgezni", további két hétig szigorú diétán voltam, de a tüneteim csak súlyosbodtak.A fulladás határán álltam, amikor felvettem a Diprophos inyekciót. Döntési lehetőségem nem volt, tudom, hogy akkor ez volt az egyetlen megoldás, Azóta másfél év telt el. 18 kilót híztam. Egy éve a nőgyógyász azt mondta, hogy a petefészkeim nem működnek optimálisan, most pedig, amikor gyermeket tervezek azt, hogy bár szervi rendellenesség nincs, nem lát életfunkciót, peteérésem egyáltalán nincs!a tesztoszteronszintem magas. most 28 éves vagyok, és egyetlen inyekciót kaptam! Korábban rendszeresen jártam nőgyógyászhoz, és szervi és funkcionális problémáim sem voltak. Gondoljátok meg, mert nem biztos, hogy múló a hatása!
2011. szept. 29. 10:14
Már a XII-ben sincs:( , de a VIII ker-ben a Baross utcában volt még egy kósza ampulla! Nekem sokat segít! De mi lesz megint 3 hónap múlva? :( Tényleg befejezik a gyártását???
2011. szept. 16. 22:02
Sziasztok! Aki még szeretne biztosra menni Budapesten a XII. kerületben a Rácz Aladár út 5. alatti Hóvirág gyógyszertárban hozzátud jutni a szerhez, tegnap vettem ott, hosszas keresgélés után és még maradt!
119. herold_1 (válaszként erre: 118. - Tücsimücsi)
2011. szept. 16. 11:28
A fulladásra nekem nem szteroidot adtak be,attól nem volt semmi mellékhatás!Di-adreson a neve és prednizolon tartalmu,az csak annyit csinál ,hogy a hörgöket kitágítja.Nekem elég gyorsan hatott,mondjuk akkor már reggel óta nagyon fulladtam,este az ügyeleten beadták és olyan 2 óra mulva könnyebb volt!Azért nem minden gyógyszer olyan veszélyes,mint ez a Dipro!
118. tücsimücsi (válaszként erre: 113. - Minelly)
2011. szept. 4. 11:21
Nem csak a DIPHROPOS jó az allergiára. A héten egyik éjjel kint volt nálam az ügyelet és be akartak adni egy injekciót, mert majdnem magfulladtam, de csak a Calciumot engedtem, szteroidot nem. De az egy másik lett volna, nem a Diphropos.
117. tücsimücsi (válaszként erre: 115. - Köziné)
2011. szept. 4. 11:10
3 ismerősöm is úgy járt, hogy csak az első használt nagyon. Most a harmadik egyáltalán nem, hozzászokott a szervezetük. Én eddig kettőt kaptam, az elsőt tavalyelőtt, a beadás után másfél órával kutyabajom nem volt, tavaly csak 1 nap múlva éreztem a hatását. Idén nem adatom be, tönkretette a hormonrendszeremet, és 2 szervem is sérült. Ezt csak férfiaknak ajánlják inkább mert nagy adag férfihomront tartalmaz, olyan mintha egyszerre bevenne valaki 1 havi fogamzásgátlót, ezt biztos forrásból tudom. Nagyon jó volt mert 2 nyarat megúsztam szenvedés nélkül. de most inkább szenvedek, nem adatom be, mert NAGYON VESZÉLYES még 1 is belőle!!!! Nem is véletlen hogy egy ideig be volt tiltva.
116. köziné (válaszként erre: 113. - Minelly)
2011. szept. 4. 10:51

Menjetek ügyeletre ..kötelesek segíteni és megkapja az injekciót ...mondhatjátok , hogy ezzel az injekcióval kezelték már többször, de mivel hiánycikk ezért nem tudtátok kiváltani sehol...

Viszont kórházakban , rendelőkben kell lennie a gyógyszerből ( ha még el nem fogyott )

2011. szept. 4. 10:49

Sziasztok ...

12 éve vagyok allergiás a parlagfűre és nem kicsit ...már 2x volt pánik rohamom és bizony nem kívánom senkinek ...

1x kaptam egy diprofos injekciót és suty elmúlt teljesen ...vissza se tért ..még csak minimális tüneteim sem voltak..

Évek óta kapok akkor amikor már nem bírom tovább ... és ha hiszitek , ha nem semmi bajom tőle...

Nem okoz sem csont ritkulást, sem cukorbetegséget ...persze az ész nélküli használata ugyanúgy nem ajánlott mint más gyógyszernek ...

A szteroid sosem jó az emberi szervezetnek , de bizony az ekcémás betegek krémjei is szteroidot tartalmaznak ..még is kenik , hiszen mástól nem gyógyulnának meg...

Igaz idén már túl vagyok egy injekción , sajnos 2 hét múlva visszatértek a tünetek, mert még sosem látott koncentrációban van a pollen a levegőben ..szóval erősen gondolkozom a következő adagon ...

Ja és orvos -és orvos között is van véleménykülönbség....Aki ismeri a gyógyszert az azt mondja , hogy 1-2 db / év nem okoz károsodást ...persze ennek is van mellékhatása és nem mindenkire úgyanúgy hat.....aki nem ismeri az jobbnak látja kerülni az alkalmazást ...

Hiánycikk a patikákban már 8 hónapja ,de orvosoknál található ...

114. 763c1a87a1 (válaszként erre: 113. - Minelly)
2011. szept. 4. 08:59

Sajnos, hiánycikk. Én a napokban váltottam ki egyet, egyik kedves ismerősöm kért meg rá. Ő is kétségbe volt esve, mert sehol nem kapott.

Érdemes a kis falusi patikákat körbetelefonálni, én is így bukkantam 1 db-ra.

Kb. 2000 ft-ot elutaztam az 50 ft-os ampulláért, de örülök, hogy segíteni tudtam.

113. Minelly (válaszként erre: 112. - Roolee81)
2011. szept. 3. 23:47

SZIASZTÓK!


AKI TUDNA ESETLEG LEGALÁBB 1DB DIPHROPOS INJEKCIÓT ADNI,A FÉRJEMNEK NAGYON MEGHÁLÁLNÁNK!HIÁBA ÍRTA KI AZ ORVOS,NEM KAPUNK SEHOL,ÉS SZEGÉNYNEK MÁR OLYAN SÚLYOS AZ ALLERGIÁJA,HOGY MAJD MEG FULLAD,BORZALMAS TÜNETEI VANNAK,SEMMI NEM SEGÍT,NAGYON BETEG!KÉREM,HA VALAKI TUD SEGÍTENI,VEGYE FÖL VELEM A KAPCSOLATOT!NEM KÍVÁNOM INGYEN A SEGÍTSÉGET!!!!

AKÁR ELŐRE IS KIFIZETNÉM,HA VALAKI MESSZEBB LAKIK,ÉS CSAK POSTÁZNI TUDJA!

ELŐRE IS KÖSZÖNJÜK HA VALAKI TUD SEGÍTENI!

112. roolee81 (válaszként erre: 111. - Pongo2007)
2011. aug. 9. 20:44
otthagytam a körzeti dokinál 4 ampullát! pénteken megyek vissza ,de elkérem tőle...vegyük fel a kapcsolatot szívesen átadom!
2011. aug. 9. 14:16
Tudna valaki segíteni..hogy megszerezzem ezt az injekciót,nálunk hiánycikk..és már iszonyúan fáj a vállam.félek hogy nem tudok visszamenni külföldre dolgozni...!
2011. aug. 9. 09:22
sziasztok! szóval 4 napja kaptam meg! szerintem más-más hatások vannak férfiaknál és nőknél! úgy olvasom itt a hölgyeknek okoz nagyobb problémát! 4nap után váll fájásom még mindig a múlté!Viszont én is érzékeltem a kisebb depressziós tüneteket agresszivitást,de minimálisat!2napig volt arc pirosodásom! az is elmúlt,teszem hozzá minden nap futok biciklizem nem hagyom magamon eluralkodni a tüneteket! de nálam minimálisak teljesen......férfiaknak jobban ajánlanám!
109. Timea 1 (válaszként erre: 108. - Roolee81)
2011. aug. 9. 03:32

Sziasztok!

Sokáig gondolkoztam, h irjak-e egyáltalán, mert én is csak azokat az elviselhetetlen mellékhatásokat tudnám leírni, amit már többen megtettek. De talán azokért, akiknek több eszük van, mint nekem volt és előbb utána néznek, h milyenek a tapasztalatok.

Szóval itt ülök hajnali 3-kor azok után, h 1 hete megkaptam a szurit. Nem tudok aludni a hányingertől (hiába probáltam nem tudok könnyíteni, ha meg lefekszem annál erősebben rajtam van), a 4. napos lüktető fejfájástól (pedig már a legmodernebb gyógyszert bevettem rá), úgy érzem majd kiugrik a szívem a helyéről, nem tudok aludni pedig éjfélkor feküdtem le és fogalmam sincs mikor lesz ezeknek vége. Mindezek mellett olyan klausztrofóbiát tapasztalok, h egy 4×4 méteres szoba is túl kicsi ahhoz, h maradni tudjak benne. Ha palackos üveget magam elé veszem úgy érzem bele fogok fulladni a vízbe. Az idegeimet úgy kikészítette, hogyha fényes nappal a leveleket megsusogtatja a szél a fákon halálra rémülök. Minden ok nélkül bármi kis dolgon kiakadok, egyszer ezt akarok a következő pillanatban már mást, olyan idegbeteg lettem ettől a "szartól", h a legtürelmesebb embert is kiakasztom. Meghozta a menstruációmat úgy, h első nap nem győztem tampont cserélni, azóta meg cseppek. Hőhullámaim vannak. Feldagadt az arcom. Remegnek a kezeim, de remeg az egész testem és annyira szarul érzem magam, h 3× kellett járkálnom míg ezt megirtam. Igazuk van azoknak az orvosoknak, akik nem ajánlják ezt az injekciót. Egyébként meg kb. 6-7 éve szintén hiánycikk volt, de akkor (azt mondták azért) mert betiltották, Talán nem véletlen!

2011. aug. 5. 18:06
sziasztok!én ma kaptam vállsérülés miatt! egy dolog biztos elötte kb 40ezer ft elkenegettem és hasonlók semmi értelme nem volt! reggel 8 kor megkaptam 1 injekciót azóta tünet mentes a vállam szinte! mellékhatásokról még egyelőre nem tudok beszámolni! picit ég a fülem ...ennyi! váll sérülésre úgy néz ki jó! tökéletesen fukcionál a vállam! egy aktív 30éves Férfi sportoló vagyok.... lehet a mellékahtások teljesen egyén függőek!14nap pihentetés után újra kezdek! úgy gondolom 1 injekció teljesen belefér így elsőre
107. herold_1 (válaszként erre: 106. - 92f1b52f54)
2011. jún. 24. 08:08

Szia!

Én is nagyon borzalmasan viselkedtem a családommal,először nem tudtam ,hogy miért.

2011. jún. 18. 16:15
Jah még egy lélektani: Én is borzalmasan viselkedtem a párommal kb. mintha a premenses-es világvége hangulatot százszorozták volna bennem.
2011. jún. 18. 16:06

Rég szerettem volna már ehhez a témához hozzászólni, mert olyan sokat segített a portál, amikor nekem volt ezzel bajom. Nyilván, mint minden gyógyszer eltérőképpen hat az emberekre. Nekem borzalmas volt.

Bokámba kaptam táncsérülés miatt a Sportkórházban, mondjuk nem szívesen adták, csak én már nagyon vissza akartam állni. De SEMMIT!! nem mondtak a mellékhatásokról! A legfontosabb számomra szakmai szempontból, hogy BEKEMÉNYÍTI AZ INAKAT, kicsapja azok fehérjéit, lehet h vannak olyan Sportok ahol ez fel sem tűnik, de egy táncosnál fontos a rugalmasság..

ÁLMATLANSÁG: a második injekció után 8 napja nem aludtam, mikor már egy lépcsőn is alig bírtam felmászni.

LELKI mellékhatások: soha addig nem tapasztalt és nem indokolt DEPRESSZIÓ, "ki akarok ugrani az ablakon"-érzés.

NŐGYÓGYÁSZATI: talán nem tűnt fel a Doktor uraknak, hogy felnőtt nő vagyok, esetleges szexuális élettel... Nyaralásunk napján jutott eszembe nekem(!), hogy hát ha szteroid alapú, nem befolyásolja a fogamzás gátló hatását..? Felhívom a nőgyógyászom és mondja, hogy igen, feltétlenül vigyázzak hetekig!

KÜLSŐLEG: Jah, hízás, szteroid-arc, arcpihe, kb. két- három hónapig.

JAH ÉS A FÁJDALMON NEM SEGÍTETT, NEM GYÓGYULTAM jobban, két hónappal később segített egy sportmasszőr speciális terhelés-menresítő tapasztása.. Beszéltem más Táncos ismerősemmel, ugyanolyan tünetekkel, ő azt mondta neki ciszta volt, ami nem látszik feltétlenül képalkotó vizsgálatokon, az ő megoldását is, enyémet is szívesen megírom priviben.

HÁT ÉN ÍGY JÁRTAM, CSAK ÓVATOSAN!!

2011. jún. 8. 10:50
Nem tudjátok hogy hol lehetne kapni ezt az injekciót, ugyanis hiánycikk..és nem tudok hozzájutni...
103. gimre
2011. máj. 8. 16:36

En is kaptam a vallamba Diprophos injekciot.Azelott nem tudtam a jobb kezem felemelni.Azonnali hatasa

volt.Eltunt a fajdalom a vallambol,es semmifele mel-

lekhatast nem eszleltem.Nalam bevalt.

102. pohi
2011. febr. 27. 15:23
Én pár napja kaptam a gerinc csigolyák közé nyomva ezt az injekciót. Fantasztikus hatással volt. Négy kéz láb is alig bírtam menni nélküle, az injekció után meg jóformán semmi bajom. Persze óvatosan mozgok. Voltam CT-n, megállapították a gerinc sérvet, ettől voltak akkora fájdalmaim, hogy nem bírtam lábra állni. Mellékhatást nem tapasztaltam egyenlőre, bár csak 3 nap telt el.
101. Mona..
2011. jan. 22. 08:15
Sajnos nem használt a 2 hete kapott injekció, tegnap még1ért könyörögtem az orvosnak, de fél éven belül csak egyet ad. Operálni kell :(. Műtöttek valakit teniszkönyökkel? Mire számíthatok?
2011. jan. 14. 15:19
Én karácsony előtt kaptam egyet és azóta is tart!
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook