Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Csala Varázs fórum

Csala Varázs (beszélgetős fórum)


5. mandella (válaszként erre: 2. - Meelii1987)
2009. dec. 28. 21:45

nekem is megy tőle a hasam, kb. egy hete iszom, és a leírásban garantálja a laza székletet... na de ennyire?!


na mindenesetre folytatom, mer az egy hónapot végigiszom, csak félek, nehogy a sok hasmenéssel kijöjjenek belőlem a jó dolgok is, a jó baktériumok.

4. Safirah (válaszként erre: 3. - Meelii1987)
2008. júl. 18. 21:30

Szia!

Köszönöm szépen a válaszodat!:D Én még nem ittam a teát, gondoltam előbb megnézem, mit mondanak róla mások!? Én már Norbival fogytam 20 kilót, de szeretnék még egy tizest és gondoltam kipróbálom a Csala - teát, de úgy látom ezt csak akkor érdemes, ha az ember wc közelben van mindíg...:(((

3. meelii1987 (válaszként erre: 1. - Safirah)
2008. júl. 17. 16:34
Én kb 1. 5 hete iszom a teát! Hasmenésem van tőle! A tea ize szörnyű! A szaga se túl jó! Fogyni szerintem lehet tőle csak bírni kell valahogy ezt az állandó wc-re mászkálást és enyhén üresre ürített gyomrot! Nekem legalábbis amit megeszek este, reggelre hajnalba tuti kijön! 3-4 kilót garantál hát nekem 3 hét mulva kellene 5 kiló mínusz. . . . Majd meglátjuk! Egyet már biztos fogytam!Egy kicsit laposabb a hasam is! Te kedves első hozzászóló ird meg tapasztalataidat!Neked milyen benyomást kelt a tea?!
2008. júl. 17. 16:33
Én kb 1.5 hete iszom a teát! Hasmenésem van tőle! A tea ize szörnyű! A szaga se túl jó! Fogyni szerintem lehet tőle csak bírni kell valahogy ezt az állandó wc-re mászkálást és enyhén üresre ürített gyomrot! Nekem legalábbis amit megeszek este, reggelre hajnalba tuti kijön! 3-4 kilót garantál hát nekem 3 hét mulva kellene 5 kiló mínusz....Majd meglátjuk! Egyet már biztos fogytam!Egy kicsit laposabb a hasam is! Te kedves első hozzászóló ird meg tapasztalataidat!Neked milyen benyomást kelt a tea?!
2008. júl. 13. 13:56

Olyanok véleményét várom, akik isszák Csala Zsuzsa teáját és szívesen megosztanák velünk a tapasztalataikat....

Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook