Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tud valaki olcsó és jó varrónőt? esetleg drágát és bénát? :) (fürdőruhát szeretnék varratni!) fórum

Tud valaki olcsó és jó varrónőt? esetleg drágát és bénát? :) (fürdőruhát szeretnék varratni!) (tudásbázis kérdés)

2008. dec. 10. 04:14
Káposztásmegyeren van és nekem a BarátnQm..
2008. dec. 9. 18:52
Miért nem veszel inkább?
2008. nov. 18. 13:45
Én tudok jó varrónőt Budán,ha érdekel...
2008. nov. 17. 16:01
nekem van olcsó és rossz varrónő ismerősöm :)
15. weigl bernadett (válaszként erre: 14. - Stuxx)
2008. nov. 17. 15:57
Szia sajnos nem ,vecsésen van de meg éri ki menni hozzá.
14. stuxx (válaszként erre: 13. - Weigl bernadett)
2008. nov. 15. 23:27
Szia! Pesten van ez a varrónő?
2008. nov. 15. 12:21
sziasztok én ismerek egy jo varrónöt akit érdekel vegye fel velem a kapcsolatot csinál fürdörühát szexy fehérnemüt és erotikus ruhát várom mindenki érdeklödését
2008. szept. 9. 16:59
Énis keresnék varrónőt Bp-n csak nekem zipzár csere kéne farmerbe.
2008. júl. 14. 10:59

A tesód varrónője nagyon drágán varrná?:)

Mert ha az övét szépen megcsinálta akkor lehet, hogy érdemes vele csináltatni, legalább már ismered a munkáját, és tuti, hogy nem fogsz rá....:)

10. Wickucy (válaszként erre: 9. - Tengericsillag)
2008. júl. 14. 10:41
képzelem milyen olcsó lehet a triumph, nem vagyok híve a tizenezres fürdőruháknak, évente max. 1x veszem fel, de most megyünk Olaszországba és különben is kb. 5 éve ugyanaz a fürdőrucim van. kéne 1 új... amilyenre pedig vágyom, olyat nem sokat látok! amúgy tényleg nem vagyok egy debella, de melltartóból mindig kisebb kell, bugyiból meg néha az M- es is bevág. oké, megkérdezem majd azt a gépet, de gondolom ő is tudja mi kell a fürdőruha varráshoz, ha már elvállalja, nem? :)
9. tengericsillag (válaszként erre: 5. - Wickucy)
2008. júl. 13. 18:57

Szia!Hát a képedet nézem sztem elég arányos vagy,de persze te tudod milyen a méreted,a Triumph forgalmaz külön alsókat,felsőket,hozzá passzoló kiegészítőket.Én sem kapok magamra ,mert 75D a melltartó méretem,nekem a felsőből kettőt kéne vennem hogy elfedje:))

Ha keresel varrónőt azt is kérdezd meg van-e fedőzőgépe,ugyanis azzal lehet beszegni a fürdőruhákat.

2008. júl. 13. 18:22

Igazság szerint szerintem ilyen varrónőt nem fogsz találni a neten, ők általában így nem hírdetik magukat:)

Esetleg ismerősök által, ha tud valaki, másként nem tudom.

Én is utálom, hogy vagy nagyon drága vagy messze van, vagy már nem csinálja. Én gondolkodtam már rajta, hogy csinálok magamnak cuccokat:)Csak egy varrógép kéne:)

2008. júl. 13. 17:26
de az a bajom, hogy még csak azt sem tudom hol keressek? írjam be keresőbe, hogy varrónő? nem sok mindent ad ki! mellékesen olcsót szeretnék, nem valami órisái szabóműhelyet ami nagy tételben szab. :)
2008. júl. 13. 15:09

Hát én pécsen lakom, tehát még csak a környékeden sem tudok:)Nekem volt egy jó varrónőm de elköltözöttt és abbahagyja:(

Egyébként én is ugyanezzel a problémával küzdök.Ami alul jó az felül tuti nem:(

2008. júl. 12. 16:24

ohh, köszi!

BUDAPESTEN! én a XV. kerületben lakom, de máshol is jó.

nem szeretnék ennyire különlegeset, de olyan nincs amilyet szeretnék, ráadásul S- es melltartó kell és nem vagyok egy disznó, de kb. L- es bugyi, hogy ne várjon be. nem sok helyen árulnak így és én olyat szeretnék, ami nem melltartós, hanem úgymond egy csík. tehát, hogy ne barnuljon rá mindenféle pántoknak a mintája a vállamra, vagy a nyakamra. amúgy húgom varratott már és végülis megérte, annál sokkal drágábban is árulnak és az övé így abszolút egyedi, hogy varratta, csak én spúr vagyok és reménykedem, hogy van olcsóbb a húgom varrónőjénél. :)

2008. júl. 12. 16:21
szerintem inkább vegyél, de te tudod
2008. júl. 12. 16:15

Ennyire különlegeset szeretnél?:)

Nem tudok, bár sztem azt is ird le, hogy hol legyen a varrónő:)

2008. júl. 12. 16:14
Fürdőruhát nem éri meg varratani...
2008. júl. 12. 16:07
Tud valaki olcsó és jó varrónőt? esetleg drágát és bénát? :) (fürdőruhát szeretnék varratni!)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook