Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Gyöngyhagymát szeretnék eltenni savanyúságnak? Nem tudja mikor van neki a szezonja? Mikor lehet azt eltenni? fórum

Gyöngyhagymát szeretnék eltenni savanyúságnak? Nem tudja mikor van neki a szezonja? Mikor lehet azt eltenni? (tudásbázis kérdés)


9. mucus01 (válaszként erre: 5. - Klimpírozi)
2008. szept. 27. 20:19

Vetőmagboltokban árulják a magját, 250 szem körül van benne (nálam mind kikelt) jól előkészített magágyba tavasszal elvetni a rajta levő használati utasítás szerint, és már július vége felé lehet figyelni az apró hagymák megjelenését.

Nagyon finom. Savanyúságba, sütni hús mellé, vöröshagyma helyett, salátába miniparadicsommal nagyon dekoratív. Nincs olyan intenzív illata, mint a rendes vöröshagymának.

2008. júl. 14. 15:06
Augusztus,szeptember folyamán lehet elrakni.Ha nem kapsz gyöngyhagymát,nagyon finom elrakva az apró vöröshagyma is.
2008. júl. 13. 12:05
Nálunk a piacon nyár végefelé rendszeresen szokták árulni. Nagyon finom, savanyúan én is szeretem, bár magam nem tettem még el. Vödörből árulják a piacon, abból szoktam venni.
6. d@nu (válaszként erre: 5. - Klimpírozi)
2008. júl. 13. 11:50
Ritkán lehet kapni zöldségesnél is, mellesleg szerintem nem éri meg a munkát. Én maximum vegyes savanyúságba tettem eddig.
5. Klimpírozi (válaszként erre: 4. - Tinendo)
2008. júl. 13. 11:37
sosoem láttam még itt, Szolnokon..
4. tinendo (válaszként erre: 3. - Klimpírozi)
2008. júl. 13. 10:35
Piacon.
2008. júl. 13. 10:26
egyáltalán hol vehető gyömgyhagyma? Sehol sem találkoztam még vele...
2008. júl. 13. 10:25
Augusztus elején.
2008. júl. 13. 10:17
Gyöngyhagymát szeretnék eltenni savanyúságnak? Nem tudja mikor van neki a szezonja? Mikor lehet azt eltenni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook