Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha még a pasim nem volt lánnyal.... fórum

Ha még a pasim nem volt lánnyal.... (beszélgetős fórum)


2011. jún. 17. 23:07
3 év után azért csak sikerült valahogy felállítani annak az aranyos srácnak, bár 2 éve az illető hölgy be sem lépett... Szóval valahogy megoldódott az ügy szerintem.. :-) Rájött végülis, hogy kell közelíteni egy szűz sráchoz - pitével, vagy elolvastatta vele a nyelvtornádót végszükség esetén ... :-)
14. c7270ef381 (válaszként erre: 12. - Kagylo30)
2011. jún. 17. 13:45
:DDD
13. szakalyadri (válaszként erre: 1. - 392e80b889)
2011. jún. 17. 13:44
Hosszú,türelmes előjáték és feloldódik:)
2011. jún. 16. 21:04

Legyél türelmes hozzá,biztosan fél egy kicsit azért nem megy neki,vagy nagyon szeretné azért van....gondja.

Csókolgassad,és simogassad,segítsél neki pl.bevezetni,ne bénázzon.Játszadozzál vele,ez a lényeg te is hagyjad hagy ismerkedjen a te testeddel is.Majd meglátod belejön....:)))

11. Sort (válaszként erre: 1. - 392e80b889)
2011. jún. 16. 20:33

A legjobb, ha nem tudja, hogy mi lesz. Ne tudjon már előre izgulni raja. Intézd gy a randit, hogy a higyje nem lesz semmi, mert pl. nincs hol. Vidd el mondjuk ismerősökhöz, ne hozzá vagy hozzád menjetek. Aztán 'véletlen kettesben maradtok'. Egy kis simogatás, pár csók, és olyan kemény lesz mint a másnapos teveszar, meglátod. :DD

Az tényleg jó ötlet, hogy hagyd előtte, hogy orálisan örömet szerezzen Neked, a mindig sokat jelen egy normális férfinek, ha sikerül eljuttatnia a nő a csúcsra. A másik amitől egy szűz fiú félni szokott, hogy bénázik a behatolásnál, szóval azon ponton meg markold meg nyugodtan és irányítsd a célhoz.

10. Ailen Zia (válaszként erre: 1. - 392e80b889)
2011. jún. 16. 13:12

Az én ex szűzikémnek aztán nem voltak ilyen problémái, bár ami igaz az igaz, őt megnyugtatta nagyon az a tény, hogy nem voltam tapasztaltabb nála.

A te esetetekben lehet, hogy ez gátolja őt, hogy ő tapasztalatlannak érzi magát és nagyon izgul - ezért nem megy a dolog. Mert ha szeret, akkor kíván is. :) Csak biztos izgul még...

2011. jún. 16. 13:08
Egy kis kereszthuzat...???
2011. jún. 16. 13:07
Ha még nem volt senkivel, valószínűleg a megfelelési kényszer húzza le, na meg a gravitáció:)
7. f74da0b6b0 (válaszként erre: 5. - Salomon Rozen)
2011. jún. 16. 13:06
Na, hallod! Ebben a korban, még a lenge széltől is ágaskodnia kell :)))
2011. jún. 16. 13:06
Keverj italába abból a bizonyos pirulából...
5. Salomon Rozen (válaszként erre: 1. - 392e80b889)
2011. jún. 16. 13:03

Húzz fel valami nagyon sexyt.

Nekem már akkor ágaskodik ha egy formás popsit látok. :P

2008. nov. 11. 15:51
Szép lassan , nem tudom meddig jutottatok el ,lépésről lépésre egyszerre ne akarj tőle sokat, tele lehet szorongással és gátlásokkal , vagy csak saját magát szégyenli előtted , de ott van a teljesítési vágy is hogy minden sikerüljön .. Egy szólván neked kell meg tanítani a szex örömeire, de azt sem tudom hogy neked mekkora tapasztalatod van .De ha szereted és ki tartól mellette akkor csodálatos órákat tölthettek együtt.. Az idő van bőven :DD
3. 3ea1571f07 (válaszként erre: 1. - 392e80b889)
2008. szept. 13. 18:13

Ez nagyon gyakori. Túl új meki a szituáció, és izgul, hogy meg tud-e felelni Neked. Ez gyakoribb akkor, ha a fiú nagyon szerelmes, mert így nagyobb a szex tétje is. Úgyhogy arról szó sincs, hogy "nem vagy elég jó neki".

Szerintem csak játsszatok szexis dolgokat sokat, sokszor, de ne feltétlenül ágyban. Egy idő után megszokottabb lesz a szitu, és ő is megnyugszik. És engedd, hogy örömet okozzon Neked (kézzel és szájjal) ez is jót tesz majd az önérzetének. Készülj fel rá, hogy hetekig-hónapokig eltarthat a "gyógyulás"...persze az is lehet, hogy holnap szexeltek egy észvesztőt...:))))

2. Sz.Csirke (válaszként erre: 1. - 392e80b889)
2008. júl. 12. 03:12

Turelemmel es megertoen. Tulsagosan izgul szegeny, es minel jobban meg akar felelni, annal kevesbe sikerul, es a kudarc tovabb rontja a helyzetet. Ha elhiteted vele, hogy ez teljesen normalis, egyutt tul fogtok jutni ezen, es hogy te tamogatod, akkor jobban fogja magat erezni. Csak pozitivan!

Sok sikert!

2008. júl. 12. 02:51
Uj kapcsolatom van egy aranyos sráccal,nagyon szeretjuk egymást,csak van egy kis probléma..a fiu még nem volt "ugy" lánnyal,éshát amikor probálkoztunk nem állt fel neki..ezmár ketto esetben volt.bennem van a hiba?? vagy mit kellene tennem?kicsit ugy érzem hogy nem vagyok tul jo neki,pedig tudom hogy szeret.hogy kell egy szuz fiuhoz kozeledni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook