Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Amit a piercingről tudni kell fórum

Amit a piercingről tudni kell (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Amit a piercingről tudni kell

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
58. pp (válaszként erre: 54. - F72d419d5f)
2007. ápr. 3. 14:42

Akkor miért válaszoltál úgy, mintha komolyan vennéd, amit írtam?


"de egy 15 éves nem ..."

Ezért is jó az ajánlatom :)

57. f72d419d5f (válaszként erre: 55. - Pp)
2007. ápr. 3. 14:41
Ez az!!!!!
56. RoOckszi (válaszként erre: 47. - Manhattan22)
2007. ápr. 3. 14:40
hát én nem a köldökömbe akarok hanem ajkacskámba :D meg hát végülis joo én is tudnék várni...1-2 hónapot... de 1-2 évet...=) az már azé sok(k) :D
55. pp (válaszként erre: 53. - Cukilany)
2007. ápr. 3. 14:39

Szerinted ha szépen elmagyarázzátok neki, akkor az többet ér? :(

Valószínűleg egyik se ér sokat. Viszont én az ilyen kis agyatlan gyerekekkel nem tudok szépen beszélni sajnos.

De azért ajánlanék neki valamit: olvasson el mondjuk öt könyvet mindig mielőtt berak egy pirszinget, nem fog megártani neki, ahogy elnézem :D

54. f72d419d5f (válaszként erre: 52. - Pp)
2007. ápr. 3. 14:37
De ismerjük az iróniát,de egy 15 éves nem ...
53. cukilany (válaszként erre: 52. - Pp)
2007. ápr. 3. 14:21
Reméltem, hogy ezt fogod mondani! De egy megerősítést váró 15 éves másképp is értheti meg, hogy na végre vki megért!
52. pp
2007. ápr. 3. 14:18
Elég nehéz itt a hoxán. Senki sem ismeri mi az az irónia? :(
51. cukilany (válaszként erre: 49. - Pp)
2007. ápr. 3. 14:02

Igen ez inkább olyan cinikusnak tünt.

Én azért nem mertem leszarni azt az embert, akinek a pénzén éltem.

Már 15? Sztem még 15 és épp ezért MÉG a szüleinél van a döntő szó. Legalábbis ott kell legyen! Lázadni másképp is lehet, meg később is...

50. f72d419d5f (válaszként erre: 49. - Pp)
2007. ápr. 3. 13:46

kiváncsi lennék ,ha veled a gyereked ezt csinálná hogy állna a szád,

A korodból itélve remélem nem gondoltad komolyan!!!!!!

49. pp (válaszként erre: 43. - RoOckszi)
2007. ápr. 3. 13:44

RoOckszi,

csináltasd meg, anyádékat meg szard má le, nehogy má megmondják mit csinálhatsz meg mit nem, hiszen má 15 éves vagy!!

Az meg kurva ciki, hogy minden haverodnak van, neked meg még nincs, szóval elhiszem, hogy nem tudod megmondani miért, de nagyon akarsz. Hiszen lázadni kell, legyél olyan mint az összes többi!

2007. ápr. 3. 13:38

Tök érdekes: nekem az első köldök piercingem 14évesen lett berakva! És anyum vitt el! Be nem jött velem! Amúgy semmiféle szülői engedélyt nem kértek!

Azán tök sokáig győzködött, hogy lövessem ki az orrom! Viszont azt azért nem csináltattam, mert nem akartam, hogy heg maradjon utána az orromon(ha esetleg kivettem volna)!

Viszont mikor megemlítettem neki, hogy csinálatnék a nyelvembe, egyből kitagadással fenyegetőzött.....érdekes egy nőszemély!:))

A mai napig ellene van, hogy megcsináltassam! Na jó, azóta lejjebb is csillapodtam!

47. Manhattan22 (válaszként erre: 37. - RoOckszi)
2007. ápr. 2. 23:07
Nem, de én nem 15 évesen döntöttem el, hogy lesz! Aztán, ha terhes leszel... Nekem szerencsém volt, nem kellett kivennem, de volt barátnőm, aki kiszedte, mert nagyon megnőtt a hasa, azt szépen be is forrt neki. Szóval, szerintem, ne sürgesd!! Reméljük nem halsz meg jövőre, s azt a pár évet, szerintem ki fogod bírni!!! legalább anyudék is látják, mennyire komolyak a szándékaid! :D
46. opál
2007. ápr. 2. 17:32
Láttam már kiszakadt köldököt....hát mit mondjak nem volt 1 felemelő látvány. De láttam olyan tetkót amit 3500ft...haverságból fevarrtak valakinek és 80-90 ezer volt mire eltüntették....valamennyire!!!
2007. ápr. 2. 17:23

Igen, olyat én sem vállalnám be, amin nem lehet változtatni, pedig néha most is eszembe jut, hogy csináltatok tetkót, de mindig belegondolok és elszáll a lelkesedés.

Nekem csak a szemöldökömben maradt pici heg, pedig nálunk is ez volt a legfőbb indok anyu részéről, hogy elcsúfítom az arcom!

44. opál
2007. ápr. 2. 17:14
Mellette talán csak az szól....hogy nem olyan mint 1 tetkó!! Én tetkót is szerettem volna,de félek,hogy megúnom és ciki lesz! A piercing más azt ki lehet venni ...vagy izlésesen kicsit is be lehet tenni és az még csini is lehet!!!(Na most jól magam ellen beszéltem!!:)
43. RoOckszi (válaszként erre: 42. - Cukilany)
2007. ápr. 2. 16:05
én is igy vok ezzel... sokan probálnak lebeszélni erről de ez mind lepattog rólam... én tom mien veszélyei lehetnek/vannak de nekem akkor is kell... anyám sztem attól tart h hamar megunom és akkor 1 életre elcsesztem az arcomat... de sztem nincs igaza... nah joo volt 1-2 oan dolog amit hamar meguntam de amit nagyon akartam az sosem untam meg... max joopár év után^^
42. cukilany (válaszként erre: 41. - Opál)
2007. ápr. 2. 15:59
Nem hinném, hogy meg lehet magyarázni! Nekem mondhattak bármit is, akkor sem tudtak volna lebeszélni róla, sőt akkor is ragaszkodtam hozzá, amikor az orrom 3-szorra begyulladt, vagy a nyelvem miatt nem tudtam 2 hétig enni és beszélni. Köldökömet nyáron, nyaralás előtti héten lyukasztottam ki, de inkább nem mentem a vízbe, minthogy ne csináltassam meg. Egy lázadó kamaszt, mint amilyen én is voltam, csak azt tudott visszatartani, hogy most nem tudom, mert meg van tiltva és nem tehetek ellene, de amint én dönthettem róla, csináltam. Bár sztem anyu most is kiakadna, ha újra vasat látna bennem.
41. opál
2007. ápr. 2. 15:50
:-) Magyarázom folyamatosan,hiszen a környezetemben sok kamasz él és látják rajtam ezeket a piercingeket és azt gondolják a jó kinézethez a divathoz ez is hozzátartozik!! Azt nem mondják el nekik a tetkószalonban,hogy pl:a köldökpiercing fél évig is Gyógyúlhat és fájhat és veszélyes mivel a köldök nagyon kényes rész!! Az orrol szerintem elég annyi,hogy télen...náthásan elég kellemetlen tud lenni!!
40. f72d419d5f (válaszként erre: 39. - Opál)
2007. ápr. 2. 15:44
Szia ,hát ezt magyarázd meg egy lázadó kamasznak!!!!!!!
39. opál
2007. ápr. 2. 15:39
Sziasztok!! Nekem is vannak piercingjeim....oromba...köldökömbe...a fülembe fenn a porcba! De mindezt felnőtt fejjel csináltattam,számolva a következményeivel,és nem bántam meg!! Szerintem nem kell sietettni az ilyen dolgokat!!!
38. cukilany (válaszként erre: 33. - RoOckszi)
2007. ápr. 2. 15:37
Mondjük én a saját anyámat sosem tudtam volna rábeszélni, hogy beleegyezzen. A szemöldökömet 23 évesen lyukasztottam, de még így is annyit hallgattam! És annak ellenére, hogy most már sehol sincs lyukam, nem bántam meg, hogy volt ilyenem, ahogy azt sem hogy kivettem mostanra!
2007. ápr. 2. 15:33
nem bántottál meg^^ amugy meg télleg még fiatal vok de lehet hogy mondjuk 1 év mulva má meghalok aztán akkor cseszhetem a piercinget... de amugy én is ugy tom h szülői beleeggyezés kell... és ezé gáz h anyum nem eggyezik bele :S te amugy megbántad h csináltattál piercinget?
36. f72d419d5f (válaszként erre: 35. - Manhattan22)
2007. ápr. 2. 15:32
Igen,18 év alatt csak szülői beleegyezéssel csinélják,de nem mindennhol tartják be
2007. ápr. 2. 15:27
Nem akartalak megbántani, bocsi, ha ez jött le Neked! Csak még annyira fiatal vagy!! Ami, idővel elmúlik!! :D Azért gondoltam, hogy várj vele, lehet, jövőre már nem is akarnád annyira...Mindenesetre, én úgy tudom, 18 év alatt csak szülői beleegyezéssel csinálhatják!
34. RoOckszi (válaszként erre: 32. - Manhattan22)
2007. ápr. 2. 15:01
hát én nem vok 1 divat pitsa szal én ha csináltatnék tuti nem divatból tenném... nekem télleg kell... nem tom megmagyarázni mé de télleg nagyon szeretnék :)
33. RoOckszi (válaszként erre: 31. - Cukilany)
2007. ápr. 2. 14:59
ijj ez aztán a bíztató tanács :S de hát mivel én amugy is 1 lázadó tipus vok ezé a balhé minden napos... szal végülis mind1...vagy nem tom :S
2007. ápr. 2. 14:36
Szerintem, várj még egy kicsit!! Én felnőtt-fejjel csináltattam köldök-piercinget, amikor el tudtam dönteni, tényleg kell, s nem csak a divatot akarom majmolni vele!!
31. cukilany (válaszként erre: 29. - RoOckszi)
2007. ápr. 2. 14:32
Én kivártam a 18-at és úgy állítottam haza, de nagy balhé volt otthon!
30. cukilany (válaszként erre: 28. - F72d419d5f)
2007. ápr. 2. 14:31
Előbb-utóbb úgyis megcsináltatja! Én amikor hazajöttem átlött orral, anyu kitagadott, apu meg csak nevetett, ennek az lett az eredménye, hogy az összes többi piercinget addig titkoltam anyu elől, amíg bírtam, hogy ne hallgassak hegyibeszédet. Most utólag meg akkora baromságnak tűnik, mert ahogy elkezdtem dolgozni, mindegyiket kivetem, hisz gáz úgy tárgyalni, hogy orromban, szemöldökömben csillog vmi, ráadásula a nyelvemből is néha kifigyel a fém. Szal, ha bízol a lányodban, hagyd rá, inkább most tegye, mint majd felnőttként!
2007. ápr. 2. 14:15
Helli peoOple! én 15 vok és nagyon szeretnék ajakpiercinget de anyum nagyon nem akarja megengedni pedig az öszses meggyőzőérvemet bevetettem má de semmi... sztetek mit csináljak? várjak még ezzel vagy megcsináltassam vagy mondjak le az álmomról?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook