Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen a jó úszópelenka? fórum

Milyen a jó úszópelenka? (tudásbázis kérdés)


16. HDiana90 (válaszként erre: 6. - Emily)
2023. júl. 17. 20:57
DM-es S méret teljesen jó. 5,2 kilós 3 hónapos babámra egyáltalán nem nagy.
2023. júl. 8. 01:06
Mi értelme akkor ennek az úszópelenka el viszed a lányod vagy a fiad és más gyerekek bele pisilnek a medencébe akkor ez milyen higenia akkor majd ha nagyobb lesz 5.eves viszem ilyen hulyeseget....
2011. ápr. 1. 08:34
Nagyon okos dolog igy nem fertőzheti a többi kisgyermekeket.
13. Vereske (válaszként erre: 13. - Cherry1985)
2010. jún. 8. 13:21

Már bocs, de olyan jót mosolyogtam ezen. :D

Hát (ahogy a nevébe is van) kimosom otthon. A strandra kell cserepelus, minimum 2 viszek, de még soha nem kakil egyik gyerkőcöm se a vízben, pedig ketten vannak.

2008. jún. 6. 13:19
Mi Timi 5 hós kora óta járunk babaúszásra, és úszónadrágot vettünk kifejezetten 62-es méretben. Mosható, jó néhány hónapig jó, gondold meg tényleg pelust akarsz-e venni.
11. stevebee (válaszként erre: 9. - Lindike)
2008. ápr. 10. 21:56
Hát igen, amennyire én tudom, az úszópelenkának épp az a lényege, hogy nincs benne az a bizonyos "ultramag", ami a betétekben is, és nem dagad meg a gyerek fenekén, ha víz/nedvesség éri. Épp ezért van az, hogy a pisit átereszti. A lényeg, hogy a kakit megfogja és ne ázzon szét; erre szerintem az olcsóbb DM-es is tökéletes.
10. Séll Viki (válaszként erre: 6. - Emily)
2008. jan. 9. 00:05
A Monapel mosható pelenkának vannak úszópelusai is. Nagyon aranyosak, és nem kell kidobni, gyorsan szárad, így naáron ha vissza akar menni a vízbe, hamar rá lehet újra adni, és 3,5 kg-tól lehet kapni.
2007. okt. 11. 13:25

a vizipelus érdekes,először az gondoltam se ki se be...

egy olcsó fajtát vettem, 70ftért.ahogy az öltözőből vittem a fiamat a medencébe,épp pisilt és csorgott végig a hasamon,meg a lábamon.,azt gondoltam ez nem fordulhat elő.de a vízben nem szívta meg magát,mint a síma pelus,amitől alig bírtam kiemelni a gyereket a vízből olyan nehéz lett.

8. Dorka29 (válaszként erre: 6. - Emily)
2007. okt. 5. 20:15
Én is pont most nézelődtem ezügyben. Tapasztalatom még nincsen, de a DM-esből találtam csak olyat, ami kisebb, már 4-kg-tól jó.
2007. febr. 22. 13:46

Mi Huggiest használtunk,mikor kellett.Sosem kakilt a lányzó fürdés közben,igy ezt az oldalát nem ismerem.De mi is pont azt beszélgettük az egyik ismerőssel,hogy a pisi simán kifolyik belőle...

Viszont én nem tapasztaltam,hogy szétázna.Mi gyötörtük rendesen.

2007. febr. 21. 19:56
Lehet kapni olyat,ami kevesebb, mint 7 kg-nál kezdődik??? Eddig még sehol nem láttam. :-(
2007. jan. 10. 13:44

Én semmi különbséget nem találok a drága és az olcsó közt. Először drágát vettem. Fürdés után is azt adtam Lilire, míg átmentünk az étterembe, de teljesen átázott a tiszta úszópelenka!

Erről ennyit. Csak vízbe jó, és az olcsó is!

2006. nov. 4. 10:50
Tényleg nincs különbség a DM-es és a Huggies között,csak az ára.A pisi mindből kifolyik,a kakit benttartja,bár az én kisfiam még sosem kakilt úszás közben.1 éve járunk babaúszásra.
2006. aug. 14. 22:13
Én még nem találtam jót. Mind átázik. Annyi talán, hogy a kaki nem esik ki. Viszont ha folyékonyabb állagú, akkor az is kimosódik. A tengervízben az idén megtapasztaltam a kisfiammal.
2006. aug. 6. 12:54

En sok kulonbseget nem fedeztem fel az uszopelusok kozott. Nalunk a legjobb a legolcsobb, vagyis a DM-ben kaphato BabyLove uszopelus. Egyebkent a DM-esnek es a Liberosnak a dereka eleg jol gumirozott, a Huggiest kicsit nehezebb raadni, de a pisi ugyis kifolyik akarmilyet veszel, lenyeg hogy a kaki bent maradjon. Sok helyen babauszason kernek meg egy plusz uszonacit is a babakra, aminek gumis a dereka es szaras, terdig er.


Meg annyi, hogy a moshato uszopelus nekunk nem valt be, mert mig bemelegitettunk mindig lepisilt minket a nagyfiu. :)

1. Hoxa
2006. júl. 29. 12:57
Milyen a jó úszópelenka?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook