Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Storys "tuti" fogyókúrás cseppek 5 gyógynövényből fórum

Storys "tuti" fogyókúrás cseppek 5 gyógynövényből (beszélgetős fórum)


2008. okt. 31. 00:01
És ha nem mozogsz, akkor az a 10 kiló az izmodból vesz el. Feltéve, hogy van miből. :)))
2008. júl. 21. 09:28

10 kilót egy hét alatt ? abba be le lehet halni, meg úgy sem menne...

na ez az igazi mese, meg persze a többi is..

2008. júl. 21. 09:26
Cseppek nélkül is fogysz, ha felannyit eszel. Ha normálisan eszel, és nem eszel többet, mint amenyire a szervezetednek szüksége van. Ezt ugy tudod elérni, hogy csak akkor eszel, amikor éhes vagy,és csak 8-10 falatot, mert utána már nem vagy éhes, csak azért eszel mert előted van és a szemed kivánja. hidd el szenvedés nélkül lelehet fogyni. Nem gyorsan,de eredményesen.
2008. júl. 13. 10:28

Kifejezetten úgy volt írva, h nem kell tornázni, diétázni, csak a megszokott módon étkezni:)))

Nekem ez olyan megfoghatatlan:)Gondold el, h csak csokin, chipsen és cukros kólán élsz, beviszel 100 ezer kalóriát és mivel iszol csöppeket 10-20kgt fogsz így is:)Hát nem tökéletes?

2008. júl. 12. 20:14
Az nem volt oda irva, hogy a cseppek elfogyasztasa utan tessek fele annyit enni? :)
2008. júl. 12. 19:58

Nem tudom máss olvasott-e róla, vagy kipróbálrtátok-e. Én már nem hiszek a mesékben, de gondolom egy témát megér:)

Azt írták a story hátlapján (adott egy sikersztori alatta pedig, hogy smsben ezen a számon rendelheted meg a szupercseppeket)hogy van aki az első héten leadott 10 kg-t és nem kell diétázni, mozogni (sztem ez a része mese habbal) csak bizonyos gyógynövényes cseppeket kell innod minden főétkezés előtt. Ti olvastatok/hallottatok róla?

Különböző "csomagok" vannak aszerint, h ki mennyit akar lefogyni. Ehhez igazodik az ár is.Ki tudja?Lehet h vkinek bejött???:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook