Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Diprophos injekcio fórum

Diprophos injekcio (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
159. andi6020 (válaszként erre: 157. - Balatono)
2014. ápr. 9. 08:08
Uhh, nem kicsit összetett a problémád....
2014. ápr. 9. 06:28
errol meg nem hallottam.
2014. ápr. 9. 06:19

Sziasztok!

Ordugulással éjszakázom napok óta és azon vívodok, hogy beadassa-e a diprophost.

Tavaly előtt is kaptam egyete -egyete..a feleségem adta be aki reumatológus orvos. Ő kúraszerűen adja a betegeinek, de én nagyon félek ettől.

Két éve csodálatos volt a hatása, egycsapásra minden allergiás tünetem eltűnt és semmi negativ tapasztalatom nem volt vele. Tavaly már mintha rövidebben hatott volna, 2-3 hónap után már nem éreztem azt a védelmet, amit tavasszal nyújtott..az én pollenszezonom áprilisban indul a nyír-nyár virágzással. A bőrvékonyulás érzését én is megfigyeletem, meg némi bőrpírt, de a hölgyek által leírt depressziós tünetekről most kezd összeállni a kép. Ez számomra teljesen ismeretlen.

A feleségem viszont kb. 6 hónapja elcsúszott és nagyon beütötte a könyökét. 3 hónap múlva, mivel nem múlt el, magának is beadott két Diprophos injekciót.Ezt ma mondta, bár tudtam, hogy a könyöke fáj, meg mintha említett is volna valmait, de nem tudatosult. A Lényeg: több mint két hónapja nincs közöttünk szex és egy hónapja be is adta a válópert. Gyakorlatilag az én szempontomból megszűnt feleségnek lenni.

Ma, amikor sorozatban vagy hatot tüsszögtem, rá akart beszélni, hogy megint nekem is beadja a Diphropost, de azt mondtam neki, hogy nem engedem az én hormonháztartásomat is felborítani. Ugyanakkor a fórum alapján nagyon úgy tűnik, hogy nekem ez meg sem kottyan, ő viszont mint nő teljesen másképpen reagálja ezt le.

Az öcsémnek egy foghúzás után szabályos szájzárja alakult ki, alig tudott hónapokig enni. Neki is adott az arcába két Diprophos injekciót lidokainnal kombinálva, hogy állítólag javítsa a hatást. Mostanra, 2 hónap után megszűnt a szájzár, hogy ezért-e nem tudom, de amikor megtudtam, hogy Diprophost adott neki, mérges lettem rá . Ugyanakkor többször kérdeztem az öcsém, hogy érzett-e mellékhatást és nem mondott semmi ilyesmit, nem panaszkodott.

Most nagyon bizonytalan vagyok, a szemem összeragadt, úszok a takonyban szó szerint , és ma volt egy enyhe fulladásom is kb. 20 perc biciklizés után. 4-5 puffot szoktam naponta Symbikortozni, ez talán némileg enyhít valamit, de a feleségem szerint ebből is csak napi kettő lenne a megengedett.

Azt hiszem, az idén is előbb utóbb fogok kérni egy injekciót, de próbálom annyire halasztani, amennyire csak lehet...bár már nagyon a határon vagyok, hogy meddigi bírom. Ha lesz mellékhatás, negatív tünet nálam, arról majd beszémolok.

2013. okt. 17. 23:58

Azt SOHA!!! A boká. A kaptam kettőt, majdnem belehaltam. Nyolc napig nem aludtam. A végé egy lépcsőn alig bírtam felmenni az erős szívdobogástól, pedig sport a szakmám. Depressziós lettem nagyo erősen, majd kiugrottam az ablakon. (Ennek utána néztem a hatóanyag hosszabb használatával volt is ilyen eset. Ha nem kérdezek rá a nőgyógynál nem derül ki mert a sportorvos nem mondja h ütheti a fogamzásgátlót...

A tokám meg a plusz kilók..arcszőr egy nyárra a legkevesebb volt. Mindenre kell lennie természetes megoldásnak!! Ez így logikus ha jobban belegondoltok..ha más nem az idő. JA!! A bokámo nem segített de egy életre bemerevítette az achileszem így kb két centivel rövidebb lett mint a másik...hát eehhez se volt könnyű hozzászokni...

155. PaleeG
2013. jún. 21. 00:27

Sziasztok!

24 éves allergiás férfi vagyok!

Tüneteim voltak: Reggeli ébredés kb 20-30 tüsszentés és kb 10 db papirzsebkendö elfogyása mire helyre jöttem.. fogmosás, csak bedugult orral.. egész nap 10-15 percenként 4-5 tüsszentés zsinórban.. bedugult orr érzés + szemöldök viszketés.. ami a legdurvább, és a legrosszabbul viseltem szájpadlás viszketés!


Egyszoval nagyon allergiás vagyok mindenre!Szedtem egy csomó fajta allergiagyógyszert, de esküszöm nektek csak felerösitette mind1ik az allergiámat.Orcsepp és Orrsprax dettó! Még jobban tüsszögök ha kitisztul az orrom! Kezdödik Àprilisban és végzödik Novemberben kb.


Nos elmentem a háziorvosomhoz és mondtam neki, hogy halottam erröl a csodaszerröl.. azt mondta szó sem lehet róla, meg hogy mennyi mellékhatása van meg ilyenek.. hát mondom doktorúr, ha 3. szemem nöl az sem érdekel.. jó mondta a tüdögondozóba ne emlitsem.. mondom a sirba viszem a titkot. kiirta beadták.. hazamentem elkezdtem bicepszezni ( gondoltam a szteroidra gyurni kell ) elsö nap semmi hatása.. második nap semmi hatása.. harmadik nap.. na itt jött a csoda.. Allergiám nulla! Eltünt! Annyira boldog vagyok ,de a párom még jobban, tud aludni tölem rendesen! :D

Hogy meddig fog tartani? Jó kérdés! Remélem minél tovább! Ahogy elmulik a hatása írni fogok nektek!


Annak aki nagyon ngayon allergiás mint én annak ajánlom! 1x ugy gondolom be lehet vállalni 1 évben..

2013. máj. 8. 10:34
Sziasztok! Nekem hyarulonsav eltüntetésére szeretne a doktornő adni szteroid injekciót! De amiket itt olvastam azok után nem engedem! Az is lehet a hyarulonsav ugyanugy megmarad...Nem tudtok erről valamit??
153. himi (válaszként erre: 149. - Eddike)
2013. febr. 2. 11:43

Remélem mire olvasod soraim, már jobban vagy.

Ezektől az átkozott mellékhatásoktól csak akkor szabadul meg a szervezet ha maradéktalanul kiürül belőle.Én is voltam neurológián, ahol gyógyszereket írtak fel,még szerencse, hogy a nejem széttépte a recepteket mert amilyen állapotban voltam minden gyógyszert bevettem volna, csak,hogy javuljak!

Azóta újra átéltem ezeket a borzalmakat egy bizonyos vérnyomáscsökkentőtől!Hihetetlen.Szándékosan nem írom le a gyógyszer nevét.Kb egy hónap kellett mire rendbe jöttem!Ilyen is van, bár lehet,hogy már az én szervezetemben van a hiba.Üdv

2012. nov. 20. 14:18

Sziasztok!



Tegnap kaptam diprophin injekciót! Egyet adattam be a buci térdemre többet nem kívánok, más megoldás nem volt, kérdés mellékhatás ettől is jöhet?

diprophos


Egy sportolo vagyok többször mutott térddel, de csak két alkalommal. Az utolsó kresztszalag, meniskus műtétem 8 éve volt. Azóta minden szuper, mert akkor a Béres doktor műtött Három éve nyáron jött az első folyadék megeröltetésre, nem szivták le. Rendbe jottem. Majd most két hete megint, már harmadjára szivtak le igaz egyre kevesebb folyadékot szedtek ki a térdemből. Az elsőnél sem volt véres szerencsére de 50 mg, Folyadék azt hiszem, másodjára 4 napra rá mentem, mert vb előtt álltam akkor már csak 15 mg-t . Kaptam gyulladás csokkentő gyógyszert minden ami létezik valahogy nem időben gyógyultam. Tegnap voltam utoljára már csak 5 mg folyadék jött le, de a térdem buci volt. Járni már tudtam, fájdalom nincs. Az orvos azt mondta mivel nekem 4 napon belül dolgoznom kell pincéri munka, egy módja van ennek diprophin injekció. Utána érdeklődtem. Nem volt más lehetőségem. A VB elment, de a munkámnak maradnia kell. Beadattam. Tegnap történt mára semmi mellék hatás. Mikor johetnek a mellék hatások? Egytől jön?


- összesen 1 db injekció, nő vagyok mellékhatás mikor jön? ha egy nap telt el és semmi mellékhatás, annyi melegem van

- meddig hat ? pénteken kéne elutaznom pincér vagyok

- nem lesz maradandó károsodás ha többet nem adatok be sosem?

-pénteken kéne két hétre kimennem dolgozni első korben nem lehet hogy ismét vissza dagad?

- ha mellékhatások jonnek mi a teendo?

151. tide51
2012. nov. 6. 10:39
Csodálatos javulás Diprophostól.Éjszakákat nem aludtam .Gerinc sérv műtét utáni hegesedés .Kisugárzó fájdalom lábakba.Mellékhatás semmi,bár előbb ajánlották volna !
150. tünkány (válaszként erre: 148. - RITA1970)
2012. okt. 27. 23:03
Nekem elmúlt tőle az orrdudulásom, szemviszketésem, köhögésem... Mégsem mondhatom, hogy bevált, mert utána tiszta kiütés lettem - és igaza volt a dokinak, nem a Diprophostól, hanem kiderült, hogy rengeteg ételre is allergiás vagyok, arra viszont nem jó, tehát vissza kellett térnem a tablettákhoz (és azóta diétázom)...
149. Eddike (válaszként erre: 109. - Timea 1)
2012. okt. 13. 20:00
Szia Tímea1! Sajnos én is megjártam ezzel az átok injekcióval. Aug.17-én kaptam meg és 19-én már az ügyeleten kötöttem ki kb. agyvérzéses tünetekkel, légszomj, magas vérnyomás, halál félelem stb. Azért neked írok, mert sok mindenben magamra ismertem (depresszió stb). Most október közepe van (2 hónap) telt el. Egy tucat orvosnál jártam már, neurológiai klinikára is befeküdtem , mert olyan pánikrohamok érnek el a halálfélelem kíséretével, hogy már a családom is kikészült. Te hogy vagy, mikor szabadultál meg ezektől a kínoktól, ez érdekelne. Vagy hogyan lehet ettől a szartól megszabadulni. A gyomorfájdalomról már nem is beszélve. Igazából már nem is tudom, hogy én vagyok-e a saját testemben. CSak egyetlen egyet kaptam, tavaly is egyet, akkor semmi bajom nem volt. Soha többet ilyet! Ha valaki túl van, örömmel olvasnék pozitív dolgokat!
148. RITA1970 (válaszként erre: 147. - 91d4989ab9)
2012. máj. 17. 13:36
köszi:)nekem lenne rá szükségem , a parlagfű :(miatt:(
147. 91d4989ab9 (válaszként erre: 139. - Kincsoo)
2012. máj. 16. 20:45
fiuról van szó, sportolást nem befolyásolja az viszont tuti
146. 91d4989ab9 (válaszként erre: 144. - RITA1970)
2012. máj. 16. 20:43

évek óta használjuk, minden évben a szezon közben amikor már taknya nyála egybefolyik egy darab szuri


két nap mulva mintha semmi baja nem lett volna olyan


aug végén szeptember közepén adatja be, mikor hogy


elvileg azt is hallottam már hogy majd egyre kevésbé fog hatni de egyelőre még mindig jól hatott, meg azt is mondják hogy szteroid és káros, de ebből a szuriból egy izületi beteg pár hét alatt sokat kap egy kurában, és ehhez képest az évi egyet nem tartjuk soknak

2012. máj. 16. 19:24
senki sem?:(
2012. máj. 7. 12:04
Parlagfűallergia esetében hatása?vkinek tapasztalata?
143. Lili86
2012. márc. 12. 22:45

Sziasztok! Nekem anyukám használja ezt a fajta gyógyszert.2004 körül kialakult a gerincsérve amit csak ezzel tudtak kezelni semmi más nem használt :(

Kb.4 évig elő se jött, de közbe annyira elhatalmasodott rajta az allergia, hogy már semmi nem hatott így az egyik doki ajánlotta ezt az injekciót ami szintén használt. Ezt követően minden ősszel és tavasszal kapott egy-egy ampullát, hogy megelőzze az allergiát, de így a gerincsérve se tért vissza (de erre csak később jöttünk rá) igazából később értesültünk, hogy elég veszélyes ez a gyógyszer így anyukám abba hagyta az évente 2 ampulla injekciózást, de egy kis idő elteltével vissza jött a sérv majd ősszel előjött az allergia :( az allergiára kapott más gyógyszert, de a sérvre semmi más nem hat.Mellékhatást amit tapasztaltunk: dús gyorsan növő fényes haj,jó étvágy, semmi olyan vészes dolog, de lehet, hogy azért mert ő nem kap olyan sokat.Ismerünk olyan embert aki már 10 éve kezeli ezzel a sérvét, de azt mondja, hogy a mellékhatásokat megpróbálja elkerülni azzal, hogy visszapótolja a vitaminokat, nyomelemeket stb.a szervezetébe, hogy ne alakuljon ki pl.csontritkulás.Ja és 2010-ben volt anyukámnak egy teljes labor csinálva ahol MINDEN jó volt!Ezt a szőr dolgot nem tudom, hogy ettől lenne e másoknak, igaz anyukámnak is megerősödött a bajusz rész, de ő már a változó korban van így nem tudjuk biztosra, hogy melyik tünetet mi okozza éppen.De ha józan ésszel gondolkodom akkor nem értem ha ennyire súlyos mellékhatások vannak ettől a gyógyszertől akkor ki volt az aki engedélyezte a forgalomba helyezését?!Szerintem azért nem kell ettől annyira pánikolni, de ha valaki tart tőle és van más megoldás akkor válassza azt! Jó éjt!

142. formi
2012. márc. 12. 10:55

Sziasztok,

Az lenne a kérdésem, hogy volt-e/van-e valaki aki kezdődő arthrosisos egyenletlenségek miatt kapta ezt az injekciót a vállára, mert ahogy olvastam főként az allergiás tüneteket enyhítette/szüntette meg, az ízületi gondoknál nem volt annyira eredményes ez az injekció. Valamint a kezelés, hogy zajlik? Úgy értem, hogy mint egy oltás a vállba a szokásos oltás helyére vagy közvetlen az ízületbe történik?

141. himi (válaszként erre: 139. - Kincsoo)
2012. márc. 7. 13:02

Sok jót és rosszat leírtak erről a gyógyszerről.Leírom az én sztorimat is nem elrettentésül csak az egyszerű tényeket közlöm.

Kb 10 éve nagyon elkezdett fájni a vállam, irány a háziorvos ,egyhetes dioprophos injeció kúrát kaptam.A fájdalmaim hamarosan enyhültek, dicsértem is orvosom hozzáértését.Ha jól emlékszem egy hónap múlva kezdődtek a "gondok", bár akkor még nem tudta m, hogy e mellékhatásokat ennek a gyógyszernek köszönhetem.Szinte nem voltam fáradt, napokig nem tudtam aludni, bezártság érzésem volt.Ha jött az este szinte reszkettem,mikor lefeküdt a családom én kikeltem az ágyból és hajnalig mászkáltam az utcán.Bementem az ügyeletre de nem tudták mi okzhatja a panaszaimat.Ez 2-3 hétig tartott.Lehet,hogy az időpontokra nem emlékszem pontosan de az átélt kínokra annál jobban!!!Ha újból elővesz az izületi fájdalom inkább egy kicsit tovább szenvedek az alternatív gyógyulás esélyei alatt.

2012. febr. 19. 17:33
Úgy látom Te még fiatal vagy, ha lehet ne adasd be! Nézz utána...Prednisolon tartalmú készítmény.
139. kincsoo
2012. febr. 15. 21:59

Sziasztok! Érdeklődni szeretnék a diprophos-ról. főleg olyanok tanácsa érdekelne akinek rossz tapasztalata volt tőle.

- Fogamzásgátlót szedtetek mikor kaptátok , és utána is?

- Sportoltatok mellette?

Ezeket azért kérdem , mert nekem is nagyon megnehezíti az életem az allergia, viszont rettentően félek a diprophos mellékhatásaitól... pl h szőrős leszek, vagy nem lehet gyerekem...stb

Köszönöm

2011. nov. 2. 16:02
Bizony még hőhullámaim is voltak tőle!
137. 763c1a87a1 (válaszként erre: 136. - Lagiska)
2011. nov. 2. 09:18

Hát ez sajnálatos.

A barátnőm többször kapott már ízületi gyulladásra, egy ideje pedig tablettában szed szteroidot.

Neki nincs ilyen panasza, max. 2 napig piros volt az arca az injekciótól, mint a bohócnak:)

136. Lagiska
2011. nov. 1. 21:52
Virágék: na haragudj, de egy hónap alatt bajszom nőtt nő létemre... Ez számomra undorító és ki vagyok akadva ettől... Az injekció előtt sosem volt szőr az ajkaim felett....!!!
135. tücsimücsi (válaszként erre: 132. - Lagiska)
2011. nov. 1. 21:48
Azt már megszokhattuk, hogy az orvosok mindig tagadják , hogy a mellékhatások az adott gyógyszertől vannak.
134. tücsimücsi (válaszként erre: 133. - 763c1a87a1)
2011. nov. 1. 21:46
Nem ürül ki! Én 14-15 hónapja kaptam és még mindig van hatása. Jól megjártam vele, azelőtt semmi bajom nem volt. És az allergiára se volt már annyira jó a második, csak az első.
133. 763c1a87a1 (válaszként erre: 132. - Lagiska)
2011. nov. 1. 20:56

Marhaság!

A szteroid injekció 10 nap után kiürül! Addig hat, utána semmi!

A szőrök ott voltak, csak beparáztál a sok ijesztgető információtól.

132. Lagiska
2011. nov. 1. 19:31

Sziasztok! Csatlakoznék a fórumhoz: 15 éve küzdök az allergiás tünetekkel, minden kipróbáltam amit ajánlottak. Idén már annyira elviselhetetlen volt, hogy beadattam a "csoda injekciót"- szeptember elején szúrtak meg, 2-3 napig semmi változás nem történt, aztán a következő reggelre minden elmúlt! Nagyon boldog voltam! Az injekció azonban majdnem pontosan 1 hónapig tudott tünetmentesíteni - azóta visszatért minden amivel eddig gyötört az allergia. Ez még csak viselhető lenne, de 2-3 hete hőhullámok kínoznak és az arcomon pegig erősebb szőröket vettem észre!!! Ez iszonyúan kiakasztott! A körzeti orvos azt mondja, hogy kizártnak tartja, hogy ez az injekciótól legyen; de beutalt az endokrinlógiára. Az endokrín orvos is azt mondja, hogy szerinte nem lehet a Diprophostól; és ezek a szőrök eddig is ott voltak biztosan, csak nem foglalkoztam vele...

De hogy megnyugodjak indítsunk el egy hormonvizsgálatot. Ezek a vizsgálatok most elkezdődtek... Nem tudom mi lesz a vége, de a szőreimhez nem mertem hozzányúlni akármennyire is zavar... Lehet hogy ezek maguktól elmúlnak?? Vagy kell keressek valami megoldást, hogy újra jól érezhessem magam a bőrömben?

2011. okt. 21. 13:01
Ma kaptam meg a másodikat a csuklómba, mert egy sajnos nem használt.
130. 763c1a87a1 (válaszként erre: 129. - Edina0323)
2011. okt. 21. 09:39
Köszi az információt!
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook