Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Bosszant a párom fórum

Bosszant a párom (beszélgetős fórum)


1 2
2012. ápr. 2. 18:34

hehe.jó topik,felfrissítem:)

engem az exemben az idegesített nagyon a kapcsolatunk eleján,hogy mikor összejöttünk,én még alig tudtam főzni-,az anyukája viszont nagyon jól,szerintem is.

én meg főztem,mert enni kell valamit,és erre ő: EZ nem tejberizs! Mondom:akkor mi? tejben megfőztem a rizst, megcukroztam,tehetsz rá kakaót,fahéjat,vagy akár pirosaranyat..

Ez akkor sem tejberizs,mert az oylan,hogy..és előadott valami ömlengést,mintha szerelmes volna tejberizsbe:D

mondok: ennek soha semmi nem lesz jó,amit én főzök.Úgyhogy elég lassan tanultam meg főzni,és igyekeztem olyanokat készíteni,amiket az ő anyja nem főz..így nem tudta összehasonlítani.

30. df2a740c00 (válaszként erre: 27. - Mandulaszem)
2009. jún. 26. 13:48

Az a helyzet, hogy én alvásmániás vagyok. Ha rosszul, vagy keveset alszom, az egész napom oda, ezért igen érzékenyen érint, amiket írtam. Egyébként azóta javult valamit a helyzet, na nem trombitál kevesebbet, csak időközben megsajnáltam, hogy nem elég, hogy prüszköl, meg trombitál, még én is csúnyán nézek rá. Ma is fél kettőkor olyan koncertet rendezett, hogy akárhogy próbáltam tovább aludni, nem sikerült. De már nem húzom fel magam, így nekem is van esélyem, hogyha vég a műsornak még aludjak egy kicsit:D

Az illatosításról se sikerült sajnos leszoknia, de azért ezt is megoldottuk: kapott tőlem olyan spray-t, aminek elviselhető az illata:)


A vezetésnél legyél határozott! Az én anyukámnak is van jogsija, de sose vezethetett, mert mindig mindenhova siettek. Így aztán mivel apám 30 év után lelécelt, mindig szereznie kell valakit, aki elviszi ide-oda, mert annyira nincs gyakorlata, ebből kifolyólag meg annyit bénázik, hogy én se örülnék, ha vezetne.

2009. jún. 26. 13:27
Hát néha eléggé!!!!
2009. jún. 14. 12:01
(Javítok: És már csak 1 dolog van)
27. mandulaszem (válaszként erre: 15. - Df2a740c00)
2009. jún. 14. 12:00

Mikor olvastam a hozzászólásod hangos hahotázásban törtem ki. Amit leírtál az nálam illik az öcsémre és a páromra, egyik erre, másik arra.

A trombitálás nálunk is szörnyű...és miután kifújta, édesen elalszik és elkezd horkolni.

Arra nem kelek fel, ha ébren van. De öcsémnek is spray mániája van, de ha nem megy sehova, akkor is bűzölög az egész lakás.


Engem is szokott idegesíteni a párom, de attól függetlenül imádjuk egymást. Amiket nem bírok: csak a tőzsdéről beszél, egész nap tőzsde megy, nem lehet hozzászólni, éjszaka pedig elemzéseket csinál.....tehát rám nincs ideje, de legalább itthon van sokat.

Annyira sajnálja az idejét, hogy a barátokhoz, ha átmegyünk, akkor szombat este 10-re otthon kell lenni.......na neeee.....egész héten a 4 fal között vagyok, nehogy már ne legyünk a barátainkkal. De általában sikerül rávenni még néhány órácskára.

És már csak dolog van, amit nem bírok benne: mindig sietünk mindenhová. Megcsináltam azt a rohadt jogsit, de így nem fogok beülni vezetni, hogyha sietni kell, én nyugodtan szeretném megtanulni az egyedül vezetést is. De nem így.

26. morkika (válaszként erre: 24. - B9fb9d38f8)
2009. jún. 14. 11:45

Szerintem nem az a baj ha megnéz egy jó nőt. Nézze. Van, amikor én magam mondom "hű, de csinos ez a lány" és ő meg nem veszi észre. De amikor azt dörgöli az orrod alá, hogy x idő alatt y jó nőt látott, na az engem is bosszantana. Mert az azt jelenti, hogy csak és kizárólag azokat lesi.

Az én párom egyszer mondta hogy a Tóth Gabi milyen vagány csaj és hogy milyen jó a haja. Én hányok attól a "nőtől" és ezt ő is tudja. Na, akkor totál felment a pumpa. És mondtam neki, ha az tetszik, akkor keressen magának egy ripacs, magamutogató buta libát.

Azóta nem mondja :D

2009. máj. 31. 09:01
nem,nem az a baj,hogy dolgozik.hanem,hogy nem ő irányítja az életét,mindig az van,amit anyuka meg apuka mond(amúgy 27 éves a barátom...),és nekik soha nem mer nemet mondani,és így mindig én hallom,hogy nem.hétköznap mindig este 8-kor jön,mert akkor végeznek,és egy szombat délutánt sem tudunk együtt tölteni,mert akkor is 8-kor ér ide hozzám:((
2009. máj. 14. 10:58

Sziasztok!

Lehet, hogy az önbizalmatokkal van baj? Miért baj, ha megnézi a csinos nőket? Ti nem nézitek a jó pasikat? Nem kell mindig a párunkkal menni valahová, erre vannak a barátok, kollégák.

Nem szabad mindent véresen komolyan venni, én is sok mindent elviccelek.

Ha sokat dolgozik valaki, akkor tényleg lehet fáradt! Gondolom azt nem tehetnétek meg, hogy ne dolgozzon a párotok.

Mindenkinek vannak hibái. A házasság, párkapcsolat, stb. igen nagy toleranciát igényel. A kapcsolat elején el kell dönteni, hogy el tudjuk e viselni párunk hóbortjait, stílusát, stb. Ha úgy döntünk, hogy igen, utána viseljük.:-)

A másik oldal: én nő vagyok, a férjemet roppantul zavarja, hogy TV nézés közben rejtvényt fejtek, vagy olvasok, vagy játszok, stb., de csak néha említi meg, hiszen neki is vannak hibái:-)

2009. márc. 27. 07:50
Engem akkor tud bosszantani (es megbantani is egyben) amikor beszelek hozza de o a TVre figyel, es meg sem hallja amit mondok. Illetve az bosszant a legjobban, hogy Anyucitol nem tud elszakadni es a sajat eletet elje... Anyuci amit mond az szentiras es Parom mindent ugy csinal...
2008. okt. 30. 11:53

sziasztok!!

ehhez a témához énis hozzá tudok szólni jócskán!!

idegesít a párom,amikot nem vesz komolyan,vagy mert sosincs rám ideje,mindig csak a munka,mindig este jön,nem megyünk sehova,mert ő fáradt,nincsenek közös dolgaink,nem teszi magát hozzá a kapcsolathoz,csakúgy úszik az árral,elvan,meg hasonlók.szóval iylesmik idegestíenek.meg amikor tudja,h vmit nem szeretek és ugyanúgy csinálja,mintha a falnak beszélnék...pl.otthon náluk otthagy,aztse tom hol van.vagy amikor megígér vmit,aztán semmi nem lesz belőle,mert ő fáradt,v mert megint nekem mond nemet jó szokás szerint:((((((

2008. okt. 30. 04:07

Sziasztok!!Olvasom itt a beirásokat,és muszáj reagálnom,vajon az én párom talán az ürből származhat,mert a leirtak közül semmi sem jellemző rá.Klónozni kellene ugy látom.

Mi hal-skorpio páros vagyunk,de ugy látom ez nálunk nagyon müködik.

2008. okt. 29. 12:22
Nem örül annak ha másokon segitek.
2008. okt. 8. 14:36

A szétszórtságával! Valamit letesz valahova és abban a pillanatban már el is felejti, hogy hova!

Jujjjjjjjjj!!!

18. f427660e28 (válaszként erre: 15. - Df2a740c00)
2008. aug. 5. 01:17
ha ennyire idegesit akkor azt kell modndanom nem szereted..sajna de ez van..sok az elvárásod......lehet h őt is idegesiti pl h mindig annyit fested magad vagy hogy sokat tvzel.amikor ö aludna...de te panaszkotsz amig Ő lehet egy szot sem szól..sajna itt kezdödik amikoregymás agyára mentek..lassan azis zavarni fog ha nevet...vagy ha beszél...ismerös a szitu
2008. júl. 29. 11:11

Azzal,ha baja van,és ahelyett hogy elmondaná,bebújik a barlangjába.Mikor tanulnak már meg a férfiak is kommunikálni?

Persze ilyenkor átgondolom majd' az egész életem,ugyan,mit csináltam megint rosszul,mivel bántottam meg...de utálom mikor ilyen maki!

16. df2a740c00 (válaszként erre: 4. - 20eebe3d4c)
2008. júl. 17. 13:57
fúújj, ez a krapek aztán kéne akutyának! szex előtt ilyet kérni. ha jót akarsz magadnak, pattintsd, de gyorsan. kis hülyegyerek
2008. júl. 17. 13:55
no, engem ezer dologgal bosszant. Hajnalban felébred, kicsattog wc-re, inni, néha enni. már többször kértem , ilyenkor ovatosan csukja be a háló ajtaját, de vagy be se csukja, vagy simán bebas**a. Ha még eddig nem ébredtem volna fel, mikor visszatér, hangos trombitálásba kezd, mert neki éjszaka mindig eldugul az orra. addig trombitál, amíg fel nem ébredek, egy kicsit még utána is, aztán édesdeden elalszik. Én ilyenkor sík ideg vagyok, nem tudok visszaaludni. Na, ilyenkor jön a második menet.. Ha ő megy korábban, felkel, jön-megy, majd mielőtt felöltözött volna, befújja magát vastagon valami iszonyatos sray-vel, ami elkezd terjedni az egész lakásban, hiába van nyitva minden ablak, na, az nem megy ki. Mire talán kicsit enyhül az "illat"hurrikán, addigra felöltözik, és ad még egy jó adagot a ruhájának is, biztos, ami biztos..ilyenkor már ölni tudnék , mire édesen bejön puszit adni, én morgok, ő pedig sértetten távozik, hogy nem vetettem magam alába elé búcsúzáskor. Egyébként szeretem..
14. Kangaroo (válaszként erre: 9. - 20eebe3d4c)
2008. júl. 17. 13:54
mondd neki, hogy Te nyertél! Mert Te 2-vel több jó pasit láttál! :-D Húúú, és milyen sármosak voltak! ;-P
2008. júl. 17. 13:31

Hát a helyedben én is lecserélném.Milyen dolog, hogy ilyen érzelmi "válságba" hoz téged:S:S

Miért nem ugrálhatsz?

12. arafat
2008. júl. 12. 07:37

meg kellene vele beszélned,hogy változtass-e vmit magadon.akkor talán te lehetnél az etalon a sok többi "plazacica"-val szemben

-ő mindenféle tekintetben tökéletes?

-le kell cserélni!!!!

11. 20eebe3d4c (válaszként erre: 10. - Badonyimariaeva)
2008. júl. 11. 23:02
Ezzel csak az abaj,hogy én nem vagyok olyan helyzetben hogy ugrálhassak.De ki tudja mit hoz az élet.
10. badonyimariaeva (válaszként erre: 7. - 20eebe3d4c)
2008. júl. 11. 22:59

Soha sem késő!

Le kell cserélni!

Már én is ezen gondolkodom,ha nem változtat a magatartásán.

2008. júl. 11. 22:58
Közli velem hogy féltékeny vagyok és nyilván az lenne a legjobb megoldás erre ha kutyaharapást szőrével.....Erre ti mit mondanátok.Mit?!Kíváncsi lennék de nagyon.Olyan sok okos nő van errefelé.SEGÍTSETEK!
2008. júl. 11. 22:56
Az a legnagyobb baj,hogy nem is tudom hogy reagáljak egy-egy ilyen megnyilatkozásra már.
7. 20eebe3d4c (válaszként erre: 6. - Badonyimariaeva)
2008. júl. 11. 22:55
Engem ezek a dolgok nem csak bosszantanak,hanem kezdenek kifejezettem dühíteni.Még a kapcsolat elején én is nevettem ratuk,egyszer-egyszer elmegy egy egy szemtelenebb beszólás.De most oda jutottam,hogy az egész qrva westendben én voltam nyilván a legrusnyább liba és az összes többi bombanő.Az biztos hogy nekem ennyire férfi nem vette még el a női mivoltomat és az önbizalmamat.Éreztem hogy jóképűvel nemkellett volna kezdeni...elcsesztem.Már késő...(
6. badonyimariaeva (válaszként erre: 5. - 20eebe3d4c)
2008. júl. 11. 22:50
Úgy veszem észre,hogy mi nagyon egy csónakban evezünk,sajnos!!
2008. júl. 11. 22:36
Bosszant amikor áradozik más nőkről és elvárja tőlem hogy egyetértsek.
2008. júl. 11. 22:33
Nos...hát engem azzal amikor közli velem a westendbe hogy egy perc üldögélés alatt hány jó kis csajt számolt össze.Aztán meg azzal,hogy szex előtt nézzünk szexis fürdőruhás tinilányokra szavazó műsort.Aztán azzal mikor közli hogy ha nem nevetek a faramuci és engem bántó beszólásain,közli hogy xar a humorom.
2008. júl. 11. 21:37
amikor tenyleg szuksegem lenne beszelgetesre...hogy megertsen,..es pont akkor komolytalankodik...es az hogy jatek manias...allandoan csak az a hue szamitogepes jatek...!!!
2008. júl. 11. 20:58
Amikor "elfelejt" megbeszélni velem fontos-engem igencsak érintő dolgokat!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook